2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sağ ol kuzum.Haklısın:KK31: bir de böyle çalışmayı deneyim bakalım ne olacak?

Sorular Data'dan tatlım.İlk soruda aslında bilgi eksikliği var gibi geldi bana.Atatürk dönemi diye sorsa nüfus mübadelesi olacak sanırım.Genel sorduğu için senin dediğin gibi Ege adaları olabilir aslında.Son soru çözümün için çok teşekkür ederim bebeğim.:KK16:Çok iyi anladım sayende.:KK54:

Sağ ol canım.:KK16:Sen de kendine dikkat et bebeğim.:KK16:İnsanın tansiyonu düşük olunca ders çalışmak istemiyor.Hiçbir şey istemiyor.:KK50:Sadece uyumak istiyor.:KK16:
İkinci soruyu senin dediğin gibi düşünüce cevap doğru oluyor ama ben sınavda o şekilde düşünemem ki.:KK50:Son soru açıklaman için de teşekkür ederim canım.Onu anladım.:21:

Doğru söylüyorsun canım.:KK31:Acısı sonradan çıkıyor.Sağ ol tatlım.:KK16:Aklına takılan bir şey olursa sor tamam mı?Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.:KK34:

Sağ ol bebeğim.:KK16:Anladım şimdi.:21:1.sorum hakkında bir fikrin var mı tatlım?Şu an anlamadığım bir tek o kaldı.:KK50:Senin tarihin iyi profum belki sen çözebilirsin.:KK16:

Sağ ol güzelim.:KK16:Evet canım üzerimden biraz yük kalktı.Çtdye başladım ama Osmanlı ve İnkılaptan zor geldi.Bugün ancak bir video izleyebildim iyi anlayabilmek için.İçime sinmeyen yerleri tekrar tekrar dinledim.Bir de videodan not aldım.O kadar.:KK14:Çok yorucu ve sıkıcı bu konular.:KK50:

Kuzum sakıncası yoksa bana da özelden aldığın kitabı söyler misin?Merak ettim valla.:KK34:

Canlarım ben kaçıyorum.:KK55:Artık erken kalkmam gerekiyor.O yüzden daha erken yatıyorum eskiye göre.

Hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.:KK16::KK16:

kuzum çtd yi hangi videolardan izliyosun, özelden bana atabilir misin, site linkiyse :26:
ben de senle aynı fikirdeyim. bayıyo beni tarih bayıyo :KK25: hiç içimi açmıyo :KK19:
ama mecburuz kuzum. napalım :KK4:
iyi geceler tatlı rüyalar. yeni düzeninle daha iyi çalışırsın inşallah. :KK19:

ya fiyat çok değil kuzum, evet her pzt. ama bi de şu var. evet ben eksiklerimi görüp daha fazla çalışırım. ama bunu evde de yapabilirim. onların yaptığı denemeler de netteki yayınlardan olucak. ben fem olcak diye heveslenmiştim. fakat beyaz kalem ve yargı zaten netten de kendim alıp denemesini yapabileceğim yayınlar.

dersane ortamı farklı olur filan diyeceğim ama sen idmanlısın o konuda :) istersen biraz daha bekle yılbaşından sonra tgler başlar yavaş yavaş onlara girersin

kuzum çtd yi hangi videolardan izliyosun, özelden bana atabilir misin, site linkiyse :26:
ben de senle aynı fikirdeyim. bayıyo beni tarih bayıyo :KK25: hiç içimi açmıyo :KK19:
ama mecburuz kuzum. napalım :KK4:
iyi geceler tatlı rüyalar. yeni düzeninle daha iyi çalışırsın inşallah. :KK19:

Tatlım ben o videoları bu forumda bir arkadaş ihtiyacın 2013 videolarını paylaşmış.Oradan sadece çtdleri indirdim.4 tane video var ve dün akşam videoların hepsine bir göz attım.Son videoda Osmanlı kuruluş yükselme duraklama gerileme siyasi tarihini falan da anlatmış.Çok sevindim.:21:Biliyorsun ki Hakan Dede bunları anlatmamış.:KK50:Ben de o zaman bu konulara çalışırken sadece kitaptan özet çıkarıp sorularını çözerek çalışmıştım.Bir de buradan dinleyeceğim vaktim olduğunda.Tabi hiç kimse Hakan Dede'nin eline su dökemez ama hiç yoktan iyidir.

