2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ben hala konsantre sorunu yaşıyorum canım
bulaşıkları yıkayıp başlayacağım

Ben de bulaşıkları yıkamaya gidicem ama üşeniyorum.

babam yeni laptop almış. onunla uğraştım sabahtan beri
o yüzden başlayamadım bulaşığa da derse de neyse ben çıkıyorum hadi görüşürüz

Yok canım 10 kitap 27 liraya çok ucuz geldi:26: Geçen yıl benimki askerdeyken yollamıştım ve 80 lira tutmuştu Araştırmadan almamak lazımmış

canım suan kitaplar cok cok ucuz. ben de 80 liralik sipariş verdim 10 tane kıtap aldım
eski fiyatlarına göre 150 tutuyor olacaktı aldıklarım.

canım suan kitaplar cok cok ucuz. ben de 80 liralik sipariş verdim 10 tane kıtap aldım
eski fiyatlarına göre 150 tutuyor olacaktı aldıklarım.

Depolamak lazımBenimkinede alayım bari Gaza geldim valla kitaplarım gelsede başlasam tarih coğrafyaya

slm kızlar arkadaşımla buluştum haftaya gidecek gitmeden buluştuk dertleştik faceden staj arkadaşımla görüştüm evinin yakınındaki okulda ücretliye başlamış (dayımız yok bizim ) neyse annemle balkonda kahve içerken kapı çaldı kitaplarım gelmiş ne çabuk dedim salı öğleden sonra vermiştim. Abimle ikimiz birer kitap aldık elim gitmedi başka kitap almaya ikimizde çalışmıyoruz abim mezun olduğu liseyle görüştü 20 ekimde başlayacak gibi bende bir okuldan haber bekliyorum alsam şu haberi rahatlayacağım beklemek bitiriyor beni... Gidip ders çalışayım en iyisi

Bu arada bu kitapları aldım pegemden 2 tarih 2 coğrafya ve eğitim seti kargoyla beraber 27 lira
Eki Görüntüle 801087 Eki Görüntüle 801088 Eki Görüntüle 801089 Eki Görüntüle 801090

Allah hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin hocam.

Alan çalışacak gücüm yok şu an.Dersaneyi bekliyorum.

babam yeni laptop almış. onunla uğraştım sabahtan beri
o yüzden başlayamadım bulaşığa da derse de neyse ben çıkıyorum hadi görüşürüz

Güle güle kullanın Rengim.

Hakkında hayırlısı neyse o olsun kuşum sıkma canını.

165 Osmanlı Kültür ve Uygarlığı sorusu çözdüm.

38 Rasyonel Sayılar sorusu...

Sevdiceğim de atandığı yere gitti,lojmanda kalıyor. Yerleşiyor şimdi,önceden atanmış 3 kişiyle kalacakmış.Köyde yalnızca Turkcell çekiyor. Yeni hat almış bugün. Ben de çalışıp onun yanına gideceğim inşallah.

Ve bugün daha iyiyim.

inşallah kuzum
iyi olmana çok sevindim bu arada :101:

sıkma canını Allah bir kapı açar elbet canım

Son düzenleme:

inşallah kuzum
iyi olmana çok sevindim bu arada :101:

Akşam da kitap okumayı planlıyorum,inşallah gerçekleştirebilirim.

Siz nasılsınız kuzum,sevdiceğinin morali nasıl ? Ek atamayı ne zaman yapacaklar cidden merak ediyorum.

Son düzenleme:
Akşam da kitap okumayı planlıyorum,inşallah gerçekleştirebilirim.

Siz nasılsınız kuzum,sevdiceğinin morali nasıl ? Ek atamayı ne zaman yapacaklar cidden merak ediyorum.

morali düzeldi biraz kuzum ama bu belirsizlik canımı sıkıyo diyo :18:
ne olur ne olmaz diye ücretli öğretmenlik başvurusu yaptı
2 gün içinde açıklıcaz dediler ama 3 gün oldu :44:
yapmayacaklarsa ek atamayı neden ümit veriyolar hiç anlamıyorum :95:

Bende aynı durumdayım canım:26:Milli eğitimle görüştüm bugün ama daha tam yerleştirme yapılmadı belli değil henüz ücretli diye
Allah hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin hocam.
AminnnTeşekkürler

Canım, kitaplarını hangi siteden aldın?:26:

Pegemin sitesinden canım:26:Başka yayınlarda vardı da pegemi denemek istedim:26:

Belirsizlik kadar kötü bir şey yok yaa. İnşallah en kısa zamanda sonuçlanır ve sevdiceğin hayırlısı ile gider.

slm kızlar
çalışma planını indirdiğim siteyi bulamadım o yüzden aynısını word de hazırlayıp burda paylaşacağım
bugün tarihin ilk konusuna çalıştım oflaya oflaya

şimdide sorusunu çözeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…