2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
köyün delisi yazmaya dewam eder :76:

bazı insanlar kompleksleri yüzünden karşısındaki insanda kusur bulma we rencide çabalarına bayılıyorlar.. birşeyi kafaya yerleştirip ha işte ordan mı dalsam acaba diye pusuya yatıyorlar resmen.. dün parka inmiştim, eşimin meşhur iş kesiminden bayıldığım eşlerinden biri ayn blokta oturuyor. bir sürü insan war beni tanımayan öyleyim sandı.bana dedi ki neden bu kadar piririklisin biz akşama kadar oturuyoruz burada. sen bir türlü çıkmyorsun dedi :KK53: kendisi de çocuğu pamuklara sarmış resmen o derecede koruyucu :KK19: acayip şaşırdım bir anda :KK53: pipiriklilikle ne alakası war ki dedim benim kadar rahat bir insan yok çocuk konusunda yani besbelli herşey.. akşama kadar iş güç sanki o kadar vaktim war içeri girmeyecem, lan zaten bebek küçücük uykusu gelir karnı acıkır laf olsun maksat egosunu tatmin etsin başkasına kişiliğini yansıtarak :KK36: :KK36:
bugün de üst komşum, buğra alıyor ya acaba ablasından mı öğrendi dedi :KK52: :KK52: tövbeee.. ya bebek bu tabi ağlayacak.. bir de benim kız kıskanmadı diyorum yok yokkk kesin kıskanmıştır diyor her konuşmada :KK52: :KK52: hepsinin ağzının ortasına yapıştıracam tutkalı :KK36: :KK36:

eğitim de buna yansıtma deniyor,kendindeki kusuru başkasında arama yani
kendini ne ilgilendiriyorsa şaşırıyorum ben bu komşulara,kıskanmıştır seni
baktı 2 çocuk fısıtk gibi duruyor bide yaptığın yemekleri pasta böreği görse
yarılır o zaman
:21:

Günaydın kızçelerrrrrr....
Ruza,Burçak ramzandan sonra oğlanları kapıp kaçıyoruz o zaman.
Daha önce vaveylaa ruşeym diye bişeyden bahsetmişti onunla ilgili bi yazı buldum.bi inceleyin isterseniz. Ruşeymi Nerden temin edebiliriz acaba?
Kaybettiğiniz enerji için Ruşeym

Bugunde işyerindeki o tartıştığım kız yüzünden bana davranışları değişen bi uzman var sabah sbah sinirlerimi bozdu benim.uyuz oluyorum,kişiler ve egolarıyla uğraşmaktan nefret ediyorum :KK43:(( keşke ince fikirli birisi olmasam ama maalesef söylentiler ve olaylar beni çok etkiler dertlendiriyor.burdaki en ufak bi huzursuzluk bütün gün aklımdan çıkmıyor beni rahatsız ediyor.obsesifmiyim dersiniz:)))

bnm mınıgım kız böle mıncır mıcnır bı velet,tmm buluşuoruz:) cnmmm takılma iş hayatı böyle bn de ışyerınde nelerle ugrasıorum bı bılsen herkes ayrı bı dert ,ayrı bı problem,ama şöyle düşün iş bu muhteşem bişe olsa üstüne para vermezlerdi dimi:)) bn cok bunaldıgımda kızımı düşünüorum eşimi arıyorum uzaklaşamya çalışıorum bır nevı ortamdan,cok da kafam kızarsa başlıyorum söylenmeye,bn şıkayet edınce gerı atım atıolar,ne kdr güçlü durmaya çalışırsam o kdr iş yükü olarak gerı dönmeye başladı bana,bn de azcık sorunlu personelı oynuorum bu aralar mutluyum huzurluyum:)

evet canım içmeye başladım ama çok iğrenç benim içtiğim
benzin gibi kokuyor
:KK50:3 hafta nasıl dayanırım bilmem ben
sabahları açken mekik çekiyorum 200 tane faydası olursa
akşamları da ekmek yamiyorum ama tatlı yiyorum
:KK17:

cnm nacızane tavsıyem sana yaglarını yakmaya başlamadan bu kdr cok mekık cekme sora karın bölgendekı yagları yakmadan kasa cevırırsın mazallh yerleşip kalırlar iyice,ayrıca mekık tek başına cok da faydalı olmuyor,eger yuruyus bandın fılan varsa önce bı 15 dk yürü vucudunu ısıt sorasında mekık cek,resmen butun kaslarının çalıştıgını hıssedersın,kardıyo ıle bırlestırmessen mekıgın cok faydasını görmezsın cnm.. ayrıca 200 mekık yenı başlayan bırıysen eger cok fazla bel fıtıgı olursun kuzum,bilmişlik taslamak ıstemıorum bı dönem spora ıyıce sarmıştım ordan bılıorum bunları..:KK1:

cnm nacızane tavsıyem sana yaglarını yakmaya başlamadan bu kdr cok mekık cekme sora karın bölgendekı yagları yakmadan kasa cevırırsın mazallh yerleşip kalırlar iyice,ayrıca mekık tek başına cok da faydalı olmuyor,eger yuruyus bandın fılan varsa önce bı 15 dk yürü vucudunu ısıt sorasında mekık cek,resmen butun kaslarının çalıştıgını hıssedersın,kardıyo ıle bırlestırmessen mekıgın cok faydasını görmezsın cnm.. ayrıca 200 mekık yenı başlayan bırıysen eger cok fazla bel fıtıgı olursun kuzum,bilmişlik taslamak ıstemıorum bı dönem spora ıyıce sarmıştım ordan bılıorum bunları..:KK1:

sağol bacım uyarın için öncesinde egzersizlerim var tabiki,yarım mekik tam mekik
hiç çekemedim hayatımda,koşu bandım yok
:KK25:eşim aldırmıyor nereye koyacaz
diye bide gönlüm geçer benim hemen kalabalığı kalır,

eğitim de buna yansıtma deniyor,kendindeki kusuru başkasında arama yani
kendini ne ilgilendiriyorsa şaşırıyorum ben bu komşulara,kıskanmıştır seni
baktı 2 çocuk fısıtk gibi duruyor bide yaptığın yemekleri pasta böreği görse
yarılır o zaman
:21:

hehe canım benim :KK19: herşeyin farkında onlar :KK51: şunu da deseydim keşke diyorum her defasında yine demiyorum.. aman sanırım iyi ediyorum :KK9:

sağol bacım uyarın için öncesinde egzersizlerim var tabiki,yarım mekik tam mekik
hiç çekemedim hayatımda,koşu bandım yok
:KK25:eşim aldırmıyor nereye koyacaz
diye bide gönlüm geçer benim hemen kalabalığı kalır,

geçen yıl eşim koşu bandını aldı bizimle gezdi. şimdi salonda :KK4: sözde kullanacak. ben hamileyken yürüdüm iyi oldu ama. çok yer kaplamayan katlanan iyi işlev gören motorlu bantlar war. bizim ki öyle bişey altis marka. tavsiye ederim :KK76:

Ya bu benim oğlanda hala gaz mı var acaba:KK53:Gündüz 4 kere uyudu ama toplasam hepsi 2 saat etmez.

Şimdi ayağıma koydum uyutmak için, bacaklarını tepine tepine ağladı, sab damla verdim.

6. ayda gaz mı kalır ki.:44:

Peki gaz olup olmadığı ultrasonla anlaşılırmı:44:Bilen varmı?

devam edebilir anam gaz. kızımın tam 7 ay sürdü. oğlumun 3 ayda pat diye kesildi. ama dün 9 dan 12 ye kadar 4 defa uyandı. akşam kızıma kabak yemeği yaptım salçalı yağlı tabi. ağladı werdim 5-6 kaşık :KK17: rahatsız etti sanırım uyandı sürekli

Son düzenleme:
ay yerim ben onları yaaa hehehehe ....:nazar::nazar::nazar::nazar: maaşallah berekallah
teşekkür ederiz :KK16: gaz olayından bahsedilmiş bence de ek gıda sürecinde verdiklerimizden dolayı da uyanıyor olabilirler ,bizimkilerde hala bazen gaz oluyor yani çıkmamış gaz, artık kendileri gak guk çıkarıyor ama neticede onlar da insan:) çıkaramayabilirler ve bu rahatsız edebilir.. bugünki menüm :)
yeşil fasulye
mısırlı pilav
salata
patates çorbası

Son düzenleyen: Moderatör:
ne lekesini çıkaramıyorsun

Meyve sebze lekeleri canım yaa bodyler tshirtler yıkana yıkana eskiyecek. Dün o kadar koslada beklettim, yine çıkmamış.

lele çıkarma meselesine gelince ben kosla pembe kullanıyorum bir gün bekleyince suda çıkıyor
dalin sıvı kullanıyorum sabun tozları makineye zararlıymış ama amway almayı planlıyorum :KK51:

Dalin sıvının içinde de deterjanlardaki gibi fosfat var, o yüzden kullanmak istemedim ben ama çamaşırların yıkanıp yıkanmadığı belli değil, o yüzden sıvı deterjanlara döneceğim herhalde. Bir de Frosch var sıvı deterjan,kullanan var mı acep?

sağolasın taşıdım valla ,zaten hep diyorumya bebeklerimi bekledim 2 sene gelmediler ,sonra hastalığımı öğrendim tüp bebek yaptırdım zor oldu onlara kavuşmam ama onlara kavuştuktan sonra yani hamilelikten sonra ALLAH gerçekten bana yardım etti şükürler olsun ,bir kere ne midem bulandı ne de kustum ,bi de hiç kusmamama rağmen hep yememe rağmen bu kiloyu aldım ,kilo bizde önemli az kilo daha uzun taşıma demek o yüzden baştan beri RABBİM yardım etti bana ,hiç hamile gibi değildim .

teşekkür ederim ,anneme çekmişim o da öyle kilo almayanlardan ve iç karnım geniş sanırım dışta bir şey yok ..senin kilo işin de karışıkmış:) yaa zamanla verilir ,ben işe başladımmı yüzmeye başlayacağım inş. zayıfım göbüşüm de yok hiç doğum yapmış gibi değilim ama spor için ve stres atmak için gideceğim ,aylık üyelik yaptırıp haftada 2 gün yüzmeye gitsem bana yeter ..

sabaha kadar hiç uyanmadı mı yoksa deme bayılırım :)) ay benimkiler ne yapacak hiç deme yaa :) çok bağımlılar bana ,hele kızım acayip ,yatağında uyumayan sıpa koynumda 2 saniyede uykuya dalıyor düşün:KK43:( sabah uyandı aldım yanıma gıkı çıkmadan 2 saniyede daldı ,mahvoldum ben yaa:KK43: bi de her gören nasıl vereceksin çok küçükler diyorya ağızlarını kırasım geliyor ,bir anne nasıl kreşe bırakmak ister ama kimsem yok mecburum ,millete konuşması kolay ,geçen pazara gittim adamın birinin de ikizleri varmış ,bunlar 3 yaşından sonra canavar oluyor durduramazsın demesinmi ,ya insan motive eder ,niyeyse can sıkmaya millet bayılıyor ,ben de o hiç belli olmaz inş. çok yaramaz olmazlar dedim ,gıcık oluyorum böyle negatif insanlara ,zaten yoruluyorum bi de böyle insanlara hiç tahammülüm yok ,hele de bırakıp gitmeye bu kadar yaklaşmışken ,sen en azından bırakacağın insanlar var benim kimsem yok :KK14:

sağolasın ,zaten 6.aya kadar göbeğim de çıkmadı birden patladı göbek yoksa dolmuşta filan yer bile vermiyorladı :) en sonunda gittim ikiz hamile tişörtü aldım da yer vermeye başladılar :)) ben de 5.aya kadar türkiyeyi gezdim ama sonra düşük riski atlatınca oturdum kıçımın üstüne ,doktor rapor yazdı doğuma kadar evdeydim :))

leke işine gelince herşeyi denedim çıkmıyor ,sadece sebamedin şampuanı var normal bebe şampuanı onunla çıkıyor :))

Yok bizimki dört-beş kere uyanır sabaha kadar ama yanında beş-on dakika yatıp biraz emzirince dalar yine. Yani gündüzmüş gibi kalkmıyor çok şükür. Evet şu negatif enerji yayan ve sürekli akıl veren insanlara ben de uyuz oluyorum, herkes allame-i cihan biz cahiliz zaten. Sebamed'i deneyeyim ya inşallah işe yarar.

bana gelin diyecem ama durumu biliyosunuz :KK5::KK5:

yarın 30 kişilik iftar davetim var. eşimin gazabına uğradım. ilk bahsederken, hazır cateringler varmış oradan kişi başı alırız diyordu, sonra ben yapıcam yemekleri merak etme demeye başladı, şimdi de, ben şu yemeği yaparım diğerlerini sen yaparsın di mi diyor.

