2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472

OFF CANIM YA geçmiş olsun diyim ne desem ki
allah bildiği gibi yapsın böle kocaları (
sabır malesef daha çok sabır

Senin ki düzelmişti yanılmıyorsam, yine mi sorun başlattı.. Hepte bu sebeplerden mi yani.. Gerçekten kadınları değilde bence erkekleri anlamak giderek zorlaşıyor. Hormonları değişen biz, bunalım giren onlar.. Belki bugün iyi tarafından kalkmamıştır, yada acaba bir sıkıntısı mi var ? Hiç konuşmayı denedin mi ? Neden böyle davrandığına dair.. Üzülme lütfen. Sizleri bu halde bu nedenlerle üzülürken görmek çok koyuyor insana...

hayırlı olsun cnm,paşalar artışta :)

ah arkadaşım ah....ne desek biz haklıyız ama onlara göre onlar haklı....adam bugğn bana e-mailde ne var yani öylesine geyik yaptım hem sende vardın orada diyor,çıldırmamak için zor tutuyorum kendimi....kendimi anlatan e-mail gönderdim adam hamileliğin arkasına sığınma diyor şimdi şuan karşımda olsa kafa göz dalıcam iyici sinirlerim oynadı....benimde gücüm kalmadı ne yaparım bilmiyorum ama artık son sabrımdayım farkında bile değil.....3 gündür konuşmuyoruz bu adam 38 yaşında 2.evliliğini yapmış sözde geçen evliliğinden ders almış biri...yalan daha önce yapamadıklarını bana yapıyor geçmişin öfkesini benden çıkarıyor ve ben kahroluyorum....iyiliğine iyi de tartıştıkmı düşman oluyor bir bardak su istesem vermez...kavgalıyken ölsem en son evin içinde onun haberi olur....bu kadar kinci biri....bebeğime üzülüyorum ona da söylüyorum bebeği kullanma onun arkasına saklanma diyor deliricem...bebeğime çok yazık hamile olmaktan pişman olmak istemiyorum...yanlış kişiyimi baba olarak seçtim ben

hayırlı olsun cnm,paşalar artışta :)

teşekkürler canım ihtimal ama o bile güzel

ne yapmak nasıl yaklaşmak gerekiyor bilmiyorum kızlar ama bir kadının ilgiyi en çok hakettiği yerdesiniz

tüm vücut dengeleriniz değişken ,naz çektirmeniz gerekirken naz çekiyorsunuz inş herşey yoluna girer huzurlu huzurlu yaşarsınız gebeliklerinizi

canım benım nolur bana kızma ama bn bu senın kocanı esek sudan gelınceye kadar döverim!!! valla delımıdır nedır bn anlamıorum bu doktora gotursene sen bunu belkı normal degıldır valla cıddı soluorum psıkologa gotur bunu ne demek apartmanı yumruklamak kapıyı tekmelemek manyakmı bu ya ??? ruh hastasımı?? sen ztn ıkı canınla bulnatılarınla ugrasıosun buna noluo bn anlamadım kı ?? küfür etmek nedır ya ?? dövmesine ramak kaldı dıosun hyr ne derdi var onu solesın neyın stresını yasıo ??? hamılelıkten oncede varmıydı bu tıp hareketlerı pekı??senın ne hatan olabılır hıcbır hatan yok ama bır dııl ıkı dııl sureklı bı gergınlık var sızde canım benım bu durumunda vıcdanı sızlamıosa sana karsı senın hıc sızlamasın sımdı forumda bana kızanlar olucak belkı ama yok normal dııl cunku bu hareketler bugun bunu yapan kapıyı tekmeleyen adamın yrn o sınırle senı tekmelemeyecegı ne malum ??bunun normalı ne bılıomusun sen ewde kusarken basında beklıcek marketten ekmek pecete alınacaksa alacak gelıp ewe bırakıcak 2kere 2 dort yanı baska acıklaması yok!!! cok sınırlendım sen üzülüoken aglıyoken burdan konusup baska bısı yapamadıgıma sınırlendım ((((aılen nerdeydı aılede bı buyuk varsa baban abın dayın amcan cagır konussunlar bı karsılarına alıp kendıne gelsın silkelensın walla kafasını alıp duvara surtesım geldı sınırlerım zıpladı!!

bende hiçbişey hissedemeyenlerdenim ve kuduruyorum resmen :) artık hissetmek istiyorum..çok nadir seğirme hissediyorum ama gaz mı bebiş mi bilemiyorum artık..18.haftada çokmuş yaff..

