2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

:KK31::KK31: Dersaneye mi alıştım o zaman vay benim halime:KK5: Artık haftasonuda gidicem mecbur ama evde çalışmaya bi çözüm bulmam lazım:KK14:

:nazar::nazar::nazar:

İşte sorunda orda rahat geldiği için ders çalışasım gelmiyor:KK30: Pc başından kalkamıyorum:KK19:

Canım bebek umut demektir:emir_bebek:Bence senin için çok güzel bir şey kpss ye daha çok sarılman için bir dayanak sana bebeğin:emir_bebek:Şans ve huzur getirecek sana eminim:nazar:

Tatlım çok teşekkür ederim. Hepiniz çok iyi kalplisiniz. Kalpten diliyorum şu sayfada atanmayan kalmasın. Iki kelimeniz yetiyor güçlenmeye.

Kaç gündür gelip gelip gidiyorum. Kızlar galiba hamileyim. Eğer öyleyse 14 ağustos doğum çıkıyor. Şaştım kaldım. Aslında istemiyor değilim. Kpss nin ne olacağı belli değil bekle bekle aynı. Harıl harıl çalışmam lazım ama öyle değil. İçim bomboş. Allahım diyorum yok göster bana ne yapayım. Öğretmenlik çocukluk hayalim. Kızlar kınamayın bazen bunları ben mi yaşadım diyorum. Ben daha 26 yaşındayım. Dışardan hep neşeli, bakımlıyım. Ama içim çürümüş gibi. Başa dönmekten yoruldum her defasında. Yaşıyormuyum bilmiyorum. Bu sene boşverecektim çalışmayacaktım ama olmuyor. Annem,babam sürekli soruyor. Bi yandan; içimde büyüyünce öğretmen olacağım diyen kız.

Ama pes edemem. Denedim onu da beceremedim. Kusura bakmayın kızlar yazmayacaktım. Moralinizi bozmak istemem. Kimseye söylemedim henüz hamilelik olayını falan. Şimdi herkes ayrı konuşur. Ben artık hayatıma yön veremiyorum. Ok yaydan çıkmış gibi.

Benim kaderim bu galiba yıllardır evde bi odada sessiz sessiz ağlamak. Odayı bile değiştirmedim hep aynı odada:))

Güçlü olmalıyım her anne gibi.... Kolay olan vazgeçmek öyle değilmi. Halbuki vazgeçmekte zor. Geleceğimi göremiyorum.

pirayee pirayemm yeğenimiz mi geliyor :124: Allah sağlıkla dünyaya göndersin onu kızcemm aminn :KK70:
hem sen niye üzülüyorsun bakayım :KK19: Nereden biliyorsun onun senin için daha hayırlı olmayacagını? Allah her şeyi nasibi ile verir. iyiliği de kötülüğü de. ki Rabbim kimseye kötülük etmez :KK48: ve sizin şer sandığımız olayda 2 tane iyilik vardır diye müjdeliyor bizi Güzel Allah'ım :KK16:
hemen öyle ağlama bakim:KK20: ağustosa doğum olsa 1 ay önce sınava girmiş olacaksın bak işte sınava da denk gelmiyor ne güzel.
hem ne biliyorsun belki çocuk için Rabbim kazanmanı nasip edecek :KK6: İleriyi göremedğimiz için çok fazla kafa yoruyoruz bazı şeylere ama ben hep inanıyorum ki Allah her şeyi bizim iyiliğimz için yapıyor.:KK16:

Sedefcim biraz okudum konunu. Tatlım hiç canını sıkma. Kimsedende beklentin olmasın. Ne kadar az beklenti o kadar az üzüntü. Baba, eş, kardeş hatta anne bi yere kadar. Biz güçlü olmazsak her şey bitiyor. Bak bana ne halt ettiğimi bende bilmiyorum. Benim yolum çok Önceden çizilmiş ben yön verdiğimi sanmışım. Çırpınıyorum hala bi umut. Herkesin bir hikayesi var bizimde, mücadeleye devam...