şeytan diyor bırak ortada :KK47::KK47:

Of of offf canım kolay gelsin. Ben bu sene kimseyi davet edemedim valla.

evet benimde düşüncem öyle eşime aldırdım fundayı ama aç mı tok mu içsek?bilemedim
nihayet beyefendi severek bişey yedi günlerdir.tarifini veriyorum:
1 kavanoz ülker hero baby muzlu yoğurtlu
nam nammmm
:KK56:

muz vermek için erken ama eşim yanlışlıkla almış,kağan bebek çok sevdi
:KK16:

Muz için niye erken olsun ki canım, ben aşağı yukarı her gün veriyorum.

suyunu aldım canım,funda yazmışım suyu yazacaktım,hazır taraftarı değilimdir hiç
ama yemedi demekki damak tadı değişti önceleri bayılarak yediklerini şimdi zorla
veriyorum,sen de dene kavanoz mamaları,kavanozda muhallebi de var mı ki
ben gogly almıştım iğrenç kokuyor siz hangi markaları kullanıyorsunuz muhallebide?

Milupa kerevizli tavuk, Sonra Bebelac muzlu muhallebi ve sütlaç, bir de fasulyeli karışık sebze... Sözde evde ne olur ne olmaz bulunsun diye alıyorum ama ertesi güne açılmış oluyor maalesef.

Birkaç gün önce çok acı bir haber aldık eşimin 37 yaşındaki teyzesi 4 çocuğunun gözleri önünde tarlalarında römork devrilince altında kalıp can veriyor.apar topar memlekete geldik yazık küçücük küçücük çocuklar perişan oldum onlara bakınca.annemlerdeyim şimdi ama dışarı çıkamıyorum resmen insanlar beni kilomdan tanıyamıyorlar nolmuş sana böyle diye acıyarak bakıyorlar.Çok pis hırs yaptım ramazan bitince acil rejime girmem lazım yeter gari.Kızım adına seviniyorum kalabalığa alıştı artık insan gördü çocukcağız.

Allah rahmet eylesin, çocuklar için de çok zor bir durum, gözlerinin önünden gitmez hiç.

herkese selam dün iftara gittik çok şükür atlattık iftara giderken de böyleydik :))

Maaşallah anneleri hanımefendi ve beyefendi çok şık olmuşlar, bizim için bir ısırın onları lütfen :emir_bebek::emir_bebek:

geçen yıl eşim koşu bandını aldı bizimle gezdi. şimdi salonda :KK4: sözde kullanacak. ben hamileyken yürüdüm iyi oldu ama. çok yer kaplamayan katlanan iyi işlev gören motorlu bantlar war. bizim ki öyle bişey altis marka. tavsiye ederim :KK76:

Ha haa benim de air-walker'ım salonun köşesinde açık vaziyette duruyor, gören de her gün spor yapıyorum sanır, herhalde bir yıldır filan üstüne çıkmamışımdır. Altı ay sonra diyordum, şimdi Ramazandan sonra diyorum, bakalım sonra ne bahane bulucam. Çalışıyorum çok yoruluyorum derim herhalde:KK1::KK1:

Sakarlıklar kraliçesi dün içine mercimek koymadığı mercimek çorbasını yaktııı :KK52::KK52: Akşam da halamda iftardaydık. Ablam masada bizimkine neredeyse bir dilim börek yedirdi, dört beş tane patates kızartması ve salata suyuuu:KK52::KK52: Ablamın eline düşünce zaten bu sefer ne yedirecek diye korkuyorummm:KK9: Üstüne mama yemedi garibim. Bugün tekrar mercimekli mercimek çorbası yaptım, bu sefer yakmadan kurtardım :KK9: Uyutup biraz iş yapayım dedim, iki kere uyandı, şimdi ayağımda uyuyor. Uyandığında bırakamıyorum da, ben olmayınca ağlıyor, dün dışarı çıkmadan önce üstümü giymeme bile fırsat vermedi. Arada ancak koştura iş yapıyorum, o da ne kadarı olursa.