Son düzenleme:
çok güzel.nerden nekadara aldın cnm.bide suyla denedin mi oluyor mu.bende almak istiyorummmmmmmm

SUyla oldu, ben Hindistanda yasadigim icin buradan aldim 120tl'ye. Angelsounds markasi cok daha kullanisli ve ucuz. Turkiyedeysen kesinlikle onu almalisin, ben onu siparis edebilsem 1aya anca gelirdi.

Son düzenleme:

sinirini bozma cnm.bebişin için.hamilelik konsunda veya yalış baba seçim konusunda öyle düşünme.allaha şükür ki nasip etmiş.bu mutluluğu vermiş.o senin parçan.canından can.karşında kim olursa olsun sadece sen ve bebişinsiniz.

ozpolat ve ebah.. Gerçekten bu eşlerinizi daha öncede böylemiydi.. Aileleriniz ne durumda... Bunlardan haberdarlar mı? Acaba aile büyüklerinizin bir yardımı olmaz mı ? Gerçekten önceden de böyleler ise sıkıntı zaten belli adamlar sorunlu.. Böyle olmaz sürekli böyle bi hamilelik geçirilmez. Ya doğumdan sonra da devam ederlerse.. Bence bir an önce bi çözüm bulmalı.. Buda ailelerden geçiyor önce.. Ben ayrılan anne babanın çocuğum. İnanın anne baba huzursuzluğu bir çocuk için hayatı boyunca taşıyacağı tek ANI olarak kalıyor.. Ayrılmalarına bile bu kadar üzülmemiştim.. Çocuklarınız için huzurlu bir ev ortamı hazırlamalısınız.. Bunun içinde bence düğmeye basın. Gerçi mutlaka bişeyler denemişsiniz dir ayrıntıları bilmeden konuşuyorum, kusuruma bakmayın. Aklıma gelen çareleri sadece söylemek istiyorum..

sakın olma o zaman hamillik senin için çok daha çekilmez bir hal alır tatlım.

hayırlı olsun erkek bebişin tatlım

off kızlar ya çok üzülüyorum bu eşleri odun olan insanları benmkide dahil arada olabiliyor

normalde olsa katlanılır susar geçersin ama şimdi bir can taşıyınca çok değişik oluyor allahım bütün hamilelere yardım etsin :26::26:

dua etmek en güzeli ferahlarsınız kızlar:26:

Ben henüz vitaminlere başlamadım bu cumartesi kontrolüm var büyük ihtimalle bu hafta başlatır doktor(( Bu günde bir dünya kan verdim doktor bir sürü tahlil istemişti.Cuma günü alıcam sonuçları .. Hayırlısı ile inşallah.. Bulantıdan hiç birşey yiyemiyorum ki ben kokusu bile etkiliyor. Bu akşam hoşaf yapıp içmeyi denicem

offff offf ne olacak bilmiyorum ya... allah yar ve yardımcın olsun canım vallahi işin çok zor. Allaha sığın bol bol dua et ve namaz kıl. rabbim eşinin kalbine merhamet versin. merhamet etmeyene merhamet edilmeyecek.
bu adamda merhamet en son şey, insan artık eşinden nefret edermi bana bir kadınmışım gibi davransa bunu hissettirse sadece huzur istiyorum üzülmek istemiyorum ben başka hiç birşey istemiyorum bir erkeğin bunu vermesi çokmu zor değil bence daha nasıl yalvarıcağımı nasıl dil döküceğimi bilemiyorum kelime kalmadı tükendi artık bende

OFF CANIM YA geçmiş olsun diyim ne desem ki
allah bildiği gibi yapsın böle kocaları (
sabır malesef daha çok sabır
dayanma gücüm kalmadı artık alttan alıcak bir durumda kalmadı yerini nefrete bıraktı yemin ediyorum bıktım ya bıktım

bağırılmıcak tepki verilmicek şeylere bağırıor yer ve mekan farketmiyor zamanda, eşin dostun herkesin yanında böyle arkasından çıkmadım zaten direk annesine gittim senin oğluna katlanamıorum bana böyle böyle yaptı dedim ben bunumu hakediyorum dedim ağladım saatlerce,hiç konuşmayı denedinmi demişsin ;ne karşıma alır konuşurum nede dinlerim bu yolları 1000 kere denedim olmadı girmiyor kafasına, yapamıor ben artık yardım alması gerektiğini düşünüyorum

benimkide aynı hamileliğin arkasına sığınma diyor anlıyacağınıda hiç sanmıyorum... biz 3 senedir evliyiz 3 senedir aynı değişen hiçbir şey yok verilen çok sözler var nitekim hepsi söz olarak kalıyor bnm susmak tan sabrım kalmadı artık, yerine öfkeye nefrete bıraktı neyin öfkesini çıkarıor durduk yere anlamış değilim sanki dersin düşmanıyım elinden gelse 1 kaşık suda boğucak gözleri dönüyor inan evde huzursuzluk çıkarmasın die çoğu zaman dediklerini yapıyorum yada uykum geldi deyip kaçıorum o kadar bıktım sırf apartmana rezil olmamak için

