2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Evet yaaa. Zaten yapamıyom,Türkçeden 24 soru kalıyo geriye.

Geçmiş olsun karamelimin kardeşine...:2:

Ayy yok artık yaa...Tövbe ettirecekler adamı kitap almaya.....

Son düzenleme:
geçmiş olsun kuzum. ilaçlarla geçer hemencecik inşallah
bugün aradılar, yarın kargoya vericez, öbürgün elinde olur, dediler. ama önemli olan icraat tabii
canım ben tekrarlarımı şöyle yapmayı planlıyorum. mesela bende x yayıncılığın ders notları var. onlar ince, cep kitabı kadar kapsamlı değil, ama tekrar için yeterli. mesela ordan gelişimin tekrarına başlıcam. 1. üniteyi okucam. 1. konu ile ilgili test çözücem. kaç tane kaynağın varsa artık. bu şekilde bütün gelişimi bitirdikten sonra artık gelişimle ilgili karma sorular çözücem. karma beyaz kalemi aldım. onda da onu kullanıcam. ee bi de elimde eğitim denemeleri var. o bitince de denemelere başlıcam. demek istediğim tekrarlarının uzun sürmesini istemiyosan tekrarlarını koca koca kalın kitaplardan yapmak yerine o x yayıncılığın ince ders notlarını kullanabilirsin
eğer dersi çalışıyosan, o konuyla ilgili sadece 1 soru bankasından konu testlerini çöz. çünkü ders çalışırken yeterince az vakit harcayıp konuyu bitirmeli, çünkü konular çok uzun sürüyo. pekiştirme amaçlı birazcık soru çözülse yeterli diye düşünüyorum. ama eğer tekrar yapıyosan elindeki bütün konu sorularını çöz bence. adı üstünde tekrar. artık ders çalışılmış, tekrarda da iyice öğrenilmeli bol soru çözülmeli diye yapılmalı.
uzaktan eğitimi ders çalışırken kullan bence. öncelikle videoyu izle. izlerken deftere not tutabilirsin. ya da kitaptan takip edip eksik yerleri kitaba not alabilirsin. bu amaçlı videoları kullanabilirsin. ya da, dersi kitaptan çalıştın, sorularını da çözdün, ama aklında kalması amacıyla bi de en son ordaki videoyu izleyebilirsin. ya da o videolar indirilebiliyosa, onları mp3 e çevirip, telefonuna atıp, işte öğle aranda, yolda arabada yine tekrar amaçlı dinleyebilirsin.
kolay gelsin tatlım. inşallah verimli çalışabilirsin
ohh be sonunda kavuştun mu kitaplarına kuzum
bugün ben de aynısını yaşadım. daha önceden bi arkadaşıma kargo göndermiştim. ptt kargo bi de. 9 aralıkta onun bulunduğu ilde gözüküyo, ama hala arkadaşıma ulaşmamış. ben de aradım o ili. kaç gün oldu hala ulaşmamış dedim. aa bizdeymiş dedi yüzsüz tamam göndeririz bizden dedi. ee bi zahmet
demek ki ulaşımda sıkıntı yok da.. merkezlerinde salıyo bunlar kendilerini. umurlarında bile değil

sağol kuzum. maşallah çalışmalarınaaa

Selam güzellerim

Sedefim ve Safran alyanslarınız çok güzelmiş
Sedefim kitapların hayırlı olsun canım
Mantarım hiç önemli değil canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Renginam dişlerin hayırlı olsun şimdiden.
Monam ve Tuğbacım denemeleriniz iyi geçmiştir umarım.Haftaya ben de 3.denememe giricem

Hepinizi öpüyorum bebişler görüşürüz:126:

Hımm anladım canım çok teşekkür ederim

sağol kuzum
nasıl gidiyo dersler

ya bebişim ne tatlısın sen yaaa uzun uzun anlatmışsın psikolok gibisin bayılıyorum sana çok sağol yüzüklerinizde size uğur getirsin inşallah...

Çok sağolun her durumda moralimi düzeltiyorsunuz Sayenizde ders çalışabiliyorum
Sedefim hayırlı olsun kitapların çok güzel gözüküyorlar canım çekti
Monam ve Tuğbam nasıldı denemeler:18: Bende bu cuma gireceğim tgye moralim bozulur diye korkuyorumDaha birsürü eksiğim var
Renginam Geçmiş olsun canım

İyi çalışmalar kuzular bende dersaneden geldim şimdi başlıyorum dersimeTarih beni yemeden ben onu yemeliyim

faceden yazdım ama kitapseçe bir daha asla sizden alışveriş yapmam dedim. madem kargo şirketiniz iyi değil değiştirin ben bu mağduriyeti yaşamak zorunda mıyım her seferinde sizin yüzünüzden dedim
arkadaşım daha gelmedi 8e doğru gelir heralde artık soğudum da kitaplardan vallahi. sorumsuzlar

su2222cum hepsini aynı anda tekrar edersen ilerlemen zor olur bir günde 1 2 konu tekrarla ve testlerini çöz canım
ben konu bitirnce 100e yakın soru çözdüm sonra yeni konuya geçtim yani tüm kitaplardakı soruları çözmedim.tekrar edince çözülür onlar zamanla
monam aynen sinir oldum ya
sedefim sağol kuzum.
seninki zamanında gelir inşallah seninki de gelmezse bir de senin için yazarım faceden onlara daha sinirimi çıkaramadım çünkü

natalim, dersanemsağolun canlarım

Son düzenleme:

tarih senden korksun kuzum
sağol ayrıca

ya bebişim ne tatlısın sen yaaa uzun uzun anlatmışsın psikolok gibisin bayılıyorum sana çok sağol yüzüklerinizde size uğur getirsin inşallah...
estağfurullah canım burda birbirimize yardımcı olmak için varız. inşallah işine yarar
sağol tatlım
eftenim sağol ben de beğenerek aldım hepsini

ya kuzum gecikmeler illa ki olabilir belki ama bi yere kadar. seninki çok uzun sürdü yani. iyi yapmışsın şikayetini yazmakla. hani bu kadarı da olmaz dedirticek cinsten. doğru aslında burda asıl sorun yine kitapseçte. madem kargoları iyi değil, değiştirsinler kardeşim. valla ben de senin kitaplarına sinirlendim kuzum. dur bakalım benimki nolcak? sürat kargoyu seçtim. onda sorun yaşamadım; ama belli olmaz bunların ne yapacağından zaten o yüzden bu kadar erken sipariş ettim. aslında bana o kitaplar ocakta lazım, ama 15 gün sürerse diye şimdiden aldım

evet kuzum
ya dediğim gibi bilsem az daha beklerdim ocak olunca alan kıtaplarıyla birikte sipariş ederdim
neyse artık en cok şu tarih soru bankası için seviniyorum ona ihtiyacım vardı.

ben cıkayım canlarım görüşürüz

rengoşum inşallah ilk 500 ün içindesindir de, yanında deneme hediyen de gelir. o bari bi teselli olur sana kıyamam ya
ben de öyt pg çözmeye gideyim

iyi akşamlar kızlar cumadan beri hastalıkla uğraşıyorum denemeye de gidemedim bugün iyiyim ders çalışmaya başladım. yarın dersanem var , iklim videolarını izleyip test çözeceğim.Hepinize kolay gelsin

kızlar telefon çözünürlüğünü ayarlayamadım daha ama okuyabildiğiniz kadar şu sorulara bakıverseniz:26:

sucum çok geçmiş olsun kuzum. moralini iyi gördüm nasıl dershane düzeldi mi? derslerinde kolay gelsin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…