2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Ne güsel normal olması :) RABBİM şimdiki içinde nasip etsin sağlıkla.. Tabi bütün isteyen hamilelere.. Benim bulantım var o ayrı ama benim sevdiğim şeyler genelde hamilelikte dr ların pek istemediği şeyler. (kızartma ve makarna delisiyim de :) et balık olayında sıfırdayım.. Hiç yemedim.. Yeni başladım et yemeye oda zorla.. Böyle böyle sevdiklerimi bırakıp sevmediklerime geçtim.. Bebişim sağlıklı olsunda gerçi gerisi boş tabi..

normaldi canım :)
yiyemiyormusun şekerimm:44: bulantın falan mı var yoksa iş yoğunluğumu:44:

activia ye canım dün beni ishal etti afedersin..:KK14:

canım arkadaşların topiği kapanmış, kazende bizim topiğe yönlendirmiş.. arkadaşların hoşuna gitmedi bu durum :KK34:

canım benım nolur bana kızma ama bn bu senın kocanı esek sudan gelınceye kadar döverim!!! valla delımıdır nedır bn anlamıorum bu doktora gotursene sen bunu belkı normal degıldır valla cıddı soluorum psıkologa gotur bunu ne demek apartmanı yumruklamak kapıyı tekmelemek manyakmı bu ya ??? ruh hastasımı?? sen ztn ıkı canınla bulnatılarınla ugrasıosun buna noluo bn anlamadım kı ?? küfür etmek nedır ya ?? dövmesine ramak kaldı dıosun hyr ne derdi var onu solesın neyın stresını yasıo ??? hamılelıkten oncede varmıydı bu tıp hareketlerı pekı??senın ne hatan olabılır hıcbır hatan yok ama bır dııl ıkı dııl sureklı bı gergınlık var sızde canım benım bu durumunda vıcdanı sızlamıosa sana karsı senın hıc sızlamasın sımdı forumda bana kızanlar olucak belkı ama yok normal dııl cunku bu hareketler bugun bunu yapan kapıyı tekmeleyen adamın yrn o sınırle senı tekmelemeyecegı ne malum ??bunun normalı ne bılıomusun sen ewde kusarken basında beklıcek marketten ekmek pecete alınacaksa alacak gelıp ewe bırakıcak 2kere 2 dort yanı baska acıklaması yok!!! cok sınırlendım sen üzülüoken aglıyoken burdan konusup baska bısı yapamadıgıma sınırlendım :KK43:((((aılen nerdeydı aılede bı buyuk varsa baban abın dayın amcan cagır konussunlar bı karsılarına alıp kendıne gelsın silkelensın walla kafasını alıp duvara surtesım geldı sınırlerım zıpladı!!

ya diyorumki kadın haklarını mı arasam bana durduk yere böyle yapıyor diye,ruh hastası aynen canım herkese böle davranıyor kimse buna birşey diyemiyor rezillik çıkmasın die,ne küfürler havada uçuşuyor ,hayatım bnm en büyük hatam susmak pohpohlamak ipler onun elinde yani ya adam normal değil ota bile laf söleyen biri yanımdan yürü der ona bin tane laf söyler ışığı kapat dedim der ona bin tane laf söler evin içinde ,afedersin bekar hayatına hizmetçi almış beni başka bir anlamı yok ,karnımda senin çocuğun var diyorum beni üzme rica ediyorum çok söylenme beni germe yapma ki bütün bunlar bebeğimize yansımasın ,anladınmı kafan basıyormu içimde bir canlı var, ilkinde problem yaşadık ikincidede yaşamayalım diyorum aynı tas aynı hamam hep boşa gidiyor konuştuklarım, aynı şeyleri düşünüyoruz kesinlikle gitmeli yardım almalı bende giderim yeterki o gitsin,canım ben aileme pek sıkıntımı yansıtmam ama daha 2 hafta önce dayanamadım anne bana böyle böyle yapıor dedim kaynanama söledi onlarda güya karşısına alıp konuşmuşlar sağdan girmiş soldan çıkmış, bnm kardeşim engelli onları üzmemek için pek yaşadıklarımı aktarmıyorum zaten kardeşime yeterince üzülüyorlar

