2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

peki evde kardeşine baktıgı için dışarı çıkamayan çocuğa ne olacaksın diye sorulunca şoför olacağım çünkü onlar istediği yere gidebiliyor demesi hangi savunma mekanizması?

Ne alaka la ? :26:

ay ne bileyim yediiklim öldürecek beni :KK68:

şuna da baksana :26:
20 yaşındaki kız evlenmekten çekinmekte, evleneceği kişini uydusu olmaktan korkmaktadır
bu hangi dönemin aksamasından dolayıdır?

özerklik, güven, girişimcilik,yakınlık, kimlik kazanma

ay ne bileyim yediiklim öldürecek beni :KK68:

şuna da baksana :26:
20 yaşındaki kız evlenmekten çekinmekte, evleneceği kişini uydusu olmaktan korkmaktadır
bu hangi dönemin aksamasından dolayıdır?

özerklik, güven, girişimcilik,yakınlık, kimlik kazanma

Özerklik.:26::44:

Yer yon degistirme normal bir cevap degilmi bende icimden cevaplayinca yuceltme dedim ama istedigi yere gidebiliyor derken yer belirtiyor zaten karistigim icin kusura bakmayin hosuma gidiyor cozmek

Yer yon degistirme normal bir cevap degilmi bende icimden cevaplayinca yuceltme dedim ama istedigi yere gidebiliyor derken yer belirtiyor zaten karistigim icin kusura bakmayin hosuma gidiyor cozmek
karışabilirsin wolus :KK34:
ben hala anlamadım ama:KK1:

Uydusu olmak ne demek la ? Her şeyi onun dediği gibi yapmak...

Haa...İpotekli kimlikten dolayı,ergenlik,çaktım...:KK52::KK52:

ay kimliği düşününce doğru ama soruyla ne alaka kimlik:KK19: dönem demiş öyle sorsa biz de tak diye çözerdik böyle karıştırmazdık tabi:KK9::KK9:

yediiklimin cok salakça eğitim soruları var.zorlastırmak için sacma sapan soruyorlar beyaz kalem ve yargıyı öneririm.Fem de güzeldir.
yediiklim bence daha cok gy gk sorularında iyi.

Bu arada hepinize merhaba bende bi öğretmen adayıyım subat atamasını bekliyorum kısmetse subatta atanacağım.KPSS işinde birazcık tecrübeliyim.Fen ve teknoloji olunca bölümüm epeyce ineklemek gerekiyor bütün yayınları cozuyorsun haliyle.
Kaynak kitaplar hakkında size yardımcı olabilirim içerik acısından.Hepinize kolay gelsin

X