2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

$Pembe-nişanlık-abiye-modelleri.jpg sedefim bak bu elbisede benim gözağrım
bulabilsem alırım nişan için
:KK12:

Son düzenleme:
benim nişanımda istediğim model şu, yani bu gelinlik de ben bunun siyahını istiyorum. tabii bulabilirsem :KK14:
Eki Görüntüle 888195

pek güzel sedefim inşallah bulursun siyahını :KK16::KK16:
sen elbise konusunda hiç canını sıkma fıstık gibisin ne giysen yakışır sana kuzum :21::21:

ben yatıyorum kızlar duramıyorum bu grip yüzünden :KK25:
çok öpüyorum sizi tatlı rüyalar :KK54:

Son düzenleme:
sen elbise konusunda hiç canını sıkma fıstık gibisin ne giysen yakışır sana kuzum :21::21:

iyi geceler fıstıgım :KK12: sıkı örtme üstünü ateşin çıkmasın kuzum:KK19:

Eki Görüntüle 888197 sedefim bak bu elbisede benim gözağrım
bulabilsem alırım nişan için
:KK12:
ayyy çok güzel renginam bayıldımmm :KK69: rengi de bi harika :KK12: sana da çok yakışır eminim ki. şu an saçların ne renk, bana attığın fotodaki gibi mi?
benim de aklımda hep bu tarz nişanlıklar vardı. böyle nişanlıkları da çok severim, hiç tuvalet tarzında giymedim çünkü. ama benim nişan evde olucak. evde bu ağır kaçar, o yüzden bu tarz tuvaleti kına gecemde giyerim diye düşündüm. düz normal bi elbise de basit kaçar dedim, sonuçta sözüm değil nişanım oluyo. derken o fotoda gösterdiğim modelde karar kıldım. ne abartı ne sade diye düşündüm :KK1:

oyy sağol tuğbam :KK17: iyi geceler kuzucum. uyuyamasan da dinlen. girp yatmadan geçmiyo malesef. inşallah yarın kalktığında daha iyi olursun :KK16:

renginam kolları da çok güzel. ben kollarda ve sırtta güpür detayına bayılıyorum. asillik katıyo sanki :KK69:

ayyy çok güzel renginam bayıldımmm :KK69: rengi de bi harika :KK12: sana da çok yakışır eminim ki. şu an saçların ne renk, bana attığın fotodaki gibi mi?
benim de aklımda hep bu tarz nişanlıklar vardı. böyle nişanlıkları da çok severim, hiç tuvalet tarzında giymedim çünkü. ama benim nişan evde olucak. evde bu ağır kaçar, o yüzden bu tarz tuvaleti kına gecemde giyerim diye düşündüm. düz normal bi elbise de basit kaçar dedim, sonuçta sözüm değil nişanım oluyo. derken o fotoda gösterdiğim modelde karar kıldım. ne abartı ne sade diye düşündüm :KK1:

oyy sağol tuğbam :KK17: iyi geceler kuzucum. uyuyamasan da dinlen. girp yatmadan geçmiyo malesef. inşallah yarın kalktığında daha iyi olursun :KK16:
saclarımı koyulttum kuzum sınav zamanı dip boyasıyla uğraşması zor oluyor diye :KK6: sade çikolata renginde yani.
ya benim de muhtemelen evde olur kuzum ama bir ihtimal dışarıda yaparsak belli olmaz.
ama çok begendim yani tam benlik elbise bu.toz pembeyi de cok seviyorum. evde olursa nişan buna benzer tarlatansız alırım :KK12:

seninki de cok cok güzel ama kuzum valla. hatta sen gösterince düşündüm şimdi balık alsam nasıl olur dıye:KK1:
ay daha nişan bile yok ortada düşünceme bak:KK52:

saclarımı koyulttum kuzum sınav zamanı dip boyasıyla uğraşması zor oluyor diye :KK6: sade çikolata renginde yani.
ya benim de muhtemelen evde olur kuzum ama bir ihtimal dışarıda yaparsak belli olmaz.
ama çok begendim yani tam benlik elbise bu.toz pembeyi de cok seviyorum. evde olursa nişan buna benzer tarlatansız alırım :KK12:

seninki de cok cok güzel ama kuzum valla. hatta sen gösterince düşündüm şimdi balık alsam nasıl olur dıye:KK1:
ay daha nişan bile yok ortada düşünceme bak:KK52:

kuzum düşün sen yine de. fazla kafanı yorup derslerini ihmal etme ama yine de düşün. çünkü anladım ki bu işlere bi kere girişilince yapılcak çok şey çıkıyo. bak ben daha çok var diyodum, hatta belirsiz diyodum, ama öyle olmuyomuş işte :KK1:
o zaman renginam eğer evde yaparsan bu renklerde balık model alırsın. eğer dışarda yaparsan bu modeli alırsın. :KK12:
bak sana pembiş bi balık model göstereyim $21014-sp13-5_small.jpg $21014-sp13-6_small.jpg