Çtdyi kendi başıma okuyarak çalışsaydım hiçbir şey anlamazdım.En azından hoca anlatırken sınavda çıkabilecek önemli konuları söylüyor.Ben şimdi sana linki özelden gönderirim.Sen de oradan izlersin canım.:KK16:

Aslında ben Tarihi çok severim ama sınav için değil.Dinlemeyi tarih romanları okumayı.:KK16::KK16:Ama sınav olunca beni geriyor, ya yine yapamazsam diye.:KK14:Bir de videolar çok uzun.:KK50:Bir tanesi 2 saat falan sürüyor.O yüzden de bunaldım galiba.:KK14::KK37:

Neyse kuzular ben gideyim.:KK55:Daha 3 video daha izleyip özet çıkarmam gerek.:KK50:
Kendinize iyi bakın.:KK16:Öptüm.:KK54::KK54:

Tatlım ben o videoları bu forumda bir arkadaş ihtiyacın 2013 videolarını paylaşmış.Oradan sadece çtdleri indirdim.4 tane video var ve dün akşam videoların hepsine bir göz attım.Son videoda Osmanlı kuruluş yükselme duraklama gerileme siyasi tarihini falan da anlatmış.Çok sevindim.:21:Biliyorsun ki Hakan Dede bunları anlatmamış.:KK50:Ben de o zaman bu konulara çalışırken sadece kitaptan özet çıkarıp sorularını çözerek çalışmıştım.Bir de buradan dinleyeceğim vaktim olduğunda.Tabi hiç kimse Hakan Dede'nin eline su dökemez ama hiç yoktan iyidir.

Çtdyi kendi başıma okuyarak çalışsaydım hiçbir şey anlamazdım.En azından hoca anlatırken sınavda çıkabilecek önemli konuları söylüyor.Ben şimdi sana linki özelden gönderirim.Sen de oradan izlersin canım.:KK16:

Aslında ben Tarihi çok severim ama sınav için değil.Dinlemeyi tarih romanları okumayı.:KK16::KK16:Ama sınav olunca beni geriyor, ya yine yapamazsam diye.:KK14:Bir de videolar çok uzun.:KK50:Bir tanesi 2 saat falan sürüyor.O yüzden de bunaldım galiba.:KK14::KK37:

Neyse kuzular ben gideyim.:KK55:Daha 3 video daha izleyip özet çıkarmam gerek.:KK50:
Kendinize iyi bakın.:KK16:Öptüm.:KK54::KK54:

canım çtd ye iki kere çalıştım ama hiçbirşey anlamadım.. Bana da videoların linkini atabilir misin?

oyyy bence en doğru kararı verdin :KK66::KK66::KK66: çok sevindim nathalicim :KK48: ee bugün durumlar nasıl, çalışabildin mi?

saol sedefcim :KK16: durumlar iyi çok şükür, dün çalıştım evet. genel bir tekrar yaptım sözellerden. x defterinden bir de vatandaşlık için pegemden :KK76:

Yok kızçem iyiyim şükür de yorgunum çok,dökülüyor her yerim...:KK50::KK50:

Sedefiimmm...:KK16::KK16: Şu ölçme bilginin onda birini bana versene be yaa...:KK52::nazar:

Dersanem çözümlü olmaması kötüymüş yaa..:KK50: Çözümlü deneme çözersin sen de o şekilde telafi edersin,sıkma o güzel canını kuşikom.:21::21:

dikkat et canım yorgunlukla başlıyo hastalık havalardan, hasta olmayasın sonra :KK54:

Hangi gün?

Evet bazen bir şeyi o kadar çok istiyorsun ki olmuyor... Hep uzaktan bakmak zorunda kalıyorsun

Sonra hevesin kaçıyor, çabalamaktanda yoruluyorsun

Ayağını uzatıp, sakince dinlenmek istiyorsun ama içinden o iğrenç his kalk ders çalışman lazım diyor

Sen yatağının ortasında dağılmış saç, benekli pjamalarınla ahmet veliden 51/10 fazla çalışıyorsa... hesaplıyorsun

Üstelik hayatında hiç çabalamamış insanların senin hedefine sahip olduğunu bilirken...