ozpolat ve ebah.. Gerçekten bu eşlerinizi daha öncede böylemiydi.. Aileleriniz ne durumda... Bunlardan haberdarlar mı? Acaba aile büyüklerinizin bir yardımı olmaz mı ? Gerçekten önceden de böyleler ise sıkıntı zaten belli adamlar sorunlu.. Böyle olmaz sürekli böyle bi hamilelik geçirilmez. Ya doğumdan sonra da devam ederlerse.. Bence bir an önce bi çözüm bulmalı.. Buda ailelerden geçiyor önce.. Ben ayrılan anne babanın çocuğum. İnanın anne baba huzursuzluğu bir çocuk için hayatı boyunca taşıyacağı tek ANI olarak kalıyor.. Ayrılmalarına bile bu kadar üzülmemiştim.. Çocuklarınız için huzurlu bir ev ortamı hazırlamalısınız.. Bunun içinde bence düğmeye basın. Gerçi mutlaka bişeyler denemişsiniz dir ayrıntıları bilmeden konuşuyorum, kusuruma bakmayın. Aklıma gelen çareleri sadece söylemek istiyorum..
evlendikten sonra değişti bu bilseydim varya nişanlılık döneminde yapsaydı yüzüğü atardım yüzüne, doğum dan sonra devam ederse iyice bunalıma girerim heralde şu halde bile zor dayanıyorum bnmki her zaman şunu söyler kimseye eyvallahım yok babama bile çokta tınn hep bu yani ben kime ne sölesem olan yakınlarıma ve bana olucak saygısız ötesi yok zaten tek isteğim huzur onuda beceremiyorsa eve hiç gelmesin tek başıma daha mutluyum

ya ben ne dıcemı şaştım kaldım
ebaha soledıklerımı sana solemıyorum bu kez
kendını ezdırme ne bagırıo be
onun derdı senle dııl kendıyle
sınırsel
ne burcu?
sana bısı dıım takmıcaksın valla kabullen bu bole
bı sure takma su hamılelgını gecır sonrasını dusunursun
gerekıosa gıt annesıne babasına sole konussunlar
yada o bagırdıgı bır gun
bır fenalaş sen
valla bak
ole yap yanı
dr la da konus stres oldugu an fenalasır desın yasak desın zaten yasakda
bu bı korksun
su topıkdekı resmınıde kaldır
sımdı okur gorur bırı bosver ozelını bılmesınler yada kocan gorur dert olmasın offffffffffff :KK19::KK4:

ahh canım bak dayanamadım bağırdım bu sefer güç kullanıyor boğa burcuyuz ikimizde güya erkek boğa burçları çok iyi eş ve çok iyi baba oluolarmış evinede sadık ha şu doğru bir tek evini çok seviyor gittim canım sabah 8 de babası açtı kapıyı ben ağlıyorum zaten 100 metre var aramızda az daha araba çarpıodu caddede binayı o kadar hızlı terkettimki sinirden arbaların arasından geçerken yola attım kendimi ondada çok korktum ya zaten diyorumki dra gidicem cumartesi ben bnm dr la konuşayım bana böyle davranıyor beni çok sinirlendiriyor bebeğe birşey olucak diye tedirgin oluyorum konuşuyorum olmuyor ailesi konuşuyor yine olmuyor ne yapmam lazım desem?doğru dedin o resmide kaldırayım görmek dahi istemiyorum

ozpolat ; eğer 3 yıldır böyleyse, zaten çok bişey diyemiyorum ben artık. Sana tek önerim hamileliğinde kendine bebeğine elinden geldiği kadar sen bak ve bol dua et.. Bebeğin olduktan sonra otur sakin kafayla düşün. Ney senin için, çocuğun için doğru olacaksa onu yap.. Sonuçta kimse hiçbir şey vazgeçilmez de değil hele böyle adamlar hiç değil :KK43: Ama bu süreç senin için zaten zor, bari elinden geldiği kadar kendine vakit ayır.. Ne bileyim ailen yakınsa onlar iyiyse bi süre orda vakit geçir..

