2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzularım merhaba.Bugün tarih, güncel, vatandaşlık ve matematik formüllerini tekrar ettim ve yeni sistem bir gy-gk denemesi çözdüm.Ama sonuç hüsran.Moralim çok bozuk.Sanırım ben boşa çalışıyorum.77 netim var toplamda.
Napacağımı da şaşırmış durumdayım.:44:Kendimi teselli için ne kadar ilerlediğimi görmek için 2013 kpss netlerimi başlangıç kabul ettim.2013 kpss netlerime göre 12 net artırdım.Tek iyi yönü bu.İşte bu da züğürt tesellisi diyebilirim.Sınava kadar 90 netin üstüne çıkmam gerek ama biraz zor gibi.Belki çalıştıkça yapabilirim.Umudumu da kaybetmek istemiyorum.

Hadi hepinize iyi geceler güzellerim.

Kuzum inşallah gelip seni huzursuz etmezler de senin düzenini bozmazlar.

Denemenin sonucu rezalet ya hiç kafamı toplayarak içimden gelerek çözemedim
Rahatsızım zaten boğazlar pert
90 net..
Utanıyorum kendimden ya o kadar neye çalışıyorum ben acaba

Kuzum bence netin çok iyi.Ben senin yaptığın neti yapabilsem sevinçten göbek atarım herhalde.Hem ben inanıyorum ki sen onu sınava kadar daha artırırsın.

Son düzenleme:
Günaydın güzellerim.Bugün temel hukuk bilgilerini çalışacağım.Çalışmaya başlamadan önce bir size bakayım dedim.

Hepinizi çok seviyorum ve çoook öpüyorum.Kendinize iyi bakın.Herkese iyi çalışmalar.

Eşim mantıkla ilgili bu seneler yeni sormaya başladıkları için kpss de kolay soracaklar çok takma diyor bana ama hiç zannetmiyorum :44:
Keşke öyle olsa..
İnşallah canım..Ben de çok teşekkür ederim..
Ben de geçtiğimiz cuma gittim canım kan tahlili için.İhmal etme en kısa zamanda git..
Hiç canını sıkma ben sınavda mahvolmuştum şu an bu net gayet iyi ve artırabilrsin de..Elinden geleni de yapmaya çalışıyorsun hiç moralini bozma..
Kolay gelsin canım..:)

kuzum net olarak güzel görünüyor ama benim 2. girişim olacak ve de konularım mat hariç bitti yani
sürekli unutur mu insan konuları ya
hayırlısıyla atlatsaydık şu sınavı

MERABA KIZLAR BU ARALAR DERS ÇALIŞMAYINCA YANINIZADA GELEMEDİM
denemeye girmiştim dersanede 510 kişide 20. olmuşum dersane ne durumdaysa artık
dün misafir vardı saolsunlar 12 gibi kalktılar sabahtan beri uyukluyorum yarında misafir var bu ara çalışmıyorum diye arka arkaya alayım bitsin dedim işler bitsin alan bakıcam sanırım
bu arada zümrelerim alan yargı aldım pazar günü güzele benziyo siz naptınız tubim clamantinem

Ballı lokmam hiiiç üzülme,çünkü gayet iyi maşallah ve bizi kurtarabilcek bir net p121 için. Bu sene gidenler sanki 77 mi yapıp gitti.60 ile bile giden olmuş. Alan zıkkımı kurtarmış.O yüzden bu net artacak zümrem,başlangıç için fazla iyi.

Benim de denemem güzeldi şükür. Eksiklerimi gördüm onları telafi edicem... Arkadaşımla buluştum,sohbet ettik. Roman aldım kendime iki tane,daha yeni oturdum işte...

Yine de çalışmaya çalışacağım. Öptüm hepinizi.

Öyle deme Niloşum ya.:44: Benim de derecem güzeldi şükür bizim çevremizdekiler pek de sallamıyo bence.:26:

Öyle deme Niloşum ya.:44: Benim de derecem güzeldi şükür bizim çevremizdekiler pek de sallamıyo bence.:26:
canım sınıfta konularını bitirmiş soru çözüyodu zümremden bi çocuk o da 15. olmuş bende gelişim ögrenme program ölçme bitti o da sorusuz daha diğerlerine hiç bakamadım dediğin gibi kimse kasmıyo sınavdada senden benden iyi yapıyor

güzel gidiyor canım ancak şuna hazırlıklı olun evrak işi hiiiç bitmiyorrrderse girip çıkmak için can atıyorsunuz yani evrak yapmasam diye o kadar çok evrak var bu tabi sınıf rehberliğiniz, külübünüz, size dayatılan proje, performans, yazılı, ödev vs vs vs bu işlerde çok yoruluyorsunuz şunu demek istiyorum geçen sene ders çalışırken burda bazı arkadaşlar atanmış ve yakınıyorlardı benimde zaman zaman atandın daha ne için serzenişte bulunuyorsun gibi söylemlerim oldu ancak ben kendiminde atandıktan sonra şartlara göre şikayet etmeye başlıcağımıda yazmıştım buraya çünkü insanız ve nankörüz çok çabuk unutuyoruz ve çok şükür ki bu böyle sizlerde şubatta ya da eylülde atandığınızda benim gibi düşünüceksiniz rabbim sizlerede "evrak işi bitmiyomuş" dedirtsin

sedefimm canım hayırlı uğurlu olsun kuzum benimmmm

İşte sen bu yüzden herkesten farklısın ve yerin ayrı.

