2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
cnm cok gecmis olsun. beni de doktor diyetisyene yonlendirdi cok mu yuksek ki degerin hemen igneye baslatti?

kızlar şeker yüklemem yüksek çıktı insülin iğnesi vurcam hergün 2 defa.diyette verdiler :KK43: çok moralim bozuldu::::KK43:(( var mı başka insülin kullanan?

Burası benim ilk göz ağrım. ilk heyecanlarımız paylaştık burada o yüzden yeri başka. hala girip paylaşım yapıyorum. sizler de benim gibi iki tarafa da yazabilirsiniz. eskilerden cok gelen olmayınca bende burada unutuldum zaten biraz çoğu zaman kendi kendime yazıyorum ama olsun ben yine de her gun paylaşım yapmaya devam edeceğim....:KK16::KK16::KK16:

aşkolsun kıvırcıkkkkkk
unutuldun mu?
ben seni sürekli okuyorum ve bildiğim veya fikrimin olduğu her şeye cevap veriyorummmmmmmmmm

Daha oncede yazmistim..zor bir donemden geciyordum teselli olacak cumleler beklemistim..cok sukur simdi iyiyimm..dunde oyle sohbete katilmak istemistim...bebeginin kalbinde parlaklik cikmisti..bir arkadasda daha olmustu sonra gecmisti..ona yazdim defalarca ne zamangecti diye...bana teselli olmasini beklemistim...dunde nasiloldugunuzu sormustum ..bebeklerinizin esyalari almayabaslamissiniz..ne guzel ben daha alamadimdemistim...araba icin oneriniz varmi diye sormustum

canım bebeğinin kalp problemiyle ilgili ben sana yazmıştım
gözünden kaçmış sanırım
araba sorunu gördüm ama almadığım için cevap yazmadım
cevap vermeme veya görmezden gelme gibi bir durum yok yani

herkeze iyi akşamlar yazdıklarınızı okuyamadım kusura bakmayın

doktora gittim turnusol kağıdı verdi alttanda muayne etti bebeğin suyu değilmiş gelen
ağrılarım içnde dahiliye yada genel cerraha görün dedi bebekle ilgili bi sıkıntı yok dedi

kızlar eşimi bu gün hastaneye yatırdım
yarın testlerde bişey çıkmazsa ameliyat olucak
kanama riskide çokmuş
eşi,me dua edin lütfen
son bir kaç gündür çok yoruldum dünde tansiyonummu düştü ne bayılıyodum az daha çok kötü oldum
bu günde hastanedeydim çok yoruldum
yarın dahada çok yorulucam dualarınızı eksik etmeyin bizden

allah yardımcınız olsun inşallahhhhhhh
suyun da bebeğin suyu olmamasına sevindim
sinir, stres, üzüntü her şeye sebep olabiliyor canım
içini ferah tut
allaha sığın canım
güzel haberlerinizi bekliyorum
mutlaka bilgilendir bizi
dualarım seninle

kızlar şeker yüklemem yüksek çıktı insülin iğnesi vurcam hergün 2 defa.diyette verdiler :KK43: çok moralim bozuldu::::KK43:(( var mı başka insülin kullanan?

topikte kullanan var canım
mutlaka sana cevap yazarlar
çok çok geçmiş olsunnnnnnnn

merhaba canim moralini yuksek tutmaya calis cunku uzuntude sekeri etkiliyormus benimde 100 luk testim cok yuksek cikti 1. saat 213 2. saat 157 olmasina ragmen benim doktorum sana 1 hafta musade ediyorum eger diyet ve yuruyusle duzelmezse insülin vericem dedi bende diyetteyim suan her yemekten sonrada 40 dakika yuruyorum ptesi dusmemis olursa bende malesef insülin ignesi vurulucem senin sonuclarin kac cikti onu merak ettim direk insulin vermis doktorun insallah yoluna giricek sorunsuz atlaticaz son aylarimizida allah yardimcimiz olsun gercekten

inşallah diyetle düşer caım gerek kalmaz insüline bi öncek mesajda yazdım değerleri