bu adamda merhamet en son şey, insan artık eşinden nefret edermi bana bir kadınmışım gibi davransa bunu hissettirse sadece huzur istiyorum üzülmek istemiyorum ben başka hiç birşey istemiyorum bir erkeğin bunu vermesi çokmu zor değil bence daha nasıl yalvarıcağımı nasıl dil döküceğimi bilemiyorum kelime kalmadı tükendi artık bende

dayanma gücüm kalmadı artık alttan alıcak bir durumda kalmadı yerini nefrete bıraktı yemin ediyorum bıktım ya bıktım

bağırılmıcak tepki verilmicek şeylere bağırıor yer ve mekan farketmiyor zamanda, eşin dostun herkesin yanında böyle arkasından çıkmadım zaten direk annesine gittim senin oğluna katlanamıorum bana böyle böyle yaptı dedim ben bunumu hakediyorum dedim ağladım saatlerce,hiç konuşmayı denedinmi demişsin ;ne karşıma alır konuşurum nede dinlerim bu yolları 1000 kere denedim olmadı girmiyor kafasına, yapamıor ben artık yardım alması gerektiğini düşünüyorum

benimkide aynı hamileliğin arkasına sığınma diyor anlıyacağınıda hiç sanmıyorum... biz 3 senedir evliyiz 3 senedir aynı değişen hiçbir şey yok verilen çok sözler var nitekim hepsi söz olarak kalıyor bnm susmak tan sabrım kalmadı artık, yerine öfkeye nefrete bıraktı neyin öfkesini çıkarıor durduk yere anlamış değilim sanki dersin düşmanıyım elinden gelse 1 kaşık suda boğucak gözleri dönüyor inan evde huzursuzluk çıkarmasın die çoğu zaman dediklerini yapıyorum yada uykum geldi deyip kaçıorum o kadar bıktım sırf apartmana rezil olmamak için

normaldi canım :)
yiyemiyormusun şekerimm:44: bulantın falan mı var yoksa iş yoğunluğumu:44:

activia ye canım dün beni ishal etti afedersin..:KK14:

canım arkadaşların topiği kapanmış, kazende bizim topiğe yönlendirmiş.. arkadaşların hoşuna gitmedi bu durum :KK34:

bizlik bişey yok yani iyi bari :))

Bu arada gece çok korktum tam midemin hizasında:26: Sağ bölgemde yumruk gibi bişiy şişti..durup duruken ve kasıldı acıdı değişik bişiy oldu cok korktum acaba neydi? Hani 9. Ayda olsam dicem ki bu bebeğimin kafası okadar belliydi tişörtten sertti birde cok fazla cok rahatsız etti fikri olan varmı bu konuda?

hiç bi fikrim yok benim tatlım,ama hala devam ediyosa en yakın sağlık ocağına git bi en azından

özpolat,ebah ve porselen bebek
az önce arkadaşında dediği gibi onlar size bağırıp bişey yaptıklarında hemen fenalaşma numarası yapın bence işe yarar
doktorlada anlaşın gerekirse başka türlü bunlar insafa gelmez

özpolat,ebah ve porselen bebek
az önce arkadaşında dediği gibi onlar size bağırıp bişey yaptıklarında hemen fenalaşma numarası yapın bence işe yarar
doktorlada anlaşın gerekirse başka türlü bunlar insafa gelmez

