2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
add bu resim senin için ,dün uydurduğum tavuk :) resim pek net değil ama nasıl yaptın diye soracaksın sen sormadan anlatayım ,biber ,havuç ,kabak ve tavuğu jülyen doğradım hepsini yağda kızarttım ,direk borcama ,üzerine de cevizli acılı ezmeyle salçayı suyla karıştırıp sulu sos yaptım ,kekik ,nane ,karabiber ,kırmızı biber serptim kızarana kadar sürdüm fırına ..bir dip not ,ben yemeklere kahvaltılık sos ya da kahvaltılık sos gibi kavanoz acılı ezmeleri salçalarla karıştırıp sos yaparrım ,hem tadı farklı oluyor hem de rengi harika oluyor kıvamı da .. Eki Görüntüle 767767

ben de kullanıyorum bazen o şekilde sos we ezmeleri :)

ayyy.. bi bursalı daha... canımm sen neresindesin?? buluşalım bi gün bursalılarr.... :KK52:

ehe bn osmangazının köylerinden birinde oturuorum cnm,muradıyede de çalışıorum,olur buluşalım valla:) eşime en son bnm bursada hiç arkadasım yok bu gidişle ınternetten yaşıtlarımla tanişiciim dediğimde gülmüştü,olur bn senı buluşma yerıne götürürüm fılan bıle demişti:) buluşuverelim:)

kızlar ben kızıma meyve yedıremıorum,halbukı ne sevınmıştım bı ek gıda zamanı gelsın taze taze meyve agaclarımızdan koparıp yedırırım dıe ama bızımkı hiç birinin tadını sevmıo,şeftalı,kayısı,elma.. önerısı olan var mı nasıl verebılırım,üzülüorum sağlıklı beslenmıycek dıe :KK53:

ben de öyleyim canım doktora gidip tahlil yaptırcm hemen yoruluyorum eskiden
sabahtan gece yarısına kadar dışarda olurdum arkadaşlarla,eşimle yürürdüm 4-5
saat banamısın demezdim hiç şimdi eve süpürge tutamıyorum,

ben de haftaya arkadaşlarımı çağırcm menünü benimle paylaş da fikrim olsun
:KK54:

fikir olacağını sanmam ama yazayım :KK33:

haleeem- etli baklagil çorbası (koyu kıvamlı)
chana bhaji- baharatlı nohut kavurması
shami kebab - baklagilli köfte (bunu yapıp yapmamakta kararsızım)
hint usulu tavuklu sigara böreği
piyazi - mercimekli soğan topu
özel unlu sosa bulanıp kızartılmış patlıcan, felek biberi, hellim peyniri
ve bildiğimiz mücver :KK1:

tatlı olarak karamelli yumurta pudingi :KK1:

çoğunluğu kızartma olan sağlıksız bir menü :KK14:

Offf bizimki dellendirdi beni bugun 3 saattir yeni uyuttum bi gozude acik hala cok yoruldum..ne guzel aktifsiniz ya bi bakiyorum foruma cevap verene kadar baska konulara geciyosunuz..ama delikiz resmine koptum o nasi karin ya hadi o 2 bebegi oraya sigdirdin mideyi dalagi apandisti pankreasi naptin?:KK1: Benim seninkinin 2 katiydi rekor bende heralde forumda 24 kilo aldim topu topu 3 kilo dogdu..te bolee asagi asagi sarkan bi gobegim var adriana lima gibi kizdim simdi rahmetli kibariyenin annesi gibiyim..:KK53:
Dip not boy 1.70 kilo 70 olculer 100-100-200..hicbir kuvvet bana diyet yaptiramaz:KK1:
Vaveyla benimde seninle ilgili hain planlarim var hem guzel hem zayif hem hamaratsin masallah bekar kiz kardesin falan varmi abime alicam:KK76:

:KK53::KK53::KK53:bu ne?
misafirlerin nereli bacım

Nerenin yemeği nerede öğrendin bunları çok fazlabaklagil yok mu ???
Ayy ne kadar soru sordum kolay gelsin canım umarım sorunsuz güzel bir akşam olur:))):KK56:

güney asya yemekleri canım :)

ramazanda boyle :KK53: eşim hintli :KK14:
Canım sana kim öğretti bunları yapmayı
hindistan en fazla merak ettiğim ülke sen gitmişsindir giden arkadaşlarım tekrar tekrar gitmek istiyorlar ben de oğlum azıcık büyüsün ilk işim oraya gitmek olacak

Bu arada bir sürü alıntı yapmıştım hepsi silinmiş ben de hatırladıklarıma yazayım
çok teşekkür ederim vaveylacım ama Sultan kebabı da hintparede bana zor gelir:))) uzun bi vakitte ayrı ayrı denerim
intro ela bebeğin nasıl oldu umarım iyidir
burcak86 canım tekrar teşekkür eederim
ve mandalina iyi akşamlar :))))

Offf bizimki dellendirdi beni bugun 3 saattir yeni uyuttum bi gozude acik hala cok yoruldum..ne guzel aktifsiniz ya bi bakiyorum foruma cevap verene kadar baska konulara geciyosunuz..ama delikiz resmine koptum o nasi karin ya hadi o 2 bebegi oraya sigdirdin mideyi dalagi apandisti pankreasi naptin?:KK1: Benim seninkinin 2 katiydi rekor bende heralde forumda 24 kilo aldim topu topu 3 kilo dogdu..te bolee asagi asagi sarkan bi gobegim var adriana lima gibi kizdim simdi rahmetli kibariyenin annesi gibiyim..:KK53:
Dip not boy 1.70 kilo 70 olculer 100-100-200..hicbir kuvvet bana diyet yaptiramaz:KK1:
Vaveyla benimde seninle ilgili hain planlarim var hem guzel hem zayif hem hamaratsin masallah bekar kiz kardesin falan varmi abime alicam:KK76:

koptum akşam akşam :KK60: :KK60:
nerden biliyon anam güzel olduğumu :KK1: idare ediyoruz işte kendi çapımda eğleniyorum:KK1: yawrum tam üstüne bastın olayın kardeşime naaasip arıyoruz, artık ewlenme niyetine girdi. sen gözel olduğuna göre abin de yakışıklıdır yaş maş uyarsa gelin isteyin :KK52: :KK52:
bu arada ben 24 kg almıştım rekora ortağım :KK52: :KK52:
kendimi baştan programlıyorum :86: 1.75 boyunda 85 kg ağırlığındayım.. bir iş bilmem tek bildiğim çene :KK52: :KK52: kilodan falan da bahsetmiyorum gari nispete vb. girmesin mevzu öpüverdim hepinizi :KK54:

Son düzenleme:
eşim pazara gidem gelem demiş, gitmiş sağolsun poşetleri kapıdan bıraktı akşam üzeri gitti.. üzüm almış yehuu dedim bir açtım poşeti içinden 3 tane arı çıktı :KK53: :KK53: vızzzzzzz :KK53: allah cezanı wermesin arı adam da gitti derken benim korkusuz prenses arının biri sersemlemiş zaten eline aldı anne bak yakaladım dedi :KK53: mutfağın balkon kapısını açar açmaz da uçup gitti 2 si :KK52:
sonuç: şimdi üzüm yiyorum :86:

Canım sana kim öğretti bunları yapmayı
hindistan en fazla merak ettiğim ülke sen gitmişsindir giden arkadaşlarım tekrar tekrar gitmek istiyorlar ben de oğlum azıcık büyüsün ilk işim oraya gitmek olacak

genelini kendim öğrendim, birazını eşim, birazını eşimin arkadaşlarından. ben en çok trafik ve yemek konusunda sorun çektim. onun dışında iyiydi. bi rde çok fazla sınıf aryımı var :KK50:

köyün delisi yazmaya dewam eder :76:

bazı insanlar kompleksleri yüzünden karşısındaki insanda kusur bulma we rencide çabalarına bayılıyorlar.. birşeyi kafaya yerleştirip ha işte ordan mı dalsam acaba diye pusuya yatıyorlar resmen.. dün parka inmiştim, eşimin meşhur iş kesiminden bayıldığım eşlerinden biri ayn blokta oturuyor. bir sürü insan war beni tanımayan öyleyim sandı.bana dedi ki neden bu kadar piririklisin biz akşama kadar oturuyoruz burada. sen bir türlü çıkmyorsun dedi :KK53: kendisi de çocuğu pamuklara sarmış resmen o derecede koruyucu :KK19: acayip şaşırdım bir anda :KK53: pipiriklilikle ne alakası war ki dedim benim kadar rahat bir insan yok çocuk konusunda yani besbelli herşey.. akşama kadar iş güç sanki o kadar vaktim war içeri girmeyecem, lan zaten bebek küçücük uykusu gelir karnı acıkır laf olsun maksat egosunu tatmin etsin başkasına kişiliğini yansıtarak :KK36: :KK36:
bugün de üst komşum, buğra alıyor ya acaba ablasından mı öğrendi dedi :KK52: :KK52: tövbeee.. ya bebek bu tabi ağlayacak.. bir de benim kız kıskanmadı diyorum yok yokkk kesin kıskanmıştır diyor her konuşmada :KK52: :KK52: hepsinin ağzının ortasına yapıştıracam tutkalı :KK36: :KK36:

köyün delisi yazmaya dewam eder :76:

bazı insanlar kompleksleri yüzünden karşısındaki insanda kusur bulma we rencide çabalarına bayılıyorlar.. birşeyi kafaya yerleştirip ha işte ordan mı dalsam acaba diye pusuya yatıyorlar resmen.. dün parka inmiştim, eşimin meşhur iş kesiminden bayıldığım eşlerinden biri ayn blokta oturuyor. bir sürü insan war beni tanımayan öyleyim sandı.bana dedi ki neden bu kadar piririklisin biz akşama kadar oturuyoruz burada. sen bir türlü çıkmyorsun dedi :KK53: kendisi de çocuğu pamuklara sarmış resmen o derecede koruyucu :KK19: acayip şaşırdım bir anda :KK53: pipiriklilikle ne alakası war ki dedim benim kadar rahat bir insan yok çocuk konusunda yani besbelli herşey.. akşama kadar iş güç sanki o kadar vaktim war içeri girmeyecem, lan zaten bebek küçücük uykusu gelir karnı acıkır laf olsun maksat egosunu tatmin etsin başkasına kişiliğini yansıtarak :KK36: :KK36:
bugün de üst komşum, buğra alıyor ya acaba ablasından mı öğrendi dedi :KK52: :KK52: tövbeee.. ya bebek bu tabi ağlayacak.. bir de benim kız kıskanmadı diyorum yok yokkk kesin kıskanmıştır diyor her konuşmada :KK52: :KK52: hepsinin ağzının ortasına yapıştıracam tutkalı :KK36: :KK36:

kımbılır neyını kıskanmıştır da laf söyleyıp moral bozmaya çalışmıştır,aslında ılk bahsettgn hatun bıldgn yansıtma yapmış kendısınde redderek sana yakıştırmış.. en cok anlamadıgım sey şu şu bebek bakımında en cok hemcınslerımızden eleştırı alıoruz aslında bızı en ıı anlıycak ınsanların onların olması gerekır ya:26::26:

kımbılır neyını kıskanmıştır da laf söyleyıp moral bozmaya çalışmıştır,aslında ılk bahsettgn hatun bıldgn yansıtma yapmış kendısınde redderek sana yakıştırmış.. en cok anlamadıgım sey şu şu bebek bakımında en cok hemcınslerımızden eleştırı alıoruz aslında bızı en ıı anlıycak ınsanların onların olması gerekır ya:26::26:

öyle tabi canım onlar anlamalı , biz anlamalıyız ama dediğim sebeplerden kendisini yansıtarak sırf mutlu olmak için laf söyleyen bunun gibi örnekler çok war
ben bişey söylerken düşünüyorum , akıl wermeden söylemeye çalışıyorum.. fikrimi söylediğim belli oluyor zaten her zaman..

X