2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

:KK9::KK9::KK9: Sedefim maşallah harikasın.

Yok la yanlış yaptım...:KK53::KK53:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK1:

Dimi Tuğbişim bence de...:KK33::KK33:

Zaten bi hamile kalayım 9 ay görcek o gününü...:KK23::KK49::KK53:

Maşallah kuzum bu yıl bizim inşallah...:KK16::nazar::KK39:

Performans düşüklüğü yaşayan halin buysa...:KK53::KK53::KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19: Helal olsun maşallah zümreme...

Canım çdt de az buçuk bilgin varsa çıkarıver aradan ben öyle yapacağım çünkü...:KK53: Salça olmasın başımıza yeni yılda,zaten hiç sevmiyom...:KK19::KK19:

Maşallah diyorum kuzucum Allah nazarlardan saklasın çok güzel çalışmışsın...:KK9:

O eksiklik hissi bende de var.:KK50: Korkuyorum yapamayacağım diye,ya kazanamazsam ya bilmediğim yerden uyuz bir şey sorarlarsa diye,bunu aşmamız lazım ama...:KK14::KK14:

15 inden sonra çıkacakmış bu ayın zümrem,dün hoca öyle söyledi bize.... Ve bu kitaba gelince,ben buna bakıp girmiştim,yan gel yat daha iyi....Bakmadan girsem de o kadar netim çıkardı...:KK31::KK31:

Çok sağ ol kuzum:KK16:Ben de bu sene çalıştığım için ya yine olmazsa emeklerim boşa çıkarsa diye düşünmüyor değilim.:KK14::KK14:Hadi önceden pek çalışmadığım için kendime dert etmemiştim.İnşallah bu kuruntularımızı çalıştıkça aşarız meleğim.:KK16:

O zaman ben daha bekleyim kitapların çıkmasını.Ben de geçen sene Data'nınkini almıştım.Keşke almasaymışım diyorum çünkü bizim bildiğimiz şeyleri tekrar etmişler aynen.Lise düzeyinde konu anlatımlı kitap gibiydi.Onu da hiç beğenmedim.:KK50:

Çtdyi de çalışayım kuzum o zaman.:KK6:Ben de öyle düşündüm ama konular çok sıkıcı olduğu için acaba sonraya mı bıraksam diye arada şeytan dürtüyor işte.:44::KK1::KK47:Ben de hiç sevmem bu konuları ama yapacak bir şey yok mecbur çalışacağız.:KK50:

sedefim rüyan için hayrolsun de kuzum. ya valla öyle şeylerden ben de çok korkuyorum :18: hayırlı yere atanmak nasip olsun tüm topiğe aminn :13:
monam esas performansımın yüksek olduğu hali göstermedim daha size :KK52::KK52:
mantarkayam özledim ki ben seniii:KK55: maaşallah kuzum nazarla bakanlar catlasın :63: Allah daha arttırsın inşallah calısmalarını:KK12:

ben de kitap sipariş vereceğim bugün vira bismillah :KK55:
görüşürüz canlarr :KK16:

Ben de sizi çok özledimmmm güzellerim.:KK16::KK54:Sağ ol kuzum.Nazarla bakanların gözü çıksın inşallah.:KK16:

maşallah canım :nazar::nazar::nazar::nazar::128:
çağdaş dünya tarihine de çalış kuzum bence çıksın aradan
hem denemeye falan girersen çdt soruları boş kalır kendini değerlendiremezsin :KK34:

Çok sağ ol fıstığım.:KK16:En iyisi çtdyi de çalısayım da sonra kafam rahat olsun.Denemeye falan giremiyorum kuzum ben ilçede olduğum için burada kpss dershanesi yok.:KK50:O yüzden en fazla evde deneme çözebilirim tatlım.

Selam kızlar:KK3:
Çalışan arkadaşlar hepinize maşallah:nazar:Ne çok yazışmışsınız kızlar oku oku zor bitirdim:KK37: :KK1:3 gün boyunca dershanem olduğu için sık giremicem bebişler.Görüşmek üzere,öpüldünüz:KK16::KK54:

Kızlar kuzum daha iyi en azından artık kusmuyor, bugün okula gidebildi... Güzel ablalarının duaları kabul oldu herhalde, teşekkür ederim.:KK17:
Sınırlı vaktim var yazamıyorum, okuyamıyorum :)

Misafirliğe gideceğiz...
Sağlıcakla kalın

1000. sayfaya yetiştim :KK52:
nasılsınız kızcelerim :KK12:

Kızlar kuzum daha iyi en azından artık kusmuyor, bugün okula gidebildi... Güzel ablalarının duaları kabul oldu herhalde, teşekkür ederim.:KK17:
Sınırlı vaktim var yazamıyorum, okuyamıyorum :)

Misafirliğe gideceğiz...
Sağlıcakla kalın

GEÇMİŞ olsun

İyi akşamlar herkesee :KK3::KK3:

iyi akşamlarr :nazar:

1000. Sayfamız hayırlı uğurlu olsun. Şenlikler başlasın

:KK52: :KK52: :KK52:

sigaranın kanser yaptıgını bilen onkologun içmeye devam etmesi?
a.bastırma
b.inkar
c.karşıt tepki kurma
d.çarpıtma :26:

X