2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sosyal bilgiler öğretmenliği
inşallah adil olmayı başarırlar bir gün:KK31:
her geçen gün daha da zorlaştırıyorlar bu işi
inşallah alnımızın akıyla biz de kazanır kurtuluruz :KK8:

alımları görünce nasıl moralim bozuluyor ek atamada bile 3bin küsür din kültürü öğretmeni alınıyor. çalışalım bakalım türkiyede 9 kişinin arasına gireceğiz diye bizde hakkımızda hayırlısı olsun tuğbacım.

alımları görünce nasıl moralim bozuluyor ek atamada bile 3bin küsür din kültürü öğretmeni alınıyor. çalışalım bakalım türkiyede 9 kişinin arasına gireceğiz diye bizde hakkımızda hayırlısı olsun tuğbacım.

aynen canım hayırlısı olsun :KK31:
onlar görmezden geliyorsa bile Allah görüyo emeklerimizi :KK6:
bazen düşünüyorum seçmeli dersleri din kültürü öğretmeni atamak
için mi koydular :26:

kızlar çok moralim bozuk:KK14:
yine müdür gitmiş babama demiş illa gelsin çalışsın bilmem ne
babam da gelmiş bana diyor niye gitmiyorsun falan
ben mi anlatamıyorum kimse mi beni anlamıyor vallahi bunaldım
nasıl geçecek bu 1 yıl :KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:

çalış mı diyor baban canım
ücretli için mi
çok yoğun bir ders programı olmadan 3-4 gitsen senin için de değişiklik olur belki

ben sana kıyamam yaa :KK19:
geçecek kuzum geçecek inan öyle de hızlı
geçecek ki biz şaşırıp kalıcaz:KK55:
ikisini bir arada yürütemem deseydin canım babana
işin içinde olmayanlar anlamıyorlar rengişim :KK50:

çalış mı diyor baban canım
ücretli için mi
çok yoğun bir ders programı olmadan 3-4 gitsen senin için de değişiklik olur belki

3 4 saat değil canım ya toplam da 25 saat vereceklermiş. ama kolay değil ki normal öğretmenlik yapacaksın yani. bunun raporu var yazılısı var müfettişi cartı curtu var.
sınav zaten Allah'lık ben ikisini yürütemem ki
babam çalış demiyor ama biri gelip bir şey desin hemen etkileniyor gitsen daha iyi olmaz mı diye.

ben sana kıyamam yaa :KK19:
geçecek kuzum geçecek inan öyle de hızlı
geçecek ki biz şaşırıp kalıcaz:KK55:
ikisini bir arada yürütemem deseydin canım babana
işin içinde olmayanlar anlamıyorlar rengişim :KK50:

kuzum kaç kez dedim artık ben bilmiyorum yani
hocalar gelip kanına giriyor bizimkilerin.
sanki onlar da benim yüzüme hevesli değil ya. işlerine geliyor ki çağırıyorlar.

3 4 saat değil canım ya toplam da 25 saat vereceklermiş. ama kolay değil ki normal öğretmenlik yapacaksın yani. bunun raporu var yazılısı var müfettişi cartı curtu var.
babam çalış demiyor ama biri gelip bir şey desin hemen etkileniyor gitsen daha iyi olmaz mı diye.

sen daha iyi bilirsin canım
babacınla konuş 1 sene daha hoş görsünler seni
sen de öyle diyordun zaten,bu sene de çalışıp hayırlısı ile atanırsın inş
başkaları işe burnunu sokmasa canlar sıkılmıcak zaten

sen daha iyi bilirsin canım
babacınla konuş 1 sene daha hoş görsünler seni
sen de öyle diyordun zaten,bu sene de çalışıp hayırlısı ile atanırsın inş
başkaları işe burnunu sokmasa canlar sıkılmıcak zaten

aynen öyle canım valla bunalttılar artık yani
ne zaman ders çalışmaya niyetlensem kesin birinden bir laf duyuyorum tüm motivem gidiyor.

canım benim sıkma sen canını her şey yoluna girecek elbet :KK55:
babanı da belli ki ikna etmişler.ama işte herkes iki işi bir arada
yürütemez zor hele ki kpss ise o işlerden biri daha zor :KK50:

mrb kızlar...haftasonu eşimle gezdik hep. buralarda yoktum kafa dağıtmaya ihtiyacım vardı zira yarın okulların zilleri çalacak ve ben üzüleceğim yine... ama yazıların hepsini okudum.genel olarak bi stres hakim sanki hepimizde...

dershane rumuzlu arkadaşım cvp yok diye üzerine alınmış çok üzüldüm.dayanışma için buradayız fakat herkes dağılmış durumda haliyle atanamama şoku fakat geçecek... bende kızımdan fırsat buldukça gelip tek tek okuyrom kızlar neler yapmış diye...

rengina diren renginaaaa:)) gitme ücretliyee...bu sene benim senem karışmayın bu konuyu bi daha açmayın de bence..En Büyük TÜRKİYEmotivasyonu hiç bozma arkadaşım..

mrb kızlar...haftasonu eşimle gezdik hep. buralarda yoktum kafa dağıtmaya ihtiyacım vardı zira yarın okulların zilleri çalacak ve ben üzüleceğim yine... ama yazıların hepsini okudum.genel olarak bi stres hakim sanki hepimizde...

dershane rumuzlu arkadaşım cvp yok diye üzerine alınmış çok üzüldüm.dayanışma için buradayız fakat herkes dağılmış durumda haliyle atanamama şoku fakat geçecek... bende kızımdan fırsat buldukça gelip tek tek okuyrom kızlar neler yapmış diye...

rengina diren renginaaaa:)) gitme ücretliyee...bu sene benim senem karışmayın bu konuyu bi daha açmayın de bence..En Büyük TÜRKİYEmotivasyonu hiç bozma arkadaşım..

