2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yediiklimin cok salakça eğitim soruları var.zorlastırmak için sacma sapan soruyorlar beyaz kalem ve yargıyı öneririm.Fem de güzeldir.
yediiklim bence daha cok gy gk sorularında iyi.

Bu arada hepinize merhaba bende bi öğretmen adayıyım subat atamasını bekliyorum kısmetse subatta atanacağım.KPSS işinde birazcık tecrübeliyim.Fen ve teknoloji olunca bölümüm epeyce ineklemek gerekiyor bütün yayınları cozuyorsun haliyle.
Kaynak kitaplar hakkında size yardımcı olabilirim içerik acısından.Hepinize kolay gelsin

merhaba üşengeçlikten adını yazamadığım arkadaşım :KK9:
biz de tecrübeliyiz maaleesef :KK68:

osmanlıda kültür ve medeniyet :119: her okuduğumda ilkmiş gibi :KK53:
Bende yarım başlayacağım, biraz önce baktım da gözümü korkuttu sayfalar bile :KK14:

Bugün gündüz dershaneye gittim gündüz çalışmadım ama aksamim verimli geçti. Şimdi ise o ses türkiye :KK36:

Bende yarım başlayacağım, biraz önce baktım da gözümü korkuttu sayfalar bile :KK14:

Bugün gündüz dershaneye gittim gündüz çalışmadım ama aksamim verimli geçti. Şimdi ise o ses türkiye :KK36:

Hakan dededennn dinlemiştim o kısa anlatmıştı :KK30: ihtiyaçtan baktım bende oku oku bitmedii :KK23:

İyi seyirleerr :KK31:

osmanlıda kültür ve medeniyet :119: her okuduğumda ilkmiş gibi :KK53:

Osmanlımmm...:KK16::KK16::KK16:

Maşallah Safranımaa....:KK9::KK9::KK9:

Benim de verimliydi şükür...

kızlar bu yapı geçerliği ile kapsam geçerliğini nasıl ayırt ediyorsunuz
ya da karıştıran bir tek ben miyim :KK43:

kızlar bu yapı geçerliği ile kapsam geçerliğini nasıl ayırt ediyorsunuz
ya da karıştıran bir tek ben miyim :KK43:

Kapsam geçerliği konu ile alakalı kuzum... Bütün konuların sınavda yer alması işte.... Mesela Osmanlı Devletinden sınav yapıyorsun,Kuruluş ve Yükselmeden sorarsan sadece düşük olur kapsamı...Ama hepsinden birer ikişer şey sorarsan genişler kapsamı.Kaba tabirle bu.:KK14::KK54:

Kapsam geçerliği konu ile alakalı kuzum... Bütün konuların sınavda yer alması işte.... Mesela Osmanlı Devletinden sınav yapıyorsun,Kuruluş ve Yükselmeden sorarsan sadece düşük olur kapsamı...Ama hepsinden birer ikişer şey sorarsan genişler kapsamı.Kaba tabirle bu.:KK14::KK54:

yapı geçerliği de aynısı değil mi:26:

Senin bu tarih aşkın beni benden alıyor valla maşallah canım. Keşke bende sevebilsem tarihi. İlk defa tarih öğrenecek birine ne önerirsin :KK17:

X