2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Dershaneler kapanıyor haberini yanlış anlayan Dershane Öğretmenleri:KK1:
$576663_524896710939049_499845390_n.jpg

Günaydın canlarım:KK16:Bir yerde bunu paylaşmışlar,ben de sizlerle paylaşmak istedim:KK52:

bugünkü utanç verici raporum
rehberlik 60 soru, evet bu kadarcık
rehberlik soru bankam bitti de ne oldu sanki? öyt çalışçaktım yalan oldu
sevdicek bu çalışma maksimum düzeyde değil dedi. aslında çok fena kızıcam sana ama aile içi mazeretlerin oluyo susuyorum dedi
haklı, bu çalışmayla 90 falan alınmaz. çalışmaya hevesim de var aslında, istiyorum da aslında, ama safranımın yazdığı gibi neden çalışmıyorum bilmiyorum :KK14:

sedefim inşallah düzeleceğiz kuzum :KK19:
benim de bir günüm bir günümü tutmuyo :KK31:
perşembe günü dershaneden geldikten sonra ders çalışmıştım
ama dün öyle olmadı :KK31:

Günaydın güzellerim...:21:

Sabah namazından sonra bir ilk yapayım yatmayım dedim. Hepimiz için dua ettim. :KK16:

Rabbim bizi korktuklarımıza uğratmasın, her şeyin hayırlısını versin inşallah

Verimli bir gün diliyorum :KK16::KK8:

amin badem :KK16::KK16:
Allah razı olsun :21:

Eki Görüntüle 886398

Günaydın canlarım:KK16:Bir yerde bunu paylaşmışlar,ben de sizlerle paylaşmak istedim:KK52:

çok iyiymiş ya :KK1::KK1:

uyudun sandım kuzum ben de sen çıkınca:KK1:
ders çalışmak yerine oyun bölümünde rekor kırmaya calısıyorum ha bire:KK52:
iyi geceler kuzum :KK54:
yok renginam nerdeee uyuycam :KK1: ben de senin gibi ya oyun ya dizi :KK1: aahh ahh :KK14:

Sabah namazından sonra bir ilk yapayım yatmayım dedim. Hepimiz için dua ettim. :KK16:

Allah kabul etsin badem :KK16: sağolasın gönlü güzel arkadaşım :KK16:
keşke hergün aynı yüksek performans çalışabilsek ama insanoğluyuz işte inişlerimiz çıkışlarımız oluyor. bazen diyorum bir kampta olsam ailemizle sadece haftada bir görüşsek, internet tel tv olmasa o ortamda full ders çalışabilir miyiz? ki onda da bir günümüzün bir günümüzü tutacağını zannetmiyorum.

sedef bir yorumunda insanın hayatta hep bir B planının olması gerektiğini söylemiştin, düşündüm ve çok hoşuma gitti. insan sadece bir hedefe odaklandığı zaman, ya olmazsa sitresinden kendini tam olarak veremiyor. ama o olmazsa bile bunu yaparım deyip kafa daha rahat bir şekilde çalıştıgında daha verimli oluyor.

seninde B planın var bence, olmadı özel okulda çalışırsın, ve belkide bu senin için hayırlıdır, uzak ücra bir yere atanıp, senelerce eş durumundan gelmeye çalışıp, yaptığın işe lanet edip 2 taraflıda yıpranmaktansa özel okul hayırlıdır belki senin için.

bunun için birgün iyi bir gün kötü biz elimizden geleni yapalım da, ondan sonra hayırlısını isteyelim.

bu arada benim de B planım bebek :emir_bebek::KK1: inşallah 3.-4. ay gibi hamile kalmayı planlıyorum, sınavdan sonra doğum yapacak şekilde, olmadı hayatımda bebiş olur boşluga düşmem hiç olmazsa

bırakmak çok kolay bir kelimeye bakıyor ama mücadele etmek zor olanı. inşallah mücadeleyi kazanırız. emek vermeden yemek olmuyor çünkü hiçbirşeyde:KK56:

bade canımıniçi Allah razı olsun rabbim dualarını kabul etsin inşallah
evet safranım. o b planı olmadan insan daha çok strese giriyo. ve bu kpss öyle bi illet ki 1 günde senin hayatını belirliyo. sonuçlar da çok geç açıklanıyo, ondan sonra öylece kalakalıyosun. :KK31: haa ondan sonra ücretli yapma imkanın var ama bak mesela ben hem il merkezine hem de ilçeye başvurmama rağmen ikisinden de çıkmadı bana. o yüzden bu yıl işi garantileyip bi de koleje başvurmam lazım. tabii kolej de kollarını açmış beni beklemiyo :KK14: hiçbi şeyin garantisi yok. hep bi belirsizlik. hayırlısı demekten başka çaremiz yok napalım :KK19: bence sen de iyi düşünmüşsün. en azından harika bi mutluluk yaşıcaksın, ona bağlanırsın, o unutturur sana her şeyi. güzel haberlerini bekliyoruz :emir_bebek:
Eki Görüntüle 886398

ahahahh :KK60: süper olmuş bu yaa

sedefim inşallah düzeleceğiz kuzum :KK19:
benim de bir günüm bir günümü tutmuyo :KK31:
perşembe günü dershaneden geldikten sonra ders çalışmıştım
ama dün öyle olmadı :KK31:

amin badem :KK16::KK16:
Allah razı olsun :21:

çok iyiymiş ya :KK1::KK1:

bugün inşallah çok güzel çalışırız tuğbam :KK31: ya ben aslında ne dizi izlemeye ne oyun oynamaya karşıyım bu süreçte. bunları da yapmalıyım bence, sürekli ders de verimli olmaz. ama her şeyin doğru bi zamanı var işte. ben o gün çalışmayıp paso dizi izliyosam olmaz. halbuki gündüz akşama kadar çalışıp akşam rahatça dışarı çıkmanın keyfi ayrı. önemli olan zamanı doğru kullanmak. onu yapmayı bi becerebilsek :KK6:

canlarım bugün toz aldım, evi süpürdüm sildim. şimdi ders çalışmaya gidiyorum :KK55: hepimiz için çok verimli bi gün olsun inşallah :81:
haa rengoş kitapların geldi mi :KK31:

Eki Görüntüle 886398

Çok güzeldı bu canım güldürdün beni :)
Gelişim psikolojisiyle başladım dün 3 konu bitirdim ama bugün onları tekrar edecem. Çünkü bazı sorularda ikileme düşüyorum.
Kızlar o dönem hep oluyor yani bi gün çook çalışıp sonra çok istek olmaması.
Bunlar normal ama önemli olan hemen toparlanmak o şekilde devam etmemek.
İnanıyorum ki bugün çok güzel geçecek.
Ben şimdi arkadaşlarımla kahvaltıya gidiyorum.
Öpüyorum hepiciğinizi :)

Çok güzeldı bu canım güldürdün beni :)
Gelişim psikolojisiyle başladım dün 3 konu bitirdim ama bugün onları tekrar edecem. Çünkü bazı sorularda ikileme düşüyorum.
Kızlar o dönem hep oluyor yani bi gün çook çalışıp sonra çok istek olmaması.
Bunlar normal ama önemli olan hemen toparlanmak o şekilde devam etmemek.
İnanıyorum ki bugün çok güzel geçecek.
Ben şimdi arkadaşlarımla kahvaltıya gidiyorum.
Öpüyorum hepiciğinizi :)

afiyet olsun tatlım ve kolay gelsin :KK16:

Hepinizi çook seviyorum.:KK16: O kadar iyi kalplisiniz ki yürekten diliyorum ki şu topikte atanmayan kalmasın.:nazar::KK19:

Ne zaman tökezlesem hepiniz birden omuz veriyorsunuz.Sevmek,sevilmek için illa yan yana olmak gerekmezmiş.İnsan hiç görmediklerini de sevebilirmiş,ona dualar edebilirmiş.:KK31: Gerek aşk,gerek ders,gerek ailevi durumlar... Hep beraberiz...:nazar::KK19:

İyi ki varsınız.:KK39::KK39::KK39: Eski ilişkimdeki acıların faturasını ona kesmeye hakkım yok.:2: Düşünceleriniz ve samimiyetiniz için teşekkür ediyorum.:21::21:

Dersten geldim ölüyorum.:KK37:

Hepinizi çook seviyorum.:KK16: O kadar iyi kalplisiniz ki yürekten diliyorum ki şu topikte atanmayan kalmasın.:nazar::KK19:

Ne zaman tökezlesem hepiniz birden omuz veriyorsunuz.Sevmek,sevilmek için illa yan yana olmak gerekmezmiş.İnsan hiç görmediklerini de sevebilirmiş,ona dualar edebilirmiş.:KK31: Gerek aşk,gerek ders,gerek ailevi durumlar... Hep beraberiz...:nazar::KK19:

İyi ki varsınız.:KK39::KK39::KK39: Eski ilişkimdeki acıların faturasını ona kesmeye hakkım yok.:2: Düşünceleriniz ve samimiyetiniz için teşekkür ediyorum.:21::21:

Sen iyi kalpli olduğun için öyle insanları çekiyorsun canım.Allahım senin de gönlüne göre versin:KK19:

İyi olmana sevindim kuzum zamana bırak düzelir her şey :KK19:

Ben bu topikte kimseyi ayırt etmeden çok çok seviyorum. :KK16::KK16:

Tabi beni kayıranlar olsa da artık takmıyorum kafama :KK31:

MERABA KIZLAR:KK3: bu hafta baya yogundum müfettiş vs de vardı pek ugrayamadım şimdide grip olmuşum sizden uzak :2::2: baya kötüydüm 6 buçukta kalktım biraz kendime gelince ölçmeden bikaç sayfa kalmıştı ölçmeyi bitirdim daha dersaneye vakit var diye:21: gelişimle ögrenmeden sonra 3. derste bitti :KK53::KK76::KK9: yarın deneme var dersanede ama gitmicem onun yerine evde akşama kadar çalışayım programı yarılayayım diyorum aynı deneme pztsi akşam da yapılcakmış olmadı ona giderim :KK34:
görüşmek üzere canlarımmmm :KK54::KK54:

Son düzenleme:

oyyy yavrum benim yaa :KK48:
kolay gelsin bebişim. ben de ders çalışıyodum ara verince bi geliyim dedim :KK8:
MERABA KIZLAR:KK3: bu hafta baya yogundum müfettiş vs de vardı pek ugrayamadım şimdide grip olmuşum sizden uzak :2::2: baya kötüydüm 6 buçukta kalktım biraz kendime gelince ölçmeden bikaç sayfa kalmıştı ölçmeyi bitirdim daha dersaneye vakit var diye:21: gelişimle ögrenmeden sonra 3. derste bitti :KK53::KK76::KK9: yarın deneme var dersanede ama gitmicem onun yerine evde akşama kadar çalışayım programı yarılayayım diyorum aynı deneme pztsi akşam da yapılcakmış olmadı ona giderim :KK34:

niloş ablam avatarını görünce bebiş geldi sandım. oyy inşallah o haberini de duyarız da birlikte kutlarız sevincini inşallah :KK69:
ohh eğitimin yarısı bitti :KK8:
iyi yapmışsın şu anda bize denemeden çok konu lazım. ben de geçen yıl ilk denemelere girmiyodum. çünkü denemeye girince de bütün günün denemeye gidiyo. onun yerine güzel güzel çalışır pazartesi çalışmışlığınla girersin, hem sonucun daha iyi olur :KK34:

yok renginam nerdeee uyuycam :KK1: ben de senin gibi ya oyun ya dizi :KK1: aahh ahh :KK14:

Allah kabul etsin badem :KK16: sağolasın gönlü güzel arkadaşım :KK16:

evet safranım. o b planı olmadan insan daha çok strese giriyo. ve bu kpss öyle bi illet ki 1 günde senin hayatını belirliyo. sonuçlar da çok geç açıklanıyo, ondan sonra öylece kalakalıyosun. :KK31: haa ondan sonra ücretli yapma imkanın var ama bak mesela ben hem il merkezine hem de ilçeye başvurmama rağmen ikisinden de çıkmadı bana. o yüzden bu yıl işi garantileyip bi de koleje başvurmam lazım. tabii kolej de kollarını açmış beni beklemiyo :KK14: hiçbi şeyin garantisi yok. hep bi belirsizlik. hayırlısı demekten başka çaremiz yok napalım :KK19: bence sen de iyi düşünmüşsün. en azından harika bi mutluluk yaşıcaksın, ona bağlanırsın, o unutturur sana her şeyi. güzel haberlerini bekliyoruz :emir_bebek:

ahahahh :KK60: süper olmuş bu yaa

bugün inşallah çok güzel çalışırız tuğbam :KK31: ya ben aslında ne dizi izlemeye ne oyun oynamaya karşıyım bu süreçte. bunları da yapmalıyım bence, sürekli ders de verimli olmaz. ama her şeyin doğru bi zamanı var işte. ben o gün çalışmayıp paso dizi izliyosam olmaz. halbuki gündüz akşama kadar çalışıp akşam rahatça dışarı çıkmanın keyfi ayrı. önemli olan zamanı doğru kullanmak. onu yapmayı bi becerebilsek :KK6:

canlarım bugün toz aldım, evi süpürdüm sildim. şimdi ders çalışmaya gidiyorum :KK55: hepimiz için çok verimli bi gün olsun inşallah :81:
haa rengoş kitapların geldi mi :KK31:

ooyy marifetlim benim :KK48:
katılıyorum sana sedefim hep ders hep ders olmaz
insan kendine de vakit ayırmalı.hiç öyle katı kurallarım yok
benim dizi izlemem , dışarı çıkmam vb. gibi.
ama senin dediğin gibi dersleri de boşlamamak lazım
hem kendimize vakit ayırıp hem de ders çalışırsak çok
güzel olacak.hem öyle mutlu huzurlu oluyor insan.

sen de iyi ki varsın bebitom benim biz de seni çok seviyoruz :KK16::KK16:

maşallah canım :nazar::nazar:
ayrıca geçmiş olsun zümrem dikkat et kendine :KK54:

ne kadar iyi yürekli ve düşüncelisin badecim çok teşekkürler :KK16: duaların ve dualarımız kabul olur inşallah, amin...

sana da verimli bir gün diliyorum, iyi çalışmalar :13:

Allah kabul etsin kuzum.. Hayırlı, verimli günler topiccek :KK19:

saol canım, amin kolay gelsin :13:

Günaydın canlar:KK54: 2 saattir dizi izliyorum havada kapalı:18: Ama yılmak yok dün çalışamadık bugün akşam güzel raporlar vercez hepimiz:KK4: Kendimiz için,Geleceğimiz için:KK16: Bilgisayarı kapatıp çayımı alıp başlayacağım şimdi:KK19:

Canım haddim olmadan yorum yapacağım ama yanlış anlama beni lütfen:44: Yeni bir ilişkinde olsa,yıllar süren de olsa hatta evli bile olsan,yada ilişkin değilde ailenden biri dahi olsa seni üzmesine izin vermemelisin:KK19: Bizim atanmamız ve kendi hayatımızı yönetmemiz lazım bizi üzecek hiçbir etkene izin vermemeliyiz. Çünkü bir bakı verirsin ilerde bir başımıza kalmışız, kimse kalmamış yanımızda:KK31: Kimseye muhtaç olmadan yaşamamız için hedeflerimize ulaşmamız şart:KK19: Bence akışına bırak hayatı, çok fazla takma kafana:KK54:

Burdada var o salgın:2:Çok şükür atlatıyorum ben ama:KK31:Geçmiş olsun canım:KK19:

Günaydın kuzum Allah kabul etsin :KK19: Aminn:KK16:

teşekkür ederim :KK54:çok geçmiş olsun canım sana da :KK16:

monaya olan yorumunda da çok haklısın. kendimizi bu süreçte, elimizden geldiğince tabi, üzmesek iyi olacak
:KK34:

keşke hergün aynı yüksek performans çalışabilsek ama insanoğluyuz işte inişlerimiz çıkışlarımız oluyor. bazen diyorum bir kampta olsam ailemizle sadece haftada bir görüşsek, internet tel tv olmasa o ortamda full ders çalışabilir miyiz? ki onda da bir günümüzün bir günümüzü tutacağını zannetmiyorum.

