2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benim tv hep açık ama kızım pek ilgili degil arada reklamlara bakıyo bazende şarkılar dikkatini çekiyo genelde kral tv açık olur :KK76:

zaten dikkatini çeken o kadar şeyin arasında tv en sonda kalıyor bence biraz anladıgı yaşta izletmemek daha dogru yada saat kısıtlaması koyarak izletmek :KK55:

burda arkadaşın biri baby vuku paylaşmıştı onu çok seviyo mesala hergün dinlettiriyorum ve izlettiriyorum ıonu tşkler arkadaşa :KK76:

canım çok sağol.hadi bakalım Allah kurtarsın sizi de.insanın üzerinden yük kalkıyor.ayrıntılı istersen anlatırım.yaaa ama canın hiç sıkılmıyor mu bütün gün?tv izleme evden çıkama..eeee çok fazla insanda yoksa mesela memlekette değilsen. kitapta okuyamam ki ağlıyor istiyor.alıncada yırtıyor

canım sıkılıyorr ama tv de de bişey yok ki aşkı memnu izleyeceğime izlemem tiksindik
kaç yıldır tekrarını izlemekten,aynen çıkmıyorum da oğlum uyuyunca ben de yatıyorum
:KK53:
uyanıkken zaten imkanı yok başkabişey yapmanın

canım zor bişey başkasının bakması.bugün aklıma geldi benimde. ben bu bebişi bakıcıya bıraksam yani kim olduğu önemli değil akraba ya da değil. o nasıl bakardı diye. çünkü ben bile bazen açsammı diyorum tvyi....heralde bir bakıcı anneden çok sevemez,düşünemez

aynen canım. başkası bakarken sürekli nasıl takip edeceksin. sana açmıyorum der ama açar. ben yanlış gördüğüm şeyleri söylüyorum görümceme ama ben yokken yine aynı şeyleri yapmaya devam edebilir, takip edemem. artık o da onun vicdanına kalmış. :KK50:

ay alemsin çok güldüm yaa:)) ALLAH da seni güldürsün :) ya tıktım tıkıştırdım hepsini biraraya ,sıkış fıkış yaşadılar 36 hafta hep beraber :)
ay kibariyeye de koptum ,sen sık uğrasana buraya azıcık gülelim :))

Eyvallah bacimda ugrayamiyomki ahanda simdi sagim yapma vesilesiyle bakiyorum iyice hizlanmaya basladiniz masallah.. isimde masabasi degil giremiyorum pek 24 saat yetmiyo diyorumya bi gudubetlik var bende:KK14:

Biraz sonra misafirlerim gelcek caya bissuru pasta börek yaptim yoruldum..desemde inanmayin hepsini hazir aldim bea nerde bende o is azmi ama satin almakta yorucuydu baya:KK76:

Bizimki hala 1 kasiktan fazla bisey yemiyo tüketti beni saldim bende artik askere kadar biberonla süt icsin napiyim pöff herseyi suratima firlatiyo zaten elinden cekicegim var:KK22:

Son düzenleme:
Eyvallah bacimda ugrayamiyomki ahanda simdi sagim yapma vesilesiyle bakiyorum iyice hizlanmaya basladiniz masallah.. isimde masabasi degil giremiyorum pek 24 saat yetmiyo diyorumya bi gudubetlik var bende:KK14:

Biraz sonra misafirlerim gelcek caya bissuru pasta börek yaptim yoruldum..desemde inanmayin hepsini hazir aldim bea nerde bende o is azmi ama satin almakta yorucuydu baya:KK76:

Bizimki hala 1 kasiktan fazla bisey yemiyo tüketti beni saldim bende artik askere kadar biberonla süt icsin napiyim pöff herseyi suratima firlatiyo zaten elinden cekicegim var:KK22:
hahahahahaha süpersin askere kadar muhabbeti süper:KK33::KK33::KK53::KK53:

$tn_IMG_7683.jpg

iyi iftarlar herkese...

eşimin arkadaşının karısı arıyo, yardıma ihtiyacı var mı reputable ın, erken geleyim diye, bende de var nosu niye eşimi arıyosa :KK37: bi de 10 dk dır muhabbete sardılar, yardım olacağına onu da oyaladı. :KK14:

vaveyla avatarımı begendin bacım sagolasın bende senin avatarını begendim bide sana bişey soracam soruyorum neden avatarlarında hep kemen çalan hatunlar oluyoo ? çok merak ettim yoksa sende mi keman çalıyon bacım ?

