2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bu yıl 5. Girişim olacak. Ilki saymazsak 4 ona öylesine girdim zaten. Hayat ertelenmiyor zaten biz bazı şeyleri eksik yaşıyoruz . Bana öyle geliyor. Kısmetimizde varsa belki çalışmadan bile olur( abarttım belki:) ) çok kasmamalı sanki. Zaten çalışmaya. Başlayamamamın sebebi çabuk usanmak. Bu 7 ay bana yeter inşallah. İllede olsun demiyorum zaten ama emek verince insan üzülüyor. İnşallah bidaha hayal kırıklığı yaşatmaz Rabbim. Hakkımızda hayırlısı olsun sende iyi yapmışın bazı şeyler ertelenmemeli sınav uğruna.

aynen tatlım
bende de sedef var bu arada senelerce krem kullandım bi etki etmedi, yaşayıp gidiyoruz onunla
ama iğne tedavisi baya etkiliydi

aynen tatlım
bende de sedef var bu arada senelerce krem kullandım bi etki etmedi, yaşayıp gidiyoruz onunla
ama iğne tedavisi baya etkiliydi

kuzum ya diyecektim sana unuttum bak
sahrap soysal tvde bir kür anlattı öyle basit bir şey. bir kaç yağı kahveyi, falan karıştırıyorsun. diyor ki onu haftada 2 kez süreceksiniz bu sedef hastalıgına iyi gelyormuş geçiriyormuş ama tabi sabırla yapman lazım bir süre.:26:

O bebiş bile sayılmaz . Kadar :)) hissedermiki sahi? Yazık üzüldüm annem beni istemiyor sanmasın.

Güzel olacak herşeyyy:))

Kızlaar ben geldim.
Geçmişi tam okuyamadım ama bi bebiş haberi gördüm.
Hayırlı olsun canım bebek kısmetiyle gelir. İnşallah sağlıcakla alırsın kucağına.
Kitaplarımı aldım bugün.
Yedi iklim eğitim bilimleri konu anlatımlı modüler setini aldım. 84 liraya. Daha sonra başka yerde 57 lira olduğunu gördüm üzüldüm birazcık.
Bir de arkadaşım yedi iklimin soruları hatalı ihtiyaç al değiştir onu dedi.
Ayy yine sinir olduğum bir gündeyiz :)
Kitapları inceledim gayet güzel geldi gözüme ama bilemedim.

Son düzenleme:

ya benimki hiç yorulmuyor ki rahatlatayım
sıkı çalışmadığım için.

açıkcası ben öyle 4 5 6 7 saat çalışmıyorum çalışıyorum dersem yalan olur. ama en azından günde 1 ünite planıma uyarak bitirdim konularımı. şimdide mattan 1 ünite + yediiklimin modüler soru bankasını çözerek gidiyorum. Bir gün coğ ve tarihten birer bölüm diğer gün türkçe tarih ertesi gün türkçe coğ vs. hiç bişey yapmamaktan iyidir gülüm.

Son düzenleme:
Tatlım çok teşekkür ederim. Hepiniz çok iyi kalplisiniz. Kalpten diliyorum şu sayfada atanmayan kalmasın. Iki kelimeniz yetiyor güçlenmeye.

Aminn canımm İnşallah seneye hepimiz atanacağız Bebiş topiğimizin uğuru olsun sadece annesine değil hepimize şans getircek gör bak

ben de tam tersi ev dışında çalışamıyorum bir yerde bulunduğun yerde kütüphane varsa belki faydası olur canım
Bende bir sorun var galiba:97:
kızlar şu an soruyla dalmış gibi oluyorum ama şunu merak ettim:

bize yıllardır savurduklarıyla onları da uyutmuş bugüne kadar.

bu cümlede altı çizili sözcük mecaz anlamlı değil mi sizce ?
:26::26:

Son bir deneme yapacağım yarın olmazsa gidicem hep canım mecbur

Doğru diyorsun canım yarın bir daha deneyeceğim bakalım

iyiyim bende

Sedefim sen nassın
geçinip gidiyom badem, sen nasılsın
yoo hiç de abartmıyosun pirayem. o kadar çok şansla atanan insan var ki..
bence de bazen hayatı akışına bırakmak lazım, hem çok kasınca bu sefer atanamayınca daha çok hayal kırıklığına uğruyoruz
aaa ben onu bi araştırayım kuzum. ya benim 8-9 yaşlarımdayken tırnaklarımda vardı. onlara 2-3 yıl iğne tedavisi yapıldı geçti çok şükür. ve geçtiğinden beri de hiç çıkmadı tırnaklarımda. ama diz kapağımda çok küçük de olsa var. sağol kuzuşum ben onu bi deniyim, belki küçük diye hemen geçer
O bebiş bile sayılmaz . Kadar :)) hissedermiki sahi? Yazık üzüldüm annem beni istemiyor sanmasın.

Güzel olacak herşeyyy:))
hisseder bence pirayem o şu an senin içinde, artık senle aynı şeyleri yaşıyo. oyy kıyamam ya nasıl harika bi duygudur bu Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
7 ay yeter dimi çok mu geç kaldım bak bu seferde!!
yeter canım niye yetmesin. temelin varmış zaten, olmasa geç kaldın derdim ama sen 0 bilgiyle saatlerce konu çalışmıcaksın ki

ayy canım dinleme sen o arkadaşını. hatalı soru her yayında olabilir zaten. hatalı olduğunu düşündüğün soruları burda bizimle paylaş, biz sana yardımcı oluruz. bak ben öyle yapıyorum, bu sefer içim rahatlıyo.
kitabını güle güle kirlet ama çok pahalıya almışsın, keşke netten alsaydın :26:

Evet pahalı oldu. Üzüldüm ben de ama ne diyelim vardır bunda da bi hayır :)
Gerçekten çalışırsam üzülmem ama :)
Artık yavaştan kendime program yapıp başlıcam inşallah canım

sahrap soysal değilmiş kuzum ya suna dumankayaymış :26:

canım çok sıkkın
hiç ders çalışmak gelmiyor içimden, akşam 6 da yemek yedik, eşim işe gitti ben evde boş boş oturuyorum masanın başına geçemedim hala
akşama kadar gelip burayı okudum okudum kalktım, o kadar boş ki kafam ne ders çalışmak içimden geliyor nede başka birşey. çalışmayınca da vicdan azabı yapıyorum.....
umarım geçici bir durumdur

Son düzenleme:
Merhaba kızlar..
Hepinize başarılar dilerim öncelikle..
Türkçe öğretmenliği mezunuyum aslında Türkçe öğretmeniyim,hepimizin de öğretmen olduğu gibi.
Ben de katılmak istedim aranıza.
Açıkçası tam çalışmaya başlamadım umarım düzenim yerine oturur.
Artık atanmak istiyorum hayırlısıyla.İnşallah HEPİMİZ..

İyi ki almışsın.Bence yediiklimin üstüne eğitim kitabı yok.Ben seviyorum:) Hiç üzülme..

canım alışkanlıkla, çalışma tarzıyla alakalı. mesela kimisi müzikle çalışır, yani çalışırken ses olmasını ister; kimisi de sessiz ortamda çalışabilir sadece. bunun gibi

takip ettiğim kadarıyla düzenli çalışan birisin canım, bazen olur böyle. bugün sanırım rengina demişti, kitabın başına oturunca gerisi geliyor diye. aynen öyle oluyor. onun dışında bence geçici bir durum, sıkıntı yapma

merhaba, hoşgeldiniz

kahvemi aldım, dersin başına geçeğim dediğin gibi, gerisi gelirse gelir, gelmezse bugünü boş geçerim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…