pirayee pirayemm yeğenimiz mi geliyor :124: Allah sağlıkla dünyaya göndersin onu kızcemm aminn :KK70:
hem sen niye üzülüyorsun bakayım :KK19: Nereden biliyorsun onun senin için daha hayırlı olmayacagını? Allah her şeyi nasibi ile verir. iyiliği de kötülüğü de. ki Rabbim kimseye kötülük etmez :KK48: ve sizin şer sandığımız olayda 2 tane iyilik vardır diye müjdeliyor bizi Güzel Allah'ım :KK16:
hemen öyle ağlama bakim:KK20: ağustosa doğum olsa 1 ay önce sınava girmiş olacaksın bak işte sınava da denk gelmiyor ne güzel.
hem ne biliyorsun belki çocuk için Rabbim kazanmanı nasip edecek :KK6: İleriyi göremedğimiz için çok fazla kafa yoruyoruz bazı şeylere ama ben hep inanıyorum ki Allah her şeyi bizim iyiliğimz için yapıyor.:KK16:

Kurban olurum kız sana bide sen ağlat beni. Hayır vardır dimi zaten kıyamam ben ona. Yok artık kafa yormayacağım bişey olduğuda yok zaten. Ama alacağım tepkiler az olmaz gardımı almam lazım.

Kurban olurum kız sana bide sen ağlat beni. Hayır vardır dimi zaten kıyamam ben ona. Yok artık kafa yormayacağım bişey olduğuda yok zaten. Ama alacağım tepkiler az olmaz gardımı almam lazım.

pirayem şuan gözlerim doldu benim de:KK5: bu ara ota b.ka ağlar oldum zaten :2:
ahhh Rabbim sen ne büyüksün :KK16: offf çok duygulandım yaa:KK14:

Hiçbir şey olmayacak Allahın izni ile.:KK16::KK16:

Kimse yanında olmuyor insanın iyi gününde de kötü gününde de...

O sebepten kimse müdahil olamaz hayatına.:KK20: İzin verme.

:KK5::KK5:
Kızlar iyi ki dershaneye yazılmışım yoksa kazanamam ben bu sınavı:KK43:
Sabahtan beri evdeyim kimse yok hava güzel tam çalışılacak ortam ama boş boş duruyorum oturamadım bir başına dersin:KK14:
Bir şey yaptığımda yok,niye çalışamıyorum ben evde ki:84:
Haftanın 4 günü dershanede kalıyorum dersten sonra orada 3 saat falan rahat çalışıyorum ama ev daha rahat olduğu halde yapamıyorum kafayı yicem:105::105::105:

ben de tam tersi ev dışında çalışamıyorum bir yerde :KK31: bulunduğun yerde kütüphane varsa belki faydası olur canım

Sağol Monam. Şimdi ben ağlıyorum ya oğlumda yüzümü gözümü öpüyor. Hayata dair çok plan yapmamak lazımmış. Bu gün pes edersem çok pişman olurum biliyorum. Var gücümle 7 ay çalışacağım ne kadar olursa. Çok teşekkür ederim desteğin için.

hayırlı olsun bebişiniz :KK16: umutsuz olmayın lütfen. ben de kaç kere girdim bu sınava ama işte nasipte varsa zamanını bekliyorsa olur, siz yeter ki bırakmayın

Bana Polonyannacılık oynamıyorsunuz dimi kızlar durumumu sizin gözünüzden Bakınca gayet güzel gördüm. Halbuki az önce ağlıyordum.

Bana Polonyannacılık oynamıyorsunuz dimi kızlar durumumu sizin gözünüzden Bakınca gayet güzel gördüm. Halbuki az önce ağlıyordum.

yoo :KK6: valla ben aklıma geleni direkt söylerim pat pat :KK9:
kötü gördüğüm yerde de kötüymüş derim. monaya sor istersen:KK53: ama senin durumunda hiç kötülük yok ki :KK12:
sen karnında bir can taşıdıgın için üstüne derslerle ilgileneceğin için Allah sana daha çok yardım edecektir bence :KK16:

yoo :KK6: valla ben aklıma geleni direkt söylerim pat pat :KK9:
kötü gördüğüm yerde de kötüymüş derim. monaya sor istersen:KK53: ama senin durumunda hiç kötülük yok ki :KK12:
sen karnında bir can taşıdıgın için üstüne derslerle ilgileneceğin için Allah sana daha çok yardım edecektir bence :KK16:

Evet pat pat diyo her şeyi...:KK35::KK1:

kızlar şu an soruyla dalmış gibi oluyorum ama :KK30: şunu merak ettim:

bize yıllardır savurduklarıyla onları da uyutmuş bugüne kadar.

bu cümlede altı çizili sözcük mecaz anlamlı değil mi sizce ?

bal böcüğüm görüşürüz afiyet olsun:KK19:
kızlar şu an soruyla dalmış gibi oluyorum ama :KK30: şunu merak ettim:

bize yıllardır savurduklarıyla onları da uyutmuş bugüne kadar.

bu cümlede altı çizili sözcük mecaz anlamlı değil mi sizce ?

natalim ya cümleyi bile anlayamadım:KK50:

oyy kıyamam tatlım, geç saate kadar uğraşmışın; ama çok da iyi yapmışsın bence. en azından için rahat uyumuşsundur :KK34: maşallah kuzuma, bugün de inşallah böyle geçer :nazar:

aaaa :KK30: ivet. ama bu adam iş adamı bile olsa ee bu kaza sonucu ölse bile ona gene de saygı duyarlar ki, giderler kocaman bi cenaze töreni yaparlar vs. ne biliim ay tövbe tövbe :KK37: ama sınavda gelse güvenlik yaparım ben bu soruyu, cevap da senin dediğin gibi statü çıkar kesin :KK1:

hayırlı cumalar tatlım. ay ben de geçen yıl serap ezgüyü izliyodum. onlar çok fena bağımlılık yapıyo. bi kızı öğretmeni kaçırmıştı. o kız bulunana kadar rahat edememiştim :KK30:
inşallah bugün 5 saat çalışırsın :KK16:

ay kız biliyo musun akşam yattığımda akşıma geldi benim de.. ama gelmiş olsa rengina söylerdi diyorum. :26: hay Allah ya bu kadar uzun sürmesi gene normal değil. kargo takipte ne yazıyo kuzum :26:
bugün inş öğrenme biter :KK9:

sağol tatlım. yok babam bi cacık yapmıyo. her şeyi annem yapıcak. onura bi saat alınması lazım, ona bile yanaşmıyo. daha nişana çok var diyo da bahane yani.. :KK37: her şeyi oğluşuna yaptığı için bana kalmadı. ama düşünceli bi insan olsaydı oğlunda da ayağını yorganına göre uzatırdı. neyse hiç umrumda değil. annem yapıcak sağolsun :KK48:
kuzum sen şu dershaneyi akşama çeksene ya.. belki de o yüzden çalışamıyosundur. o zaman daha bi programlı olursun gibime geliyo :26:
canımızı sıkmıyosun ayrıca her zaman gel lütfen En Büyük KK

ahahahh :KK60: çok güldüm :KK60:
ama ben genelde yatağa geçtiğimde dizi açıp izlemeden uyuyamıyorum :KK1: şu sıralar da teee eskilerden kalma haziran gecesine sardım :KK23: aylaklık başa bela dicem ama aylak da değilim ki :KK53:

hayırlı olsun canım :KK16: inşallah bu yıl olur. ben de sınıfçıyım :KK16:

OYY kıyamam bitanem ya en iyisi takmamak zaten ben taktımda ne oldu 31 yaşındayım vitiligo ,sedef,tansiyon, ruhumun yıpranması ayrı 90 lık kocakarı benden daha gençtir ruhu herşey olacağına varıyor inan ki...Hiç üzme kendini bir daha mı gelecez sanki bu dünyaya amaaaannnnn:KK53::KK53:

Nathali teşekkür ederim güzel dileklerin için. Kızlar az önce o kadar uzun yazdımki yüklenmedi sayfa. Hepinize tek tek teşekkür ederim. Elimden geleni yapcam inş.

X