2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

slm kızlar
ben ekimde bile ders çalışmaya başlıyamıcam gibi duruyor. çünkü 19 ekimde abimin düğünü var ve inanılmaz çeyiz telaşı var.
bugün elbisemi aldım istemeyerek de olsa napıcan kardeşsin mecbur. olsun ben de ilerde akraba düğünlerinde falan da giyerim
sürekli çeyiz yerleştiriyoruz. nevresiminden çarşafına seccadesinden çediğine tülbentine kadar her şey ütülenip katlanıp öyle konuluyo. bi de daha bunları bizim evden abimin evine götürcez :KK14: 22 sinde çeyiz görülcekmiş evinde. ondan sonra da düğüne çok az kalmış oluyo zaten gene kargaşa :KK14:
o yüzden kızlar şu düğün geçmeden bana rahat yok. tek tesellim bir an önce ücretlinin çıkması.
dün onur mebe gidip sormuş. haftaya belirlicez onları demişler. bekliyorum bakalım..
size iyi çalışmalar canlarım :KK16:

Sedefiiimm.:KK16::KK16::KK16:

Boşver sıkma canını adam gibi bir plan programla sen halledersin.:KK55:

Zaten doğru dürüst verim alamıyoruz çoğumuz.:KK50:

İnşallah şu ücretli işin hallolur.:KK16:

İklim konusu bitti 279 soru çözdüm.

Sedef, abin inşallah mutlu olur hayırlı olsun. Sıkma canını daha sıkı hazırlanırsın düğünden sonra...

sedefim bende başlamadım daha ama işten güçten değil tabi
daha kendime gelemedim :KK31: sen sıkma canını düğün bitince başlarsın
çalışmaya.ücretli de keşana çıkar inşallah kuzum :KK16:

slm arkadaşlar..bazıları ücretli düşünüyormuş galiba...nacizane fikrim eğer maddi olarak sıkıntı yoksa çalışmayın...ben yaptım bunu.ne yazıkki bir koltukta iki karpuz taşınmıyor..okullar başta sizi yormayız diyorlar sonra ne kadar prosedür varsa istiyorlar..müfettişi geliyor ücretlisin demiyor böyle yap şöyle yap, müdür geliyor şu dosyayı hazırla, sonra diğer hocalar geliyor sizde nöbet tutun falan...sürekli bişeylerle uğraşıyosun.yazılı sorusu hazırla oku bilgisayara geç liste uzaaaar gider...eve geliyorsun azıcık dinleneyim diyosun, neyse bugünlük çalışmayayım diyosun sonra o bir günler çoğalıyor...evliysen daha da zor..tabiki karar sizin..ama kpss artık daha zor daha emekli bir sınav oldu...

slm kızlar
ben ekimde bile ders çalışmaya başlıyamıcam gibi duruyor. çünkü 19 ekimde abimin düğünü var ve inanılmaz çeyiz telaşı var.
bugün elbisemi aldım istemeyerek de olsa napıcan kardeşsin mecbur. olsun ben de ilerde akraba düğünlerinde falan da giyerim
sürekli çeyiz yerleştiriyoruz. nevresiminden çarşafına seccadesinden çediğine tülbentine kadar her şey ütülenip katlanıp öyle konuluyo. bi de daha bunları bizim evden abimin evine götürcez :KK14: 22 sinde çeyiz görülcekmiş evinde. ondan sonra da düğüne çok az kalmış oluyo zaten gene kargaşa :KK14:
o yüzden kızlar şu düğün geçmeden bana rahat yok. tek tesellim bir an önce ücretlinin çıkması.
dün onur mebe gidip sormuş. haftaya belirlicez onları demişler. bekliyorum bakalım..
size iyi çalışmalar canlarım :KK16:
sedefim senin alan sınavı olmadığı için kasımda da başlasan çok geç kalmış olmazsın kuzum:KK54: zaten kasımdan sonra 8 ay kalıyor. çok rahat bitirirsin inşallah canım hiç üzülme :KK48:
slm arkadaşlar..bazıları ücretli düşünüyormuş galiba...nacizane fikrim eğer maddi olarak sıkıntı yoksa çalışmayın...ben yaptım bunu.ne yazıkki bir koltukta iki karpuz taşınmıyor..okullar başta sizi yormayız diyorlar sonra ne kadar prosedür varsa istiyorlar..müfettişi geliyor ücretlisin demiyor böyle yap şöyle yap, müdür geliyor şu dosyayı hazırla, sonra diğer hocalar geliyor sizde nöbet tutun falan...sürekli bişeylerle uğraşıyosun.yazılı sorusu hazırla oku bilgisayara geç liste uzaaaar gider...eve geliyorsun azıcık dinleneyim diyosun, neyse bugünlük çalışmayayım diyosun sonra o bir günler çoğalıyor...evliysen daha da zor..tabiki karar sizin..ama kpss artık daha zor daha emekli bir sınav oldu...
sizler böyle söyledikçe ben iyi ki de kabul etmemişim diyorum
bir sene daha riske atamam cok haklısın canım:KK31:

arkadaşlar ben iyi bi kitap sitesi arıyorum
ünlü yayınların kitaplarını alabileceğim..
alan kitaplarını ve ales kitabı istiyorum.
eğitim ve gk gy için geçen senenin kitaplarını kullanayım diyorum..
var mı bildiğiniz iyi bir site ama ben beldede olduğum için
ptt kargo var sadece burda. ptt kargoyla çalışan bi site önerebilirmisiniz?:44:

Kitapseç'ten geçen yıl çok kitap aldım ama PTT kargo seçeneği var mıydı hatırlamıyorum.Ben Aras kargoyu tercih etmiştim.