tatlışım, elbette yakındıgımız olacak atanmak zirve demek değil neticede
herkesin derdi olur. o değil de hani o kadar uğraşıp parayı begenmeyenlere kızıyorz biz. yoksa insanız Allah dert verir sınamak için

kızlar ya ben cok tuhafım bu ara ne bileyim ya hiçbir şey içimden gelmiyor.

mantarım benim maşallah bence gayet güzel. en azından bi artış var, o da en güzeli zaten. hem sen o derslerin konularını bitirdin ama tekrarlarını yapmadın. tekrar yaptıkça artıcak netlerin. hem bu ilk denemen. diğerlerinde deneme psikolojisine de alışıcaksın, daha güzel sonuçlar olucak. bi de zaten alan sınavı sizin için daha önemli, o yüzden bu netlerle bile atanan arkadaşlar oluyo, sen hiç moralini bozma. önemli olan p121 puanın çünkü
niloşum sıralamana maşallah bence çok güzel. hem de daha tüm derslerini bitirmedin. bitirseydin 1. liği görürdük
ama şu dediğinde haklısın. gerçekten de dersane denemelerinde bi şey beceremeyip de atanan arkadaşlarım oldu
monamm romanların hayırlı olsun. çok özledim okumayı, ben de alıcam bu aralar. hep ders olmuyo, bunlar da bizi kafamızı dağıtmak için iyi bi alternatif bence denemene de maşallah

kpsshayalim darısı başımıza inşallah iyi dileklerin için çok teşekkür ederiz bitanesin sen

kızlar ben de tarihin ilk ünitesini bitirdim. sorularını çözüyorum.
uygularda minyatürlü kitap örnekleri yokmuş. neden? uygurlarda minyatür var ya.. ben de var olarak aldım, yanlış çıktı, üff

hee uygurlarda minyatür var da kitap yok sahi dimi
islamiyet öncesinde kitap bastım adamlara yaa yuh bana :90:

hayırlı akşamlar kızlar..
Badecim netin güzel geldi bana sıkıntı yapma canım biliyorum o kadar çalışmana az geliyor olabilir ama eminim sen eylüle kadar on net artırırsın birde biliyorum matın iyiydi deneme de matı da yapabilseydin istediğin sonucu elde ederdin sadece formülleri unuttuğun için yapamadığını düşün canım.. Onları da tekrar edince elinden kaçmaz inşallah canım benim.. Ayrıca anemi her ne kadar ciddiye almasakta ciddi bi rahatsızlık canım doktora gidip bir an önce ilaçlarına başlamalısın canım..

Sedefim hayırlı olsun sandığın.. Kuzum biz senin yazdıklarında hiçbir zaman art niyet aramadık ve aramayız da rahat ol yavrum sen.. (bu arada art niyet böyle mi yazılıyordu?)

Rengina dayı oğlunla olan duruma üzüldüm canım.. Ama burada dayınlar daha suçlu sizin kardeş gibi büyüdüğünüzü anlatması lazımdı ama onlarda oğlanın kafadan çıkmışlar.. Kızların da dediği gibi baban onlara gerekli cevabı verir kuzum sen hiç takılma..

Ekinezya azimle ilerliyorsun canım..

Nazife bir an önce gk başlamalısın çünkü artık adamların nerden ne soracakları belli değil..

Mantarcım sizde alan hepsinin üzerinde + ilk denemen olduğu için moral bozmadan devam..

artık ben de soru çözmeye geçiyorum canlarım ve kardeşim de başlayacak bu gün benimle birlikte çalışacağız Bu arada mülakattan olumsuz dönüş yaptılar.. 150 kişinin girdiği sınavdan 19 kişiyi mülakata çağırdılar mülakattan kaç kişiyi geçirdiler bilmiyorum ama beni almadılar ne yalan diyim üzüldüm..

ahh morisim ya o kadar emek verdin, uğraştın ne aksiliklerle.. kıyamam ben sana ya yine de en azından bişey kaybetmemiş oldun kuzum, daha önce o iş yoktu hayatında şimdi de aynen devam ediyosun. hem de ders çalışmayla kolay gelsin kuzum. kardeşinle de birbirinize destek olursunuz iyi dileklerin için çok teşekkür ederim evet öyle yazılıyo diye biliyorum

canlar şu soruya bakabilir misiniz aah ahh ben tarihe başladım ya şimdi, benden çekiceğiniz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…