sedef bir yorumunda insanın hayatta hep bir B planının olması gerektiğini söylemiştin, düşündüm ve çok hoşuma gitti. insan sadece bir hedefe odaklandığı zaman, ya olmazsa sitresinden kendini tam olarak veremiyor. ama o olmazsa bile bunu yaparım deyip kafa daha rahat bir şekilde çalıştıgında daha verimli oluyor.

seninde B planın var bence, olmadı özel okulda çalışırsın, ve belkide bu senin için hayırlıdır, uzak ücra bir yere atanıp, senelerce eş durumundan gelmeye çalışıp, yaptığın işe lanet edip 2 taraflıda yıpranmaktansa özel okul hayırlıdır belki senin için.

bunun için birgün iyi bir gün kötü biz elimizden geleni yapalım da, ondan sonra hayırlısını isteyelim.

bu arada benim de B planım bebek :emir_bebek::KK1: inşallah 3.-4. ay gibi hamile kalmayı planlıyorum, sınavdan sonra doğum yapacak şekilde, olmadı hayatımda bebiş olur boşluga düşmem hiç olmazsa

bırakmak çok kolay bir kelimeye bakıyor ama mücadele etmek zor olanı. inşallah mücadeleyi kazanırız. emek vermeden yemek olmuyor çünkü hiçbirşeyde:KK56:

bade canımıniçi Allah razı olsun rabbim dualarını kabul etsin inşallah

ben seni çocuklu sanıyordum :KK1: bebişini kucağına almayı allah nasip eder inşallah canım :KK16:

iyisin bugün demi canım :KK19:

kolay gelsin bu arada :KK6:

geçmiş olsun iyi çalışmalar :KK16:

Son düzenleme:
ooyy marifetlim benim :KK48:
katılıyorum sana sedefim hep ders hep ders olmaz
insan kendine de vakit ayırmalı.hiç öyle katı kurallarım yok
benim dizi izlemem , dışarı çıkmam vb. gibi.
ama senin dediğin gibi dersleri de boşlamamak lazım
hem kendimize vakit ayırıp hem de ders çalışırsak çok
güzel olacak.hem öyle mutlu huzurlu oluyor insan.

sen de iyi ki varsın bebitom benim biz de seni çok seviyoruz :KK16::KK16:

maşallah canım :nazar::nazar:
ayrıca geçmiş olsun zümrem dikkat et kendine :KK54:
aynen tuğbam katılıyorum sana fıstığım :13:
Faktöriyel konu ve soruları bitti. Coğrafyaya gidiyorum :KK55:
ohh maşallah Allah arttırsın badem :nazar: :21:
soldakinin eşarbını beğendim yakışmış:KK1:

bugün çalışıyosun dimi canım :13:

gece rapora gelirim kızlar görüşürüz :KK19:

kolay gelsin tatlım :KK16:

ben de çalışıyodum ara veresim geldi :KK1: ben nişan hakkında git geller yaşayadurayım, kaynanamın bohçamı almış :KK60:
ayy heyecan yaptım :KK17: bohçaya konulcak şeyleri de beğenmemi istemiş. onlara bakınıp duruyorum :119:

aynen tuğbam katılıyorum sana fıstığım :13:

ohh maşallah Allah arttırsın badem :nazar: :21:

kolay gelsin tatlım :KK16:

ben de çalışıyodum ara veresim geldi :KK1: ben nişan hakkında git geller yaşayadurayım, kaynanamın bohçamı almış :KK60:
ayy heyecan yaptım :KK17: bohçaya konulcak şeyleri de beğenmemi istemiş. onlara bakınıp duruyorum :119:

Ayy ne güzel heyecanlar telaşlar canım :)
İnşallah her şey istediğin gibi çok çok güzel şekilde olur :)

X