2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canlarım ben geldimm:124:
dişlerimi yaptırdım hem de hiççç acımadı. iğne falan yapmadı zaten gerek olmadı:emir_bebek: o kadar içime sindi ki maaşallah :nazar: benim dişlerimin alabileceği en güzel hal bu olsa gerek :KK1: ama sonuçta ön dişlerimde dolgu oldugu için agzımda bir yükle geziyorum sanki.:KK53: doktor alışırsın dedi. aslında ön 6 dişime yaptıracaktım ama azı dişlerin kaplamaya müsait değil dedi ve 4üne yaptı. olsun bu da güzel oldu ama :nazar:

sedefim kaşe mont aldım kendime:KK12: ama tabi ucuza burada imkansız bulunmaz:KK53: 90 lira verdim ama o da cuk otrdu üstüme cok begenerek aldım :KK12:
daha şimdi oturdum kızlar cok yoruldum bugün :97:

Ayy kuzum çok sevindim,ağrın sızın olmamış çok şükür.:KK16::KK16: Güzel gülüşlerin olsun inşallah.:KK54::KK54: Montunu da güle güle giy...:KK31::21::21:

Ben de şimdi dersaneden geldim.:KK55: Eğitim çözüp,gk tekrarı yapayım diyorum ama bakalım.:KK6::KK6:

Akşama görüşürüz.:KK14::KK14:

Reng, dişlerin hayırlı olsun. Dün çalışmadım ders erkenden gömüldüm yatağa bugünde çalışamıcam gibi duruyor dışarı çıkıcaz birazdan.
montunu da güle güle giy. Bende almak istiyorum hangi mağazaya gitsem acep :26:
kotona bak yavrucum :KK12:

maşallah mantarım çok iyi gidiyosun :nazar::nazar:
azmine hayranım senin :KK16:

maşallah kuzuma :nazar::KK16:

zümrem maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar::KK16:
hangi kitaptan çalışıyorsun kuzum :26:
bize dershane verdi alan kitabını ihtiyacın
ama yüzeysel diyorlar.yargı çıkarmış bir de ne yapsam ki:26:

kuzuuuumm hayırlı olsun dişlerin :118:
seni böyle mutlu görünce ben de çok mutlu oldum :KK16:
montun da hayırlı olsun bebişim güle güle kullan :21:

geçmiş olsun sedefim inşallah çıkmaz yirmiliklerin seneye atanınca çıksın :KK1:
şaka bir yana git doktora kuzum ne olur ne olmaz :26:
benim de doktora gitmem lazım senelerdir her kan tahlili yaptırmama troid bezlerinde bir oran fazla
diyolar :18: araştırdım sanırım hipertroid hastalığı var bende.belirtiler onu gösteriyo.
kısırlık yapıyomuş :KK31: artık farz oldu gitmem :44:
sağol kuzum. hiç sorma, 1 sene daha bekleyeydi iyiydi :KK1:
sana da geçmiş olsun kuzum. sen de ihmal etme mutlaka. benim kuzenimin de tiroitleri az çalışıyo. pek zararını görmedi ama kilo vermede çok zorluk yaşıyo :26:
canlarım dünkü raporumu da vereyim :KK42:
tarihten tekrar yaptım öytden bir ünite bitirdim 100 soru çözdüm :KK6::nazar:
maşallah kuzummmm :nazar::nazar::nazar:
Ayy kuzum çok sevindim,ağrın sızın olmamış çok şükür.:KK16::KK16: Güzel gülüşlerin olsun inşallah.:KK54::KK54: Montunu da güle güle giy...:KK31::21::21:

Ben de şimdi dersaneden geldim.:KK55: Eğitim çözüp,gk tekrarı yapayım diyorum ama bakalım.:KK6::KK6:

kolay gelsin kuzumaaa :KK8:

$DSCF1743.jpg

Mona dişlerin hayırlı olsun, güle güle kullan canım.

Sağ ol güzelim.:KK16:Evet haklısın.:KK31:Çok gıcık bir ders.Çok yanlışım çıkıyor.:KK5:Ne yapıp da düzeltebilirim bilmiyorum.:KK50:İnşallah dediğin gibi soruları çözdükçe düzelir kuzucum.

Sağ ol fıstığım.:KK16:Rengişim dişlerinin istediğin gibi olmasına sevindim.:21:Montunu da güle güle giy kuzum benim.:KK34:

Canlar dünkü raporum:Temel hak ve ödevler ve yasamayla ilgili videolar izledim.:126:KK70:ata'dan Yasamanın özetini çıkardım.:KK6:1 soru bankasından da yasamanın sorularını çözdüm ama daha bitmedi.:KK50:Önce yasamanın yarım kalan sorularını tamamlayacağım bugün.Sonra da inşallah yürütmeye geçeceğim.:KK8:

Hadi kuzular öptüm hepinizi.:KK54:Vatandaşlığı ay sonuna kadar bitirmek istediğim için fazla giremiyorum kkya güzellerim.:KK14:Kusura bakmayın e mi?:KK34:Ocakta eğitime başlayım istiyorum çünkü.

Herkese kolay gelsin.Güzel bir gün olsun inşallah hepimiz için.:KK16:

Reng, dişlerin hayırlı olsun. Dün çalışmadım ders erkenden gömüldüm yatağa bugünde çalışamıcam gibi duruyor dışarı çıkıcaz birazdan.
montunu da güle güle giy. Bende almak istiyorum hangi mağazaya gitsem acep :26:

ayy rengoşum çok sevindimmm :KK16: ne mutlu, güle güle gül artık :KK60:
montun da hayırlı olsun, güle güle giy :KK12: kuzum ben de bi kere denk geldim o fiyata zaten. normalde pahalı her yerde. olsun en azından içine yatmış.
benim de 3 gündür damaklarım ağrıyo, akşam ateşim çıkınca birden aydınlanma yaşadım :KK28: ve sanırım 20 lik dişlerim çıkıyo :KK30:

maşallah fıstığım :nazar::nazar::nazar: kuzum sen elinden geleni yapıyosun zaten. video izliyosun, en iyi yayından çalışıyosun. bol soru çözüyosun. yanlışların elbet çıkıcaktır, vatandaşlık neticede :KK1: ama bu şekilde ilerlemeye devam et, ben yanlışlarının azalıcağına inanıyorum :KK31:

canlar bugün de pg yi bitirmeye çalışıcam :KK8: eğitim tekrarlarım için ocak ayını beklemicem, bu cumartesi tekrarlarıma başlıcam :KK6: cumartesi pazar eğitim tekrarı, haftaiçi tarih ve mat olucak. :KK31:

maşallah mantarım çok iyi gidiyosun :nazar::nazar:
azmine hayranım senin :KK16:

maşallah kuzuma :nazar::KK16:

zümrem maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar::KK16:
hangi kitaptan çalışıyorsun kuzum :26:
bize dershane verdi alan kitabını ihtiyacın
ama yüzeysel diyorlar.yargı çıkarmış bir de ne yapsam ki:26:

kuzuuuumm hayırlı olsun dişlerin :118:
seni böyle mutlu görünce ben de çok mutlu oldum :KK16:
montun da hayırlı olsun bebişim güle güle kullan :21:

geçmiş olsun sedefim inşallah çıkmaz yirmiliklerin seneye atanınca çıksın :KK1:
şaka bir yana git doktora kuzum ne olur ne olmaz :26:
benim de doktora gitmem lazım senelerdir her kan tahlili yaptırmama troid bezlerinde bir oran fazla
diyolar :18: araştırdım sanırım hipertroid hastalığı var bende.belirtiler onu gösteriyo.
kısırlık yapıyomuş :KK31: artık farz oldu gitmem :44:

canlarım sizi yerim hepinize ayrı ayrı teşekkürler :KK16::KK16:
bakın resim koyayım yapay duruyor mu objektif yorum yapın ama tamam :KK17: önceki halini görseniz daha iyi anlardınız ama napalım :KK1::KK1: öncekinde ön dört dişimde ayrıklık falan vardı :18:

$20131224_142231(1).jpg

sedefim gecmiş olsun kuzum ihmal etme git doktora
agrısı falan başlamadan yoksa önünü almak zor oluyor:18:

tugbim kıyamam ya o ne hastalıgıymıs öyle adını ilk kez duydum :26:
cok gecmiş olsun tatlım :KK5:

bakın resim koyayım yapay duruyor mu objektif yorum yapın ama tamam :KK17: önceki halini görseniz daha iyi anlardınız ama napalım :KK1::KK1: öncekinde ön dört dişimde ayrıklık falan vardı :18:

Eki Görüntüle 907122

kuzum çokkkk beğendim. çok güzel olmuş. hiç de yapay değil. ağız yapına çok uygun olmuş :KK8:

kuzum çokkkk beğendim. çok güzel olmuş. hiç de yapay değil. ağız yapına çok uygun olmuş :KK8:

sağ ol tatlım :KK16:
bak azı dişerimin ayrıklıgı gecmedi bile ondan bile eskisinin halini anlamak mümkün:KK14:
cok şükür ama ancak bu kadar olurdu :KK16: maaşallah diyeym bari :KK1:

kotona bak yavrucum :KK12:

sağol kuzum. hiç sorma, 1 sene daha bekleyeydi iyiydi :KK1:
sana da geçmiş olsun kuzum. sen de ihmal etme mutlaka. benim kuzenimin de tiroitleri az çalışıyo. pek zararını görmedi ama kilo vermede çok zorluk yaşıyo :26:

maşallah kuzummmm :nazar::nazar::nazar:

kolay gelsin kuzumaaa :KK8:

Eki Görüntüle 907089
sedom idealist mi:26:

sağ ol tatlım :KK16:
bak azı dişerimin ayrıklıgı gecmedi bile ondan bile eskisinin halini anlamak mümkün:KK14:
cok şükür ama ancak bu kadar olurdu :KK16: maaşallah diyeym bari :KK1:
valla bence de maşallah kuzum. şu an gayet şahane duruyo :nazar::KK12:
sedom idealist mi:26:

yok kuzum realist. ben anladım sonradan cevabı. orda kültürel değerler diyo ya, kültürel değerleri esasiciler anlatıyo. esasiciler de realizme dayanıyo. :KK31:

şu soruyu anlamadım ama :26:
$DSCF1745.jpg

valla bence de maşallah kuzum. şu an gayet şahane duruyo :nazar::KK12:

yok kuzum realist. ben anladım sonradan cevabı. orda kültürel değerler diyo ya, kültürel değerleri esasiciler anlatıyo. esasiciler de realizme dayanıyo. :KK31:

şu soruyu anlamadım ama :26:
Eki Görüntüle 907171

süreklilik ve sistematik arasında kalıp süreklilik derdim :26:

Kızlar nasılsınız?
Benim iki gündür kulağım tıkalı, çok rahatsız ediyor beni, hiç ders çalışamıyorum
:KK14:

kızlar bugün nerden aklıma geldiyse, kpss sonucuma baktım
daha önce ders ders netlerime falan bakmamıştım. bugün korkulu rüyam gk ye baktım sadece.
tarih 13 doğru, coğrafya 11. ağlıcaktım nerdeyse.. tamam eskide kaldı, olan oldu ama yine de üzüldüm. vatandaşlığa bakmadım bile. işte toplamda 28 doğru 20 yanlışım var gkden. kötü olduğunu biliyodum da gerçekle bi kez daha yüzleşmek koydu :KK14:
bu kadar kötüyken nasıl yükselcek bu gk diye düşünüp durdum.
az önce izlediğim şu video beni kendime getirdi. :KK8:
haftaya pzt kısmetse gk ye başlıyorum :KK55:

[video=youtube;L3AsqPthnOE]http://www.youtube.com/watch?v=L3AsqPthnOE[/video]

O kadar çalış didin atanama, stres nedeni!
vardır bunda da bir hayır :KK34:
çalışıp gerisini Allaha bırakmaktan başka çaremiz yok :KK34:

Eki Görüntüle 907122

çok güzel olmuş fıstığım :124::81:
moralin bozulmasın falan diye demiyorum gerçekten güzel olmuş :KK16:
sedefim gecmiş olsun kuzum ihmal etme git doktora
agrısı falan başlamadan yoksa önünü almak zor oluyor:18:

tugbim kıyamam ya o ne hastalıgıymıs öyle adını ilk kez duydum :26:
cok gecmiş olsun tatlım :KK5:

troid bezlerinin çok hormon üretmesiymiş kuzum:44:
gidicem en kısa zamanda doktora kuzum çok sağol:KK16:

Kızlar nasılsınız?
Benim iki gündür kulağım tıkalı, çok rahatsız ediyor beni, hiç ders çalışamıyorum
:KK14:

iyiyiz canım sen nasılsın :KK16:
kulak tıkanması kötü oluyor :KK50:
esner gibi aç kapat ağzını canım ben de işe yarıyo :nazar:

kızlar bugün nerden aklıma geldiyse, kpss sonucuma baktım
daha önce ders ders netlerime falan bakmamıştım. bugün korkulu rüyam gk ye baktım sadece.
tarih 13 doğru, coğrafya 11. ağlıcaktım nerdeyse.. tamam eskide kaldı, olan oldu ama yine de üzüldüm. vatandaşlığa bakmadım bile. işte toplamda 28 doğru 20 yanlışım var gkden. kötü olduğunu biliyodum da gerçekle bi kez daha yüzleşmek koydu :KK14:
bu kadar kötüyken nasıl yükselcek bu gk diye düşünüp durdum.
az önce izlediğim şu video beni kendime getirdi. :KK8:
haftaya pzt kısmetse gk ye başlıyorum :KK55:

[video=youtube;L3AsqPthnOE]http://www.youtube.com/watch?v=L3AsqPthnOE[/video]

çok güzel bir video çok iyi oldu paylaşman sedefim :KK16::KK16:
biz yeter ki kararlı olalım Allah çabalarımızı boşa çıkarmayacaktır...

gk netlerin istediğin gibi olur inşallah kuzum benim :21:
2013 bitmeden eğitimi bitirdin bak:nazar:
geriye sadece gk kalıyo ve senin için de en önemli kısım burası sedefim :KK6:
ben sana güveniyorum inanıyorum bomba gibi olacaksın gk de inşallah :119::124:

çok güzel bir video çok iyi oldu paylaşman sedefim :KK16::KK16:
biz yeter ki kararlı olalım Allah çabalarımızı boşa çıkarmayacaktır...

gk netlerin istediğin gibi olur inşallah kuzum benim :21:
2013 bitmeden eğitimi bitirdin bak:nazar:
geriye sadece gk kalıyo ve senin için de en önemli kısım burası sedefim :KK6:
ben sana güveniyorum inanıyorum bomba gibi olacaksın gk de inşallah :119::124:

inşallah tuğbam :KK48:
dediğin gibi bizim her daim kararlı olmamız lazım
umutsuzluğa kapılsak da çalışmayı bırakmamamız lazım. ancak bu şekilde başarıya ulaşabiliriz. :KK19:
eğitim bitti çok şükür. :nazar: benim eğitimim de sınavda beklediğimden kötü gelmişti. onu da önemsemem şart.
önemli olan konu bitirmek de değil aslında, ipin ucunu bırakmamak. hala eğitimde bi çok konuda eksiklerim var.
tekrarlara başlamak için sabırsızlanıyorum :KK9:

inşallah tuğbam :KK48:
dediğin gibi bizim her daim kararlı olmamız lazım
umutsuzluğa kapılsak da çalışmayı bırakmamamız lazım. ancak bu şekilde başarıya ulaşabiliriz. :KK19:
eğitim bitti çok şükür. :nazar: benim eğitimim de sınavda beklediğimden kötü gelmişti. onu da önemsemem şart.
önemli olan konu bitirmek de değil aslında, ipin ucunu bırakmamak. hala eğitimde bi çok konuda eksiklerim var.
tekrarlara başlamak için sabırsızlanıyorum :KK9:

katılıyorum kuzum sana nasıl olsa konuları bitirdim rahatım diye bişey yok :KK30:
devamlı çalışmak soru çözmek gerek :KK6: ipin ucu bi kaçınca sonra toparlanmak zor oluyo.
hayırlısıyla gk de başladın mı bi oooo senden iyisi yok kuzum :KK76::KK8:

öyt den 69 soru çözdüm.
coğrafyadan nüfus ve yerleşmeyi bitirdim 36 soru çözdüm :KK6:
devam edecektim ama çalıkuşu başlayacak birazdan :KK17:
yarın dershaneye sabahtan gidip ders çalışmayı planlıyorum :KK55:

şu soruları yanlış yaptım :78:

1.Türkiyede nüfusun dağılışı üzerinde birçok faktör etkili olmaktadır.
buna göre Türkiye de nüfusun dağılışında aşağıda verilenlerden hangisinin payı diğerlerine göre
daha azdır ?
a)iklim
b)su kaynakları
c)sanayi
d)ulaşım
e)madencilik

2.Türkiyede son yıllarda nüfus artışının düşmesinde
1)doğurğanlığın azalması
2)ülke içi göçler
3)ortalama ömrün uzaması

durumlarından hangileri etkilidir?

A)yalnız 1