2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aynen topik amacından şaştı :KK53: geyik desen geyik değil ders desen ders değil :KK53:

hayırlı zamanda olsun hepimizinki de kuzum:KK31:
amin kuzum :KK31:
ya hiç sorma belirsiz bi şey olduk :KK60:
bana da seçin. Deniz mavisi olsun sevdiğimin en sevdiği renk :KK43:

buyur bade hanım :KK1: $21036-SP13-3_small.jpg $21036-SP13-5_small.jpg la sen esmer güzelisin zaten sana bu renk çok yakışır :KK52:

maaşallah mantarım :nazar:
arada calısamadıgımız da olacak kuzum, yeter ki ipin ucu kaçmasın :KK55:

Sağ ol kuzum.:KK16:Doğru söylüyorsun.:KK31:

olsun kuzum. arada böyle ufak tefek şeyler çıkabiliyo. bende de oluyo öyle. çalıştıklarına maşallah :nazar::nazar:
kalan 5 videoyu da yarın halledersin sen :KK34:
benim de annemle teyzem bugün köye anneannemi ziyarete gittiler. ben sırf ders çalışmak için kaldım ama dur bakalım hayırlısı :KK1:

selam tatlışım. gir bence denemeye :KK34: insanı çok pis kendine getiriyo :KK1:
evet kuzum Allah kısmet ederse nişanlanıyorum :KK17: ama daha çok var, sınav geçsin de hele bi :KK6: sağolasın iyi dileklerin için :KK16:

Sağ ol kuzum.:KK16:Bak annenlerle gitmemen iyi olmuş bir yandan.Gerçi aklın onlarda kalmıştır ama atanınca inşallah ailelerimizle rahat vakit geçireceğiz.:KK16:Maşallahı var raporunun.:nazar:

Hasta olan arkadaşlarıma geçmiş olsun.:KK71:İnşallah tez vakitte iyileşirsiniz.:KK16:

Kuzularım beğendiğiniz kıyafetler çok güzel.:KK16:Sedefim eminim sana da çok yakışacaktır güzel arkadaşım benim.İnşallah her şey gönlüne göre olur.:KK16:

Rengişim kuzum Sedef'in dediği gibi daha önce gideceksin bence de.:KK55:

Canlar akşam misafirler gittikten sonra bir deneme çözdüm. Alandan, matematikten ve coğrafyadan konu tekrarı yaptım.:KK6:Ama şu an gözümden uyku akıyor.Hemen yatacağım şimdi.:KK55:

Öptüm hepinizi.Hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.:KK16:

deminden beri arıyorum bulamadım :KK5:
mavi rengini cok severim ben kuzum o nişanlıkta pek datluymuş:KK12:
kuzum anlaşıldı sen balık giycen :KK60: içindeki balık aşkını çıkardım ortaya :KK1:
bulunca mutlaka koy :KK8:

Sağ ol kuzum.:KK16:Bak annenlerle gitmemen iyi olmuş bir yandan.Gerçi aklın onlarda kalmıştır ama atanınca inşallah ailelerimizle rahat vakit geçireceğiz.:KK16:Maşallahı var raporunun.:nazar:

Hasta olan arkadaşlarıma geçmiş olsun.:KK71:İnşallah tez vakitte iyileşirsiniz.:KK16:

Kuzularım beğendiğiniz kıyafetler çok güzel.:KK16:Sedefim eminim sana da çok yakışacaktır güzel arkadaşım benim.İnşallah her şey gönlüne göre olur.:KK16:

Canlar akşam misafirler gittikten sonra bir deneme çözdüm. Alandan, matematikten ve coğrafyadan konu tekrarı yaptım.:KK6:Ama şu an gözümden uyku akıyor.Hemen yatacağım şimdi.:KK55:

sağol meleğimmm :KK16: iyi dileklerin için çok teşekkür ederim :KK19: denemen nasıldı :KK8: tekrar da şart iyi olmuş yapman :KK34: şimdi yat dinlen yarın güzel güzel çalışırsın tatlışım
Hacı esmerimde balık giymem ben basenlerim var :KK53: Kesinlikle tercihim nişanımda bu olurdu...

