2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

İşin kötü tarafı ben bunla da sonumu göremiyom...

Mutsuzum çok...

Canım bu zamana kadar berbat ötesi ilişkiler yasamış şimdi doğru insan olduğunu düşündüğüm kişiyle olan biri olarak sana tavsiyem ne olursa olsun kendini çok fazla kaptırmadan tanımaya çalış. Tanışma aşamasında illa ki sorunlar olur ama ne olacağını zaman gösterir. Hakkında hayırlısı olur inşallah.
Tatlı canını da sıkma.

Kızlaar size kendimi tanıtayım da kaynaşalım :)
Adım Cansu. 22 yaşındayım.
3. sınıftayım, sınıfçıyım
Öncelikle emeklerimin boşa gitmemesi kendi paramı kazanmak sonra da sevdiceğimle resmi adımlar atabilmek için atanmak istiyorum çok :)
Aklıma başka bir şey gelmedi şuan.
Öyle yani :)

bizim memlekette bir grip salgını var, sanırım bana da bulaştı :44: halsizim çok, kendimi gezdirecek halim yok :120:

tarihten dağılma dönemi de beni dağıttı gece gece. geçmiş yılda negzel ezberlemiştim hepicini, hangi abdülcüm hangi yenilikleri getirmiş falan

hoşgeldin cansu inşallah emeklerimiz boşa gitmez atanır gideriz

o salgın tüm ülkede var malesef, bizde komsulardan birisi hastalanıyor birisi düzeiıyor. şimdı yukarı komsu cagırdı, esi hastaneye götürecekmıs, cocukların yanında durucam

bugünkü utanç verici raporum
rehberlik 60 soru, evet bu kadarcık
rehberlik soru bankam bitti de ne oldu sanki? öyt çalışçaktım yalan oldu
sevdicek bu çalışma maksimum düzeyde değil dedi. aslında çok fena kızıcam sana ama aile içi mazeretlerin oluyo susuyorum dedi
haklı, bu çalışmayla 90 falan alınmaz. çalışmaya hevesim de var aslında, istiyorum da aslında, ama safranımın yazdığı gibi neden çalışmıyorum bilmiyorum

İşin kötü tarafı ben bunla da sonumu göremiyom...

Mutsuzum çok...

monam bazı şeyleri akışına bırakmak lazım. gerçi ben de sana söylüyorum kendim uygulayamıyorum ya
şu nişan konusunda düşüncelerim sürekli değişiyo benim de.. bi amaan boşver kpss yi ya ne olucaksa olsun artık sevdiceğinle huzurlu bi yuva kur diyorum. diğer yandan saçmalama leyn daha işin gücün olmadan ne cesaretle nişana kalkışıyosun diyorum.
ama sizin ilişkiniz çok yeni. sana şimdi uzun geliyodur ama gerçekten bişeyler belirli bi zaman geçtikten sonra oturuyo. biz onurla ilk yılımızda tartışmalarımızda küsmezdim, direkt ayrılırdım o ayrılık 1 saat sürer, 1 saat sonra barışırdım. şimdiyse bi kavgada öyle hemen yok ayrılıyorum senden vs denmiyo işte. dense bile kaale alınılmıyo düşünmeden ani kararlar verme. ölç tart, bi terazi yap kendine. bi tarafa olumlu özelliklerini, diğer tarafa olumsuz özelliklerini yaz. hangisi ağır basıyo ona göre karar ver. ama tabii bunu yapman için de yine erken. şimdilik sen sessiz kal en iyisi

durumumuz düzelir canım inş sıkma canını, ben de birine çalışıyorum diğeri kalıyor

durumumuz düzelir canım inş sıkma canını, ben de birine çalışıyorum diğeri kalıyor

inşallah canım ya gerçekten bu şekilde gitmez yani. hani sen demiştin ya ''çok düşündüm 1 gün çalış 2 gün çalışma şeklinde giderse bu iş olmaz'' demiştin ya, onda gerçekten haklısın.. ama ne mutlu ki düzenli ve sistemli çalışmak için tekrar geldin aramıza bu düzeni bir an önce kurmalıyız ve devam ettirmeliyiz. başka çaresi yok

en çok kafamı kurcalayan oydu zaten canım ama ben inanıyorum düzene oturtacaz hep birlikte burada

