2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canlarım bugün annemin bütün ısrarlarına rağmen pazara gitmeye hayır, ders çalışmaya evet dedim :KK1:
sonra o pazara gitti, ben güzel güzel çalışırken aradı. çok güzel kaşe montlar var gel gel dedi. dayanamadım gittim :KK55:
ay kızlar renk renk çok da ucuz tanesi 40 tl :KK53: iyi ki gitmişim. 120 tl ye 3 tane aldım. biri bordo, biri mor, biri şerabi :KK1: mağazadan 1 tanesini 120 tl ye alamazdım. :KK31:
sonracığıma eve gelince üşüdüm azcık ısınayım dedim, yemek yedim, azcık esra erol baktım :KK53:
şimdi pg yi bitirmeye gidiyorum, geçmişi okuyamadım. sonra görüşürüz canlar :KK3:

hayırlı olsun cnm montların çok güzel..güle güle eskit..program geliştirme benim en sıkılarak çalıştığım ders zaten 4 soru gelecek diye en son onu koydum listeye..

daha ne olsun bebekim:KK6:
faceden clamentaine ile arkadas olduk bugün ya ben onu o kadar beğendim ki :KK16: hani insanın hanımefendiliği yüzüne yansır ya aynı öyle:KK19:

cnm sağol utandırdın beni:KK17:

günaydın kızlar bu ara ropor vercek durumum yok o yüzdende gelecek yüzüm yok :KK31:
şimdi dersaneye gitcem
bu arada dün bi yigenim daha oldu:emir_bebek: akşamda bebişimizin dertli ablası bizde kaldı çocuk bildiğin depresyonda :KK9:
gr kızlar iyi çalışmalar

zümrem merak ettim seni nerelerdesin diye msj atacaktım artık...olsun çalışamasanda uğra..yeğenin olmuş hayırlı olsun Allah analı babalı büyümek nasip etsin..darısı sana olsun inş..:emir_bebek:

MONAAA, sabah sabah güldüedün bei ya Allah iyiliğini versin..antibakteriyel don:KK52::KK52::KK52:

Selam bebişlerim:KK3:

Hafta sonları kendimi Kakılmış gibi hissediyorum.İş güçle geçiyor zamanım:KK5:Saat 10.30 gibi kahvaltı yaptık kardeşimle.Az sonra yemek yapıcam.Bugünkü menüm: Mercimekli köfte,salata,ayran.:KK31:

Öğleden sonra kaçta başlarım bilmiyorum:KK25:

Hepinize kolay gelsin güzellerim:KK16:

güzellikler:KK16: bende raporumu vereyim hemen.. maşallah öğrenmeden 126 çözüldü.konu çalışıldı.türkçeden 25 soru çözüldü:nazar: geçen not defterime baktım..çalıştığım günleri tarihleriyle konuları kaç soru çözdüğümü yazıyorum..gördümki bigün çalışıp bi gün çalışmamışım genelde..bu huyumdan vazgeçmek için çabalıyorum artık..

sedefim montların hayırlı olsun, çok güzeller güle güle giy :KK16:

face konusu geçmiş kızlar,
mantarkaya'nın dediği gibi bende de fake var bi tane kpss ve öyp ile ilgili sayfalara bakmak için arada giriyorum :KK9: işim olursa ben de adımla açmayı düşünyorum tabi :KK17: isteyen olursa ekleşiriz :KK34:

hepinize iyi çalışmalar, çalışanlara maşallah :nazar: :KK19:

slm kızlar :KK3: benim dersane işi kaldı az kişi olduğu için otobüsle çok masraflı olacaktı , araba tutuyor beni yola da cesaret edemedim. Dersane de düzeldi gibi, bu hafta bir sürü test verdi hocalar nefes almadan test çözdüm. Yarında deneme var ama ben hastayım :KK14: çok soğuk buralar üşütmüşüm.

Ben geldim ama çok kalamıcam canlarım,akşam görüşürüz...:KK50::KK50:

Aralık çıkana kadar bazı eksiklerim var onları tamamlamak niyetindeyim.:KK51::21:

Nabi'nin bu sene benden kaçışı yok...:KK23::KK23::KK1:

Yani yılbaşına kadar biraz netten uzak durmak niyetindeyim.:KK25:

Maşallah herkescikler pek güzel çalışmış,nazar değmesin.:nazar::KK19:

Merhaba kızlar..
Ben de boş işler müdüresi olarak bir uğrayım dedim.
Aynen nilkon arkadaş gibi ders çalışmadığım için yüzüm olmuyor.Dün okuyup kaçtım,bugün bir merhaba diyeyim dedim..
Kendinize iyi bakın,iyi çalışmalar diliyorum:):)

Kendime program hazırlıcam kızlar önerilerinizi bekliyorum.
Bölümüm Türkçe öğretmenliği,3. girişim olacak,dersaneye gidiyorum haftada 3 gün..
Ne olur bana yardım edin:KK43:

Daha bakmadım hiç ama deneme sınavlarında yapmak için uğraşıyorum bir de yapamıyorum.. Safransarı arkadaşın dediği gibi çöze çöze pratiklik kazanılabilir..

Ben denemelerde birkaç saniye bakıp hemen geçiyorum maalesef:KK25:Bi de herkes yaptım diyince fena oluyorum,mantıksızım sanırım:KK50:

Bölümüm Türkçe öğretmenliği,3. girişim olacak,dersaneye gidiyorum haftada 3 gün..

canım ben bugun sabah kendımın 1 sene once actıgım bir topık vardı, ona yazdım uzunca proğramımı, ona bakabılırsın actığım konulardan.

Ben denemelerde birkaç saniye bakıp hemen geçiyorum maalesef:KK25:Bi de herkes yaptım diyince fena oluyorum,mantıksızım sanırım:KK50:
bende 1 aydır çalışma proğramıma 1 sözel mantık 1 sayısal matık ekledim, haftada 1 er test çözüyorum. çözümlü soru bankası aldım, ondan çözüyorum. sizde haftada 1 test çözerek başlayabılırsınız,

Kendini tanı canım,nelerde eksiğin varsa onlara yoğunlaş.Denemelerini,çözdüğün soruları ölçüt al.Yanlışlarına bak.O konuya çalış.Temelin de varmış zaten.:KK34:

Neyse ben mantığıma döneyim kızlar:125:

canım ben bugun sabah kendımın 1 sene once actıgım bir topık vardı, ona yazdım uzunca proğramımı, ona bakabılırsın actığım konulardan.
Teşekkür ederim:) Hemen bakıyorum..
Kendini tanı canım,nelerde eksiğin varsa onlara yoğunlaş.Denemelerini,çözdüğün soruları ölçüt al.Yanlışlarına bak.O konuya çalış.Temelin de varmış zaten.:KK34:

Neyse ben mantığıma döneyim kızlar:125:

Teşekkür ederim:)

Program gayet güzel,hangi yayında çözüyorsunuz mantık sorularını?
yargının çözümlü soru bankasından çözüyorum, ama soruyu çözemeyip çözümüne baktığımda hiçbirşey anlamıyorum, yani soruyu çözersem kendim çözüyorum yoksa kalıyor. çözümleri çok iyi anlatılmamış bence.

sende çözümlü bir soru bankasıyla başlayabilirsin ama bu yargı olmasın
:KK14:

X