2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Geçen gün düşünüyordum galaksi mi alsam lumia mı diye baya kararsız kalmıştım alırken ama wp daha şık olduğu için onu aldım. Pişman değilim ama galaksinin wp olanı olsaydı tereddütsüz onu alırdım dedim. Dün okudum ki o modeli satışa çıkacakmış :KK53:
Keşke başka şey geçirseymişim içimden :KK53::KK1:

Geçen gün düşünüyordum galaksi mi alsam lumia mı diye baya kararsız kalmıştım alırken ama wp daha şık olduğu için onu aldım. Pişman değilim ama galaksinin wp olanı olsaydı tereddütsüz onu alırdım dedim. Dün okudum ki o modeli satışa çıkacakmış :KK53:
Keşke başka şey geçirseymişim içimden :KK53::KK1:

nokianın dokunmatiğini düzeltmişler mi kuzum peki

inşallah en az hasarla ve iyi bir sonla kapatırız seneyi kızlar:13:
amin tatlışım :KK16:
lumianın ekranı samsunga göre daha kaliteli kuzum o yüzden ben fazlasıyla aldım paramın karşılığını.
bazen kk ya abimin s3ten giriyorum çok ağır net performansı..

s3te kafam kadar ya :KK53: nasıl taşıyorlar onu :KK24:

kuzularım yatağımla randevum var:KK9: bekletmeyim çocuğu yazık :KK9:
hadi iyi geceler gittim ben :KK55:

iyi geceler kızlar ben yokken sayfaları çoğaltmışsınız maşallah.uğrayamadım bu hafta ama çalışmıyorum sanmayın rehber hocamla şubatta konuları bitirecek şekilde program yapmıştım onu uygulamaya çalışıyorum.yetişmezse konular programı değiştiricez.
ben şu geçmiş sayfaları okuyayım.
renginacım yeni telefonunu güle güle kullan.benim de yeni bir tlfa ihtiyacım var ama şu aralar maddi durumum müsait değil inş. atanınca alıcam

iyi geceler kızlar ben yokken sayfaları çoğaltmışsınız maşallah.uğrayamadım bu hafta ama çalışmıyorum sanmayın rehber hocamla şubatta konuları bitirecek şekilde program yapmıştım onu uygulamaya çalışıyorum.yetişmezse konular programı değiştiricez.
ben şu geçmiş sayfaları okuyayım.
renginacım yeni telefonunu güle güle kullan.benim de yeni bir tlfa ihtiyacım var ama şu aralar maddi durumum müsait değil inş. atanınca alıcam
sağol canım ama daha elime geçmedi :KK1:
inşallah atanınca alırsın sen de:KK12:

X