özpolat,ebah ve porselen bebek ;

doktorlada anlaşın gerekirse başka türlü bunlar insafa gelmezler

benimki yemez....çok sinirlendiğimde migrenim tutuyor hadi hadi numara yapma diyor hep kavga edince hastalıkların çıkıyor diyor....o yüzden rahatsız olsam bile söylemiyorum artık....en son tartışmada kaza yaptım aradım tabi öyledir diyor,bir masraf çıktı al sana dedim şimdi öde...insaf,merhamet,allah korkusu lazım....

benimkide aynı hamileliğin arkasına sığınma diyor anlıyacağınıda hiç sanmıyorum... biz 3 senedir evliyiz 3 senedir aynı değişen hiçbir şey yok verilen çok sözler var nitekim hepsi söz olarak kalıyor bnm susmak tan sabrım kalmadı artık, yerine öfkeye nefrete bıraktı neyin öfkesini çıkarıor durduk yere anlamış değilim sanki dersin düşmanıyım elinden gelse 1 kaşık suda boğucak gözleri dönüyor inan evde huzursuzluk çıkarmasın die çoğu zaman dediklerini yapıyorum yada uykum geldi deyip kaçıorum o kadar bıktım sırf apartmana rezil olmamak için

seni çok iyi anlıyorum ozpolatçım....az önce yukarıda biri yazmış merhamet etmeyene merhamet gösterilmeyecek diye içim ürperdi gerçekten öyleyse onlar bizim kul haklarımızı alıyorlarsa ki bence alıyorlar diğer tarafta hesap günü bağırabileceklermi??hiçmi korkmuyorlar diğer taraftan....içimde can var hamile kediye bile pist diyemiyorsun üzülüyorum hayvan kadarda mı değerim yok!!umarım iyi olduğum günden bu yaptıklarını unutmam,kinleririm onun bana muhtaç gününde vicdanım el verirde sırtımı onun gibi dönebilirim....[/QUOTE]

canım sakın böyle dualar etme sırf eşinin sana böyle davranmasından dolayı bırak boşver allaha havale et o gören ve bilen dir yaşadıklarımızın yaşattıklarımızın herşeyin hesabı sorulcak zaten üstelik ne demişler cennet anaların ayağı altında dır ,gerçekten bak birde hamilesin bu dualar dönüp dolaşıp sana gelir sen merhametinle kal bırak eşin düşünsün bu yaptıklarını

özpolatçımm delirdi bunlar galiba...ayy 3 ünü toplayıp bir yere tıkmak lazım birdaha çıkmasınlar ordan !! Nasıl sinir bozucular yaa..benimde eşim gece 3 buçuk gibi geldi kapıya dayandı çaldı durdu zili açmadım,içeri nasıl girdi biliyormusunuz..2.kattayız nasıl yaptı ettide arka camdan girdi ödüm koptu resmen hırsız gibi atladı eve:KK53: Yalvardı yakardı gidecek yeri yokmuş..merhamet ettim birde artık bebeğimi üzmek istemiyorum..bişey demedim sadece hiçmi o hareketleri yaparken vicdanın sızlamadı? Dedim hepsi bu..özür üstüne özür diledi bakalım..akışına bıraktım napiim..sırf yavrum içinn..

ayyy canım çok güldüm ya nasıl girmiş öyle hey allahım:))bnmki eve almasam kapıyı kırardı ordan girerdi olay çıkarırdı en büyük özelliğimiz olay çıkarmak apartmanda hatta hobimiz ,bunların 3ünü koysakda çok iyi anlaşırlar söylemedi deme bırak birbirlerini yemelerini:)

Bu arada gece çok korktum tam midemin hizasında:26: Sağ bölgemde yumruk gibi bişiy şişti..durup duruken ve kasıldı acıdı değişik bişiy oldu cok korktum acaba neydi? Hani 9. Ayda olsam dicem ki bu bebeğimin kafası okadar belliydi tişörtten sertti birde cok fazla cok rahatsız etti fikri olan varmı bu konuda?

