2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Matta probelmleri filan hep unutmuşum zaten konu olarakta daha üslülere yeni geçtim. Geldiğim yere kadar sorun yok maşallah
Yani denememde mat 12 tane filan çözdüm :KK5: Gk 45 50 oynuyor lakin acayip unutuyorum ben yahu
Bir kan değerlerime baktırsam iyi olacak olmuyor böyle. :KK25:

Matta probelmleri filan hep unutmuşum zaten konu olarakta daha üslülere yeni geçtim. Geldiğim yere kadar sorun yok maşallah
Yani denememde mat 12 tane filan çözdüm :KK5: Gk 45 50 oynuyor lakin acayip unutuyorum ben yahu
Bir kan değerlerime baktırsam iyi olacak olmuyor böyle. :KK25:

La sen baya iyi yapıyodun matematiği,cidden baya unutma var sende o zaman.:26::26:

Bu ara da kızlar sınavda mantık nasıl gelir hiç bir fikrim yok. Yalnız ösym yeni soru hazırlamayacakmış. Geçmiş yıllardan çok fazla soru havuzu varmış oradan seçilecekmiş artık bir büyüğüm öyle söyledi. Kesin bir bilgi mi orasını bilemem
Ösym basın açıklaması yapmıştı gerçi..

monam, sana katılıyorum. 2008 sonrası sorular hayli kazıklaşmaya başlamış. 2012 ve 2013 feci zaten
90lı yıllarda memura kız vermezlerken şimdi memur olmayana vermiyorlar :KK53:

Bu ara da kızlar sınavda mantık nasıl gelir hiç bir fikrim yok. Yalnız ösym yeni soru hazırlamayacakmış. Geçmiş yıllardan çok fazla soru havuzu varmış oradan seçilecekmiş artık bir büyüğüm öyle söyledi. Kesin bir bilgi mi orasını bilemem
Ösym basın açıklaması yapmıştı gerçi..

monam, sana katılıyorum. 2008 sonrası sorular hayli kazıklaşmaya başlamış. 2012 ve 2013 feci zaten
90lı yıllarda memura kız vermezlerken şimdi memur olmayana vermiyorlar :KK53:

La yok 2012 iyi bence de 2013 tam facia...:KK14::KK14: He yaa,memura vah vah deniyodu.:KK53:

Bak bu iyiymiş hacım.:21::21:

O değil de yine dadandım bi konuya,ban yemezsem iyi.:KK14:

La sen baya iyi yapıyodun matematiği,cidden baya unutma var sende o zaman.:26::26:

ciddiyim bak az önce tarih çözüyordum terakkiperverin tarihini filan çok iyi biliyordum ben 1924
ama ben alakaya maydonız 1926 yazmışım yanına :KK25:
Geçenki sınava hazırlanırken de böyle oldum ben
b12, demir, kansızlık ne ararsan çıkmıştı. küçük şişelerde kan hapları var bilirsin onlardan kutu kutu içtim
bizde genetik bu maalesef
annemle babam her yıl yatıyor hastaneye takviye alıyorlar
sürekli uyku isteğim ve mutsuzluğum da var
gitsem iyi olacak:KK5:

ciddiyim bak az önce tarih çözüyordum terakkiperverin tarihini filan çok iyi biliyordum ben 1924
ama ben alakaya maydonız 1926 yazmışım yanına :KK25:
Geçenki sınava hazırlanırken de böyle oldum ben
b12, demir, kansızlık ne ararsan çıkmıştı. küçük şişelerde kan hapları var bilirsin onlardan kutu kutu içtim
bizde genetik bu maalesef
annemle babam her yıl yatıyor hastaneye takviye alıyorlar
sürekli uyku isteğim ve mutsuzluğum da var
gitsem iyi olacak:KK5:

Kuzum gecikmeden git mutlaka ya,geç kalma.:18::18:

üfff çok sorunluyum ya :KK53:

o değilde cidden 2002 de sınava girmek varmış bizim topik fullemezse namıssızım :KK9::KK9:

yada haftanın 3 gününü sadece tarihe verebilirim, 2 günde anayasa, 2 günde karışık takılırım. Zaten denemelerde de büyük sorunum tarih anayasa, mat türkçe coğrafya pek problem yok.

bence en iyisini düşünmüşsün canım. hem bu sayede tarih ve vat da ilerlersin, hem o kalan 2 günde karışık türkçe, mat ve coğrafya çalışırsın. onları da ihmal etmemiş olursun. :KK34:

$Adsız.jpg ...................

ben ıslahat derdim :KK60:

badem sen kesinlikle yarın bi hastaneye git, dahiliyeye, kanına baksınlar. orda çıkar zaten kuzum

ben ıslahat derdim :KK60:

badem sen kesinlikle yarın bi hastaneye git, dahiliyeye, kanına baksınlar. orda çıkar zaten kuzum

tamam kuzum gidicem hafta içi mutlaka :KK16:
Meclis-i Mebusan bozuyor ama işi..İl genel meclisi mi diye tekrar tekrar okudum.:KK9::KK9:

aynen önce ıslahat dedim sonra o meclis ne olaki dedim :KK70:
çeldirici sorular yakıyo insanı vallahi :KK9:

X