köyün delisi yazmaya dewam eder :76:

bazı insanlar kompleksleri yüzünden karşısındaki insanda kusur bulma we rencide çabalarına bayılıyorlar.. birşeyi kafaya yerleştirip ha işte ordan mı dalsam acaba diye pusuya yatıyorlar resmen.. dün parka inmiştim, eşimin meşhur iş kesiminden bayıldığım eşlerinden biri ayn blokta oturuyor. bir sürü insan war beni tanımayan öyleyim sandı.bana dedi ki neden bu kadar piririklisin biz akşama kadar oturuyoruz burada. sen bir türlü çıkmyorsun dedi :KK53: kendisi de çocuğu pamuklara sarmış resmen o derecede koruyucu :KK19: acayip şaşırdım bir anda :KK53: pipiriklilikle ne alakası war ki dedim benim kadar rahat bir insan yok çocuk konusunda yani besbelli herşey.. akşama kadar iş güç sanki o kadar vaktim war içeri girmeyecem, lan zaten bebek küçücük uykusu gelir karnı acıkır laf olsun maksat egosunu tatmin etsin başkasına kişiliğini yansıtarak :KK36: :KK36:
bugün de üst komşum, buğra alıyor ya acaba ablasından mı öğrendi dedi :KK52: :KK52: tövbeee.. ya bebek bu tabi ağlayacak.. bir de benim kız kıskanmadı diyorum yok yokkk kesin kıskanmıştır diyor her konuşmada :KK52: :KK52: hepsinin ağzının ortasına yapıştıracam tutkalı :KK36: :KK36:
Hayatım boyunca kıskanılma olayını ben de yaşadım yaşıyorum da. şükürler olsun elim ayağım düzgündür. şimdi kızımı da kendim gibi yaptım:KK70: millette kızıma taktığım tokalara taktı kafayı. bu kadar büyük toka olurmu diye ayol o bebek. sana ne. işin espirisi orda zaten. 13 yaşında bir kıza o tokayı takamazsın (tütüler var ya onlardan bahsediyorum) bebeklerde sevimli duruyor. her şeyi bırakıyolar kızıma giydirdiklerim ve tokaları rahatsız ediyor milleti. mesela benim tırnaklarım hayatım boyunca bütün kadınlara dert oldu 33 yaşımdayım (her kadın uzun tırnak sever bilirsiniz) kızıma hamileyken. sorduları tek soru tırnakların noooolcaaaakkk dötüme sokcam. sannaneeeeeeeeeeeeeeeeeeee. kısaltacaz heralde cani değiliz. neyse efendim. kısaltmama rağmen uzun dururyor yapısı gereği. ama kızımı bir gün bile çizmedin her gün de yıkarım kızımı. ve bezlerken falan ıslak mendili çok fazla harcarım cildine değdirmemek için. yani çok dikkatliyim. işin özü. millet kıskanır bacım. ama oh hoşuma gidiyo. kıskandıklarının farkındayım çünkü.:KK16:

Meyve sebze lekeleri canım yaa bodyler tshirtler yıkana yıkana eskiyecek. Dün o kadar koslada beklettim, yine çıkmamış.

Dalin sıvının içinde de deterjanlardaki gibi fosfat var, o yüzden kullanmak istemedim ben ama çamaşırların yıkanıp yıkanmadığı belli değil, o yüzden sıvı deterjanlara döneceğim herhalde. Bir de Frosch var sıvı deterjan,kullanan var mı acep?

Yok bizimki dört-beş kere uyanır sabaha kadar ama yanında beş-on dakika yatıp biraz emzirince dalar yine. Yani gündüzmüş gibi kalkmıyor çok şükür. Evet şu negatif enerji yayan ve sürekli akıl veren insanlara ben de uyuz oluyorum, herkes allame-i cihan biz cahiliz zaten. Sebamed'i deneyeyim ya inşallah işe yarar.

Milupa kerevizli tavuk, Sonra Bebelac muzlu muhallebi ve sütlaç, bir de fasulyeli karışık sebze... Sözde evde ne olur ne olmaz bulunsun diye alıyorum ama ertesi güne açılmış oluyor maalesef.

Allah rahmet eylesin, çocuklar için de çok zor bir durum, gözlerinin önünden gitmez hiç.

Maaşallah anneleri hanımefendi ve beyefendi çok şık olmuşlar, bizim için bir ısırın onları lütfen :emir_bebek::emir_bebek:

Ha haa benim de air-walker'ım salonun köşesinde açık vaziyette duruyor, gören de her gün spor yapıyorum sanır, herhalde bir yıldır filan üstüne çıkmamışımdır. Altı ay sonra diyordum, şimdi Ramazandan sonra diyorum, bakalım sonra ne bahane bulucam. Çalışıyorum çok yoruluyorum derim herhalde:KK1::KK1:

