2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

haha bence de dur ben bunu babama söliim :KK1: yazıkmış oğluşuna, gelin korkuyomuş, babam onların oturduğu evi onlardan alıcak diye gelin huzursuzmuş. aman onlar huzurlu olsunlarmış
vay be biz düğünde altınları çalalım, kayınpeder bizi oturduğumuz evden değil atmak, bi de üstümüze yapsın. ama yapıyo işte, gerçek :KK14:
evler babama ait. evlendikten sonra yapıldı. ama annem 2. eş olduğu için imza aranmıyo. ve eğer Allah korusun babama bişey olursa abim evleri alıyo. anneme sadece 1/4 hak kalıyo. tırt yani. bu ülkede 2. eşsen senin hiçbişeye hakkın yok.

İnanmıyorum ilk dedda duyuyom nasıl bi saçmalık o öyle...:KK53::KK53:

O değil de yediği kazıklara doymamış anlaşılan.:KK37:

haha bence de dur ben bunu babama söliim :KK1: yazıkmış oğluşuna, gelin korkuyomuş, babam onların oturduğu evi onlardan alıcak diye gelin huzursuzmuş. aman onlar huzurlu olsunlarmış
vay be biz düğünde altınları çalalım, kayınpeder bizi oturduğumuz evden değil atmak, bi de üstümüze yapsın. ama yapıyo işte, gerçek :KK14:
evler babama ait. evlendikten sonra yapıldı. ama annem 2. eş olduğu için imza aranmıyo. ve eğer Allah korusun babama bişey olursa abim evleri alıyo. anneme sadece 1/4 hak kalıyo. tırt yani. bu ülkede 2. eşsen senin hiçbişeye hakkın yok.

babana şuan yorum dahi yapamıyorum gerçekten. gerçi kendi kanı ya onu kayırır şimdi gelin altını çalmış çalmamış ne farkeder
bu ülkede ... yaranıyor anacım bu da gerçek :KK14:

üç aşağı beş yukarı canım :KK6:
sen nasılsın?

Benim keyifler yerinde sayılır
Sevgilimi cuma günü İzmire göndericem ona biraz surat yapıyorum şakasına :KK53::KK53:
Ay bir de haftaya aöf sınavları var ama daha taktığım yok onları :KK1:

Geçmişe dönüp okuyamıyorum yahu amma kaynatmışsınız olaya afrikan kaldım yani :KK14:

Benim keyifler yerinde sayılır
Sevgilimi cuma günü İzmire göndericem ona biraz surat yapıyorum şakasına :KK53::KK53:
Ay bir de haftaya aöf sınavları var ama daha taktığım yok onları :KK1:

ben olsam ben de surat yapardım :KK12:
yavaştan başla canım aöf.ye de:KK4:

ben olsam ben de surat yapardım :KK12:
yavaştan başla canım aöf.ye de:KK4:

Ya bende gidecektim de işte aöf için çalışmam gerek o yüzden kalıyorum.
Neyse o gezsin bende sınavdan sonra bi İstanbul turu yaparım bu defa o otursun oturduğu yerde :KK53:

Rengiş ne suratı kıs biz sevgililerimizi bulsak boğazlarına atlayacaz :KK52: bir de surat diyon herifleri canlı canlı gördüğümüz mü var :KK52:

Ya bende gidecektim de işte aöf için çalışmam gerek o yüzden kalıyorum.
Neyse o gezsin bende sınavdan sonra bi İstanbul turu yaparım bu defa o otursun oturduğu yerde :KK53:
bence de :KK9: erkeklere iyilik yaramaz :KK53:

Rengiş ne suratı kıs biz sevgililerimizi bulsak boğazlarına atlayacaz :KK52: bir de surat diyon herifleri canlı canlı gördüğümüz mü var :KK52:

ayy sorma morisim. neyime benim trip atmak valla :KK9::KK9: adamı gördüğüm yok trip az ötede dursun :KK52::KK52:

Sedefcim ikinci eş durumunu bilmiyorum canım ama ölüm durumunda mirasta eşe bir çocuklara iki pay düşüyor.. yani annemden bize öyle kaldı.. kardeşimle bana ikişer pay babama bir pay düştü yavrum..

Son düzenleme:
selam kızlar :KK3:

coğrafyaya çalıştım gündüz, iklim konusuna. sonra yüz kadar soru çözdüm. geometri çözdüm üç test, yetmiş kadar da türkçe. birazdan da tarihten yeni konuya başlayayım diyorum.

dertleşmiş kuzular. ah ahh... hakkaten sedefin dediği gibi çalışmaktan başka çare yok benim için de. kardeş abi abla yok bende mesela. allah korusun aklıma gelince kötü oluyorum ama, aileme bişey olsa bana yardım edecek tek bir akrabam yok. var ama yok :KK31:

gerçekten bir yere atanmamız lazım ya...

Herif de gelmiş bana çok yorgunum canım da sıkılıyo diyo..:KK14:

Tepem atıverdi,ben sıkılmak için çalışıyom biliyon demi dedim...:nazar:

X