2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım cevap c mi e mi?

canlar şu soruya bakabilir misiniz aah ahh ben tarihe başladım ya şimdi, benden çekiceğiniz var
Eki Görüntüle 914363

canım paragraftan özel mülkiyet olmadığı ortaya çıkar. özel mülkiyet olmadığı içinde toplumda sınıf farkı oluşmaz.
otlak ve yaylaklar demiş hayvancılık olabilir ama önemli olup olmadığı sonucuna ulaşamayız..

badecim bende kagıt ve matbaa var diye biliyorum bende ama soruda minyatür kitabı diyo yanlış anlamadıysam :44:

kızlar ben de tarihin ilk ünitesini bitirdim. sorularını çözüyorum.
uygularda minyatürlü kitap örnekleri yokmuş. neden? uygurlarda minyatür var ya.. ben de var olarak aldım, yanlış çıktı, üff

ben bu kısımı görmemişim nilkon.. ben uygurlarda minyatürlü kitap var diye biliyorum. dini kitaplarda daha çok kullanmışlardı hatta :26:

sedefim soruyu buraya yazarsan daha net olabilir

sağ ol morisim güzel dileklerin için
üzüldüm kuzum mülakat işine ama muhtemelen torpil dönüyordur
olsun sen bozma moraini Alah sana öğretmeniği nasip edecek inşallah
sedom bilemiyorum:26:

canım cevap c mi e mi?
malesef d niloşum. ben de e yapmıştım
kuzum uygurlarda kitap basımı var. maatbayı kullandılar uygurlar.
Allah Allah iyice kafam karıştı. dur soruyu paylaşayım badem

kuzum cevap d olucakmış. bence de özel mülkiyet yok ama :26:

uygurlu soru kızlar.. ben e yi işaretlemiştim. doğru cevap c miş

sağ ol morisim güzel dileklerin için
üzüldüm kuzum mülakat işine ama muhtemelen torpil dönüyordur
olsun sen bozma moraini Alah sana öğretmeniği nasip edecek inşallah

sedom bilemiyorum:26:

iyi dilekleriniz için teşekkür derim canım.. Haklısınız daha önce o iş yoktu hala da yok hayırlısı diyelim.. İnşallah Rengişim Allah hepimize nasip etsin öğretmenliği seneye kuzucuklarımıza kavuşmayı..

sedefcim bende Bade gibi düşündüm soruyu okuyunca otlak ve yaylaklar devlet kontrolünde dediği için bir ve ikiye ulaşırız. Otlak ve yaylak dediği için hayvancılığa da ulaştım.. 1,2,3 diyorum..

anladım galiba
sanırım sosyal konulu dediği için yanlış olucak
paragrafta dini konudan bahsetmiş çünkü :26:

morisim ben de e yaptım ama cevap d olarak gösteriyor :26:

morisim ben de e yaptım ama cevap d olarak gösteriyor :26:

canım d diyince soruyu tekrar okudum da atladığımız yer sadece otlak ve yaylakların devlet kontrolünde olduğundan bahsetmiş.. Ev ve tarlalarının devlet kontrolünde olduğundan bahsetmemiş buradan özel mülkiyet anlayışı yoktur diyemeyiz..

Kuzum soru güzelmiş.İnce ... Sınav anında çok kişiyi ipe götürür yani.

Devletin malıymış toprak tamam ama bu insanların illa ki kendine ait eşyaları vardır.

Hangi yayın bu kuzum ?

kuzum bu soru c. sosyal konulu diyor dinle alakalı değil yani
ama minyatürlü kitap var yani normalde.

öteki soruna da gıcık oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…