ewet bacım aynen keman çalıyorum lakin o resimlerdekiler chello yani namı diğer çello :KK52: :KK52: bebelere müzik dinletisi yaptığımdan bahsetmiştim :KK24: chello hayranlığım war içinde olduğu herşeyi dinliyorum kullanmak da istiyorum ama kocaman alet we istediğim epey pahalı onu alsam eşim beni atabilir :KK1: :KK1: iyi böyle ufak kemanımla mutluyum ben :KK76:

ferda oğlun çok yakışıklı we addd kızın çok güzel maaşallah ikisine de :nazar: :nazar:

bademşekerim hayırlı olsun sünnetiniz , geçmiş olsun :nazar:

selam arkadaşlar.:KK3:zayıflamak istiyorum ya artık.:KK14:elma sirkesi benim mideme dokunuyor oyüzden içemiyorum.bugün arkadaşa funda suyu aldırdım aktardan.iftardan sonrada içtim bakalım inşallah işe yarar.:KK52:sordurdum aktara emziren anneler içebiliyormuş.tadı da hiç kötü değil.ilgilenenlere duyrulur:KK53:

ne kadar içmek gerekli funda suyundan

ewet bacım aynen keman çalıyorum lakin o resimlerdekiler chello yani namı diğer çello :KK52: :KK52: bebelere müzik dinletisi yaptığımdan bahsetmiştim :KK24: chello hayranlığım war içinde olduğu herşeyi dinliyorum kullanmak da istiyorum ama kocaman alet we istediğim epey pahalı onu alsam eşim beni atabilir :KK1: :KK1: iyi böyle ufak kemanımla mutluyum ben :KK76:

ferda oğlun çok yakışıklı we addd kızın çok güzel maaşallah ikisine de :nazar: :nazar:

bademşekerim hayırlı olsun sünnetiniz , geçmiş olsun :nazar:

sagol canım tşk ederim,

cehalet işte çello ne ki kızzzzzzzzzzzzzz :KK52:kemanın amcası :KK52:tahmin ettim keman çaldıgını ne güzel ya ben çok gudubetim hiç enstürüman çalamam :KK5:

ruzaaaaaaaaaaaa kız o tosun paşayı yerim ben ısırırım heryerini yaklaştırma benim yanıma onu tombalak tosun çok tatlı maş.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

menüüüüüüüüüüümüzzzzzzzzzzz;

fırında patatesli tavık :)
dünden kalan makarna
kremalı mantar çorbası
dondurma

hazırcıyım hazırcııııııııııııııııııı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
ruzaaaaaaaaaaaa kız o tosun paşayı yerim ben ısırırım heryerini yaklaştırma benim yanıma onu tombalak tosun çok tatlı maş.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

yemek serbest teyzesi.. teşekkür ederiz.. :kk77:

dünden kalan makarna
kremalı mantar çorbası
dondurma

mercimek çorbası
barbunya pilaki
pirinç pilavı
komposto
tatlımız yok.. :KK56:

Eki Görüntüle 768568 sabah fotosu :KK52:

delikız kızının bandını nerden aldın çok begendim tüm kafaya mı geçiyo yoksa bant şeklinde mi bacım çok şıklar bu arada maş.onlara :nazar::nazar:

bende gün aşırı muz yediriyorum sıkıntımız olmadı çok şükür :nazar:

ama gecelerimiz yine bozuldu 5-6 kere uyanıyoooo offfffffffff neden acaba aç desem degil artık diş olayınada inanmıyorum dişle alakalı da degil :KK19::KK19:

Annesi çok tatlı bu yaa tam cimcime maaşallah :nazar::nazar::nazar: yaşlı teyzeler görse büyük söyle yaşını der :nazar::nazar:

maşallah,benimki ezilmiş ekmeği bile çıkarıyor,ben de buldum neden yemediğini pütürlü
şeyleri yemiyor bi de tat istiyor
İstersen ufak ufak bulamaçtan pütürlüye geç canım, fark etmeden alışsın. Tat istiyorlar sorma, kaşık uzattığımda ağzını açmadan ağzının kenarına sürülen kısımdan tadına bakıyor önce, ondan sonra açıyor :KK9: Ona buna alışmadı diyoruz ama bakma çok akıllı bunlar, suya götürür susuz getirirler bizi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

taksit taksit yazıyorum kusura bakmayın.. :KK17: gelen giden oluyor sürekli aklım karışıyor.. :78:
ferdacım.... senin bebişin de çok tatlı.... :nazar: gözler renkli mi.... ısırırım onun o yanaklarını bennn...... :nazar:

Maviş bizimki teyzesi... Sülalede ben dahil mavi çok.