çok düşündüm sedefcim sizin yorumlarınızdan sonra.. hani çalışmayıp direk bıraksaydım elde var sıfır. o yüzden çalışmaya devam

kuzucum ben bayadır takılıyorum burda uyku saatim geldi, iyi geceler sana yarın güzel raporlarla gelmeyi nasip etsin rabbim

Son düzenleme:

aynen canım. ben de öyle düşünüyorum. bu şekilde gitmek bize fayda sağlamaz. ama düzene gircez inşallah iyi geceler tatlı rüyalar

ben de bugün çalışamadım sedefim. sebep yok

üff rengişim yaa, acilen toparlanmamız lazım
şu saate kadar ders çalıştığım için oturmak isterdim
ama ben naptım
haziran gecesini izledim, çok lazım ya bana

uyudun sandım kuzum ben de sen çıkınca
ders çalışmak yerine oyun bölümünde rekor kırmaya calısıyorum ha bire
iyi geceler kuzum

Son düzenleme:
Günaydın güzellerim...

Sabah namazından sonra bir ilk yapayım yatmayım dedim. Hepimiz için dua ettim.

Rabbim bizi korktuklarımıza uğratmasın, her şeyin hayırlısını versin inşallah

Verimli bir gün diliyorum

Allah kabul etsin kuzum.. Hayırlı, verimli günler topiccek

Günaydın canlar 2 saattir dizi izliyorum havada kapalı:18: Ama yılmak yok dün çalışamadık bugün akşam güzel raporlar vercez hepimiz Kendimiz için,Geleceğimiz için Bilgisayarı kapatıp çayımı alıp başlayacağım şimdi

Canım haddim olmadan yorum yapacağım ama yanlış anlama beni lütfen:44: Yeni bir ilişkinde olsa,yıllar süren de olsa hatta evli bile olsan,yada ilişkin değilde ailenden biri dahi olsa seni üzmesine izin vermemelisin Bizim atanmamız ve kendi hayatımızı yönetmemiz lazım bizi üzecek hiçbir etkene izin vermemeliyiz. Çünkü bir bakı verirsin ilerde bir başımıza kalmışız, kimse kalmamış yanımızda Kimseye muhtaç olmadan yaşamamız için hedeflerimize ulaşmamız şart Bence akışına bırak hayatı, çok fazla takma kafana
Burdada var o salgın:2:Çok şükür atlatıyorum ben amaGeçmiş olsun canım

Günaydın kuzum Allah kabul etsin Aminn

keşke hergün aynı yüksek performans çalışabilsek ama insanoğluyuz işte inişlerimiz çıkışlarımız oluyor. bazen diyorum bir kampta olsam ailemizle sadece haftada bir görüşsek, internet tel tv olmasa o ortamda full ders çalışabilir miyiz? ki onda da bir günümüzün bir günümüzü tutacağını zannetmiyorum.

sedef bir yorumunda insanın hayatta hep bir B planının olması gerektiğini söylemiştin, düşündüm ve çok hoşuma gitti. insan sadece bir hedefe odaklandığı zaman, ya olmazsa sitresinden kendini tam olarak veremiyor. ama o olmazsa bile bunu yaparım deyip kafa daha rahat bir şekilde çalıştıgında daha verimli oluyor.

seninde B planın var bence, olmadı özel okulda çalışırsın, ve belkide bu senin için hayırlıdır, uzak ücra bir yere atanıp, senelerce eş durumundan gelmeye çalışıp, yaptığın işe lanet edip 2 taraflıda yıpranmaktansa özel okul hayırlıdır belki senin için.

bunun için birgün iyi bir gün kötü biz elimizden geleni yapalım da, ondan sonra hayırlısını isteyelim.

bu arada benim de B planım bebek inşallah 3.-4. ay gibi hamile kalmayı planlıyorum, sınavdan sonra doğum yapacak şekilde, olmadı hayatımda bebiş olur boşluga düşmem hiç olmazsa

bırakmak çok kolay bir kelimeye bakıyor ama mücadele etmek zor olanı. inşallah mücadeleyi kazanırız. emek vermeden yemek olmuyor çünkü hiçbirşeyde

bade canımıniçi Allah razı olsun rabbim dualarını kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…