2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bade saçmalama kuzum burda birbirimize destek olmak için varız

yarın dershane var canlar kalamıcam

çok öpüyorm sizleri

kendinize iyi bakın

Son düzenleme:
Ben de erken veda ediyorum bugüm,çok uykum var... Yarın 14.30 gibi anca gelirim,dersanem var benim de...

İyi geceler herkesciklere...

aayyyy badem valla yanlıs anlamışım yazdıgını yaa
ben de et yok yok dedin sandım valla:18:

ay kuzu olsun ya valla ben öyle anladım hatta şimdi baktım ne alaka öyle anlamışım dedim :18:

instagramda bi ünlü abinin fotolarına bakıyordum bi hayranı eski eşya koleksiyonu varmış gelir misiniz diye adamı davet ediyor ay ne güldüm ya yazıııık

raporum
öytden öğretim stratejilerini çalıştım. konu sonu testinden 30 soru çözdüm. aslında öytde de öğrenme kuramları vardı ama 7 iklim bu konuyu 100 sayfada anlattığı için o konuyu yarına bıraktım. çünkü bu akşam çalışmaya geç başladım, o yüzden kısa olan öğretim stratejilerini bitirdim.
ölçmeden de soru bankamdaki kalan 160 soruyu bitirerek soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım. aslında geçen ay bitmesi gerekiyodu, biraz geç oldu; ama olsun geç olsun güç olmasın :101:

sağolasın tatlışım ama şükür ki net var. o da olmasa mecbur paraları bayılıcaktım nt ye. ama rengoşun dediği gibi gerçekten %50 daha indirimli oluyo nette. ve ben kargo parası ve kapıda ödeme vermeme rağmen yine de ucuz oluyo
kitaplar geldi.konu konu gidiyor canım almayı düşünüyosan pegemin sitesine bak.çok uygun
şimdi bakıcam macaronum
öyle yaparsın dersanem. ya ben de 7 iklimin soru bankasını alıcaktım ama benim geçen yıldan olan soru bankalarımın rehberlik ve öyt si ellenmemiş duruyo. geçen yıl zamanım kalmamıştı çözememiştim. ee gelişimle öğrenmeye çalışırken konu anlatımlıdaki soruları çözmüştüm zaten. ölçmede de öyle. bu yıl 7iklim soru bankası alıp almamakta kararsız kaldım. :44: önce farklı yayınlara bakayım, zamanım kalırsa 7iklim alırım artık
kuzum istatistiklerin mantığını bi kere kavradın mı bütün soruları çözersin merak etme
ayy görmedim bakıyorum hemen
Bugünlük bitti şükür.

maşallah meleğimeeee

Son düzenleme:
maaşallah gelişimi bitirdim çok şükür. öğrenmeden de 1 konu kaldı

instagramda bi ünlü abinin fotolarına bakıyordum bi hayranı eski eşya koleksiyonu varmış gelir misiniz diye adamı davet ediyor ay ne güldüm ya yazıııık
valla milletin işi gücü yok sosyal medyada ne yapsam diye uğraşıyor he

maaşallah kuzumm Allah arttısın

var kuzum bence almalısın. tekrar olarak en iyisi bu defterler bence. çünkü koca koca kalın kitabı açmak beni boğuyo açıkçası. tekrarlarında test de çözersin. ama mesela yanlış yaptığın bi konu olursa açar hemen bu defterden bakarsın, anlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…