Sabahtan öğleye kadar alan ve vatandaşlık çalıştım.Sonra yemek yaptım,yedim vs. Az sonra öğrenme çalışmaya gidicem (Eğitim derslerine bayılıyorum:KK52:).Sizlerde durumlar nasıl arkadaşlar:26:

bende durum çok kötü bugün hiçbirşeye bakmadım :KK14:

Canım sık sık ara vererek çalış. Mesela 2 saat aralıksız çakışma.,sıkılırsın.Bu çok normal.Ben hep öyle yapıyorum.Dersane başlayana kadar konularda biraz ilerlemem gerekiyor.Hocayla beraber gitmek istemiyorum çünkü. Ben bir de yarın şehir dışındaki kuzenimin yanına gidiyorum.O gün hiç çalışamıycam yani,o yüzden şimdi bakmam gerekiyor.Bölümün ne canım senin?

aklım hep yeni atananlarda..şu aralar ev bakıp yerleşme telaşı vardır...malum pazartesi iş başı..o kadar özeniyorum ki.şu dünyadan atanamadan ayrılırsam gözlerim açık gidecek..:2:

Kızlar 3-4 gündür ders çalışamıyorum pek bi kaç saat bakabildim direksiyon derslerim vardı yarın da direksiyon sınavım var zorlaştırdılar korkuyorum bi de onun stresi sardı nolur dua edin de geçeyim şu direksiyonu canlarım dualarınıza ve şansa ihtiyacım var:KK50:

Son düzenleme:
Canım sık sık ara vererek çalış. Mesela 2 saat aralıksız çakışma.,sıkılırsın.Bu çok normal.Ben hep öyle yapıyorum.Dersane başlayana kadar konularda biraz ilerlemem gerekiyor.Hocayla beraber gitmek istemiyorum çünkü. Ben bir de yarın şehir dışındaki kuzenimin yanına gidiyorum.O gün hiç çalışamıycam yani,o yüzden şimdi bakmam gerekiyor.Bölümün ne canım senin?

canım ben zaten 2 saat aralıksız çalışsan biri değilim çok sık ara veririm :KK1:
dün sadece tarihin ilk konusuna çalışabildim 4 tane soru zor çözdüm :KK31:
içimden çalışmak gelmiyor :KK14:
bölümüm biyoloji canım

Kızlar 3-4 gündür ders çalışamıyorum pek bi kaç saat bakabildim direksiyon derslerim vardı yarın da direksiyon sınavım var zorlaştırdılar korkuyorum bi de onun stresi sardı nolur dua edin de geçeyim şu direksiyonu canlarım dualarınıza ve şansa ihtiyacım var:KK50:

Allah yardımcın olsun canım stres yapma halledersin sen :KK34:

canım ben zaten 2 saat aralıksız çalışsan biri değilim çok sık ara veririm :KK1:
dün sadece tarihin ilk konusuna çalışabildim 4 tane soru zor çözdüm :KK31:
içimden çalışmak gelmiyor :KK14:
bölümüm biyoloji canım

Allah yardımcın olsun canım stres yapma halledersin sen :KK34:

Çok saol canım inşAllah yaparım...

Başarılar diliyorum:KK3:

selam kızlarım
kimler burada bakim:KK6: ne yapıyorsunuz:KK14:

aklım hep yeni atananlarda..şu aralar ev bakıp yerleşme telaşı vardır...malum pazartesi iş başı..o kadar özeniyorum ki.şu dünyadan atanamadan ayrılırsam gözlerim açık gidecek..:2:
hayırlısıyla atanıcaz bizde inşallah canım :KK19:
geçersin canım hiç panik yapma :KK34:
bende geçen sene aldım ehliyeti o kadar heyecanlanmıştım ki
direksiyon sınavında bacaklarım titriyodu :KK1:
ama heyecanlanacak bir şey yokmuş
inşallah geçersin kendine güven panik yapma benim gibi :KK19:

selam kızlarım
kimler burada bakim:KK6: ne yapıyorsunuz:KK14:

selam kuzum :KK3:
kayıp diye bi dizi var ona baktım biraz sarmadı :KK31:
ama yarın fatih harbiye var o fena sardı beni :KK52:
bir de bugün dershaneye yazıldım ihtiyaç akademiye
26 ekimde başlayacakmış dersler :KK55: