2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aynen tuğbam katılıyorum sana fıstığım :13:

ohh maşallah Allah arttırsın badem :nazar: :21:

kolay gelsin tatlım :KK16:

ben de çalışıyodum ara veresim geldi :KK1: ben nişan hakkında git geller yaşayadurayım, kaynanamın bohçamı almış :KK60:
ayy heyecan yaptım :KK17: bohçaya konulcak şeyleri de beğenmemi istemiş. onlara bakınıp duruyorum :119:

baya baya gidici bizim hatun :123:

Bende coğrafya çözmeye gittim güya mat çözdüm testler bitsin durmasın gözümün önünde diye :KK1:

baya baya gidici bizim hatun :123:
hiç sorma badem ya :KK1: her şey çok hızlı oluyomuş gibi geliyo, ama bi yandan da geçirdiğim 8 sene.. sanırım artık doğru zaman :123:
Bende coğrafya çözmeye gittim güya mat çözdüm testler bitsin durmasın gözümün önünde diye :KK1:

iyi yapmışsın kuzum. bitti mi mat testlerin? bitince coğrafyaya geçersin :KK34:
ben de kalan ölçme ve rehberlik sorularımı çözmeye gideyim :KK55:

hiç sorma badem ya :KK1: her şey çok hızlı oluyomuş gibi geliyo, ama bi yandan da geçirdiğim 8 sene.. sanırım artık doğru zaman :123:

iyi yapmışsın kuzum. bitti mi mat testlerin? bitince coğrafyaya geçersin :KK34:
ben de kalan ölçme ve rehberlik sorularımı çözmeye gideyim :KK55:

Bekle bekle hep aynı hikaye evlen gitsin. :KK16:Doğru kişiyi bulsam bende beklemicem :)

Bitti onlar biraz tv bakıcam şimdi :KK55:

oyyy yavrum benim yaa :KK48:
kolay gelsin bebişim. ben de ders çalışıyodum ara verince bi geliyim dedim :KK8:

niloş ablam avatarını görünce bebiş geldi sandım. oyy inşallah o haberini de duyarız da birlikte kutlarız sevincini inşallah :KK69:
ohh eğitimin yarısı bitti :KK8:
iyi yapmışsın şu anda bize denemeden çok konu lazım. ben de geçen yıl ilk denemelere girmiyodum. çünkü denemeye girince de bütün günün denemeye gidiyo. onun yerine güzel güzel çalışır pazartesi çalışmışlığınla girersin, hem sonucun daha iyi olur :KK34:
gelse artık iyi olacak sadefim karar aldık bi gelsin totosuna totosuna vuracaz :emir_bebek:
ooyy marifetlim benim :KK48:
katılıyorum sana sedefim hep ders hep ders olmaz
insan kendine de vakit ayırmalı.hiç öyle katı kurallarım yok
benim dizi izlemem , dışarı çıkmam vb. gibi.
ama senin dediğin gibi dersleri de boşlamamak lazım
hem kendimize vakit ayırıp hem de ders çalışırsak çok
güzel olacak.hem öyle mutlu huzurlu oluyor insan.

sen de iyi ki varsın bebitom benim biz de seni çok seviyoruz :KK16::KK16:

maşallah canım :nazar::nazar:
ayrıca geçmiş olsun zümrem dikkat et kendine :KK54:
saol canım havalar sogudu okulda buz gibi üşüttüm :KK31:
ne kadar iyi yürekli ve düşüncelisin badecim çok teşekkürler :KK16: duaların ve dualarımız kabul olur inşallah, amin...

sana da verimli bir gün diliyorum, iyi çalışmalar :13:

saol canım, amin kolay gelsin :13:

teşekkür ederim :KK54:çok geçmiş olsun canım sana da :KK16:

monaya olan yorumunda da çok haklısın. kendimizi bu süreçte, elimizden geldiğince tabi, üzmesek iyi olacak
:KK34:

ben seni çocuklu sanıyordum :KK1: bebişini kucağına almayı allah nasip eder inşallah canım :KK16:

iyisin bugün demi canım :KK19:

kolay gelsin bu arada :KK6:

geçmiş olsun iyi çalışmalar :KK16:
teşekür ederim hepiniz çok saolun :KK48:

canlarım dostlarım bugün ne oldu biliyor musunuz :KK5:
10 15 yaş arası birkaç çocuk bizim mahallenin internet kablsunu kesmiş satsınlar diye :KK53:
internet kablosu yerde olurmuş. adamlar da arıza var diye kablonun bir kısmını çıkarmışlar yapmak için.
çocuklar da fırsattan istifade kabloyu kesmişler:KK53: onu yakıp bakırı çıkınca satıyorlarmış aldıkları para da 10 20 lira bile etmiyormuş
ne cesaret böyle bir şey yapmışar hayret ettim. tüm mahallenin internet ve telefonu çalışmıyordu bu saate kadar :KK50:

MERABA KIZLAR:KK3: bu hafta baya yogundum müfettiş vs de vardı pek ugrayamadım şimdide grip olmuşum sizden uzak :2::2: baya kötüydüm 6 buçukta kalktım biraz kendime gelince ölçmeden bikaç sayfa kalmıştı ölçmeyi bitirdim daha dersaneye vakit var diye:21: gelişimle ögrenmeden sonra 3. derste bitti :KK53::KK76::KK9: yarın deneme var dersanede ama gitmicem onun yerine evde akşama kadar çalışayım programı yarılayayım diyorum aynı deneme pztsi akşam da yapılcakmış olmadı ona giderim :KK34:
görüşmek üzere canlarımmmm :KK54::KK54:

Geçmiş olsun Niloşum ve maşallah diyorum çalışmana.:KK9::KK9::nazar:

Deneme için vakit var,iyi düşünmüşsün.:KK16:

ne kadar iyi yürekli ve düşüncelisin badecim çok teşekkürler :KK16: duaların ve dualarımız kabul olur inşallah, amin...

sana da verimli bir gün diliyorum, iyi çalışmalar :13:

saol canım, amin kolay gelsin :13:

teşekkür ederim :KK54:çok geçmiş olsun canım sana da :KK16:

monaya olan yorumunda da çok haklısın. kendimizi bu süreçte, elimizden geldiğince tabi, üzmesek iyi olacak
:KK34:

ben seni çocuklu sanıyordum :KK1: bebişini kucağına almayı allah nasip eder inşallah canım :KK16:

iyisin bugün demi canım :KK19:

kolay gelsin bu arada :KK6:

geçmiş olsun iyi çalışmalar :KK16:

İyiyim canım çok teşekkür ederim...:KK16::KK16:

aynen tuğbam katılıyorum sana fıstığım :13:

ohh maşallah Allah arttırsın badem :nazar: :21:

kolay gelsin tatlım :KK16:

ben de çalışıyodum ara veresim geldi :KK1: ben nişan hakkında git geller yaşayadurayım, kaynanamın bohçamı almış :KK60:
ayy heyecan yaptım :KK17: bohçaya konulcak şeyleri de beğenmemi istemiş. onlara bakınıp duruyorum :119:

Oyyy.:KK17::KK17::KK19:

canlarım şu soruma bakabilir misiniz

Eki Görüntüle 886789

D değil mi kızçem ? :44::44:

10 15 yaş arası birkaç çocuk bizim mahallenin internet kablsunu kesmiş satsınlar diye :KK53:
internet kablosu yerde olurmuş. adamlar da arıza var diye kablonun bir kısmını çıkarmışlar yapmak için.
çocuklar da fırsattan istifade kabloyu kesmişler:KK53: onu yakıp bakırı çıkınca satıyorlarmış aldıkları para da 10 20 lira bile etmiyormuş
ne cesaret böyle bir şey yapmışar hayret ettim. tüm mahallenin internet ve telefonu çalışmıyordu bu saate kadar :KK50:

:KK53::KK53: Ben de dedim bu kız neden hiç gözükmedi bugün...

Ne hayatlar ne insanlar var yaa...:KK31:

sedefim gelmedi daha kitaplar :KK14:

Yok artık...:KK14::KK14:

valla kuzum şok oldum ya çocuklar da mahallenin tanıdıgı çocuklar.

Bekle bekle hep aynı hikaye evlen gitsin. :KK16:Doğru kişiyi bulsam bende beklemicem :)

Bitti onlar biraz tv bakıcam şimdi :KK55:
haklısın kızçem :KK6:
gelse artık iyi olacak sadefim karar aldık bi gelsin totosuna totosuna vuracaz :emir_bebek:

saol canım havalar sogudu okulda buz gibi üşüttüm :KK31:

teşekür ederim hepiniz çok saolun :KK48:
dualarım seninle niloşum. inş en kısa zamanda mutlu haberini alırız :KK16:
yok artık yaa.. onlara bunu yaptıran aileleri cezalandırmak lazım :KK47:
sedefim gelmedi daha kitaplar :KK14:
:KK53::KK53: pzt de bekle, eğer pzt de gelmezse, ara s.ç ağızlarına rengoşum. bu ne yahu 1 hafta oldu insaf :KK53:

d kızçem. :KK9: ama ben b yaptım. sadece şu sürekli olanı ben sabit oranlı aldım. hani her 50 tl diyo ya, o 50 sabit bi sayı olduğu için
aa ama anladım şu an sanırım. her diyo çünkü, her kelimesi olduğunda sürekli oluyodu dimi :KK28:

:KK53::KK53: pzt de bekle, eğer pzt de gelmezse, ara s.ç ağızlarına rengoşum. bu ne yahu 1 hafta oldu insaf :KK53:

d kızçem. :KK9: ama ben b yaptım. sadece şu sürekli olanı ben sabit oranlı aldım. hani her 50 tl diyo ya, o 50 sabit bi sayı olduğu için
aa ama anladım şu an sanırım. her diyo çünkü, her kelimesi olduğunda sürekli oluyodu dimi :KK28:
sedefim alışkınım artık kargomun 1 haftayı bulmasına :KK14: bugün aradık kimse açmadı.

Evet ballı bademim...:KK16::KK16:

Ama her hafta her ay,her saat vs. derse sabit zaman olur,onu karıştırma.:KK34:

kuzum süratla aras var. buraya da aras geliyor diye mecbur kaldım her zamanki gibi :KK5:
hmm anladım kuzucum. ben de arasla yaşamıştım böyle bişey biliyosun :KK14: süratta sıkıntı çıkmıyo ama mecbur kalmışsın kıyamam. yarın gelmez herhalde. inş pzt gelir.
Evet ballı bademim...:KK16::KK16:

Ama her hafta her ay,her saat vs. derse sabit zaman olur,onu karıştırma.:KK34:

çok iyi anladım kuzucum çok sağol :KK16:

X