2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Dershaneler kapanıyor haberini yanlış anlayan Dershane Öğretmenleri

Günaydın canlarımBir yerde bunu paylaşmışlar,ben de sizlerle paylaşmak istedim

sedefim inşallah düzeleceğiz kuzum
benim de bir günüm bir günümü tutmuyo
perşembe günü dershaneden geldikten sonra ders çalışmıştım
ama dün öyle olmadı

amin badem
Allah razı olsun

Eki Görüntüle 886398

çok iyiymiş ya

uyudun sandım kuzum ben de sen çıkınca
ders çalışmak yerine oyun bölümünde rekor kırmaya calısıyorum ha bire
iyi geceler kuzum
yok renginam nerdeee uyuycam ben de senin gibi ya oyun ya dizi aahh ahh
Allah kabul etsin badem sağolasın gönlü güzel arkadaşım
evet safranım. o b planı olmadan insan daha çok strese giriyo. ve bu kpss öyle bi illet ki 1 günde senin hayatını belirliyo. sonuçlar da çok geç açıklanıyo, ondan sonra öylece kalakalıyosun. haa ondan sonra ücretli yapma imkanın var ama bak mesela ben hem il merkezine hem de ilçeye başvurmama rağmen ikisinden de çıkmadı bana. o yüzden bu yıl işi garantileyip bi de koleje başvurmam lazım. tabii kolej de kollarını açmış beni beklemiyo hiçbi şeyin garantisi yok. hep bi belirsizlik. hayırlısı demekten başka çaremiz yok napalım bence sen de iyi düşünmüşsün. en azından harika bi mutluluk yaşıcaksın, ona bağlanırsın, o unutturur sana her şeyi. güzel haberlerini bekliyoruz
Eki Görüntüle 886398

ahahahh süper olmuş bu yaa

bugün inşallah çok güzel çalışırız tuğbam ya ben aslında ne dizi izlemeye ne oyun oynamaya karşıyım bu süreçte. bunları da yapmalıyım bence, sürekli ders de verimli olmaz. ama her şeyin doğru bi zamanı var işte. ben o gün çalışmayıp paso dizi izliyosam olmaz. halbuki gündüz akşama kadar çalışıp akşam rahatça dışarı çıkmanın keyfi ayrı. önemli olan zamanı doğru kullanmak. onu yapmayı bi becerebilsek

canlarım bugün toz aldım, evi süpürdüm sildim. şimdi ders çalışmaya gidiyorum hepimiz için çok verimli bi gün olsun inşallah :81:
haa rengoş kitapların geldi mi

Eki Görüntüle 886398

Çok güzeldı bu canım güldürdün beni :)
Gelişim psikolojisiyle başladım dün 3 konu bitirdim ama bugün onları tekrar edecem. Çünkü bazı sorularda ikileme düşüyorum.
Kızlar o dönem hep oluyor yani bi gün çook çalışıp sonra çok istek olmaması.
Bunlar normal ama önemli olan hemen toparlanmak o şekilde devam etmemek.
İnanıyorum ki bugün çok güzel geçecek.
Ben şimdi arkadaşlarımla kahvaltıya gidiyorum.
Öpüyorum hepiciğinizi :)

afiyet olsun tatlım ve kolay gelsin

Hepinizi çook seviyorum. O kadar iyi kalplisiniz ki yürekten diliyorum ki şu topikte atanmayan kalmasın.

Ne zaman tökezlesem hepiniz birden omuz veriyorsunuz.Sevmek,sevilmek için illa yan yana olmak gerekmezmiş.İnsan hiç görmediklerini de sevebilirmiş,ona dualar edebilirmiş. Gerek aşk,gerek ders,gerek ailevi durumlar... Hep beraberiz...

İyi ki varsınız. Eski ilişkimdeki acıların faturasını ona kesmeye hakkım yok.:2: Düşünceleriniz ve samimiyetiniz için teşekkür ediyorum.

