2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bak yine saksı muamelesi yapmışlar kimse hangi şehirde olduğunu yazmamış..:KK19:

O mamaları bizimkide yemiyo yeseydi hiç demezdim hazır falan verirdim hergün valla..yeterki yesin..

delikız nasıl yediriyo kreşte püf noktası falan yokmu bakaydın iyice dibine girip:KK1:

Ruza ne güzel yakınmısınız tutkuylaa, uzaksın galiba gelip ısırmak isterdim o oğlanı, sende gelip şikayet ederdin buraya oğlumu ısırdı manyak diye:KK16:

bebişlere maşallah hep faliyetteler bir aya kadar yürürler, bizimkide anca bungee jumping yapsın kafa üstü yataktan, daha köprü kuramıyo:KK53:

bak sen cadıya anneyi biliyorda nazlanıyor biz yanmışız küpeli şimdiden parmaklarında oynatıyorlar
nasıl biliyor hem de bi sorma ,adını nazlı koymadım nazlı olur diye keşke koysaymışım yine nazlı çıktı :KK1:
evde yapmak daha iyi tabi. genellikle cam rendede halası kendi hazırlıyor meyvesini ama oluyor, meyve kalmıyor evde veya çorba yapamıyorum hayat kurtarıyor kavanoz mamaları. :KK1:

bi arkadaşım da demişti, tembellik yapıyor, emeklemeden almam yürüteci demiştim, tembellik yapmaz, sadece emeklemeden yürür dedi. onun da üçüncü çocuğu. :KK53: bi bildiği vardır herhalde.. :KK53:

aynen

Bak yine saksı muamelesi yapmışlar kimse hangi şehirde olduğunu yazmamış..:KK19:

O mamaları bizimkide yemiyo yeseydi hiç demezdim hazır falan verirdim hergün valla..yeterki yesin..

delikız nasıl yediriyo kreşte püf noktası falan yokmu bakaydın iyice dibine girip:KK1:

Ruza ne güzel yakınmısınız tutkuylaa, uzaksın galiba gelip ısırmak isterdim o oğlanı, sende gelip şikayet ederdin buraya oğlumu ısırdı manyak diye:KK16:

bebişlere maşallah hep faliyetteler bir aya kadar yürürler, bizimkide anca bungee jumping yapsın kafa üstü yataktan, daha köprü kuramıyo:KK53:

beni zaten bilmişin bari şehri de söyliyim. londra :KK33: Türkiyeye geldiğimde istanbul-bahçelievler

kızz unuttum valla yazacaktım sana da... :KK19:

ben bursadan katılıyorum efem... lakin memleket Ankara. gurbet ellerde kaldımm... :KK5: gel ısır teyzesi. deniz uçağı var istanbul bursa arası. :KK55:

ruzacım alıntı yapamadım, ben de kavanoz maması weriyorum kurtarıcı oluyor bazen we zararını görmedim 4 yıldır.. tabi şu an yemiyor iştah acayip kesildi benim oğlan gitti başka bebek geldi bir anda.. emmek bile istemiyor.. diş midir ee artık kesin diştir :KK53:

canım gözden kaçtı sanırım sorun İstanbul başakşehir

hamileyken de çok yedim, şimdi de yiyorum canım :KK19: çook sewerim :KK56:

maşallah buğra'ya:KK54: benimki emeklemeyecek sanırım,
çaşıda satılanlar etsiz de evde yapınca etli olacak etli hiç cesaret edemedim
way be millet hep yiyormuş ben abartıyorum demekki
:44:
kağan ın da iştahı hepten gitti diş yakın diyorum aylardır:KK1:
özletme kendini emoşum öptüm sizi
:KK54:

ruzacım alıntı yapamadım, ben de kavanoz maması weriyorum kurtarıcı oluyor bazen we zararını görmedim 4 yıldır.. tabi şu an yemiyor iştah acayip kesildi benim oğlan gitti başka bebek geldi bir anda.. emmek bile istemiyor.. diş midir ee artık kesin diştir :KK53:

evet canım iyi oluyor. ben de veriyorum ne yapayım.