iyi akşamlar kızlar sırt ağrıları bendede başladı ya oturdummu kalkamıyorum cok zorlanıyorum artık benım için zor yaa ben yerimde duramayan bi insandım bole slov slov takılmak bana göre değil yaaa ama az kaldı kızlar bende sanki marta kadar sürmeyecekmiş gibi geliyor yaaa Allah ne kısmet etmişse artık yarında sağlık oacagına gidecem bakalım ebemiz ne dicek su yataga monte besıklerden yaptırrsanız yada makulunu bulıursanız yazın buraya hanımlar size zahmet yaaa ve ben nasıl oy verecem bilemedim ki :KK15:

bu oyucak siparişi nasıl çeşitlerden :26: tam anlamadım canım ya benim mide yine hassaslaştı da :KK17::KK37:

Oyuncak siparişi şöyle canım mesela ablamın kızı prenses istiyor oğlumdan, oğluna da uçan helikopter alacağız...
Oğlum gelirken onlara hediye getirmiş olacak :KK54::KK54::KK54:

merhaba arkadaşlar bende bir süredir sizleri takip ediyorum. bu sitede yeniyim o yüzden mesajlara cevap yazma vs. yeni yeni keşfediyorum:) 28. haftamın içindeyim. ne kadar çok ortak konumuz, sevinçlerimiz ve endişelerimizin olduğunu görmek ve bunları paylaşabileceğimiz bir alan olması çok hoşuma gitti...

ben Istanbul' da oturuyorum. hamileliğimin ilk 2 ayı zorlu bir süreçti . hem iç hem dış gebelik beraber yaşadım . 1/30.000 görülen bir olaymış. ikiz olacakmış ama biri tüpte takılmış maalesef:KK43: .... neyseki dış gebelik kendi kendine sonlandı ve düştü böylece ameliyat olmam gerekmedi fakat bayağı ağrılı ve kanamalı bir dönemdi. diğer bebeğe ne olacağı da belli değildi bu yüzden sürekli ağladım:KK43: daha sonraki aylar herşey düzene girdi ve bebeğim kendini toparladı. şimdi herşey iyi şükürler olsun. herkese sorunsuz ve mutlu bir hamilelik diliyorum... umarım sık sık haberleşiriz:)

Hoş geldin canımmmmm:KK54:
Zor dönemler geçirmişsin
Ama Allah açmış ne güzel yolunu çok şükür:KK54:

Arkadaslar neden sadece bazi kisilere cevap yaziliyor..dun yazdim ama cevap yok..bende bu forumun ilk gunden itibaren takipcisiyim..her zaman vaktim olmadigi icin arada yazabiliyorum ama ondada cevap yok...:KK43:(((

Gizemmmm canımmmmmmm öyle oluyo ya aradaaaaaa çok kaynıyoooooooooo
Biz de az kaynamıyoruz doğrusu
Hele ki ilk zamanlar muhabbete dahil olmak zor oluyoooo
Amaaaa
Artıııııkkkk öyle olmaz inş :KK54:

merhaba çok sevindim sağlıklı olmana dış gebeliğin kendiliğinden sonlanması iyi olmuş kötü bir dönem geçirmişsin ama güzel birkızının olacağı çok güzel bir haber bence inşallah bebeklerim bundan sonra çok sağlıklı olurlar bizlerde son 3 ayımızı sağlıklı ağrısız sızısız geçiririz inşallahhhh=)isim düşündünüz mü ?

gizemm79 canım ya ben ilk kez gördüm senin nick ini yazmaz olurmuyuz cnmmmm=))))paylaşımlarını beklyrm =)
bende işten yeni geldim yemeklerimiz ocağa koydum hemen internetin başına geçtim kızlar ne yapıyr dedim =))))bgün doğum yapan arkadaşımı ziyarete gittim çok güzel bir erkek bebeği var bayıldım maşallahhhhhhh =) kızlar 3 ay nasıl geçecekkkk =)

