2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Merhaba arkadaşlar Eski Türkçeden not çıkarıyordum,nihayet bitirdim.Tarih çalışmaya başladım.Önce hiç canım istemedi ama baktım ki hatırlıyorum roman okur gibi okuyup bitirdim birinci üniteyi:21: Burdan birbirimizi motive edelim mi arkadaşlar.Atanmamız gerekiyooor:KK9:

canım hangi yayından başladın alana?
bu topik biraz toparlansın o zaman gör motiveyi sen:KK6:

Son düzenleme:
kızlar ben yediiklim dershanesine gitmiştim bu sene.kitapları güzeldi, soru bankaları da fena değil..dönüp dönüp aynı sorular olmasa iyi de..bir de benim kaybım alana eğilemem den oldu.bu sene alandan başlıyorum çalışmaya...ders oldu bana

Nasıl gidiyor kızlar bugün hiç çalışamadım zaten artık stresten kabuslar görüp uyanıyorum uykularım bile düzensiz napıcam bilmiyorum çalışamayınca iyice bunalıyorum ama naparsın hayatta bir yerden devam etmek zorunda :KK43:

Tam kendimi toparladım bu seferde sistem değişecek diyorlar. Hakkımız yeniyor ben oturup ağlamaktan başka bişey yapamıyorum. İntihar edenleri çok iyi anladım bugün.

Ben anlamadım ki bi elektronik sınav diyolar bi fakükteye giriş puanı not ortalaması diyolar saçmaladılar iyice deneme tahtasına döndük :KK50:

Ben anlamadım ki bi elektronik sınav diyolar bi fakükteye giriş puanı not ortalaması diyolar saçmaladılar iyice deneme tahtasına döndük :KK50:

Keşke okumasaydım lise düzeyinden girerdim. Allah belalarını versin. Sınav sistemini değiştirmekten başka bi b.ka yaramıyorlar.

ben de sözlü sınav olacak diye duydum.öyle olursa işe torpil girer.zorla günaha sokacaklar insanı.. valla eski sisteme mum ettiler bizi.öğretmen alacaklar altı üstü bu ne yaaa

Keşke okumasaydım lise düzeyinden girerdim. Allah belalarını versin. Sınav sistemini değiştirmekten başka bi b.ka yaramıyorlar.

ben de sözlü sınav olacak diye duydum.öyle olursa işe torpil girer.zorla günaha sokacaklar insanı.. valla eski sisteme mum ettiler bizi.öğretmen alacaklar altı üstü bu ne yaaa

Her gün yeni bir şey çıkıyor biz nasıl kafamızı toparlayalım moral bulalım da ders çalışalım bi öyle bi böyle salağa çevirdiler insanları!!

Her gün yeni bir şey çıkıyor biz nasıl kafamızı toparlayalım moral bulalım da ders çalışalım bi öyle bi böyle salağa çevirdiler insanları!!

Adam gibi belli olsun her şey çalışmak koymuyor yemin ederim. Ama böyle bişey olamaz ya. Diz sıraya sık kurşunu bizde kurtulalım sende.

Her girdiğim sınavda bi değişiklik olmazsa olmaz zaten:KK31: Lise sınavı,oss, şimdi bide bu:KK5:

Son düzenleme:
Bu arada bu kitapları aldım pegemden 2 tarih 2 coğrafya ve eğitim seti kargoyla beraber 27 lira:KK53:
$08_11_2012_11_26_21.jpg $281.png $KPSS-Cografya-Konu-Anlatimli-Peg_3116_1.jpg $Pegem-Yayinlari-KPSS-Egitim-Bilimleri-Tamami-Cozumlu-Efsane-5000-Soru-Bankasi-2013_4TY1_m.jpg

kendi pisliklerinin bedelini biz ödüyoruz
zamanında sırf işsizlik az görünsün diye üniye balık istifi gibi öğrenci almasalardı bunlar da olmayacaktı.
o kadar insan mezun oldu e daha çok işsiz göründü şimdi nasıl ayıklayacaklar pirincin taşını?yeminle zerre anladıkları yok eğitim sisteminden.
bilmiyorum ki bu kadar insanın vebalini nasıl ödeyecekler??haram olsun canımı sıktıkları her saniyeye.

neyse kızlarım üzülmeyelim bakalım her şey bir netleşsin öyle düşünürüz ne yapacağımızı.

canım hangi yayından başladın alana?
bu topik biraz toparlansın o zaman gör motiveyi sen:KK6:

Elimde bir arkadaşımın üniversite notları vardı canım(ben hep atmıştım ne yazık ki).O notlardan ve geçen yıl aldığım yargının alan kitabındaki dil bölümünden bakarak notlar çıkardım.Daha çalışmaya başlamadım diyebilirim alana.Ben kendi notuma çalışmayı daha çok seviyorum.Ahmet Ercilasunun kitabı bi de açık öğretim kitaplarından karşılaştırmalı olarak çalışıcam.Hatta az sonra çalışmaya gidiyorum canım.Sen ne yapıyorsun alan konusunda?:KK16: Topikteki arkadaşlar dertli gördüğüm kadarıyla.Ben yazılanları baştan sona okumadım ama inş. sorunlarını kısa sürede hallederler.Canım motivaasyon hepimiz için şart.Sınav sistemini değiştiriyorlar yine.Ben de sizler gibi hem üzüldüm hem de çok kızdım.Mülakat olacak diyen bile var.Ama unutmayalım sistem ne olursa olsun dersleri ertelemek bizim zararımıza olur.Hepimize kolay gelsin diyorum

X