Eki Görüntüle 888251 Eki Görüntüle 888252
:KK69::KK69::KK69:

vaaaooovvvvv diyorummmm :KK69: bu da şık ve sade :nazar:

rengoş ben senin saç rengini sormuştum yorumda yazmayı unutmuşum :KK1:
şu toz pembe bence koyu kahve ve siyah saçlılara ya da tam sarı saçlı olanlara yakışıyo. senin karamel gibiydi ya saçların o yüzden fikir vereyim dedim kuzum. iyi olmuş boyatman :KK12:

maaşallah mantarım :21: iyi geceler sana daa :KK3:

rengoş ben senin saç rengini sormuştum yorumda yazmayı unutmuşum :KK1:
şu toz pembe bence koyu kahve ve siyah saçlılara ya da tam sarı saçlı olanlara yakışıyo. senin karamel gibiydi ya saçların o yüzden fikir vereyim dedim kuzum. iyi olmuş boyatman :KK12:

zor oluyor açık rengin dip boyası falan kuzum ya benim saclar bir de cabuk uzuyor. bazıları istiyor çabuk uzamasını ama ben sevmıyorum. bir de saçlarım cok. sürekli ara makas attırıyorum.
kendi rengime yakın boyadım şimdilik işte.
ileride röfle düşünüyorum ama bakalım :KK6:

zor oluyor açık rengin dip boyası falan kuzum ya benim saclar bir de cabuk uzuyor. bazıları istiyor çabuk uzamasını ama ben sevmıyorum. bir de saçlarım cok. sürekli ara makas attırıyorum.

kuzum ben de evlendikten sonra röfle istiyorum ama, onur 1 mm bile dibini görmek istemem dedi, pismiş havası veriyomuş. :KK19:
ee sürekli de onun dip boyasıyla uğraşılmaz ki, bi de benim saçlar baya siyah :KK30:
ama sana çok yakışır bence röfle :KK12:

kuzum ben de evlendikten sonra röfle istiyorum ama, onur 1 mm bile dibini görmek istemem dedi, pismiş havası veriyomuş. :KK19:
ee sürekli de onun dip boyasıyla uğraşılmaz ki, bi de benim saçlar baya siyah :KK30:
ama sana çok yakışır bence röfle :KK12:

benimki de karamel tonlarını seviyor sarı yapmanı istemem diyor :KK14: bakarız dedim ben de:KK1:

kuzum ben cıkayım gözlerim agrımaya başladı iyice kusura bakma e mi:KK43:
iyi geceler bebişim :KK19::KK19:

Son düzenleme:
badem cıktın mı kuzum?
sana da iyi geceler rüyanda sevdiceki gör:KK12:

benimki de karamel tonlarını seviyor sarı yapmanı istemem diyor :KK14: bakarız dedim ben de:KK1:

kuzum ben cıkayım gözlerim agrımaya başladı iyice kusura bakma e mi:KK43:
iyi geceler bebişim :KK19::KK19:

valla sana karamel de yakışmıştı, ama röfle de yakışır. :KK12:
yok ne kusuru kuzum. saat geç oldu zaten gözlerin acıyo kıyamam :KK31:
iyi geceler tatlı rüyalar :KK16:

Örtmenlerim uyudunuz mu :)
Ayy ben bugün hiç çalışamadım.
Geç uyandım azcık yurtta temizlik yaptım duş falan derken canım istemedi.
Piaget ve bilişsel gelişime baktım az biraz.
Pek verimli değildi yani.
Hepinize iyi uykular. Öpüldünüz :)

yatakta çocuk mu var sen evli misin :KK53:

yok kuzum yatağıma çocuk diye hitap ediyorum :KK9: senelerdir koyun koyuna yatınca kişiselleştirdim yatağı :KK52:

sağol morisim :KK16: yok hiç yanlış anlar mıyız kuzum, sen yeter ki çalış. ben de çalıştığım zamanlar pek girmek istemiyorum, çünkü girersem kendimi fena kaptırıyorum :KK1: şu yanlardaki takı reklamları da beni benden alıyor yani, haydi ordan trendyola, kitapseçe, oyun oyna, bi bölümcük dizi falan derken ders yalan oluyo :KK53: sen yeter ki çalış tatlım. :KK16: teyzeciğin nasıl oldu, iyidir inşallah

teşekkürler canım.. Maşallah soru bankalarını bitiriyorsun çok sevindim.. Teyzem maşallah iyi canım.. Ameliyat yerinin biraz iyi olmasını bekliyorlar bir de patoloji sonucunu o sonuca göre kemoterapiyi kaç kür alacağı belli olacak sonuç gelince başlayacaklar tedaviye..

