2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızcelerim merhaba,nihayet yıkımdan çıktım geldim kendime..Allahım ne zor bir dönemmiş,bir daha yaşatma..Artık düzeni kurup çalışmaya başlamam lazım,inanamıyorum ama bölümüm 73 le kapatmış,eger bende tubaysam ve seneye derece yapmazsam ne olayım
Şimdilik ücretliye odaklandım,işlemlerimi halledeyim dersaneyle anlaşmaya gidecem,sonrada versin elini dersler..

lamı cimi yok yarın başlıyoruz kızlar
bugün zaten cool bir şekilde çalışırken birden sarsıldım ben yoksa devamı gelecekti
bi silkelenin yarın erkek kalkıp masa başına gçiyoruz
akşama da rapor istiyorum yoksa topiği kapatırım ha

Bugün öyle efkarlıydım ki annem bi sigaran eksik diyor.

Zümrem sorma yaa.73 nedir Allah aşkına. Seneye ben de ilk 1000 diyorum.

Tamam Rengim bu tehdit iyi oldu.:18:

nerelerdesin bakim sen
artık hep gel e mi kuzum

hoşgeldin canım
inşallah inşallah hayallerimiz gerçek olur

tehdit var ısrar yok

günaydın kızlar bugün çalışmaya başlayacaktım dün geceki aglamam faslımdan sonra vazgeçtim pazartesi başlıyorum pazartesiye kadar güzel bi plan program yapcam kafamı dinlicem sonra başlarım inşallah
ayşegül planı burda yayınlarmısın
kpsshayali nereyte atandın hayırlı olsun
kızlar sevcanda atandı zannımca ama hiç gelmiyo bide beyazanneyi çok merak ediyorum

slm kızlar hiç uyuyamadım gece 3 den 7 ye kadar beynimde döndü durdu düşünceler ne olacak bu yıl ücretliden de haber yok bir okuldan haber bekliyorum olursa çok iyi olacak aslında ama hayırlısı neyse zaman kaybetmeden derse geçiyorum

Bilmiyorum ki çıkmış mı ama en azından bi fikir olur konu açısından da google a yazsam çıkar o halde demi
kızlar nette kpss çalışma planı buldum haftalık olarak her dersten bir konu şeklinde hazırlanmış isteyene gönderebilirim

Canım ben de istiyorum istersen burda yayınla çünkü herkes istiyo büyük ihtimal

mrb kızlar.burayı yeni keşfettim.bende beraber çalışmaya güdüleneceğim arkadaşlar olsun diyordum. bu sene burdayım bende..8 yıldır atanamamış bir sosyalciyim..var mı aranızda sosyal blg öğretmeni...evliyim.2,5 yaşında kızım ve senelerdir bitmeyen bi azmim var...bu sene dershaneye gitmiştim fakat bazı sebepler yüzünden gerektiği kadar hazırlanamadım.çocukta var malum..alan da üstüne tuz biber oldu, moralmen sınava girmeden çöktüm zaten..sonuç belliydi benim için...dershanede hiiiç ummadığım insanların atanmasını görmem ve üni.den bi arkadaşımında çocuklu kendisi, atandığını duymamla kendimi daha çok sorgulamaya başladım...atanma puanımızın 76 ya düşmesi de bana umut verdi..ne bileyim işte..

sonuç itibariyle artık çalışmaya karar verdim..2014 bizim yılımız olsun inşşşşş

Merhaba kızçeleriimm.

Kahvaltımı yaptım en geç 14.00'da başlıyorum çalışmaya.

Yeni gelen hocam,hoş geldiniz. İnşallah kalıcı olursunuz.

Oturamıyorum ders başına Ücretli var aklımda niye aramadılar beni daha

canım beni de aramadılar. aksi gibi bi de bugün ev telefonumuz bozuldu ama cebimi de vermiştim. aklım ordayken başlıyamıyorum

rengoşş sen ücretliye başvurmuş muydun, öyle mi aradılar seni? bu arada kuzum bana da edirnenin köylerinden ya da keşan dışı başka ilçesinden çıksaydı ben de gitmezdim. ben de senin kafadan bi şeyi başka şeyle yürütemeyenlerdenim. keşanda yapma sebebimi biliyosun sırf o yüzden istiyorum. yapmamakla doğru karar vermişsin kuzum

Bende elim telefonda geziyorum canım,Herşey yoluna girsin de öyle çalışayım diyorum ben ama bu kafayla çok zorlancam oysaki otur çalış demiSürekli bahaneUmarım gönlümüze göre olurda bir an önce rahatlarız

Hoşgeldiin canım İnşallah hepimiz atanacağız Allahın izniyle

kuzum doğum günün kutlu olsun bu yaşını atanarak bir kere daha kutlarsın inşallah
Oturamıyorum ders başına Ücretli var aklımda niye aramadılar beni daha
canım sen başvuru yapmıştın değil mi?:26:
hoş geldin

kuzum ben başvuru yapmadım hiç. sanırım babam yazın söylemiş gelse yapsa nasıl olur diye onun da ordan aklında kalmış olabilir. buradaki müdür benim liseden felsefe hocam. çağırdıkları lise de benim okuduğum okul. evimize 5dk hemen uzaklığı.

Evet hocam branşım Türkçe.Alana nasıl çalışmam gerektiğine karar veremedim de bir de sizlere sorayım dedim.

Yaptım canım :26:İzmir de yaptım ilk karşıyaka konak bornova, bide osmaniyede yaptım:26: Osmaniyedekinden ümitliydim ama bakalım

asgull hocam o programı banada gönderir misiniz rica etsem? Bu arada arkadaşlar Rengina hocamla branştaşım olduğu için konuştum ama sizlere merhaba demeyi unuttum.Hepinize merhabaKabul ederseniz ben de sizlerleyim inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…