kuzum düşün sen yine de. fazla kafanı yorup derslerini ihmal etme ama yine de düşün. çünkü anladım ki bu işlere bi kere girişilince yapılcak çok şey çıkıyo. bak ben daha çok var diyodum, hatta belirsiz diyodum, ama öyle olmuyomuş işte :KK1:
o zaman renginam eğer evde yaparsan bu renklerde balık model alırsın. eğer dışarda yaparsan bu modeli alırsın. :KK12:
bak sana pembiş bi balık model göstereyim Eki Görüntüle 888223 Eki Görüntüle 888224

ayy bu da cok güzelmiş kuzum ya :KK12: hakikaten balık modeli koydun aklıma sen :KK1: düşüneceğim kesinlikle.:KK55:

ayy bu da cok güzelmiş kuzum ya :KK12: hakikaten balık modeli koydun aklıma sen :KK1: düşüneceğim kesinlikle.:KK55:

bence hele de senin fiziğine çok yakışır balık model :KK12: genelde zayıflara daha hoş duruyo. biz yazın kuzenimle balık model etek almıştık. kuzenim biraz şişman. ton balığı gibi oldum diyodu :KK53: hani sen zayıflıktan da şikayetçisin ya bu tarz modeller zayıflara daha bi oturuyo bence :KK31:

bence hele de senin fiziğine çok yakışır balık model :KK12: genelde zayıflara daha hoş duruyo. biz yazın kuzenimle balık model etek almıştık. kuzenim biraz şişman. ton balığı gibi oldum diyodu :KK53: hani sen zayıflıktan da şikayetçisin ya bu tarz modeller zayıflara daha bi oturuyo bence :KK31:

ton balıgı gibi :KK9: sağol kuzum inşallah iyi olur.:KK6:
gelinlikte de böyle kat kat inen etek oluyor ya hiç beğenmiyorum öyle gelinliği :KK25:
bilmiyrum seven vardır da bi bana mı kötü geliyor acaba:26:

ton balıgı gibi :KK9: sağol kuzum inşallah iyi olur.:KK6:
gelinlikte de böyle kat kat inen etek oluyor ya hiç beğenmiyorum öyle gelinliği :KK25:
bilmiyrum seven vardır da bi bana mı kötü geliyor acaba:26:

ben de kat kat sevmiyorum kuzum. çünkü onlar bi ara çok modaydı ve herkes onlardan alıyodu. gına geldi artık hep aynı model. :KK31:

ayy bu da harika kuzum :KK12:
şimdi bunlar moda sanırım belinde kemeri olan nişanlıklar
buraya da ekliyorlar falan hep böyle. hatta bu tarzı da düşünmüştüm bir ara:KK6:
daha neler düşündüm de bakma işte :KK52:

:KK52::KK52: evet ya bu tarzlar da çok güzel, kız milletiyiz işte düşünmeden edemiyorum :KK52:
ben gelinliğimde de açık pembe kuşak istiyorum; düğünde kırmızı takmak, tamam anlamlı ama hediye paketi gibi geliyo bana ya :KK53: evden kırmızıyla çıkıp düğünde pembeyi bağlarım artık :KK52:

:KK52::KK52: evet ya bu tarzlar da çok güzel, kız milletiyiz işte düşünmeden edemiyorum :KK52:
ben gelinliğimde de açık pembe kuşak istiyorum; düğünde kırmızı takmak, tamam anlamlı ama hediye paketi gibi geliyo bana ya :KK53: evden kırmızıyla çıkıp düğünde pembeyi bağlarım artık :KK52:

ziyaretçiler bunlardan da faydalanır şimdi :KK53:
evet kırmızı kuşak kurbanlık koyun gibi oluyor bence de:KK52:
ben de cıkarken takarım da düğünde hiç takmamayı düşünüyorum kuzum. bembeyaz görünmek için :KK12:

ziyaretçiler bunlardan da faydalanır şimdi :KK53:
evet kırmızı kuşak kurbanlık koyun gibi oluyor bence de:KK52:
ben de cıkarken takarım da düğünde hiç takmamayı düşünüyorum kuzum. bembeyaz görünmek için :KK12:
ayy kesin :KK52: özelden paylaşalım :KK23:
kurbanlık koyun benzetmene çok güldüm kuzum :KK60:
evet düğünde bembeyaz olalım :KK69:
neler oluyo burada
laa uçtuk gene :KK52:
bi kere de burda ders konuşsak zaten şaşarım. :KK60: ya dertlerimiz ya evlilik heyecanlarımız :KK60:

nişanlık seciyoruz :KK52:
sedefim seciyor da bana ne oluyorsa :KK9:

öyle deme kız, eniştem atandı, sen hepimizden önce gidersin :KK23:

ayy kesin :KK52: özelden paylaşalım :KK23:
kurbanlık koyun benzetmene çok güldüm kuzum :KK60:
evet düğünde bembeyaz olalım :KK69:

laa uçtuk gene :KK52:
bi kere de burda ders konuşsak zaten şaşarım. :KK60: ya dertlerimiz ya evlilik heyecanlarımız :KK60:

öyle deme kız, eniştem atandı, sen hepimizden önce gidersin :KK23:
aynen topik amacından şaştı :KK53: geyik desen geyik değil ders desen ders değil :KK53:

hayırlı zamanda olsun hepimizinki de kuzum:KK31:

X