2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bana Polonyannacılık oynamıyorsunuz dimi kızlar durumumu sizin gözünüzden Bakınca gayet güzel gördüm. Halbuki az önce ağlıyordum.

Çok sevindim canım yaa bebek kısmetiyle gelirmiş bir bakmışsın onun şansına hayaline kavuşmussun herşey gönlüne göre olsun....

Çok sevindim canım yaa bebek kısmetiyle gelirmiş bir bakmışsın onun şansına hayaline kavuşmussun herşey gönlüne göre olsun....

Sağol tatlım inşallah hepimiz kavuşuruz hayallerimize. Hamileliğim diğerinde iyiydi Buda iyi geçerse kimse tutamaz beni.

Yerim kız ben seni. Bana çok yardım lazım ama:)) ufaklık terminatör gibi. Dokunduğu ifla olmuyor.

Bana Polonyannacılık oynamıyorsunuz dimi kızlar durumumu sizin gözünüzden Bakınca gayet güzel gördüm. Halbuki az önce ağlıyordum.

Bak bdv deki mucize ile ilgili olan konuyu okudum bütün sayfaları...
Anne olamadığı için dibe batmış bir çok kadın yazmış. Hepsi çalışıyor üstelik. Senin sahip olduğuna dünyaları vermeye hazırlar.
İş elbet olur ama rabbim bebek gibi bir mucizeyi sana nasip ediyor
kim ne derse desin. onun ekmeğini kimse vermeyecek. yavrularınla bir ömür mutlu ol inşallah

selam canlarım bugün dışarda biraz işlerim vardı
şimdi geldim. rehberlikten son 3 testim kaldı. onu bitirince soru bankam da biticek
sonra da öyt çalışıcam

ayy inşallah bugün ya da yarın gelir kuzum. daha erken belli olmaz bana saat 6-6.30 gibi de geldiği olmuştu. yarın da gelmezse pzt ye kalır. ama kitapseç son zamanlarda böyle sanırım. eskiden hemen aldığımız gibi 2 güne gelirdi. ben de ocak ayı için istediğim kitapları bi kaç güne sipariş edicem. anca gelir

sanırım bu bütün sınıfçıların ortak derdi ben de senin gibiyim tatlım. mat ve türkçeyi çok seviyorum. geodan çok kazıksa yapamam. ama ufak bi çalışmayla hallolucak şekilde gy. amaaa şu tarih canımı çıkartıyo kuzum tarihten datayı al, ve uzaktan eğitimden tarih videosu dinle. hakan dede çok güzel anlatıyo. onu dinle. video+data şeklinde götür derim
[/B]

Yerim kız ben seni. Bana çok yardım lazım ama:)) ufaklık terminatör gibi. Dokunduğu ifla olmuyor.

olsun canım onu da yaparsın. her zaman Allah büyüktür de içini rahatlatmak için namaz kılabilirsin cok iyi gelir kuzum çocuklu olup atanan o kadar çok kişi var ki

tatlım iyi ki yazılmışsın o zaman dershaneye.. kimisi öyle yerde daha rahat çalışır. kimisi ise evde olsun, giysin eşofmanlarını, alsın yanına kahvesini öyle çalışmak ister. mesela ben olabildiğince çok gitmeye çalış dershaneye. gitmediğin günlerde de kütüphaneye git

Dersaneye mi alıştım o zaman vay benim halime Artık haftasonuda gidicem mecbur ama evde çalışmaya bi çözüm bulmam lazım

eftenim bunun çözümü yine sende kuzum
çalışamıyorum yapamıyorum deme. sen hele bi otur kitap başına bak nasıl devamı geliyor
senin sorunun sadece kendini alıştırmamış olman. 1 2 gün sık bakalım dişin bak nasıl da çalışıyorsun
ama ben yapamıyorum dersen zaten yapamazsın. ki evde çok daha rahat çalışırsın. dersanede çalıştıgının kat be katı ilerlersin.
sadece zorla kendini. olumsuz başlama sakın. sıkılarak da olsa zorla
sonra gel bize rapor ver

Son düzenleme:
canımmm neden kınayalım seni, hamilelik dışındaki yaşadıklarının aynısını biz de yaşıyoruz zaten. her gün aynı duygular içindeyim inan. bi yanım diyor ki böyle hazırlan hazırlan nereye kadar. bu nişan için çok gitgeller yaşadım. acaba atanana kadar evde hep hazırlansam da onurla olabildiğince sevgililik sürecimi uzatsam mı diye düşündüm. ama nilkon arkadaşımız da bu konuda bana çok destek oldu. hani bekle bekle geçen yıllarına yazık oluyor. çünkü hiçbir kesinliği olmayan bi sınav bu. atıyorum 5. girişimde bu sefer kesin olcak diyemiyosun. ya da 90 alırsam kesin atanırım diyemiyosun. o puanı alsan bile diyemiyosun. ee bi yandan da diyosun ölüm yaşa bakmıyo. 1 dk sonra ne olucağımız belli değil. sürekli kpss derdiyle nereye kadar. haa ben gene vazgeçmedim. sen de vazgeçme. ben bu yıl atanamazsam, nişanlansam da, evlensem de, başka yerlerde çalışmak zorunda olsam da, ben kpss ye her yıl giricem. çünkü o öğretmenlik isteği benim de içimde hep ukte olarak kalıcak. ama bi yerden sonra da çok kasmaya gerek yok. senin zaten temelin vardır. sen konuları kısa bi tekrarla bitir, ondan sonra da hep soru çözmeye çalış. mutluluklarını yaşamayı erteleme. Rabbim sana çok güzel bir hediye vermiş. belki o şansın olur. şimdiden tebrik ederim.

Yani doğru söylüyorsun. Çok şükür, bakarız evelallah. İnan korkum bakamamak değil. Kimseye güvenerek yapmayacağım çocuğumu. Allah büyüktür. Benimde sınavım bu. Hiç olmazsa yapabileceğim şeyler dimi imkansız değil.

Yapabileceğim derken ders çalışmayı kasdettim:))

katılıyorum pirayem. bi insana kendinden başka kimseden yardım gelmiyo. ancak sen koluna kendi altın bileziğini kendin takabiliyosan rahatsın. o da olucak inşallah pirayem. nolur üzme kendini. bak artık hamilesin. bebişi düşünmen gerek, no stres

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…