diştir kızlar ddiişşş.... artık pırt yapsa diştendir diyeceğiz.... :KK53:

emekler, zamanı wardır annesi.. kızım 7. ayda sürünüyordu daha 11. aylıkken elleri üzerinde yani köprü vaziyet emekledi.. sürünürken bile yuvarlanarak dolaşıyordu odaları kimi zaman :KK1: 13 aylıkken de yürüdü. ama oğlum çok farklı erken oldu bazı şeyler :nazar: kızım ilk kelimesini bile 8.5 aylıkken söyledi "dede" demişti. gel gel bay bay falan hiç yapmadı. dediğim gibi oğlum da tam tersi. öptüm görüşürüz :KK54:

yok yaa püf noktası anneye nazlanma ,ona da bi çare yok maalesef .. bakalım bugün yeşil fasulye yaptım akşama yiyecekmi :KK1: zaten diplerindeydim bu arada :KK1:

Selerm genel durumu nasıl cocugun. Süreklı temizle burnunu hep akması normal. Damla mikropları öldürüyo. Bıde ıhlamur filan versene gevşer rahatlar. 1 hafta sürüyo sabret anne sütü verırsen çabuk iyıleşir. Emziriyomusun bijmiyorumda. Bakıcısı tanıdıgın birimi merakettim
emziriyorum canım iştahı yok bu aralar ne zaman tutsam emziriyorum ama emmekte istemiyor bakıcı tanıdığım biri değil burda hiç akrabamız yok :KK43:((

oğlum da an itibari ile sürünerek emeklemeye başladı... :KK53:
maşallah paşaya:nazar: tam yemelik
oğlum kavanoz mamalarını sevmedi ben de büyük bir hevesle hepsinden almıştım ara ara tekrar deniyorum yese dışarıda çok iyi olur ama

Offff ya tepetaklak yere cakildi az once yataktan, yatagimizda yuksek biraz elim ayagim bosaldi sakinim normalde ama cok korktum yaa:KK5: bi alismadi yatagina dar diye sevmiyo bizim yatakta uyutup oyle yatagina koyuyodum..mecburen beklicem artik basinda uyuyana kadar:KK43:
geçmiş olsun canım
bu arada ben Zonguldak'tan katılıyorum

aynen dediklerine katılıyorum arkadaşım.:KK42:bende tam bir çigköfte hastasıyım.midem rahatsız olmasına ragmen o agrıyı çekecegimi bile bile yiyorum.:KK25:kızımada zararı olmadı çok şükür.:21:vallahi gecenin bu saatinde canım çekti.:KK39:eşim görevde bu gece.söylesem getirir mi acep.:KK52::KK52:

bu arada benim kızımda desteksiz oturuyor.:KK9:2 gündür de gel gel yapıyor yaparkande sessiz gel gel gibi birşey diyor.daha emeklemiyor.ama dönerek odadan dışarı bile çıkıyor.:KK53:
maşallah kızına :nazar:darısı başımıza:))

selerm bebişine çok geçmiş olsun.Allah şifa versin.bizi bile yoruyor nezle,grip. ikeanınki güvenli gelmiyor canım. semsert bir görüntüsü var. neden böyle kararsız kaldım anlamadım. heralde çok ürün olunca kafa karışıyor
sağol canım bugün daha iyi gibi bugün de ateşi çıkarsa tahliller başlayacak umarım çıkmaz öğleden sonra şurup vermiyorum inşallah ateş olmaz

slm bende Lefkoşeden katılıyorum arada sırada. ama sürekli okuyorum yazılanları takipteyim anlayacapınız:) selerm geçmiş olsun inş. tahlillere gerek kalmadan iyileşirsiniz. :nazar:

slm bende Lefkoşeden katılıyorum arada sırada. ama sürekli okuyorum yazılanları takipteyim anlayacapınız:) selerm geçmiş olsun inş. tahlillere gerek kalmadan iyileşirsiniz. :nazar:
Hoşgeldin canım resimdeki oğlun galiba çok tatlı maşallah :nazar::nazar:
çok sağol umarım iyileşir

Eneee ne kadann farkli yerler ilerde bulusmaya kalksak bulusamiciz desenize neyse..cok kiskandim sizi istanbul disinda yasamayi cok isterdim boguluyorum, binalar ustumuze ustumuze geliyo cocuga bi agac gostercem diye 10 km belgrada gidiyoruz:KK47:

X