Hayat biz bakarken soyunamıyormuş, vazgeçersek verirmiş isteklerimizi

Ne yapayım ben vazgeçtiğim isteğimi ? :KK14:

duygularıma tercüman oldun valla badecim :KK31: vazgeçmek gerekiyor bazen gerçekten. kendimizi sıkmadan, hayattan da bıkmadan boş vermek. elden geldiği kadar tabi artık ne yapalım. şu an iyiysen sorun yok da gitmeyi düşünmeyesin :KK20:

sedefcim, ben kullanmadım hiçbirini ama ales forumlarında iht. soru külçesinin soruları güzel diye övüyorlardı :26:

Sağ ol kuzum.Haklısın:KK31: bir de böyle çalışmayı deneyim bakalım ne olacak?

Sorular Data'dan tatlım.İlk soruda aslında bilgi eksikliği var gibi geldi bana.Atatürk dönemi diye sorsa nüfus mübadelesi olacak sanırım.Genel sorduğu için senin dediğin gibi Ege adaları olabilir aslında.Son soru çözümün için çok teşekkür ederim bebeğim.:KK16:Çok iyi anladım sayende.:KK54:

Sağ ol canım.:KK16:Sen de kendine dikkat et bebeğim.:KK16:İnsanın tansiyonu düşük olunca ders çalışmak istemiyor.Hiçbir şey istemiyor.:KK50:Sadece uyumak istiyor.:KK16:
İkinci soruyu senin dediğin gibi düşünüce cevap doğru oluyor ama ben sınavda o şekilde düşünemem ki.:KK50:Son soru açıklaman için de teşekkür ederim canım.Onu anladım.:21:

Doğru söylüyorsun canım.:KK31:Acısı sonradan çıkıyor.Sağ ol tatlım.:KK16:Aklına takılan bir şey olursa sor tamam mı?Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.:KK34:

Sağ ol bebeğim.:KK16:Anladım şimdi.:21:1.sorum hakkında bir fikrin var mı tatlım?Şu an anlamadığım bir tek o kaldı.:KK50:Senin tarihin iyi profum belki sen çözebilirsin.:KK16:

Sağ ol güzelim.:KK16:Evet canım üzerimden biraz yük kalktı.Çtdye başladım ama Osmanlı ve İnkılaptan zor geldi.Bugün ancak bir video izleyebildim iyi anlayabilmek için.İçime sinmeyen yerleri tekrar tekrar dinledim.Bir de videodan not aldım.O kadar.:KK14:Çok yorucu ve sıkıcı bu konular.:KK50:

Kuzum sakıncası yoksa bana da özelden aldığın kitabı söyler misin?Merak ettim valla.:KK34:

Canlarım ben kaçıyorum.:KK55:Artık erken kalkmam gerekiyor.O yüzden daha erken yatıyorum eskiye göre.

Hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.:KK16::KK16:

sen sağol canım rica ederim ne demek :KK54:

öğlen türkçeden üç test çözdüm. şimdi de coğrafyaya bir el atayım :KK55:

görüşürüz kuzucanlar, öpüldünüz :KK54:

öyle sedefim herkes mutlu ben neden mutsuz olayım. farkettimde bu sınavdan sonra çok fazla ezikleri oynadım. ilk başta ben başaramadım diye acıdım kendimi. diğerlerinin öyle davranması olağan. güçlü durucam bundan sonra. sınav zamanında psikolojimi çökerten şahıs şimdi öyle mutlu ki... hakkımı helal etmiyorum kimseye hele bir atanalım beni küçümseyen herkesi tek tek silicem hayatımdan :KK19:

valla aynılarını düşünüyorum. duygularıma tercüman olmuşsun.
hee ya dedim bende alırım o denemeleri, kurarım saatimi. çözerim güzel güzel. sonra da bakarım netlerime. dediğin gibi zaten az çok insan anlıyo kendini.
bi de ortamı bilmiyorum femde, acaba nasıl bi sınav ortamı var. ihtiyacınki berbattı. deneme olduğumuz sınıfın altı bimdi ve denemeler cuma günü oluyodu. cuma günü de bime malzeme geliyodu, kamyondan onları taşıyolardı. o sesle soru çözmeye çalışıyoduk. hizmetli teyzeler bize denemeleri dağıtıyodu, başlama ve bitirme zili yoktu. biz sınav olurken içeriye bir sürü kişi girip çıkıyodu. bi kaç kere gittim, bi daha gitmedim. fem nasıl bilmiyorum. bi de parayı peşin alıyolarmış. o yüzden bi kereliğine deneme şansım da yok. ben kararımı verdim gitmicem :KK1:

zaten her daim onlar hayatına gayet güzel devam ederler. biz kazık yemişliğimiz öylece kalırız kuzum. ben de arkadaşlarımdan çok kazık yedim. daha da yemem diyodum kiiii gene aldım darbemi. hem de sanaldan. ki eskiden hep susardım ağlardım üzülürdüm günlerce aylarca.. ama bu sefer lafımı da esirgemedim. biliyosun burda konuştum açık açığa.. gizlim saklım da yok. yine üzüldüm, hayal kırıklığı yaşadım, ama en azından içimden attım, rahatladım. sen de öyle yap bundan sonra, en iyisiymiş gerçekten. içine ata ata nereye kadar..

:KK14::KK14: Yarama tuz döktünüz,kezzap döktünüz,kabuk bağlayan yaramı kanattınız vs...:KK53::KK53:

Hepimiz aynı dertlerden muzdaribiz...Yeminle birbirine bu kadar benzeyen insan bir araya gelemezdi herhalde...

O sınavlardan sonra toparlanabildik ya valla bravo bize...:KK9::KK9::KK53:

O yüzden artık geriye bakmayalım...:nazar::nazar:

Dersaneden geldim,çok yorgunum...:KK14: Mutlak değere bakmam lazım mutlaka...:KK53::KK53: Iyyk iğrencim ya.:KK37::KK37:

Gece gelirim sanırım ama molalarda da uğramaya çalışırım.:nazar:

Hepinizi kocaman öpüyorumm..:KK16::KK16:

Selam kızlaarr.
Bu topiği çok seviyorum.
Ne kadar güzel paylaşımlar ve arkadaşlıklar var maşallah :)
İnanın şimdiden ders çalışma azmim oluştu.
Kitaplarımı alınca aranızda olacağuum tabi siz de isterseniz :)
Eğitim bilimleri için yedi iklim e karar verdim gibi.
Ama gk gy hangisini alsam bilemedim.
İhtiyaç,yargı,data,pegem?
Kitap almayı çok seviyorum ama keşke bir de karar verebilsem :)

şimdiden ağzım ekşidi :KK53:

Tepkisel koşullanma...:KK53::KK53:

Selam kızlaarr.
Bu topiği çok seviyorum.

Ha şöyle yav yazın...:KK53::KK53: Tabi gel mutlaka bekleriz....

Ben başlangıç için İhtiyaç diyorum...:KK8::KK8:

Selam kızlaarr.
Bu topiği çok seviyorum.
selam :KK3: valla dışarıdan harıl harıl okuyup azimlenmektense buraya bizimle birlikte yazmanız daha iyi bence.:KK34: biz de kendimizi kullanılmış hissetmeyiz bu sayede :KK6:
her zaman bekleriz. ben gk gy konu anlatımı için datayı öneririm.

seni görünce de içimde böyle kelebekler uçuyor, her yere kalp atıyorum :KK16: aynı bu smile gibi. bak bu da tepkisel :KK19:

Ben başlangıç için İhtiyaç diyorum...:KK8::KK8:[/QUOTE]

Tamam canım 2 gün sonra alcam inşallah.
Ben de artık bir kpssli olayım :)

Selam kızlaarr.
Bu topiği çok seviyorum.
selam :KK3: valla dışarıdan harıl harıl okuyup azimlenmektense buraya bizimle birlikte yazmanız daha iyi bence.:KK34: biz de kendimizi kullanılmış hissetmeyiz bu sayede :KK6:

seni görünce de içimde böyle kelebekler uçuyor, her yere kalp atıyorum :KK16: aynı bu smile gibi. bak bu da tepkisel :KK19:

Bu pekiştirece hiç alışma olmasın bende...:KK16::KK16: Kuzucumm.:KK54:

X