2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

La 3 gün oldu...:KK20::KK20:
çalıştım bebekim test çözemedim:26:
ama halsizlik var çok fena :26:
Öncelikle başınız sağolsun kuzum Allah yakınlarına sabır versin.. kuzum gözlerin için bi doktora çıksan dinlendirici alsan rahat edersin.. sadece bilgisayara bakacağında ve ders çalışacağında kullanırsın olmaz mı?

Sedefim raporuna maşallah bohçan hazırlanmaya başlamış.. Allahım mutluluğunu daim etsin kuzum..

tüm geçmişi okudum kızlar okurken o kadar kaptırmışım ki kendimi sadece okumuşum alıntılamayı unutmuşum..Sıkıntılar yaşamışsınız Allah'a şükür ki aydınlığa çıkmışsınız..

yeni gelen kpssci kaderdaş arkadaşlarımız hoşgeldiniz..

Rapor konusu hakkında kızlar ben de uzundur rapor yazmıyorum sebebi ben uyumayı çok sevmem Çok şükür uykum da azdır ama buraya bir kaç kez rapor yazdıktan sonra farkettim ki oturduğum yerde bile uyumaya başlıyorum ve çok derin uyuyorum yani kafamı yastıktan kaldıramaz oldum ve bu durum bana sadece nazar değdiğinde olur bunu yaşantılarımdan biliyorum bu yüzden vazgeçtim:KK5:

uzundur yoktum kızlar ama sanmayın aklımdan çkıyorsunuz aklım sizlerde.. Bilgisayar başına geçemiyorum.. Derslerime bakmaya çalışıyorum çalıştıktan sonra da teyzeme gidiyorum onun için gelemiyorum geceleri de malum gece erken yatarım kalamıyorum canlarım:nazar:
sağol kuzum :KK16:
gözlüklerim var kuzum olmaz mı :KK14: takıyorum evde hep. ama işte bir bşım ağrıyınca gözüme de vuruyor namıssız:KK24:
raporu mümkün oldugunca yazmayın kızlarım. sınavda etki etmesinden korkuyorum ben en cok :18:

Son düzenleme:
Ben de dizi izliyorumm.:KK30::KK30:

kuzum biliyor musun abim gecen kış telefon almıştı kendine. benim gözümde hep o telefondaydı:KK23:. psikolojik baskı yapıyordum bana ver diye:KK53: kendine yeni telefon alacak o da benim olacak inşallah :21:aklıma hemen sen geldin:KK52:

kuzum biliyor musun abim gecen kış telefon almıştı kendine. benim gözümde hep o telefondaydı:KK23:. psikolojik baskı yapıyordum bana ver diye:KK53: kendine yeni telefon alacak o da benim olacak inşallah :21:aklıma hemen sen geldin:KK52:

Oyyy kızçemmm.:KK19::KK19:

Ne kadan benziyo kaderlerimiz...:nazar:

$samsung_wave.jpg
işte buuu :124: siyah halini düşünün:KK53:

yeni modellerden mi bu? bende 3 yıl samsung kullandım simsiyah tel pembe kapak içimi daraltmıştı
Gittim kırmızı lumia aldım. İyi ki kurtuldum o kara böcükten :KK1:

yok kuzum yeni model değil. yeniler galaksi:KK14: bu wave.
bakarım artık renklere göre kuzum ama daha telefon elime gecmedi bile:KK1:

X