2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hocam yeni başladım.Coğrafi konum.İşin kötü tarafı beni sınavda coğrafya batırdı.Ama hiç sevmiyorum bu dersi nedense.:KK50:

herkese merhaba... coğrafyadan sıkıntısı olan arkadaşlar için nette konu anlatımı videolarından bulduğum cok başarılı bir coğrafya hocası var. ismi fethi.soyadını hatırlayamıyorum ama bu isimle aratırsanız bulursunuz diye ümit ediyorum..ben çok istifade ettim.. herkese kolaylıklar diliyorum.

herkese hayırlı akşamlar...bu sene ilahiyat fakültesinden mezun oluyorum inşallah.Atanabilmem için 75 almam gerek en az.Malesef formasyonum olmadığı için bu puandan aşağısı kurtarmıyor.Başladım çalışmaya,Rabbim herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin..

herkese hayırlı akşamlar...bu sene ilahiyat fakültesinden mezun oluyorum inşallah.Atanabilmem için 75 almam gerek en az.Malesef formasyonum olmadığı için bu puandan aşağısı kurtarmıyor.Başladım çalışmaya,Rabbim herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin..

İyi akşamlar size de.75 yüksek bir puan değil alırsınız bence.Dediğiniz hocanın adı Fethi Demirci mi?Google'da hemen çıktı. 5 Kasımda dersanem başlıyor.Umarım coğrafyacı iyi olur da bana şu coğrafyayı sevdirir.

selam arkadaşlar :KK3:

hani sınava son 2 ay kala tarihe Osmanlı devletini falan koydular..
coğrafyada da bir değişiklik varmıydı?
ben son 2 ay kala sistem değişikliğinden çöküntüye uğrayıp adapte olamamıştım da :26:

arkadaşlar ben iyi bi kitap sitesi arıyorum
ünlü yayınların kitaplarını alabileceğim..
alan kitaplarını ve ales kitabı istiyorum.
eğitim ve gk gy için geçen senenin kitaplarını kullanayım diyorum..
var mı bildiğiniz iyi bir site ama ben beldede olduğum için
ptt kargo var sadece burda. ptt kargoyla çalışan bi site önerebilirmisiniz?:44:

X