Biraz önce gülmekten öldürdü beni yaa :) Arabasına koyup banyonun kapısına getirdim durmuyor diye, ben de o arada makineye çamaşır koyuyorum, arada da göremeyince korkmasın diye kafamı kapıya uzatıp ce-ee diyorum, bizimki de gülüyor. Baktım ki bana bakarak gülmüyor, meğer zaten aynadan beni takip ediyormuş :KK52:

Enemmm o nasıl bir karizma annesi nasıl bir bakış o dudakları yerim ben minnoşşş :KK54::KK54::KK54:

dünden kalan makarna
kremalı mantar çorbası
dondurma

Menüüüüüü
Benim adam yine yok :KK37::KK37:
Oğluşuma yaptığım çorbadan yiycem, zaten bir tencere oldu :KK52::KK52:
Yine ton balığına talim galiba:KK9::KK9:
Bir de bizim adam acıyıp dondurmanın dibini bırakmış buzlukta onu yerim

Şeytan diyor ara McDonalds'ı söyle şöyle en büyüğünden bir menü
Bizim bıdık dursa dışarı çıkacağım da arızaya bağlar birazdan.

gün bile fark eder canım. her çocuğun olgunlaşma düzeyi farklı. bazısı erken emekler, geç konuşur, bazısı erken konuşur, geç emekler, bazısı erken yürür... çocuktan çocuğa değişir. o nedenle kıyaslama yapmak doğru değil. :KK42:

Kıyaslamıyorumda sabırsızım:-)

2-3 hafta büyük fark eder hem de. aslında bebekler bir şey yapmayı başardığında onu paylaşırken ayını ve gününü de yazsak süper olur:KK34:

Ben kızım için defter tutuyorum ilkleri:-)

bebişlerınizde çok şirin add ninki cimcime ruzanınki tombiş maşallah

Tarhana
Taze fasülye
Pilav
Salata
Hoşaf
Şekerpare

çok cici ve şeker bir kızın var add :nazar:şimdiden ayaklanmış bu arada :) saç bandı bant şeklinde ama geniş bayağı ,pazardan 1 tlye aldım ,ucuz bulunca her renk ve modelden farklı farklı aldım 4 tane :)) pazar gibisi var mı yaa:)) oğlumun takımını da 10 tlye aldım pazardan :)) ucuz ve güzel şey buldum mu kaçırmam :)) ben muz verdiğimde içine mutlaka zeytintağı döküyorum ki kabız olmasın diye ,gerçi sabah kahvaltısına da döküyorum az bir şey .. aynen yaa diş değil bu işler bence yediklerinden de olabilir dönemsel de ,bekleyip göreceğiz artık geçermi geçmezmi diye ne yapalım .ben de demin havuç ve kabak püresi karıştırıp verdim ,daha ilk tattılar o yüzden 8-9 kaşık verdim

10 tl ye süpermiş,pek de yakışmış. ben de kabak ve patates püresi vardı bugün azıcık değişiklik katayım oğluşuma diye içine azıcık da labne koydum,sıkılıyo hep aynı tatlardan sıpam :)

nasıl bir mama sandalyesi acaba? markası şekli? ben portatif istiyorum ama kararsızım
mandalina arkadaşım geçen cevapmalamışsın çok sağol soran bendim.tel.den ziyeretçi olarak giriyodum.rica etsem linkini tekrar atar mısın?

dünden kalan makarna
kremalı mantar çorbası
dondurma

ohh bakıyorum her gün menüler paylaşılıyor. ben bu ara tamamen hazırcı takılıyorum.memlekette ne yaptılarsa Allah ne verdiyse yiyorum:KK1:ama bir ay sonra yoğun tempoyla bir yemek telaşım da başlayacak kaçış yok bu sefer:KK52:

Annesi çok tatlı bu yaa tam cimcime maaşallah :nazar::nazar::nazar: yaşlı teyzeler görse büyük söyle yaşını der :nazar::nazar:

İstersen ufak ufak bulamaçtan pütürlüye geç canım, fark etmeden alışsın. Tat istiyorlar sorma, kaşık uzattığımda ağzını açmadan ağzının kenarına sürülen kısımdan tadına bakıyor önce, ondan sonra açıyor :KK9: Ona buna alışmadı diyoruz ama bakma çok akıllı bunlar, suya götürür susuz getirirler bizi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Maviş bizimki teyzesi... Sülalede ben dahil mavi çok.

Biraz önce gülmekten öldürdü beni yaa :) Arabasına koyup banyonun kapısına getirdim durmuyor diye, ben de o arada makineye çamaşır koyuyorum, arada da göremeyince korkmasın diye kafamı kapıya uzatıp ce-ee diyorum, bizimki de gülüyor. Baktım ki bana bakarak gülmüyor, meğer zaten aynadan beni takip ediyormuş :KK52:

:KK14:canım nasıl alışacak yaa azıcık çekilmesin hemen öğürüyor

X