2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
hoş geldin tatlım aynen burası ilk göz ağrımız :KK9: hepimizin ilk heyecanları neler neler :KK52: canım benim face hesabım vvar ama nedense pek ilgimi çekmiyor :KK50: yani grup değil faceden herkes bir gönderme filan yapıyor ne bileyim doğal , samimi bulmuyorum ( sadece arkadaş listemden oluşan paylaşımları bahsediyorum ) :KK34: burası samimi , sıcacık ve doğal ne bileyim kk ve ben ayrılmaz ikiliyiz En Büyük KK hem editörlük gibi tatlı bir telaşem de var burada bu yüzden yetişemem ben her iki yerdeki muhabbete :2: sen evet hep yazıyorsun canım benim sözüm bizi burada unutanlara En Büyük KK :KK19: küstüm küsecek durumdayım hani :KK37::KK17: hep gel hep yaz canım benim :KK16::KK16::KK16::KK16:

her ikisi de farklı tatta benim için. neyse sen küsmeeee, burada da hatrı sayılır bi kalabalık var sonuçta. senin linki facete de paylaşayım da bari eskiler gelip oy versin.

selam kızlar,

kaç gündür yoğunluktan giremiyorum doğru düzgün. işler çok yoğun.bebeğimi bile sevmeye vaktim yok..

2. tetanoz aşım var sağlık ocağına bile gidemedim.

izne çıkmayı 4 gözle bekliyorum.

her ikisi de farklı tatta benim için. neyse sen küsmeeee, burada da hatrı sayılır bi kalabalık var sonuçta. senin linki facete de paylaşayım da bari eskiler gelip oy versin.
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...iginiz-aktif-populer-anne-adaylari-grubu.html evet canım 6 sayı öndeler nisan anneleri bol katılım şart :KK28:En Büyük KK

evet kalabalık var ama ne bileyim bölündük filan dağıldık diyeyim :KK4: her iki tarafa yetişene kocaman alkış :KK9: hiç gelmeyenlere :KK20::KK19: küsmem ama darılırım ama barışalımm çabucak :KK3::KK19:

selam kızlar,

kaç gündür yoğunluktan giremiyorum doğru düzgün. işler çok yoğun.bebeğimi bile sevmeye vaktim yok..

2. tetanoz aşım var sağlık ocağına bile gidemedim.

izne çıkmayı 4 gözle bekliyorum.
hoş geldin canım tüm işlerinde kolaylıklar ve bol sabır :KK3::KK19: ilk fırsatta aşıyı da olursun :94: sağlık olsun keyfin bol olsun canım :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

hımm siteyi inceledim çok pahalı ya bunun 50 tl anca maliyeti var yaptırırsam bi marangozla konuşurum daha basitini. benim amacım şu,

aslında beşik aldım ama başka odada yatak odamda çok küçük olduğu için 4-5 ay benim yakınımda yatsın diye böyle birşey arayışındayım.

teşekkür ederim yinede, demek satan yer var ama maşallah fiyatları da yakıyor :KK31:

bende tamamen senin gibi düşünüyorum. bir kaç aylık kullanılacak bir yatağa 600 TL vermek çok saçma. bizim ülkemizde marangozlar herşeyi yapıyor :) bence de marangoza sormakta fayda var. gece sürekli kalkmaktansa yatağa monte beşik yaptırmak çok mantıklı:)

Bende takipteyim heytttttttt:KK52:

Burası unutulur mu yaaa, her ne kadarda biz yeni gibi dursakta burası bizim eskimeyen sohbet ortamımız, anılarımız var güsel dostlukları burda kurduk bizzzzzzz:21:

Seviyorum sizleriiiiiiiiiiiiiiii şekerlerim, ben iki tarafa yetişmeye çalışan biriyim ana son zamanlarda bende giremes oldum, hatta geçen akşam bi gördim yanlış yeremi geldim dedim:KK35:

Olsunnnn aradada olsa yazmak bile güsel yine burayaaa (oyumuda tabiki kullandım hemecikkk )