canlarım seçtiğiniz kıyafetler çok cici :KK9: çok beğendim.. Şimdiden bakmak lazım ara ara sonra iki ayak bi pabuca girer herhalde :18: böyle diyince sakın benim aklımda bir model var zannetmeyin hiç açıp bakmadım :KK50:

Monam sana mesaj geldi değilmi imei numaranız klonlanmıştır diye? canım telefoncular bir yere mesaj gönderip gönderip mesajda gelen imei numarası ile sana gelen mesajın numarasını karşılaştırıyorlar ve aynı değilse dert etme aynı ise klonlanmış demektir ama genelde aynı çıkmıyor hatta dur telefoncu ile uğraşma ben sana anlatayım imei öğrenmek için *#06# tuşlarına bas arama tuşuna bas canım gelen numarayı bir yere yaz sonra sana gelen mesajı aç ve oradaki imei numarası ile karşılaştır aynı değilse takma aynı ise telefonu aldığın yerle bi görüş canım..

tüm topiğe hayırlı ve verimli bir gün geçirmesini dilerim :KK54:

Son düzenleme:

kuzum anlaşıldı sen balık giycen :KK60: içindeki balık aşkını çıkardım ortaya :KK1:
bulunca mutlaka koy :KK8:

sağol meleğimmm :KK16: iyi dileklerin için çok teşekkür ederim :KK19: denemen nasıldı :KK8: tekrar da şart iyi olmuş yapman :KK34: şimdi yat dinlen yarın güzel güzel çalışırsın tatlışım

vaaaooovvvvv diyorummmm :KK69: bu da şık ve sade :nazar:

Sağ ol tatlım.:KK16:Denemem pek iyi değildi.:KK14::KK14:Dikkatimi vererek çözemediğim için bildiğim soruları bile yanlış yaptım.:KK5::KK5:Yani anlayacağın daha çooooook çalışmam gerek.:KK14:

Sağ ol canım.:KK16:

Canlarım ben şimdi gideyim de Türkiye'nin yeryüzü şekillerini bitireyim.:KK55:Akşama yine gelirim rapor vermeye.Tabi raporluk bi durum olursa.Öptüm hepinizi güzeller.:KK54:

yok kuzum yatağıma çocuk diye hitap ediyorum :KK9: senelerdir koyun koyuna yatınca kişiselleştirdim yatağı :KK52:

teşekkürler canım.. Maşallah soru bankalarını bitiriyorsun çok sevindim.. Teyzem maşallah iyi canım.. Ameliyat yerinin biraz iyi olmasını bekliyorlar bir de patoloji sonucunu o sonuca göre kemoterapiyi kaç kür alacağı belli olacak sonuç gelince başlayacaklar tedaviye..

canlarım seçtiğiniz kıyafetler çok cici :KK9: çok beğendim.. Şimdiden bakmak lazım ara ara sonra iki ayak bi pabuca girer herhalde :18: böyle diyince sakın benim aklımda bir model var zannetmeyin hiç açıp bakmadım :KK50:

Monam sana mesaj geldi değilmi imei numaranız klonlanmıştır diye? canım telefoncular bir yere mesaj gönderip gönderip mesajda gelen imei numarası ile sana gelen mesajın numarasını karşılaştırıyorlar ve aynı değilse dert etme aynı ise klonlanmış demektir ama genelde aynı çıkmıyor hatta dur telefoncu ile uğraşma ben sana anlatayım imei öğrenmek için *#06# tuşlarına bas arama tuşuna bas canım gelen numarayı bir yere yaz sonra sana gelen mesajı aç ve oradaki imei numarası ile karşılaştır aynı değilse takma aynı ise telefonu aldığın yerle bi görüş canım..

tüm topiğe hayırlı ve verimli bir gün geçirmesini dilerim :KK54:

Tatlım gelen mesajda numara bile yoktu.:44::44:

Canım ziyadesiyle sıkkın...:KK6::KK6:

Buna rağmen programımı tamamladım sayılır...

Öğleden sonra gezmelerdeyim,öptüm hepinizi...:KK55::KK55:

X