2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol kuzu :KK16: bi tane mezuniyet belgesi verdiler bana. bi de bunun 2 tane aslının aynısıdır yazan fotokopisini vermişlerdi. o 2 fotokopiyi 2 ücretli başvurumda kullandım. bu asıl olan mezuniyet belgesini de aslının aynısıdır şeklinde fotokopi çektirsem olur mu? yoksa tekrar okuldan almam mı gerek acaba?

Fotokopi kabul etmezler herhalde kuzum ya.:44:

hayırlısı sedef, inan doğru zamanda olması çok önemli arkadaşım bu haziran alımında atandı ama çok mutsuz kurum çok yoğun ve çalışma arkadaşları iyi değilmiş. Hayırlı yere hayırlı zamanda atanmak önemli...

teşekkür ederim :KK16:

konu çalışmaya başladınız mı daha doğru konu çalışacak mısınız? Bende geçen sene den marazlı olduğum için konular hala hafızamda
test çözüyorum genel olarak

haklıısn canım. bu yıl hayırlısı değilmiş demek ki :KK31:
ben konu çalışıcam. öyle derinlemesine değil ama yine de bakıcam. sanki unutmuşum gibi geliyo belki de görünce hatırlarım :KK31:

haklıısn canım. bu yıl hayırlısı değilmiş demek ki :KK31:
ben konu çalışıcam. öyle derinlemesine değil ama yine de bakıcam. sanki unutmuşum gibi geliyo belki de görünce hatırlarım :KK31:

benim geçen sene coğrafyada çok yanlışım çıktı şimdide dağlar ovalar madenler unutmuşum zaten coğrafyam sorunluydu o kadar da görsel çalışmıştım yine karıştırdım sınavda :/ yalayıp yutmam lazım bu dersi:KK43:

kızlar eşim araba almış artık bizimde düt dütümüz var :KK55::KK62::KK66::KK64:bunun şerefine gidip biraz soru çözeyim geliyorummmm:KK53:

hayırlı olsun nilkon :KK3:
abimle yürüyüş olsun cips falan alırız hem diye 101 e gittik . Yarın kırtasiye ürünleri gelecekmiş netten görmüştüm defter, testleri koymak için dosya falan alırım ürünlere bakayım diye kataloğunu istedim kasiyerden 'kırtasiye ürünleri gelecek ' dedi sizin işinize yaramaz anlamında :KK53: olsun dedim aldım:KK17: ne varmış yaşımız da hem okumanın yaşı mı olur :KK4:

kızlar eşim araba almış artık bizimde düt dütümüz var :KK55::KK62::KK66::KK64:bunun şerefine gidip biraz soru çözeyim geliyorummmm:KK53:
hayırlı olsun canım güle güle kullanın:nazar:
abimle yürüyüş olsun cips falan alırız hem diye 101 e gittik . Yarın kırtasiye ürünleri gelecekmiş netten görmüştüm defter, testleri koymak için dosya falan alırım ürünlere bakayım diye kataloğunu istedim kasiyerden 'kırtasiye ürünleri gelecek ' dedi sizin işinize yaramaz anlamında :KK53: olsun dedim aldım:KK17: ne varmış yaşımız da hem okumanın yaşı mı olur :KK4:

ben de çok hevesliyimdir kırtasiye ürünlerine:KK1:
geçen nt'den bir sürü kalem aldım renkli renkli:21:

hayrılı olsun canım :KK55:

olmaz tabi canım :KK1:

hem biz keyfimizden alıyoruz sanki
:KK19:

Son düzenleme:
hatasız kazasız güle güle kullanın rengi ne ismi ne isim koydunuz mu arabaya
dalin hiç aklıma gelmemişti isim koymak arabaya ama iyi fikir :KK34: rengi beyaz

hayırlı olsun canım güle güle kullanın:nazar:

ben de çok hevesliyimdir kırtasiye ürünlerine:KK1:
geçen nt'den bir sürü kalem aldım renkli renkli:21:

Nilim hayırlı uğurlu olsun düttütünüz:) kazasız belasız inşallah.

hayrılı olsun canım :KK55:

olmaz tabi canım :KK1:

hem biz keyfimizden alıyoruz sanki
:KK19:
HEPİNİZ ÇOK ÇOK SAOLUN CANLARIM :KK48::KK48:
a101e bende gideyim o zaman dün şok a baktımda silmiş süpürmüşler :KK53: kasiyere kızdım ha şimdi ben heralde nine olana kadar alacam bayılıyorum defter kitap kaleme :KK76:
kızlar eşimin ilk arabası ve çok mutlu onun bu halini görünce ben sana hergün arabamı alsam dedim o kadar yani :KK16:
kızlar dünde tarihten 45 soru çözdüm fem gk sb den alacak olan varsa süper sorular var :KK31:
size 1 soru sorayım aklıma gelmişken
1.karahanlı
2.karamanoglu
3 osmanlı
BU ÖNCÜLLERDEN HANGİLERİNİN DİLİ TÜRKÇEDİR
:KK52:

dalin hiç aklıma gelmemişti isim koymak arabaya ama iyi fikir :KK34: rengi beyaz

a101e bende gideyim o zaman dün şok a baktımda silmiş süpürmüşler :KK53: kasiyere kızdım ha şimdi ben heralde nine olana kadar alacam bayılıyorum defter kitap kaleme :KK76:
kızlar eşimin ilk arabası ve çok mutlu onun bu halini görünce ben sana hergün arabamı alsam dedim o kadar yani :KK16:
kızlar dünde tarihten 45 soru çözdüm fem gk sb den alacak olan varsa süper sorular var :KK31:
1.karahanlı
2.karamanoglu
3 osmanlı

Hayırlı olsun cnm yeni arabanız kazasız belasız inş:) soruda resmi dili soruyo galiba 1-2-3 diorum ben:)

Son düzenleme:

1.karahanlı
2.karamanoglu
3 osmanlı

ben 1-2 diyorum canım :KK3:

1.karahanlı
2.karamanoglu
3 osmanlı

1 ve 2 diyorum canım

slm kızlar :KK3: sabah abimle a101 gittik defterler, fosforlu kalemler aldık:KK22: herkes kızına, oğluna alıyor abim ilkokul malzemelerini gösterip dalga geçiyor bizimle :KK9: masamı topladım attım fazlalıkları, kitaplığı topladım toz aldım koydum defterleri rafa ohh miss:KK12: hazırım artık çalışmaya :KK76:

nilkon ben soruna 1-2 diyorum

Benimde bugün kitaplarım gelecek yarında kalem defter filan alacağım kitaplığımı düzenleyeceğim bir güzel sonra hazırım başlamaya
Hadi kızlar 2014 bizim yılımız olacak :119::119::124::124:

Son düzenleme:
Bu ara da kızlar tam ne kadar şanssız olduğumu düşünüyordum ki bir bankadan bilgisayar, tablet, altın ve de cep telefonu kazandım bir kaç güne elime ulaşacak nasıl bir umutlandım şu sınavı tekrar denemek için anlatamam:KK16:

Bu ara da kızlar tam ne kadar şanssız olduğumu düşünüyordum ki bir bankadan bilgisayar, tablet, altın ve de cep telefonu kazandım bir kaç güne elime ulaşacak nasıl bir umutlandım şu sınavı tekrar denemek için anlatamam:KK16:

güle güle kullan hepsini canım:KK12:
sizler böyle çalıştıkça bana daha çok heves geliyor
gidip biraz coğrafya çözeyim bari:KK55:

$31889_640871185931142_651366436_n.jpg

:)))))))))

X