7 ayyy geçti sanki az kalmış gibi hissediyoruuuuuummm:KK8::KK9:

doktora gittim turnusol kağıdı verdi alttanda muayne etti bebeğin suyu değilmiş gelen
ağrılarım içnde dahiliye yada genel cerraha görün dedi bebekle ilgili bi sıkıntı yok dedi

kanama riskide çokmuş
eşi,me dua edin lütfen
son bir kaç gündür çok yoruldum dünde tansiyonummu düştü ne bayılıyodum az daha çok kötü oldum

Geçmiş olsunnnn.. Allah yardımcın olsunnnn

merhaba arkadaşlar uzun süredir sizi takip ediyordum bende üye oldum sonunda
bende 26. haftamdayın bir kızım olacak inşallah
Hoşgeldiiiiiiiiiinnnnnnnnnn:KK54:

Canım moralini bozma çok var o şekilde geçiren :KK34:

kuzum haklısın ben sana bi şey diyemem kii. yok zaten ben onu diğer arkadaşlara şey olsun diye şey ettim.:KK9::KK9: onlar da gelsinler diyee. biz 5 haftalıkken başladık buraya. sonra ara verince unutuluyosun tabi. onlar da unutuluyolar diye ebere hubelleeeee.işte seviyrim sizi

bu arad Şifanın verdiği linke oy vermeyi unutmayın. ayyy hırs yaptımmmmm:KK1::KK1:

kuzum haklısın ben sana bi şey diyemem kii. yok zaten ben onu diğer arkadaşlara şey olsun diye şey ettim.:KK9::KK9: onlar da gelsinler diyee. biz 5 haftalıkken başladık buraya. sonra ara verince unutuluyosun tabi. onlar da unutuluyolar diye ebere hubelleeeee.işte seviyrim sizi

bu arad Şifanın verdiği linke oy vermeyi unutmayın. ayyy hırs yaptımmmmm:KK1::KK1:

Şeyi şey ettim diye şey ettim:KK9::KK9:

Komik olmuş kuzummmm:KK54:

şey olsun diye şey ettiysen
şey ettim ben de
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

oyu nasıl veriyorum
ben de vereyim hemen

Kayracım senin oğlun Hamza adını koymamışmıydı yavruna. Yanlış mı hatırlıyorum? sonradan kız istediğine mi karar vermiş?

canım okulda elektrikler gitti cvp yazamadım bitanem.evet oğlum hamza diyordu ancak doktor 11.hafta %90 kız deyince hamza gitti belinay geldi e tabi babamızda kız istiyor hatta ilk bebeğimi oğlumu bile kız istemişti evde bir sohbetler böle olur şöle olur alıştı o fikire.babamız ve oğlum bu bebeği hiç kabullenemedi :KK43:

Burası benim ilk göz ağrım. ilk heyecanlarımız paylaştık burada o yüzden yeri başka. hala girip paylaşım yapıyorum. sizler de benim gibi iki tarafa da yazabilirsiniz. eskilerden cok gelen olmayınca bende burada unutuldum zaten biraz çoğu zaman kendi kendime yazıyorum ama olsun ben yine de her gun paylaşım yapmaya devam edeceğim....:KK16::KK16::KK16:
dönün ama yetti gari ya..toplanalım yeniden..herkes döner çoğunluk dönerse :KK43: ben face açmam yeminliyim canım siz dönün...

kayra,, bence hiç endişelnme hele bi gelsin ikinci paşa, babası görsün onu hemen nasıl heveslenmeye başlıyacak bak. hayal kırıklığı olmuş birz ondan.

eşim sürekli bi kız olmadı giitti diyor erkek olduğu kesinleşince çok ağladı o ağlayıncada ben çok ağladım.üçüncüyü sanmam ama eşim zorlar gibi.çok kız bebek hastası.soranlara buda erkek malesef yapınca ben çok üzülüyorum canım çok...

kanama riskide çokmuş
eşi,me dua edin lütfen

canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. eşinin neyi var bu arada?

geçmiş olsun canım insülin kullanan baya var bizim topikte

X