2 gün önce bendede oldu yumruk gibi kocaman sonra bum etti sanki sağdan sola geçer gibi gece gece bende çok korktum zaten kaç gecedir huzursuzum yatamıyorum

üçünü bir araya koyalım kendi kendilerini yesinler sonra bizim kıymetimizi bilsinler....hepsi aynı anda sinirlensin bağrınsın birbirlerine sinir olsunlar kafa göz girsinler :KK4::KK4:
ebahcım bak buraya yazıyorum asla birbirlerini yemezler çok iyi anlaşırlar bnmkide böyle yaptı aa bnmkide böyle yaptı derler birde pis pis dedikodu yaparlar erkekler dedikodu yapmaz diyenler yanılıor çok pis yapıyorar hemde

ozpolat ; eğer 3 yıldır böyleyse, zaten çok bişey diyemiyorum ben artık. Sana tek önerim hamileliğinde kendine bebeğine elinden geldiği kadar sen bak ve bol dua et.. Bebeğin olduktan sonra otur sakin kafayla düşün. Ney senin için, çocuğun için doğru olacaksa onu yap.. Sonuçta kimse hiçbir şey vazgeçilmez de değil hele böyle adamlar hiç değil :KK43: Ama bu süreç senin için zaten zor, bari elinden geldiği kadar kendine vakit ayır.. Ne bileyim ailen yakınsa onlar iyiyse bi süre orda vakit geçir..

canım aynı şeyleri düşünüyorum elimden geldiğince ben bakmak istiyorum bugün sinirden kendimi dışarı attım alışveriş yaptım para harcadım kendime vakit ayırdım ama bebeğime bornoz set aldım:KK9::KK9::KK9:

kızlar yaşadıklarınıza gerçekten çok üzüldüm.allah yardımcınız olsun.nasıl bu şekilde davranabiliyorlar aklım almıyor.
kendinizi ve bebeklerinizi düşünün gerisi boş.

porselen-bebek,ebah ve bendeniz özpolat üçümüzün eşleri odun odun daha 2 hafta önce bana apartman içinde bağırma dedim nefret ediyorum yüzünü görmek istemiyorum dedim özür diledi yapmıcam die bu sabah bir daha yaptı önce bana benle sağlık ocağına gel dedi zaten banyoda çıkartırıyorum görüyor ne olur gelsen dedi bende sabah sabah rezalet çıkarmasın die gittim o halde, asıl rezalet markette yolda apartmanın kapısında ve içinde çıktı neyse markete gittik girişte bana bağırıor çabuk ol sana çabuk ol diyorum die aldığımda 1 ekmek birde peçete evde kalmamış 1 dk bile sürmedi nasıl gerildim öyle bağırınca ne var ne bağırıosun 1 dk bile sürmedi diede ben söylendim çıktık marketten yolda dedimki bir daha bana başkalarının yanında bağırma söylediğim bu küfür etti söylendi sabah saat 8 de oluyor bütün bunlar söylene söylene bağıra bağıra apartmanın girişine geldik ben haala susuyorum rezil etti beni caddeye ben bir kadınım ayıp dedim bana bu yaptığın bu seferde kapıyı tekmeliyor apartmana girdik duvara vuruyor bağırıor o saatte en sonunda çileden çıktım bana bağırma diede ben bağırdım dövmesine ramak kaldı yukarı çıkmıştı indi söylermisiniz bnm hatam nedir ya allah aşkına artık dayanamıyorum gücüm kalmadı gerçekten alttan alıyorum olay büyümesin die susuyorum susuyorum içime atıyorum ama dayanamıorum

ah arkadaşım ah....ne desek biz haklıyız ama onlara göre onlar haklı....adam bugğn bana e-mailde ne var yani öylesine geyik yaptım hem sende vardın orada diyor,çıldırmamak için zor tutuyorum kendimi....kendimi anlatan e-mail gönderdim adam hamileliğin arkasına sığınma diyor şimdi şuan karşımda olsa kafa göz dalıcam iyici sinirlerim oynadı....benimde gücüm kalmadı ne yaparım bilmiyorum ama artık son sabrımdayım farkında bile değil.....3 gündür konuşmuyoruz bu adam 38 yaşında 2.evliliğini yapmış sözde geçen evliliğinden ders almış biri...yalan daha önce yapamadıklarını bana yapıyor geçmişin öfkesini benden çıkarıyor ve ben kahroluyorum....iyiliğine iyi de tartıştıkmı düşman oluyor bir bardak su istesem vermez...kavgalıyken ölsem en son evin içinde onun haberi olur....bu kadar kinci biri....bebeğime üzülüyorum ona da söylüyorum bebeği kullanma onun arkasına saklanma diyor deliricem...bebeğime çok yazık hamile olmaktan pişman olmak istemiyorum...yanlış kişiyimi baba olarak seçtim ben :KK14::KK14:

özpolat - ebah,

sabır diyeceğim ama artık sabır da çözüm olmuyor sizin için. ne demeli bilmem ki arkadaşım. sizin yaşadıklarınızı okudukça hep evliliğimin ilk yılı aklıma geliyor. özel mesaj sayısına ulaşınca size mutlaka bir mesaj yazacağım.

şuan ne olur bebeğinizden ve kendinizden başka hiçbir şey düşünmeyin. eşlerinizi ise hiç düşünmeyin. ne olur üzmeyin kendinizi, en önemlisi de bebeklerinizi.

üçünü bir araya koyalım kendi kendilerini yesinler sonra bizim kıymetimizi bilsinler....hepsi aynı anda sinirlensin bağrınsın birbirlerine sinir olsunlar kafa göz girsinler :KK4::KK4:

selam kizlarr, ben yine isten kafami kaldiramadim bugun, cok sey kacirmisim yine.
canlarim size cok uzluyorum, evdeki hzurusuzluk cok kotu bi sey.
EBAH ucunu bir araya koysan ne olur biliyo musun, hepsi bir birini gaza getirir, daha bir erkek olup cikarlar.
kafa goz girmez kanka olur gelip size kafa goz girerler emin ol, hamurlarinda var erkeklerin horozluk...

ozpolatcim sana daha once de yazmistim, kesinlikle ofke kontrolu konusunda yardim almali esin
inan bu hastalik, eroin bagimliligi gibi kendine engel olamiyo, gozu donuyo yani..
ebahcim senin ki de gormus gecirmis bi daha kimseye taviz vermem ayakalrinda sanirim.
porselen siz duzelmissiniz dedgim gibi bu kotu olay size iyi gelecek, cok pisman olmus cunku seninki.

ben de iliski uzmani gibi konusuyorum burdan ama inanin tum evliliklerde catlaklar, uyusmazliklar donem donem buyuk kirginlik kizginlikla roluyor.
biz esimle 1 yildir evliyiz ama 10 yillik bi beraberligimiz var. neler gecirildi yasandi. bi sure sonra oturuyo her sey, hele cocuk olunca daha bi dururlurlar belki.

benimki yemez....çok sinirlendiğimde migrenim tutuyor hadi hadi numara yapma diyor hep kavga edince hastalıkların çıkıyor diyor....o yüzden rahatsız olsam bile söylemiyorum artık....en son tartışmada kaza yaptım aradım tabi öyledir diyor,bir masraf çıktı al sana dedim şimdi öde...insaf,merhamet,allah korkusu lazım....

yok yok bunlara bayılma ayılma numaraları yetmez ımkanınız varsa kızlar bı sure uzak kalın aılenız ozpolat gıdemem dıo haklı oda akrabanız falan bı hafta uzaklasın sen kendıne gelene bana gereklı saygıyı gosterene kadar o ewe adımımı atmam dıyın !!!offf blkı yanlış fıkırler bunlar ama o kadar kızdım ve üzüldüm ki kızlar aklım suan sadece onlara verılebılecek cezalara gıdıo mantıklı seylerı dusunemıorum acıkcası cunku haketmıolarkı bunu hakedıyolar onlar ...

bir de şöyle bir şey var tartışınca ben açıyorum ağzımı şöyle böyle diyorum eksikleri söylüyorum itiraz ediyor uyduruyosun v.s. diye sonra normale dönünce bir daha onu yapmıyor,şimdi bu ona göre laf olsun diye kadınlar hakkında konuştu ya şimdi haklıyım havalarında normale dönsün bir daha değil konuşmak yan gözle bile bakmaz....adam kavga dilinden anlıyor allahım kocamı böylemi törpüleyecektim...bugün hamilelikle ilgili bir sürü şey yazdım saçmalama uyduruk dedi normale dönsün büyük kısmını yapmaya çalışacak....ama ne kadar zaman bir daha tartışmaya kadar :KK52::KK52:

iyi etmişsin bazen küçücük değişiklikler bile insanı mutlu etmeye yetiyor. Yeterki huzurlu ol.. Dakikalar bile önemli gerçekten.. Huzursuzluk inanılmaz kötü,ve dayanılmaz birşey.. Anlayabiliyorum.. ALLAH yardımıcınız olsun.. Ama bunalıma girerim deme sakın.. ALLAH bu derdi verdiyse sana,size biliyor ki kaldırabileceksiniz siz bunları.. O yüzden sabır.. Eğer kendi ayaklarının üstünde durabiliyorsan ilerisi için korkma.. O zaman gelince düşünürsün kendin için bişeyler.. Ama gönül ister ki hepsi bu süreçte düzelsin, sizin yanınızda olsun..

seni çok iyi anlıyorum ozpolatçım....az önce yukarıda biri yazmış merhamet etmeyene merhamet gösterilmeyecek diye içim ürperdi gerçekten öyleyse onlar bizim kul haklarımızı alıyorlarsa ki bence alıyorlar diğer tarafta hesap günü bağırabileceklermi??hiçmi korkmuyorlar diğer taraftan....içimde can var hamile kediye bile pist diyemiyorsun üzülüyorum hayvan kadarda mı değerim yok!!umarım iyi olduğum günden bu yaptıklarını unutmam,kinleririm onun bana muhtaç gününde vicdanım el verirde sırtımı onun gibi dönebilirim....

canım sakın böyle dualar etme sırf eşinin sana böyle davranmasından dolayı bırak boşver allaha havale et o gören ve bilen dir yaşadıklarımızın yaşattıklarımızın herşeyin hesabı sorulcak zaten üstelik ne demişler cennet anaların ayağı altında dır ,gerçekten bak birde hamilesin bu dualar dönüp dolaşıp sana gelir sen merhametinle kal bırak eşin düşünsün bu yaptıklarını

ayyy canım çok güldüm ya nasıl girmiş öyle hey allahım:))bnmki eve almasam kapıyı kırardı ordan girerdi olay çıkarırdı en büyük özelliğimiz olay çıkarmak apartmanda hatta hobimiz ,bunların 3ünü koysakda çok iyi anlaşırlar söylemedi deme bırak birbirlerini yemelerini:)

2 gün önce bendede oldu yumruk gibi kocaman sonra bum etti sanki sağdan sola geçer gibi gece gece bende çok korktum zaten kaç gecedir huzursuzum yatamıyorum

ebahcım bak buraya yazıyorum asla birbirlerini yemezler çok iyi anlaşırlar bnmkide böyle yaptı aa bnmkide böyle yaptı derler birde pis pis dedikodu yaparlar erkekler dedikodu yapmaz diyenler yanılıor çok pis yapıyorar hemde

