2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tamam kuzum sağol
ben bu siparişte sadece ölçmeyi istettim. diğerlerine gerek yok diye düşündüm. pişman oldum ama keşke sipariş etmişken hepsini alsaydım diğer sefere alacağım inşallah

maaşallah gelişimi bitirdim çok şükür. öğrenmeden de 1 konu kaldı

valla milletin işi gücü yok sosyal medyada ne yapsam diye uğraşıyor he

maaşallah kuzumm Allah arttısın
sana da maşallah rengoşşşş hadi darısı öğrenmeye o zaman

tamam kuzum sağol
ben bu siparişte sadece ölçmeyi istettim. diğerlerine gerek yok diye düşündüm. pişman oldum ama keşke sipariş etmişken hepsini alsaydım diğer sefere alacağım inşallah

al kuzum al, o defterlerin zararı olmaz. zaten ucuzlar. ölçmenin istatistiğini falan ordan anlamazsın ama en azından formülleri hatırlatmada yardımcı olur. ben gelişimi de çok beğenmiştim. o savunma mekanizmalarının hepsine ayrı ayrı örnekler falan vardı. bi de coğrafyasıyla tarihini de tavsiye ederim. mat ı iyi değil ama.. sayısal kısım için yeterli değil bu defterler. ama sözel için iyi

sırf istatistik için aldım kuzum onu ben de:26: neyse en azından formülleri öğretse iyi
tarihi almışım gecen yıl çok güzel bence de coğrafyayı da alabilirim aslında.

Son düzenleme:

sırf istatistik için aldım kuzum onu ben de:26: neyse en azından formülleri öğretse iyi
tarihi almışım gecen yıl çok güzel bence de coğrafyayı da alabilirim aslında.

kuzum şu an baktım. istatistiklerde formülleri falan gayet anlaşılır bi şekilde örneklerle falan vermiş. sana test çözerken yeterli olur
türkçesini de çok beğenmiştim ben. hatta geçen yıl dershanede ondan takip ediyodum. ama artık çok dilbilgisi sormuyolar. o yüzden türkçeyi almana gerek yok

tamam bebekim çok sağol iyi ki almışım o zaman

yargı genelde sıkıcıdır ama bilemedım bu nasıl:26:
ben olsam yediiklim alırdım heralde :44:ihtiyaç zorluyor çünkü :26: kızlardan kullanan varsa söylerler kuzum

hımm.. aslında direkt 7iklimi tercih etçektim; ama onun konu anlatımlısı elimde olduğu için kararsız kaldım kuzum :26: ihtiyaç da eğitimde dön dolaş aynı şeyleri soruyo; ama aleste nasıldır bilemem tabii :26:
yoksa hiç bunları almayıp çıkmış soruları mı alsam acaba? :44:
ay kitap seçmek ne zor yahu

bilmem ki kuzum:26:
ben ales tarzına ocakta ancak başlarım heralde

ya ben bi de bişey danışıcaktım size
ben femin dışardaki öğrencilere yaptığı denemelere girmek istiyodum. şimdi onlar başlamış. her pazartesi olucakmış. 240 tl. ama fem yayınlarının denemesi değilmiş. mesela bi pzt beyaz kalem, bi pzt yargı vs.. bu şekilde olucakmış. ben femin deneme sorularını merak ediyodum. bu şekilde netten alıp ben de yaparım zaten. bana tek faydası tg sıralamamı görmemi sağlıcak. kararsız kaldım, n'apayım sizce? :26:

bilmem ki kuzum:26:
ben ales tarzına ocakta ancak başlarım heralde
ben de ocakta başlıcam kuzum da şimdiden alayım dedim, sabırsız ben gerçi ben bu gidişle anca ay sonunda kitaplara karar vericem
iyiyim kuzum Allaha şükür iyiyim

değmicek insanlar için üzülme kuzum. bunu zaten biliyosun. geçmişte yaşadıkların hepsi birer tecrübe. sen hep mutlu ol

mesela benim için dersanede deneme olmakla evde olma arasında fark yok sedefim.
gecen yıl hiç dersanede denemeye girmedim sınavda da hiç zorlanmadım, ortamı yadırgamadım.
kendi netlerimi bilmek benim için yeterli o nete kac puan geleceğini az cok biliyorum çünkü.
bu yüzden ben dersanede vakit kaybetmektense evde yaparım ama arada gitmek de fena olmaz.
senin için de bir fark yoksa arada git istersen kuzum ya da dersane daha yararlı dersen sürekli gidersin:26:

öyle sedefim herkes mutlu ben neden mutsuz olayım. farkettimde bu sınavdan sonra çok fazla ezikleri oynadım. ilk başta ben başaramadım diye acıdım kendimi. diğerlerinin öyle davranması olağan. güçlü durucam bundan sonra. sınav zamanında psikolojimi çökerten şahıs şimdi öyle mutlu ki... hakkımı helal etmiyorum kimseye hele bir atanalım beni küçümseyen herkesi tek tek silicem hayatımdan

fiyat olarak piyasa nasıl bilmiyorum az mı çok mu. ama her pazartesi ise iyidir bence.
git gir kuzum belki eksikliklerini görüp daha fazla çalışırsın

valla aynılarını düşünüyorum. duygularıma tercüman olmuşsun.
hee ya dedim bende alırım o denemeleri, kurarım saatimi. çözerim güzel güzel. sonra da bakarım netlerime. dediğin gibi zaten az çok insan anlıyo kendini.
bi de ortamı bilmiyorum femde, acaba nasıl bi sınav ortamı var. ihtiyacınki berbattı. deneme olduğumuz sınıfın altı bimdi ve denemeler cuma günü oluyodu. cuma günü de bime malzeme geliyodu, kamyondan onları taşıyolardı. o sesle soru çözmeye çalışıyoduk. hizmetli teyzeler bize denemeleri dağıtıyodu, başlama ve bitirme zili yoktu. biz sınav olurken içeriye bir sürü kişi girip çıkıyodu. bi kaç kere gittim, bi daha gitmedim. fem nasıl bilmiyorum. bi de parayı peşin alıyolarmış. o yüzden bi kereliğine deneme şansım da yok. ben kararımı verdim gitmicem

zaten her daim onlar hayatına gayet güzel devam ederler. biz kazık yemişliğimiz öylece kalırız kuzum. ben de arkadaşlarımdan çok kazık yedim. daha da yemem diyodum kiiii gene aldım darbemi. hem de sanaldan. ki eskiden hep susardım ağlardım üzülürdüm günlerce aylarca.. ama bu sefer lafımı da esirgemedim. biliyosun burda konuştum açık açığa.. gizlim saklım da yok. yine üzüldüm, hayal kırıklığı yaşadım, ama en azından içimden attım, rahatladım. sen de öyle yap bundan sonra, en iyisiymiş gerçekten. içine ata ata nereye kadar..

fiyat olarak piyasa nasıl bilmiyorum az mı çok mu. ama her pazartesi ise iyidir bence.
git gir kuzum belki eksikliklerini görüp daha fazla çalışırsın

ya fiyat çok değil kuzum, evet her pzt. ama bi de şu var. evet ben eksiklerimi görüp daha fazla çalışırım. ama bunu evde de yapabilirim. onların yaptığı denemeler de netteki yayınlardan olucak. ben fem olcak diye heveslenmiştim. fakat beyaz kalem ve yargı zaten netten de kendim alıp denemesini yapabileceğim yayınlar.

Sağ ol kuzum.Haklısın bir de böyle çalışmayı deneyim bakalım ne olacak?

Sorular Data'dan tatlım.İlk soruda aslında bilgi eksikliği var gibi geldi bana.Atatürk dönemi diye sorsa nüfus mübadelesi olacak sanırım.Genel sorduğu için senin dediğin gibi Ege adaları olabilir aslında.Son soru çözümün için çok teşekkür ederim bebeğim.Çok iyi anladım sayende.

Sağ ol canım.Sen de kendine dikkat et bebeğim.İnsanın tansiyonu düşük olunca ders çalışmak istemiyor.Hiçbir şey istemiyor.Sadece uyumak istiyor.
İkinci soruyu senin dediğin gibi düşünüce cevap doğru oluyor ama ben sınavda o şekilde düşünemem ki.Son soru açıklaman için de teşekkür ederim canım.Onu anladım.

ilk başta insan anlamıyor yorgunluğunu daha sonra çıkıyor dikkat et arkadaşım kendine emi?

Doğru söylüyorsun canım.Acısı sonradan çıkıyor.Sağ ol tatlım.Aklına takılan bir şey olursa sor tamam mı?Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Sağ ol bebeğim.Anladım şimdi.1.sorum hakkında bir fikrin var mı tatlım?Şu an anlamadığım bir tek o kaldı.Senin tarihin iyi profum belki sen çözebilirsin.

Sağ ol güzelim.Evet canım üzerimden biraz yük kalktı.Çtdye başladım ama Osmanlı ve İnkılaptan zor geldi.Bugün ancak bir video izleyebildim iyi anlayabilmek için.İçime sinmeyen yerleri tekrar tekrar dinledim.Bir de videodan not aldım.O kadar.Çok yorucu ve sıkıcı bu konular.

Alan kitabı canım...
Kuzum sakıncası yoksa bana da özelden aldığın kitabı söyler misin?Merak ettim valla.

Canlarım ben kaçıyorum.Artık erken kalkmam gerekiyor.O yüzden daha erken yatıyorum eskiye göre.

Hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…