#direnrengina :KK14:

Son düzenleme:
bügün uyandım.eve çok yakın olan okulun zil sesiyle...cızzz oldum ...nasıl bi psikoloji biliyorsunuz sizde...amaaan biraz açayımda gülben izleyeyim enerji dolarım belki dedim.zayıflama çayını da aldım elime... gülbenin enerjisini seviyorum ben. bi de nuray sayarının..ama o da keyif vermedi...bir telefon geldi sonra eşimin iki kuzeninin de bebişleri doğmuş..bu biraz sevindirdi beni..gaza gelmeye ihtiyacım var benimm ya..kızlar yardımmmm

kızlar yapamıyorum ben bu eğitimi moralim çok bozuk birini hallediyorum diğerine geçince silinip gidiyor gelişimi filan sürekli tekrar etmek gerekiyor ne yapacağımı şaşırdım o kadar moralim bozuk ki :KK43:

valla pes etmek üzereyim bu konular oturana kadar böyle zulüm yani. bu arada kızlar isteyene döküman gönderebilirim adı bilindik bir kpss dersanesinde çalıştım soru bankalarının denemelerinde birer kopyasını almıştım ihtiyacı olana da buradan gönderebilirim bari size hayrı dokunsun:KK31:

Kuzuumm daha yolun çok başındayız,sakın bırakma kendini.:KK20:Dersler korksun senden,yapacaksın sen inanıyorum.:KK16::KK16:

aynen öyle canım valla bunalttılar artık yani
ne zaman ders çalışmaya niyetlensem kesin birinden bir laf duyuyorum tüm motivem gidiyor.

Rengimmm..:KK50: Canım benim ya... Sanırım artık biraz sert bir üslupla konuşmanın vakti geldi yoksa bu yıl senin için çok yıpratıcı olacak. 300-500 lira para için tüm geleceğini riske atamazsın.:KK31: Belki yine aranız bozulur bir süre ama hiç değilse senin kararının ne olduğunu anlarlar iyice.

bügün uyandım.eve çok yakın olan okulun zil sesiyle...cızzz oldum ...nasıl bi psikoloji biliyorsunuz sizde...amaaan biraz açayımda gülben izleyeyim enerji dolarım belki dedim.zayıflama çayını da aldım elime... gülbenin enerjisini seviyorum ben. bi de nuray sayarının..ama o da keyif vermedi...bir telefon geldi sonra eşimin iki kuzeninin de bebişleri doğmuş..bu biraz sevindirdi beni..gaza gelmeye ihtiyacım var benimm ya..kızlar yardımmmm

Tek gaz seneye bu zaman atanmış olmanın hayali hocam.:KK14::KK31:

Kuzuumm daha yolun çok başındayız,sakın bırakma kendini.:KK20:Dersler korksun senden,yapacaksın sen inanıyorum.:KK16::KK16:

Rengimmm..:KK50: Canım benim ya... Sanırım artık biraz sert bir üslupla konuşmanın vakti geldi yoksa bu yıl senin için çok yıpratıcı olacak. 300-500 lira para için tüm geleceğini riske atamazsın.:KK31: Belki yine aranız bozulur bir süre ama hiç değilse senin kararının ne olduğunu anlarlar iyice.

aynısını kaç kez dedim bilmiyorum kuzum:KK31:
gidip okula hocalara bağıracağım o olacak.

ocak'a kadar 5 ay var canım. tabi ki biter.bitmese bile en geç nisana kadar bitirsen yine kar. zaten temelin yoksa bir an önce kavramaya çalışman lazım:KK34: bölüm neydi senin söylemiş miydin:26:

hoş geldin melike.:KK3:

oyy benim kuzuma sıkma canını :KK16:

inşallah inşallah :101:
hoşgeldin melike :KK3:

Napiynz kizlar.bnde bayadir gelemdm maglum hamilelik.sonzamanlar.cnimda skın biraz ogluşmun böbregnde az bi genşlik varmş.doktr korkma takip etcz cokfazla dgl dedi ama korkuyorum.dua edrmsnz ogluma.oyüzdn derse kendmi pek veremyorum.sirf zevkne türkçe paragraf çözüyorum.egtme bktm braz.artk nekdar olursa.oyüzdn kafa takmayn kuzucuklar çokşükür saglignz var.iyi motvasynla inşlah atancksnz.ama bna zor gbi.

çok gecmiş olsun canım acil şifalar kuzucuguna :nazar::emir_bebek:
Merhaba kızçeler....:KK3::KK3::KK3:

Mondros,Kurtuluş Savaşı hazırlık dönemi ve sayı problemleriyle ilgili soru çözdüm.:KK55:

çokk tesekkür ederimmm arkadaslar çok sevindim burayı görünce inanınki bende bu sene dersaneye gidicektim oglumun biri 26 aylık digeri süpriz oldu bize suanda 7,5 aylık hıc durmuyo canı sagolsun hep bana hep bana diyo bende vaktim oldukca elimden geldiginin fazlasıyla derse bakmaya calısıcam hepinizle tanıstıgıma cok memnun oldummm :KK16:

Çalışamıyorum çalışamıyorummm:KK14: okula geldim sonunda zaten bir haftadır direksiyon eğitimiyle uğraşıyodum hiç bir şey yapamadım ama geçtim kızlar artık bnm de ehliyetim olucak :KK55:
Dün yolculukla geçti bugün yerleşmeyle yarından itibaren okul dersleri başlicak artık bir program yapıp devam etmem gerek çalışmalarıma ama yapamıyorum moralim bozuldu :KK43:

Son düzenleme:
X