2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sevgi kelebeklerim benim de çıkmam gerekiyor.:KK55:Çalıkuşu başlayacak birazdan.:KK76::21:Diziden sonra sorularımı çözüp gelirim rapor vermeye.:KK6:

Öptüm kuzularım.:KK54:İyi akşamlar hepinize.:KK16:

ben bıraktıgım testlere devam edeyim canlarım
öptüm hepinizi :KK54:

iyi akşamlar kızlar bugün evde değildim güya uzaktan egtmden alan dinleyecektim ama benim dersane yalış kart vermiş içinde alan yok 1 hafta sonra gelecekmiş yanıma kitapta almadım boş boş geçti meburen günüm canımı sıkan başka şeylerde oldu sinirlerim iyice tepeme çıktı bi insanın işi hiç mi rast gitmez ya lanetlimiyim neyim:KK14:

iyi akşamlar kızlar bugün evde değildim güya uzaktan egtmden alan dinleyecektim ama benim dersane yalış kart vermiş içinde alan yok 1 hafta sonra gelecekmiş yanıma kitapta almadım boş boş geçti meburen günüm canımı sıkan başka şeylerde oldu sinirlerim iyice tepeme çıktı bi insanın işi hiç mi rast gitmez ya lanetlimiyim neyim:KK14:

nilim bazen geldi mi üstüste gelir bişeyler. sıkma canını :KK50:

kızlar bakabilir misiniz?
$DSCF1708.jpg

pg den 40
öyt den 62 soru çözdüm
çok saldım kendimi. yarın ilk eğitim denememi çözeyim de kendime geleyim azcık :KK9:

pg den 40
öyt den 62 soru çözdüm
çok saldım kendimi. yarın ilk eğitim denememi çözeyim de kendime geleyim azcık :KK9:

maaşallah kuzum hiçbir şey yapmamaktan iyidir.:KK31:
ben de deneme çözeyim diyorum da korkuyorum :18:eek:cak gelene kadar da zor çözerim

Günaydın çiçekler kızlar ben bu kpss işinden vaz geçicem galiba yaa dün akşam matematik çözeyim dedim ama çözemiyorum diğer derslerden de konu çalışıyorum test çözüyorum yine yanlış bir sürü yanlış çıkıyor nerde eksik yapıyorum yaa hoca antremanlarla matematik kitabı al dedi aldım benim zamanım kısıtlı olduğu için onu çözmeye başlayınca dersanede işlediğimiz matematik konularına bakamadım o kitabıda 6.gününde bıraktım bir kaç defa dersaneye de gidemedim geri kaldım (kızım hastalandı,kendim hastalandım)Bu akşam dersaneye gidicem....Rabbim yardım et cümlemize....

vazgeçmek yok sucum:KK20:daha yolun başındayız zamanla
yanlışlarımız azalacak elbette sakın pes etme kuzum :KK19:

sağol tuğbam :KK16: evet eğitim önemli, ondan 70 netin altına inmemem gerek :18:

coğrafya hem eğlenceli, hem de gıcık bi ders meleğim. çalışırken çok güzel oluyo, sıkmıyo, ama çözerken yanlışlar çok çıkıyo. benim de öyle olurdu geçen yıl kuzum. :KK14:

ya canım vazgeçme ya :KK5: daha yolun başındasın hemen pes etme nolur. hepimizin yanlışları çıkıyo ki. bak rehberlikten bir sürü soru çözdüm. gene aynı yerde yanlışlarım var hep. tarihi desen hiç sorma. biraz çalışayım olsun bitsin gibi bi sistemimiz yok malesef. çalıştıkça hep daha fazlasını istiyo. sen bi de 7iklimden soru çözüyosan eğer, o kitaptan dolayı da yanlışın çıkması çok normal. çünkü 7iklim soruları en kaliteli olan yayındır. çok yanlışım çıkardı. ama çok şey öğrenirdim. zaten doğrularımızdan bişey öğrenemeyiz ki, yanlış yapalım ki bişeyler öğrenelim. doğrularımız konularımızı tamamladıkça olucak :KK31:

renginam maşallah :nazar: ben de düzeni kurdum galiba. 10.30 da uyandım. ee azcık yatakta bi oraya bi buraya döndüm. keyif yaptım :KK1: 11 de yataktan kalktım. bu benim için de süper. en azından artık kendimi gün boyu sersem hissetmiyorum :KK52:
olsun kuzum deneme denemedir :KK76: ama o tarih kitabına burda nt den bakmıştım. baya bi güzel duruyodu :21: güle güle çöz hepsini kuzum

bugün annemle çarşıya çıkıcaz, onura saat bakıcaz :KK1: bi de kendime tayt almam lazım. gelince de her zamanki gibi öyt mi çözerim :KK9:

sen eğitimi seviyorsun anladığım kadarıyla kuzum
ee ölçmeyi falan da yapıyorsun maşallah :nazar:
ben senin eğitimden iyi bir net çıkaracağına eminim :KK16:

selam kızlar selam clemantainem zümrem :KK3: dersler ihmal edildi biraz ama toparlıyorum canlarım programda son 3 konu yanı sırada alandan video izle not al şeklinde gidiyorum :KK31:
kızlar kimse kpss yi bırakmayı aklından geçirmesin pataklarız ona göre :KK20:
sedefim sorunun cevabı kamera kaydı olmadıgı için ve arkadaşlarını 1. sınıf görmesini istediği için bence seminer b şıkkı yani :21:
bu arada ben baya üzülüyorum bu kpss konusunda ücretli ayrı emek sömürüsü ögrenci başka bela napayım bilemedim arada umutsıuzluga düşmüyorum desenm yalan olur:KK14:

CANIM MESLEKİ DOYUMDA VAR TABİ DE ANLATTIGIN DERS DAHA KALICI OLUYO AKLINDA alanada baya faydası var konuların ama benim 5 gün okul 2 gün dersane 7 günümü doldurunca pestilim çıkıyor :KK31: okulda bi de fenci var zümrem ücretli okula 3 gün geliyo 21 saat 2 gün boş o bırakmayı düşünüyo eger onun yerine 21 saat bana verip 3 güne sıkıştırırlarsa mayısa kadar devam etcem yok olmazsada şubatta bırakıcam 2. döneme ücretliyle bişey olacagı yok bari 40. bin fırsatı kaçmaz nasip olursa :KK34: sen neler yaptın alan kitabı falan aldınmı

nilim ücretli öğretmenlik ders çalışmanı etkiliyorsa şubatta bırak derim ben :KK19:

Son düzenleme:
pg den 40
öyt den 62 soru çözdüm

ben de saldım valla bugünlerde sedefim :KK31:
bugün coğrafyadan bir ünitee bitirdim 100 soru çözdüm :KK14:
neyse silkelenip kendimize geliriz biz :KK12:

X