2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Elimde bir arkadaşımın üniversite notları vardı canım(ben hep atmıştım ne yazık ki).O notlardan ve geçen yıl aldığım yargının alan kitabındaki dil bölümünden bakarak notlar çıkardım.Daha çalışmaya başlamadım diyebilirim alana.Ben kendi notuma çalışmayı daha çok seviyorum.Ahmet Ercilasunun kitabı bi de açık öğretim kitaplarından karşılaştırmalı olarak çalışıcam.Hatta az sonra çalışmaya gidiyorum canım.Sen ne yapıyorsun alan konusunda?:KK16: Topikteki arkadaşlar dertli gördüğüm kadarıyla.Ben yazılanları baştan sona okumadım ama inş. sorunlarını kısa sürede hallederler.Canım motivaasyon hepimiz için şart.Sınav sistemini değiştiriyorlar yine.Ben de sizler gibi hem üzüldüm hem de çok kızdım.Mülakat olacak diyen bile var.Ama unutmayalım sistem ne olursa olsun dersleri ertelemek bizim zararımıza olur.Hepimize kolay gelsin diyorum

ben hala konsantre sorunu yaşıyorum canım:KK14:
bulaşıkları yıkayıp başlayacağım:KK1:

Ben de bulaşıkları yıkamaya gidicem ama üşeniyorum.:KK52:

babam yeni laptop almış. onunla uğraştım sabahtan beri:KK1:
o yüzden başlayamadım bulaşığa da derse de:KK1: neyse ben çıkıyorum hadi görüşürüz:KK6:

Yok canım 10 kitap 27 liraya çok ucuz geldi:26: Geçen yıl benimki askerdeyken yollamıştım ve 80 lira tutmuştu:KK5: Araştırmadan almamak lazımmış:KK19:

canım suan kitaplar cok cok ucuz. ben de 80 liralik sipariş verdim 10 tane kıtap aldım:KK1:
eski fiyatlarına göre 150 tutuyor olacaktı aldıklarım.

slm kızlar :KK3: arkadaşımla buluştum haftaya gidecek gitmeden buluştuk dertleştik :KK5: faceden staj arkadaşımla görüştüm evinin yakınındaki okulda ücretliye başlamış (dayımız yok bizim :KK47:) neyse annemle balkonda kahve içerken kapı çaldı kitaplarım gelmiş ne çabuk dedim salı öğleden sonra vermiştim. Abimle ikimiz birer kitap aldık elim gitmedi başka kitap almaya :KK50: ikimizde çalışmıyoruz abim mezun olduğu liseyle görüştü 20 ekimde başlayacak gibi bende bir okuldan haber bekliyorum alsam şu haberi :KK14: rahatlayacağım beklemek bitiriyor beni... Gidip ders çalışayım en iyisi

Bu arada bu kitapları aldım pegemden 2 tarih 2 coğrafya ve eğitim seti kargoyla beraber 27 lira:KK53:
Eki Görüntüle 801087 Eki Görüntüle 801088 Eki Görüntüle 801089 Eki Görüntüle 801090

Allah hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin hocam.:KK16::KK16:

Elimde bir arkadaşımın üniversite notları vardı canım(ben hep atmıştım ne yazık ki).O notlardan ve geçen yıl aldığım yargının alan kitabındaki dil bölümünden bakarak notlar çıkardım.Daha çalışmaya başlamadım diyebilirim alana.Ben kendi notuma çalışmayı daha çok seviyorum.Ahmet Ercilasunun kitabı bi de açık öğretim kitaplarından karşılaştırmalı olarak çalışıcam.Hatta az sonra çalışmaya gidiyorum canım.Sen ne yapıyorsun alan konusunda?:KK16: Topikteki arkadaşlar dertli gördüğüm kadarıyla.Ben yazılanları baştan sona okumadım ama inş. sorunlarını kısa sürede hallederler.Canım motivaasyon hepimiz için şart.Sınav sistemini değiştiriyorlar yine.Ben de sizler gibi hem üzüldüm hem de çok kızdım.Mülakat olacak diyen bile var.Ama unutmayalım sistem ne olursa olsun dersleri ertelemek bizim zararımıza olur.Hepimize kolay gelsin diyorum

Alan çalışacak gücüm yok şu an.:KK50::KK14:Dersaneyi bekliyorum.:KK6:

babam yeni laptop almış. onunla uğraştım sabahtan beri:KK1:
o yüzden başlayamadım bulaşığa da derse de:KK1: neyse ben çıkıyorum hadi görüşürüz:KK6:

Güle güle kullanın Rengim.:KK16::KK16::nazar:

slm kızlar :KK3: arkadaşımla buluştum haftaya gidecek gitmeden buluştuk dertleştik :KK5: faceden staj arkadaşımla görüştüm evinin yakınındaki okulda ücretliye başlamış (dayımız yok bizim :KK47:) neyse annemle balkonda kahve içerken kapı çaldı kitaplarım gelmiş ne çabuk dedim salı öğleden sonra vermiştim. Abimle ikimiz birer kitap aldık elim gitmedi başka kitap almaya :KK50: ikimizde çalışmıyoruz abim mezun olduğu liseyle görüştü 20 ekimde başlayacak gibi bende bir okuldan haber bekliyorum alsam şu haberi :KK14: rahatlayacağım beklemek bitiriyor beni... Gidip ders çalışayım en iyisi

Hakkında hayırlısı neyse o olsun kuşum sıkma canını.:KK16:

165 Osmanlı Kültür ve Uygarlığı sorusu çözdüm.:KK16::nazar:

38 Rasyonel Sayılar sorusu... :KK53::KK1:

Sevdiceğim de atandığı yere gitti,lojmanda kalıyor.:nazar: Yerleşiyor şimdi,önceden atanmış 3 kişiyle kalacakmış.Köyde yalnızca Turkcell çekiyor.:KK9: Yeni hat almış bugün.:KK16: Ben de çalışıp onun yanına gideceğim inşallah.:KK16:

Ve bugün daha iyiyim.:21::nazar:

165 Osmanlı Kültür ve Uygarlığı sorusu çözdüm.:KK16::nazar:
38 Rasyonel Sayılar sorusu... :KK53::KK1:
Sevdiceğim de atandığı yere gitti,lojmanda kalıyor.:nazar: Yerleşiyor şimdi,önceden atanmış 3 kişiyle kalacakmış.Köyde yalnızca Turkcell çekiyor.:KK9: Yeni hat almış bugün.:KK16: Ben de çalışıp onun yanına gideceğim inşallah.:KK16:
Ve bugün daha iyiyim.:21::nazar:

:nazar:
inşallah kuzum :KK19:
iyi olmana çok sevindim bu arada :101:

sıkma canını Allah bir kapı açar elbet canım :KK19:

Son düzenleme:
:nazar:
inşallah kuzum :KK19:
iyi olmana çok sevindim bu arada :101:

Akşam da kitap okumayı planlıyorum,inşallah gerçekleştirebilirim.:KK16:

Siz nasılsınız kuzum,sevdiceğinin morali nasıl ? :KK48: Ek atamayı ne zaman yapacaklar cidden merak ediyorum.:KK19:

Son düzenleme:
Akşam da kitap okumayı planlıyorum,inşallah gerçekleştirebilirim.:KK16:

Siz nasılsınız kuzum,sevdiceğinin morali nasıl ? :KK48: Ek atamayı ne zaman yapacaklar cidden merak ediyorum.:KK19:

morali düzeldi biraz kuzum ama bu belirsizlik canımı sıkıyo diyo :18:
ne olur ne olmaz diye ücretli öğretmenlik başvurusu yaptı
2 gün içinde açıklıcaz dediler ama 3 gün oldu :44:
yapmayacaklarsa ek atamayı neden ümit veriyolar hiç anlamıyorum :95:

Bende aynı durumdayım canım:26:Milli eğitimle görüştüm bugün ama daha tam yerleştirme yapılmadı belli değil henüz ücretli diye:KK31:
Allah hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin hocam.:KK16::KK16:
Aminnn:KK16:Teşekkürler:KK54:

Canım, kitaplarını hangi siteden aldın?:26:

Pegemin sitesinden canım:26:Başka yayınlarda vardı da pegemi denemek istedim:26:

morali düzeldi biraz kuzum ama bu belirsizlik canımı sıkıyo diyo :18:
ne olur ne olmaz diye ücretli öğretmenlik başvurusu yaptı
2 gün içinde açıklıcaz dediler ama 3 gün oldu :44:
yapmayacaklarsa ek atamayı neden ümit veriyolar hiç anlamıyorum :95:

Belirsizlik kadar kötü bir şey yok yaa.:KK14::KK50: İnşallah en kısa zamanda sonuçlanır ve sevdiceğin hayırlısı ile gider.:KK55:

slm kızlar :KK3:
çalışma planını indirdiğim siteyi bulamadım o yüzden aynısını word de hazırlayıp burda paylaşacağım
bugün tarihin ilk konusuna çalıştım oflaya oflaya
:KK14:
şimdide sorusunu çözeceğim

X