canım aynı şeyleri düşünüyorum elimden geldiğince ben bakmak istiyorum bugün sinirden kendimi dışarı attım alışveriş yaptım para harcadım kendime vakit ayırdım ama bebeğime bornoz set aldım:KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

yok yok bunlara bayılma ayılma numaraları yetmez ımkanınız varsa kızlar bı sure uzak kalın aılenız ozpolat gıdemem dıo haklı oda akrabanız falan bı hafta uzaklasın sen kendıne gelene bana gereklı saygıyı gosterene kadar o ewe adımımı atmam dıyın !!!offf blkı yanlış fıkırler bunlar ama o kadar kızdım ve üzüldüm ki kızlar aklım suan sadece onlara verılebılecek cezalara gıdıo mantıklı seylerı dusunemıorum acıkcası cunku haketmıolarkı bunu hakedıyolar onlar ...

ben evlilik danışmanıyla görüştüm bir ara şiddet olmadığı sürece evinizi terketmeyin bırakın o gitsin ama siz kalenizi bırakmayın dedi....ne ev ne yatak buna dikkat edin kadınların en büyük hatası bu sonra erkeklerin eline koz vermiş olursunuz boşanmak isterseniz mahkeme tarafından sebepsiz ev terketmeyi hakimler hoş görmüyormuş...

bir kadına bu kadar aciz ve savunmasızken böyle davranabiliyorsa o insanın kendiyle ilgili ciddi problemleri vardır, sizin yapacağınız hiç bir şey buna çözüm olamaz ne yazık ki
bu sorunun tek çözümü de yine kendi kendine olacaktır dışarıdan sadece onun bu durumunun bir hastalık olduğunu kabullenmeli ve yardım almasını sağlamalısınız.
bir evliliğin oturma süresi en az 4-5 yıldır. evlenilir ve bunun kabullenilmesi bazı erkekler için uzun zaman alır, ama sizin eşiniz için aynı şey geçerli değil. öfke kontrol sorunu olduğu aşikar.
daha da ilerletmeden kendinizi korumayı öğrenmelisiniz tartışmaya girmemeli, kendinizi güvende hissetmediğinizi bu kişiye normal bir anında söylemelisiniz, önemli olan bu durumun ciddiyetini kavraması.

off ya gerçekten ne diyeceğimi şaşırdım heee

seni çok iyi anlıyorum ozpolatçım....az önce yukarıda biri yazmış merhamet etmeyene merhamet gösterilmeyecek diye içim ürperdi gerçekten öyleyse onlar bizim kul haklarımızı alıyorlarsa ki bence alıyorlar diğer tarafta hesap günü bağırabileceklermi??hiçmi korkmuyorlar diğer taraftan....içimde can var hamile kediye bile pist diyemiyorsun üzülüyorum hayvan kadarda mı değerim yok!!umarım iyi olduğum günden bu yaptıklarını unutmam,kinleririm onun bana muhtaç gününde vicdanım el verirde sırtımı onun gibi dönebilirim....

canım aynı şeyleri düşünüyorum elimden geldiğince ben bakmak istiyorum bugün sinirden kendimi dışarı attım alışveriş yaptım para harcadım kendime vakit ayırdım ama bebeğime bornoz set aldım:KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

ayyy ne güzel güle güle kullanın inş

ben evlilik danışmanıyla görüştüm bir ara şiddet olmadığı sürece evinizi terketmeyin bırakın o gitsin ama siz kalenizi bırakmayın dedi....ne ev ne yatak buna dikkat edin kadınların en büyük hatası bu sonra erkeklerin eline koz vermiş olursunuz boşanmak isterseniz mahkeme tarafından sebepsiz ev terketmeyi hakimler hoş görmüyormuş...

kesinlikle doğrudur, her tartışmada yüzünüze vuracağı bir koz..

Ben bu ayranı sevme işini abartıyor muyum acaba yahu??? bir sürahi ayranı kendim bitirdim... eşime kalmadı :):KK68::KK3::126::126::126:

X