2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi la konuşmazsanız ben de bdv.ye gidiyom :63:
banlanırsam görürsünüz:KK58::KK58:

iyi geceler kızlar nasılsınız? monam badem hayırdır?

iki günde sizleri özledim geçmişi okumak istedim ama ben bıraktığımda 350lerde idi gözümde büyüdü o kadar sayfa okuyamadım ben:2:

La yarın para harcamak istiyi canım ne alim ? :KK14:
tunik al :KK12: trençkot al:KK12:

iyi geceler kızlar nasılsınız? monam badem hayırdır?

iki günde sizleri özledim geçmişi okumak istedim ama ben bıraktığımda 350lerde idi gözümde büyüdü o kadar sayfa okuyamadım ben:2:
mrisim iyi gecelerr:KK16: sen nasılsın bebekim:KK19:
Ben yatıyorum,yoksa bu kafa bozukluğuyla ban yiyecem....:KK53::KK53:

İyi geceler ballarım...:KK16::KK16::KK16:

iyi geceler kızcem ay yetişemedim anketlere daldım bir an:KK9:

tatlım öncelikle bizi bu kadar düşündüğün için çok teşekkür ederiz :KK16:
ama biz de seni düşünmek isteriz, karşılık anlamında değil, gerçekten hak ettiğini bulman için. seni kaybetmek istemeyiz.
mayıstan beri diyosun. bence çok erken başlamışsın, o yüzden bi bıkkınlık olmuş sende.
bak biz de sınav sonuçlarımız açıklandığında ağustostu. daha tercih sonuçları açıklanmamıştı ama zaten az çok olmıcağını biliyoduk. fakat yine de çalışmaya başlayamadık. eylülde kesin çalışalım dedik yine olmadı. demek ki doğru zaman değilmiş dedik. hemen hemen çoğumuz ekimde başladık. ve şu ana kadar da hala bile tam verimli çalıştığımız söylenemez. asıl iş şimdiden sonra başlıyo
bak niloş fln da dedi geçen yıl aralıkta başlamıştım diye. tamam atanamadı ama gayet verimli çalıştığını ben biliyorum.
bence kararını tekrar gözden geçir. biz sana destek oluruz. inan bizim de senden bi farkımız yok. burda çok çalışıyomuşuz gibi duruyo ama ben de şahsen kendimi yeterli görmüyorum. ama biliyorum ki rengoş gibi devamı iyi gelicek.
daha önümüzde çok ay var. pes etmemelisin. gelişimde buna öğrenilmiş çaresizlik denir :KK1: sende bu kendini gerçekleştiren kehanete dönüşmesin. buna izin verme nolur. bi kaç gün hiç ders düşünme, bunu gerçekten isteyip istemediğini düşün. eğer istiyorum dersen biz yolun sonuna kadar senin elinden tutarız :KK48:

sedefcim dediğin gibi pes etmeyi hiç istemiyorum. dün artık o kadar depresifleşmişim ki bi saat oturdum ağladım :KK30: sanırım kendime de geldim böylece. kitaplarıma bakıp durdum içim acıdı :KK14: kararımdan vazgeçtim böylelikle...

bu arada geçmişi okuyamamıştım nişan tarihiniz belirlendi galiba, hayırlı olsun canım maşallah :nazar: tebrik ediyorum. sizin gibi sevenleri görünce aşktan yüzü gülmemiş ben ümitleniorum valla :KK1:

Aklıma geldi ama işi vardır dedim,yoğundur belki dedim,bir sorun vardır belki dedim...

Bak canım...Akıl vermek değil bu ama...İnan bu aya kadar gelmişsin,bundan sonra bırakmak gerçekten yazık eder emeklerine...

Dönem dönem hepimiz yaşıyoruz bu durumu...:KK5::KK5:

O yüzden düşün taşın iyice...Ama benim temennim seni burada bomba gibi görmek.:KK51::KK51:

monacım canım ya, işte dediğim gibi size baştan yazacaktım da olmadı :KK17:

içimi acıtan zaten dediğiniz şey canım, emekler, beklentiler...

kızlar valla ne diyeyim çok sağolun...

şu an bomba gibi olmasam da bu yolda aranızdayım :KK19:

kendimi şımarık çocuklar gibi hissettim bi an :KK1:

sedefcim dediğin gibi pes etmeyi hiç istemiyorum. dün artık o kadar depresifleşmişim ki bi saat oturdum ağladım :KK30: sanırım kendime de geldim böylece. kitaplarıma bakıp durdum içim acıdı :KK14: kararımdan vazgeçtim böylelikle...

bu arada geçmişi okuyamamıştım nişan tarihiniz belirlendi galiba, hayırlı olsun canım maşallah :nazar: tebrik ediyorum. sizin gibi sevenleri görünce aşktan yüzü gülmemiş ben ümitleniorum valla :KK1:

monacım canım ya, işte dediğim gibi size baştan yazacaktım da olmadı :KK17:

içimi acıtan zaten dediğiniz şey canım, emekler, beklentiler...

kızlar valla ne diyeyim çok sağolun...

şu an bomba gibi olmasam da bu yolda aranızdayım :KK19:

kendimi şımarık çocuklar gibi hissettim bi an :KK1:
kuzum gelmişş :KK64:
hem şımar ne olmuş:KK12:
çok sevindim yaa iyi ki geldin datlum yuppiiii:KK55::KK55:

X