2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Çok sağ ol kuzum:KK16:Ben de bu sene çalıştığım için ya yine olmazsa emeklerim boşa çıkarsa diye düşünmüyor değilim.:KK14::KK14:Hadi önceden pek çalışmadığım için kendime dert etmemiştim.İnşallah bu kuruntularımızı çalıştıkça aşarız meleğim.:KK16:

O zaman ben daha bekleyim kitapların çıkmasını.Ben de geçen sene Data'nınkini almıştım.Keşke almasaymışım diyorum çünkü bizim bildiğimiz şeyleri tekrar etmişler aynen.Lise düzeyinde konu anlatımlı kitap gibiydi.Onu da hiç beğenmedim.:KK50:

Çtdyi de çalışayım kuzum o zaman.:KK6:Ben de öyle düşündüm ama konular çok sıkıcı olduğu için acaba sonraya mı bıraksam diye arada şeytan dürtüyor işte.:44::KK1::KK47:Ben de hiç sevmem bu konuları ama yapacak bir şey yok mecbur çalışacağız.:KK50:

Ben de sizi çok özledimmmm güzellerim.:KK16::KK54:Sağ ol kuzum.Nazarla bakanların gözü çıksın inşallah.:KK16:

Çok sağ ol fıstığım.:KK16:En iyisi çtdyi de çalısayım da sonra kafam rahat olsun.Denemeye falan giremiyorum kuzum ben ilçede olduğum için burada kpss dershanesi yok.:KK50:O yüzden en fazla evde deneme çözebilirim tatlım.

kayıp dizisini izledim.şimdi rehberlik çalışcam :KK23:

sen napıosun

Selam kızlar:KK3:
Çalışan arkadaşlar hepinize maşallah:nazar:Ne çok yazışmışsınız kızlar oku oku zor bitirdim:KK37: :KK1:3 gün boyunca dershanem olduğu için sık giremicem bebişler.Görüşmek üzere,öpüldünüz:KK16::KK54:

Kızlar kuzum daha iyi en azından artık kusmuyor, bugün okula gidebildi... Güzel ablalarının duaları kabul oldu herhalde, teşekkür ederim.:KK17:
Sınırlı vaktim var yazamıyorum, okuyamıyorum :)

Misafirliğe gideceğiz...
Sağlıcakla kalın

İyi akşamlar herkesee :KK3::KK3:

1000. Sayfamız hayırlı uğurlu olsun. Şenlikler başlasın

sigaranın kanser yaptıgını bilen onkologun içmeye devam etmesi?
a.bastırma
b.inkar
c.karşıt tepki kurma
d.çarpıtma :26:

Bastırma....:44::44::44:

yav sen beni boşver :KK4:
anlamadıgım için öylesine cevap verdim ben :KK9:

O zaman en çok karıştırılanla açıklayayım...:KK1:

Eğer yok yaaa sigara zararlı değil,sigara bir şey yapmıyor deyip içmeye devam etseydi bu inkar olurdu.:KK25:

Ama adam zararını bildiği halde içiyor,yani zararı unutmaya çalışıyor.:KK51:

O zaman en çok karıştırılanla açıklayayım...:KK1:

Eğer yok yaaa sigara zararlı değil,sigara bir şey yapmıyor deyip içmeye devam etseydi bu inkar olurdu.:KK25:

Ama adam zararını bildiği halde içiyor,yani zararı unutmaya çalışıyor.:KK51:
tamam fındıgım karsıt tepki dedim heralde ben en son :KK53::KK53: sağ olasın :nazar:

Psikoloji ,gelişim psikoloji , kavramlar ve psikiyatride gördüük :KK1:
Öğretimde var bu döneem kuramlar falan :KK6:

he ben kpss.de var sandım da canım. :KK1:

bugün öyle mıy mıy ders çalıştım ki :KK37:
kafama silah dayadılar sanki çalış diye :KK53:

X