2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

maaşallah canım

Herif de gelmiş bana çok yorgunum canım da sıkılıyo diyo..

Tepem atıverdi,ben sıkılmak için çalışıyom biliyon demi dedim...
kızım adam hiç mi sıkılmasın

iyi akşamlar kızlar nasılsınız , iyisinizdir inşallah ben hiç çalışamıyorum , sizlerden azim enerji almaya geldim .
beni dersane bitirdi kaç gündür ders çalışmıyorum; ygs testleri çözüyoruz , kpss ye yönelik yaprak test dahi yok ,deneme yok , kitaplar eksik , vatandaşlık yok , 3 kere geometri hocası değiştirdik kaç haftadır geometri görmüyoruz , hocalar az biri gelmeyince ders boş geçiyor , ders bitince kalıp matematik, vatandaşlık çalışıyoruz ,bıktık artık kendi çabamızla bir şeyler yapmaya , Sınıfça konuştuk müdürle düzelecek düzene girecek diyorlar bir şey olduğu yok Herkes bırakmak istiyor konuştuk başka dersaneye geçmeyi , ildeki ihtiyac dersanesini aradık konuştuk , araba ayarlarsak gideceğiz .

kuzum gidin başka dersaneye. eger o dersanede olmazsa bırak gitsin ya
orada geçirdiğin zamanına yazık

kuzum gidin başka dersaneye. eger o dersanede olmazsa bırak gitsin ya
orada geçirdiğin zamanına yazık

düzen diye birşey yok canım ya, kaç oldu ders programı, saati değiştiği ,hiç disiplin yok kendi kendimize test çözüyoruz deneme yapıyoruz

Kuzum bırak o dersaneyi...

Kuzum bırak o dersaneyi...
sınıf ortamı iyiydi şimdiye kadar birbirimize yardım ettik öyle ilerledik ama bıktık artık kendi çabamızla olmuyor , inşallah bu hafta çözümleyeceğiz başka bir dersane ayarlayıp bırakacağız. Abim gece derslerine gidiyordu , zor tutuyordum onu , bıraktı gitmiyor artık.

düzen diye birşey yok canım ya, kaç oldu ders programı, saati değiştiği ,hiç disiplin yok kendi kendimize test çözüyoruz deneme yapıyoruz

canım neyse artık olan olmuş. diğer dersaneyi ayarlayana kadar evde çalış
kalan zamanı değerlendirmen lazım

Son düzenleme:

canım neyse artık olan olmuş. diğer dersaneyi ayarlayana kadar evde çalış
kalan zamanı değerlendirmen lazım

öyle canım yarın dersanedeki kızlarla buradaki başka dersaneye gidip konuşacağız olmadı araba ayarlamamız ile gitmemiz gerekecek bu hafta ayarlarız inşallah

e bir konu açın daa siz topiğe bakıyorsunuz topik size

grip oluyorum galiba

kuzum geçmiş olsun
zencefil varsa sıcak suya at bir iki kaşık iç balım

hoş geldin falone

sedefim benim sabret kuzum çok az kaldı
inşallah bütün dertlerimizden sıkıntılarımızdan kurtulucaz eylülde

ahh suyum bence de bırakın o dershaneyi
bu saatten sonra bir düzen kuramadılarsa bundan sonra da çok zor

sağol fındıgım
bu gün boyu şal hırka ne varsa attım üstüme şimdi iyim şükür
şu zencefili çok merak ediyorum hiç içmedim
fazlası cok tehlikeliymiş ama tabi kuru şekilde yenince. çayını bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…