Sakarlıklar kraliçesi dün içine mercimek koymadığı mercimek çorbasını yaktııı :KK52::KK52: Akşam da halamda iftardaydık. Ablam masada bizimkine neredeyse bir dilim börek yedirdi, dört beş tane patates kızartması ve salata suyuuu:KK52::KK52: Ablamın eline düşünce zaten bu sefer ne yedirecek diye korkuyorummm:KK9: Üstüne mama yemedi garibim. Bugün tekrar mercimekli mercimek çorbası yaptım, bu sefer yakmadan kurtardım :KK9: Uyutup biraz iş yapayım dedim, iki kere uyandı, şimdi ayağımda uyuyor. Uyandığında bırakamıyorum da, ben olmayınca ağlıyor, dün dışarı çıkmadan önce üstümü giymeme bile fırsat vermedi. Arada ancak koştura iş yapıyorum, o da ne kadarı olursa.

simdlik bizde cıkmayan leke yok döküldüğü gibi çıkarıp yıkıyorum hiç bekletmeden kurumadan saf sabunla elde sonra makinaye diğer çamaşırlarıyla beraber tekrar atıyorum şimdilik çıkmayan lekemiz yok :)

Bu da bizimkinin dünkü hali. Lekelerden muzdarip olmamın sebebi :KK9::KK9::KK9:

$fotoğraf.jpg

geçmiş olsun gökçeciğe... :KK54: nazal aspiratörler var eczanelerde.. onlardan al. bol bol serum fizyolojik sık burnuna, sonra hüüüppp diye çek... :KK1: burnunu açık tut ki kulaklarına ciğerlerine inmesin.. Allah iyilik versin..
Sağol canım ama benim kız cadaloz damlayı damlatana kadar heryer damla oluyo burnunu tutturamıyorum aspiratorude sokturmuyo. Sanki etinden et koparıyorum:-) o yüzden fazla elleyemiyorum. İyilessede rahat etsek:-)

Meyve sebze lekeleri canım yaa bodyler tshirtler yıkana yıkana eskiyecek. Dün o kadar koslada beklettim, yine
çıkmamış.

Ben önce beyazlarla atıyorum sonra yine kendi çamaşırlarıyla yıkıyorum genelde çikıyor çıkmayanıda evde giydiriyorum napim:-)
Bu arada bu ütü işini ne zaman bırakıcaz?

bizimkiler de öyle uyanıyor canım uyanıp uyumuyor değiller ama uyanıyorlar sonuçta bizi de uyandırıyorlar uyku bölünüyor farketmiyor yani:)) hazır neden veriyorsun kendin yapsana evde çorba v.s muz ben de kahvaltılarına katıyorum tat versin diye ama her gün değil arada
teşekkür ederiz :KK16:
Bu da bizimkinin dünkü hali. Lekelerden muzdarip olmamın sebebi :KK9::KK9::KK9:

Eki Görüntüle 768558
maş. pek şeker ..:nazar: ah o önlükler bi işe yaramıyor bizimkiler çıkarıp atıyor valla

bizimkiler de öyle uyanıyor canım uyanıp uyumuyor değiller ama uyanıyorlar sonuçta bizi de uyandırıyorlar uyku bölünüyor farketmiyor yani:)) hazır neden veriyorsun kendin yapsana evde çorba v.s muz ben de kahvaltılarına katıyorum tat versin diye ama her gün değil arada
teşekkür ederiz :KK16:
maş. pek şeker ..:nazar: ah o önlükler bi işe yaramıyor bizimkiler çıkarıp atıyor valla

Dün vereceğim mercimek çorbasını yaktım :) Sonra dışarı çıktım, yanıma yoğurdunu almak istemedim ekşir diye. Bazen de ikindi vakti ne vereceğimi şaşırıyorum, sütlaç veriyorum. Her gün muz veriyorum dediysem mutlaka her gün değil de, bugün vermeyeyim diye sıkıntı yapmıyorum yani, mesela dün sabah kahvaltısına koydum biraz, öğlende elmayla armut verdim. Önceki gün meyve olarak vermiştim, önceki gün vermedim galiba filan... Bu arada bu sabah kahvaltısına suya koyup yumuşattığım ve ince ince kıydığım kuru üzümü koydum, hepsini yedi :KK34:

Benimkine dokunmuyor canım, zaten genelde dengeleyerek vermeye çalışıyorum. Kayısıyla, armutla filan. Şimdiye kadar sıkıntı olmadı.

Herkes kendi bebeginı daha ıyı tanır tabiki sen sordugun için sóyledim yanlış anlama kızımuyandı maraton başladı göruşürüz
.

X