Burası benim ilk göz ağrım. ilk heyecanlarımız paylaştık burada o yüzden yeri başka. hala girip paylaşım yapıyorum. sizler de benim gibi iki tarafa da yazabilirsiniz. eskilerden cok gelen olmayınca bende burada unutuldum zaten biraz çoğu zaman kendi kendime yazıyorum ama olsun ben yine de her gun paylaşım yapmaya devam edeceğim....:KK16::KK16::KK16:

merhaba arkadaşlar bende bir süredir sizleri takip ediyorum. bu sitede yeniyim o yüzden mesajlara cevap yazma vs. yeni yeni keşfediyorum:) 28. haftamın içindeyim. ne kadar çok ortak konumuz, sevinçlerimiz ve endişelerimizin olduğunu görmek ve bunları paylaşabileceğimiz bir alan olması çok hoşuma gitti...

ben Istanbul' da oturuyorum. hamileliğimin ilk 2 ayı zorlu bir süreçti . hem iç hem dış gebelik beraber yaşadım . 1/30.000 görülen bir olaymış. ikiz olacakmış ama biri tüpte takılmış maalesef:KK43: .... neyseki dış gebelik kendi kendine sonlandı ve düştü böylece ameliyat olmam gerekmedi fakat bayağı ağrılı ve kanamalı bir dönemdi. diğer bebeğe ne olacağı da belli değildi bu yüzden sürekli ağladım:KK43: daha sonraki aylar herşey düzene girdi ve bebeğim kendini toparladı. şimdi herşey iyi şükürler olsun. herkese sorunsuz ve mutlu bir hamilelik diliyorum... umarım sık sık haberleşiriz:)

kuzumm benim iyiyiym bebem ya çok özledim seni vallaa.facete arkadaşıma soruyorum bazen arada bir geliyor diyor.ben face katılmadım herkeste oraya kaymış :KK43: görüşelim cnm ya..eskilerden kimse kalmamış zaten :KK43:

canım ya iyi olmana sevindim :KK19: bende giremiyorum ya yorgunluktan akşam olunca eve geliyorum zaten ağrı sızı derken oturamıyorum hep uzanıyorum giremiyorum nete faceye de öyle buraya da fırsat buldukça giriyorum bir de geliyorum muhabbet koyu yeniler gelmiş yazsam da tanıdık olmuyor pek sap gibi kalıyorum :KK1::KK1:

evet netin kopuk bugün belli neyse canımız sağolsun çok geçmiş olsun çabucak iyileşip rapor günün dolmadan dinlenmen dileğiyle :nazar::KK31::KK19: evet canım artık ağırlaştık oturduk mu desteksiz kalkamıyoruz ve özellikle uzandıkça :KK53::KK49::emir_bebek::nazar: aynen bebişlerimiz iyi ve sağlıklı olsun bizler katlanırız tatlı şikayetlere:KK42::emir_bebek::nazar: hamdolsun canım bende bebeğimde iyiyiz :KK49: dün sağlık ocağı kontrolüm vardı bu kez kan-idrar tahlili istediler ve idrar yolu enfeksiyonum varmış ilaca ve takibe başladım :2: inşallah çabuk atlatırız :KK16:

elektrik gitti yazamadım bir türlü ya bugün :KK31::KK31:geçmiş olsun canım çabuk atlatırsın inşallah :KK19:

merhaba arkadaşlar bende bir süredir sizleri takip ediyorum. bu sitede yeniyim o yüzden mesajlara cevap yazma vs. yeni yeni keşfediyorum:) 28. haftamın içindeyim. ne kadar çok ortak konumuz, sevinçlerimiz ve endişelerimizin olduğunu görmek ve bunları paylaşabileceğimiz bir alan olması çok hoşuma gitti...

ben Istanbul' da oturuyorum. hamileliğimin ilk 2 ayı zorlu bir süreçti . hem iç hem dış gebelik beraber yaşadım . 1/30.000 görülen bir olaymış. ikiz olacakmış ama biri tüpte takılmış maalesef:KK43: .... neyseki dış gebelik kendi kendine sonlandı ve düştü böylece ameliyat olmam gerekmedi fakat bayağı ağrılı ve kanamalı bir dönemdi. diğer bebeğe ne olacağı da belli değildi bu yüzden sürekli ağladım:KK43: daha sonraki aylar herşey düzene girdi ve bebeğim kendini toparladı. şimdi herşey iyi şükürler olsun. herkese sorunsuz ve mutlu bir hamilelik diliyorum... umarım sık sık haberleşiriz:)

bu arada benim bir kızım olacak :)

Bende takipteyim heytttttttt:KK52:

Burası unutulur mu yaaa, her ne kadarda biz yeni gibi dursakta burası bizim eskimeyen sohbet ortamımız, anılarımız var güsel dostlukları burda kurduk bizzzzzzz:21:

Seviyorum sizleriiiiiiiiiiiiiiii şekerlerim, ben iki tarafa yetişmeye çalışan biriyim ana son zamanlarda bende giremes oldum, hatta geçen akşam bi gördim yanlış yeremi geldim dedim:KK35:

Olsunnnn aradada olsa yazmak bile güsel yine burayaaa (oyumuda tabiki kullandım hemecikkk )
canım hoş geldin :KK19::KK19::KK19: süpersin canım unutulmamak çok güzel :KK31::KK54: oy içinde teşekkürler

aramıza hoş geldin canım :KK42::KK19: ah çok geçmiş olsun bence çok şanslısın dış gebeliğin kendiliğinden sonlanmış :nazar: neyseki içindeki mucize bebiş sıkı-sıkı tutunmuş sana güç vermiş :KK49::nazar::emir_bebek: gebeliğin sıkıntısız ilerlesin canım vaktinde ve sağlıklıca kucağına almak nasip olsun inşallah aynen gel mutlaka görüşelim bol bol :KK19:

canım ya iyi olmana sevindim :KK19: bende giremiyorum ya yorgunluktan akşam olunca eve geliyorum zaten ağrı sızı derken oturamıyorum hep uzanıyorum giremiyorum nete faceye de öyle buraya da fırsat buldukça giriyorum bir de geliyorum muhabbet koyu yeniler gelmiş yazsam da tanıdık olmuyor pek sap gibi kalıyorum :KK1::KK1:

elektrik gitti yazamadım bir türlü ya bugün :KK31::KK31:geçmiş olsun canım çabuk atlatırsın inşallah :KK19:
sağol canım inşallah atlatıcam :KK15::nazar: evet sen bugün netin elektriğin azizliğine uğradın :KK5: :KK16::KK16::KK16:

kızlar bana müsade eşim geldi aç kurtum benim :KK56: hemen mutfağa gitmem lazım :KK55: öpüldünüz sizlere hoş sohbetler :KK19::KK54:

Hoşgeldin canım aramıza konumuzun, sevinç ve endişelerimizin olduğu güzel bir paylşım alanı :)
Geçmiş olsun. Allah sizlere sağlık versin güzel haberleşmeler inşallah:KK34::KK34::KK34:

hoşgeldin canım. baya sıkıntılı dönemlerden geçmişsin ama bak yavrun sımsıkı sarılmış sana... Allah bundan sonra başka sıkıntı göstermesin, sağ salim al bebişini kucağına..:nazar::nazar:

OYUMU KULLANDIM :) ALTINADA BU NOTUMU YAZDIM :)

şubat sonu mart bası bebeklerımızı beklıyoruz 7 aydır en guzel en telaslı anlarımızı bırlıkte paylastık halada öyle... bulustuk gorustuk guzel anlarımız oldu kahkahalarla gulduk aramızdan ayrılanlar oldu bırlıkte uzulduk agladık sımdı tum testler bıttı odalar hazırlandı alısverısler yapılıyor bız sadece anne topıgı dıılız bız bu mesaketlı yolda yol arkadası olduk bırbırımıze... bu yuzden tabıkı 2013 MART ANNELERİ :KK66:

hoşgeldin canım. baya sıkıntılı dönemlerden geçmişsin ama bak yavrun sımsıkı sarılmış sana... Allah bundan sonra başka sıkıntı göstermesin, sağ salim al bebişini kucağına..:nazar::nazar:

bebeğim beni bırakmadı, bende onu bırakmadım:) hepimiz sağ salim alalım bebeklerimizi kucaklarımıza ...

Arkadaslar neden sadece bazi kisilere cevap yaziliyor..dun yazdim ama cevap yok..bende bu forumun ilk gunden itibaren takipcisiyim..her zaman vaktim olmadigi icin arada yazabiliyorum ama ondada cevap yok...:KK43:(((

Arkadaslar neden sadece bazi kisilere cevap yaziliyor..dun yazdim ama cevap yok..bende bu forumun ilk gunden itibaren takipcisiyim..her zaman vaktim olmadigi icin arada yazabiliyorum ama ondada cevap yok...:KK43:(((

canım kaynamıstır arada.. burada takip etmesi zor oluyor biraz.. ne sormustun.

X