ya ben ne dıcemı şaştım kaldım
ebaha soledıklerımı sana solemıyorum bu kez
kendını ezdırme ne bagırıo be
onun derdı senle dııl kendıyle
sınırsel
ne burcu?
sana bısı dıım takmıcaksın valla kabullen bu bole
bı sure takma su hamılelgını gecır sonrasını dusunursun
gerekıosa gıt annesıne babasına sole konussunlar
yada o bagırdıgı bır gun
bır fenalaş sen
valla bak
ole yap yanı
dr la da konus stres oldugu an fenalasır desın yasak desın zaten yasakda
bu bı korksun
su topıkdekı resmınıde kaldır
sımdı okur gorur bırı bosver ozelını bılmesınler yada kocan gorur dert olmasın offffffffffff

benimkide aynı hamileliğin arkasına sığınma diyor anlıyacağınıda hiç sanmıyorum... biz 3 senedir evliyiz 3 senedir aynı değişen hiçbir şey yok verilen çok sözler var nitekim hepsi söz olarak kalıyor bnm susmak tan sabrım kalmadı artık, yerine öfkeye nefrete bıraktı neyin öfkesini çıkarıor durduk yere anlamış değilim sanki dersin düşmanıyım elinden gelse 1 kaşık suda boğucak gözleri dönüyor inan evde huzursuzluk çıkarmasın die çoğu zaman dediklerini yapıyorum yada uykum geldi deyip kaçıorum o kadar bıktım sırf apartmana rezil olmamak için[/QUOTE]

seni çok iyi anlıyorum ozpolatçım....az önce yukarıda biri yazmış merhamet etmeyene merhamet gösterilmeyecek diye içim ürperdi gerçekten öyleyse onlar bizim kul haklarımızı alıyorlarsa ki bence alıyorlar diğer tarafta hesap günü bağırabileceklermi??hiçmi korkmuyorlar diğer taraftan....içimde can var hamile kediye bile pist diyemiyorsun üzülüyorum hayvan kadarda mı değerim yok!!umarım iyi olduğum günden bu yaptıklarını unutmam,kinleririm onun bana muhtaç gününde vicdanım el verirde sırtımı onun gibi dönebilirim....

afiyet olsun.... :) gerçekten şöyle doya doya çay içip istediğim yemekleri yemeyi özledim bu aralar :) 42. haftaya kadar beklediyse küçük hanım inşallah normal gelmiştir :) yoksa sezeryanmı..

normaldi canım :)
yiyemiyormusun şekerimm:44: bulantın falan mı var yoksa iş yoğunluğumu:44:

activia ye canım dün beni ishal etti afedersin..

MERHABA arakadaşlar

topikten bişeyler olmuş birileri bi yerlere devrolmuş falan ne ler oluyo sürmeli bilgin varmı?

canım arkadaşların topiği kapanmış, kazende bizim topiğe yönlendirmiş.. arkadaşların hoşuna gitmedi bu durum

özpolatçımm delirdi bunlar galiba...ayy 3 ünü toplayıp bir yere tıkmak lazım birdaha çıkmasınlar ordan !! Nasıl sinir bozucular yaa..benimde eşim gece 3 buçuk gibi geldi kapıya dayandı çaldı durdu zili açmadım,içeri nasıl girdi biliyormusunuz..2.kattayız nasıl yaptı ettide arka camdan girdi ödüm koptu resmen hırsız gibi atladı eve Yalvardı yakardı gidecek yeri yokmuş..merhamet ettim birde artık bebeğimi üzmek istemiyorum..bişey demedim sadece hiçmi o hareketleri yaparken vicdanın sızlamadı? Dedim hepsi bu..özür üstüne özür diledi bakalım..akışına bıraktım napiim..sırf yavrum içinn..

Bu arada gece çok korktum tam midemin hizasında:26: Sağ bölgemde yumruk gibi bişiy şişti..durup duruken ve kasıldı acıdı değişik bişiy oldu cok korktum acaba neydi? Hani 9. Ayda olsam dicem ki bu bebeğimin kafası okadar belliydi tişörtten sertti birde cok fazla cok rahatsız etti fikri olan varmı bu konuda?

üçünü bir araya koyalım kendi kendilerini yesinler sonra bizim kıymetimizi bilsinler....hepsi aynı anda sinirlensin bağrınsın birbirlerine sinir olsunlar kafa göz girsinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…