Dersten geldim ölüyorum.

Sen iyi kalpli olduğun için öyle insanları çekiyorsun canım.Allahım senin de gönlüne göre versin

İyi olmana sevindim kuzum zamana bırak düzelir her şey

Ben bu topikte kimseyi ayırt etmeden çok çok seviyorum.

Tabi beni kayıranlar olsa da artık takmıyorum kafama

MERABA KIZLAR bu hafta baya yogundum müfettiş vs de vardı pek ugrayamadım şimdide grip olmuşum sizden uzak :2::2: baya kötüydüm 6 buçukta kalktım biraz kendime gelince ölçmeden bikaç sayfa kalmıştı ölçmeyi bitirdim daha dersaneye vakit var diye gelişimle ögrenmeden sonra 3. derste bitti yarın deneme var dersanede ama gitmicem onun yerine evde akşama kadar çalışayım programı yarılayayım diyorum aynı deneme pztsi akşam da yapılcakmış olmadı ona giderim
görüşmek üzere canlarımmmm

Son düzenleme:
oyyy yavrum benim yaa
kolay gelsin bebişim. ben de ders çalışıyodum ara verince bi geliyim dedim

niloş ablam avatarını görünce bebiş geldi sandım. oyy inşallah o haberini de duyarız da birlikte kutlarız sevincini inşallah
ohh eğitimin yarısı bitti
iyi yapmışsın şu anda bize denemeden çok konu lazım. ben de geçen yıl ilk denemelere girmiyodum. çünkü denemeye girince de bütün günün denemeye gidiyo. onun yerine güzel güzel çalışır pazartesi çalışmışlığınla girersin, hem sonucun daha iyi olur

ooyy marifetlim benim
katılıyorum sana sedefim hep ders hep ders olmaz
insan kendine de vakit ayırmalı.hiç öyle katı kurallarım yok
benim dizi izlemem , dışarı çıkmam vb. gibi.
ama senin dediğin gibi dersleri de boşlamamak lazım
hem kendimize vakit ayırıp hem de ders çalışırsak çok
güzel olacak.hem öyle mutlu huzurlu oluyor insan.

sen de iyi ki varsın bebitom benim biz de seni çok seviyoruz

maşallah canım
ayrıca geçmiş olsun zümrem dikkat et kendine

ne kadar iyi yürekli ve düşüncelisin badecim çok teşekkürler duaların ve dualarımız kabul olur inşallah, amin...

sana da verimli bir gün diliyorum, iyi çalışmalar :13:

Allah kabul etsin kuzum.. Hayırlı, verimli günler topiccek

saol canım, amin kolay gelsin :13:

teşekkür ederim çok geçmiş olsun canım sana da

monaya olan yorumunda da çok haklısın. kendimizi bu süreçte, elimizden geldiğince tabi, üzmesek iyi olacak

ben seni çocuklu sanıyordum bebişini kucağına almayı allah nasip eder inşallah canım

iyisin bugün demi canım

kolay gelsin bu arada

geçmiş olsun iyi çalışmalar

Son düzenleme:
aynen tuğbam katılıyorum sana fıstığım :13:
Faktöriyel konu ve soruları bitti. Coğrafyaya gidiyorum
ohh maşallah Allah arttırsın badem
soldakinin eşarbını beğendim yakışmış

bugün çalışıyosun dimi canım :13:

gece rapora gelirim kızlar görüşürüz

kolay gelsin tatlım

ben de çalışıyodum ara veresim geldi ben nişan hakkında git geller yaşayadurayım, kaynanamın bohçamı almış
ayy heyecan yaptım bohçaya konulcak şeyleri de beğenmemi istemiş. onlara bakınıp duruyorum :119:

Ayy ne güzel heyecanlar telaşlar canım :)
İnşallah her şey istediğin gibi çok çok güzel şekilde olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…