2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

mrb güzellerim..:KK16:10 gündür yoktum 175 sayfa atmışsınız maşallah..:nazar:sizleri çok özledim.:KK54:ailem gelmişti memleketten ondan buralara hiç uğrayamadım..:KK6:fakat aklım sizdeydi..ama siz beni hiç sormamışsınız bu da nerde dememişsiniz..bu üzdü beni biraz:26: neyse canınız sağolsun..bugün çalışmalara kaldığım yerden devam edeceğim raporumu yazarım akşama..

Eki Görüntüle 888197 sedefim bak bu elbisede benim gözağrım
bulabilsem alırım nişan için
:KK12:

Hacı esmerimde balık giymem ben basenlerim var :KK53: Kesinlikle tercihim nişanımda bu olurdu...

Eki Görüntüle 888251 Eki Görüntüle 888252
:KK69::KK69::KK69:

çook güzel bunlar :103:
Allah giymeyi nasip etsin buradaki tüm bekar arkadaşlarıma :KK69:

Canım ziyadesiyle sıkkın...:KK6::KK6:

Buna rağmen programımı tamamladım sayılır...

Öğleden sonra gezmelerdeyim,öptüm hepinizi...:KK55::KK55:

:nazar::nazar:
akşama gel kuzum olur mu :KK48:
senin ilacın biziz :KK1:

Son düzenleme:
ay ölecem sinirden ya kargo hala gelmedi
aradım kadının sesi gidip geliyor sonra tekrar ara dedi 2 kez yine aradım bu kez de hiç çalmadı tel. katil olacam bu kargo yüzünden patlıyorum sinirden:KK47:

mrb güzellerim..:KK16:10 gündür yoktum 175 sayfa atmışsınız maşallah..:nazar:sizleri çok özledim.:KK54:ailem gelmişti memleketten ondan buralara hiç uğrayamadım..:KK6:fakat aklım sizdeydi..ama siz beni hiç sormamışsınız bu da nerde dememişsiniz..bu üzdü beni biraz:26: neyse canınız sağolsun..bugün çalışmalara kaldığım yerden devam edeceğim raporumu yazarım akşama..

canım aklıma geldin vallahi. ama işi vardır da ondan gelmiyorsun diye düşündüm.

selam kızlar :KK16:

hastalık feci halde yapıştı bana, sesim gitti çok fenayım :2: dün yataktan çıkamadım, tarih notlarına baktım sadece. yattığım yerde 60 soru çözdüm.

tuğbacım sana da geçmiş olsun, varsa diğer hasta kızlarımıza da geçmiş olsun.

renginacım, telefonun hayırlı olsun tatlım. alınca güle güle kullan inş.

mona kuzum geçmiş olsun, nasıl alıyolar imei yi hiç bilmiyorum o konuları.

bade, sedef. kuzular bende de astigmat var ya, miyop vardı sonradan o da çıktı.

nişanlık gelinlik fotoları paylaşmışsınız, ne güzeller onlar öyle.. allah giymeyi nasip etsin :KK16: benim de istediğim model grace kelly isimli hatunun gelinlik modeli. gözüm hep onda :KK53: durun paylaşayım.

Eki Görüntüle 889052

tabi hatun prensle evlenmiş, prenses olmuş. prens bulmalıyım ben de :KK9: :KK9:

Benim hayalimdeki gelinlik üstteki beğendiğim mavi nişanlığın biraz daha dantellisi ve kabarık hali. Bayılıyorum o modellere :KK61:
İnşallah prenslerimizi buluruz da oluruz prenses :KK53:

işte bu :KK1:
$dantelli-kabarik-gelinlik-modelleri-18.jpg

Son düzenleme:
kızlar evlilik nişanlılık hayallerine dalınmış, bende bu yollardan yeni geçmiş biri olarak giğdiğim elbiseyi paylaşayım dedim $306835_4305905722757_1573651318_n.jpg

Kuzum kusura bakma valla ...:KK50::KK50: Biliyon işte hepimizin kafa bi milyon...:KK14:

Bu antremanlarla matematik öldürecek beni çöz çöz bitmiyor. İşe yarar inşallah.

Yarar yarar.:KK16:

ay ölecem sinirden ya kargo hala gelmedi
aradım kadının sesi gidip geliyor sonra tekrar ara dedi 2 kez yine aradım bu kez de hiç çalmadı tel. katil olacam bu kargo yüzünden patlıyorum sinirden:KK47:

kızlar telefonu aldım:KK6:

monam sen ne yaptın yapıldı mı:26:

çok güzelmiş canım. kraliçe gelinliği gibi :KK1:

Ahh kuzum nedir senin bu kargodan çektiğin...:KK50::KK50:

Yok ya hurdaya düşecek telefon fatura da yok bir cacık olmayacak anlayacağın...:KK6::KK6:

Sarfanım rengine bayıldım kına da ben de düşünebilirim bu rengi,çok asil...:nazar:

benimde kına elbisem bu. bizde önce gece kıyafeti sonra bindallı giyilirmiş, gece kıyafeti olarak bunu giymiştim.

bade bendeki basen kımsede yoktur ama nişanda balık giydim, aksine çok güzel duruyor, resimlerime bakarsan görürsün kuzum

Kızlar süpersiniz yaa bayıldım size ve arkadaşlığınıza:)
Ben çalışamıyorum:KK43:
Disiplin denen bir şey yok:KK43:
Hayatla bir barışığım bir küs...Neyse sizi de sıkmayım.
Deneme olduk dersane de,
ilk bölüm 82,75
eğitim 59 aşırı kötü değil ama iyi de değil,
3. girişim olacak,
sorumsuzluk diz boyu

benimde kına elbisem bu. bizde önce gece kıyafeti sonra bindallı giyilirmiş, gece kıyafeti olarak bunu giymiştim.

bade bendeki basen kımsede yoktur ama nişanda balık giydim, aksine çok güzel duruyor, resimlerime bakarsan görürsün kuzum

Biliyorum kuzum senin basende benim gibi geniş gösteriyor meret :KK47:
Ben prenses olmak istiyorum ama balığıda düşünebilirim güzel oluyorsa :KK69:

Kızlar süpersiniz yaa bayıldım size ve arkadaşlığınıza:)
Ben çalışamıyorum:KK43:
Disiplin denen bir şey yok:KK43:
Hayatla bir barışığım bir küs...Neyse sizi de sıkmayım.
Deneme olduk dersane de,
ilk bölüm 82,75
eğitim 59 aşırı kötü değil ama iyi de değil,
3. girişim olacak,
sorumsuzluk diz boyu

3. girişin olacakmış 4. olmasını istemiyorsan toparlanmalısın şekerim. Bu sene bu iş bitmeli artık :KK49:

X