2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sedefim ben senin çizelgeni kutlamayı unutmuşum hayırlı olsunn
ben cıkıyorum canlarım iyi gecelerr :125:

sedefim ben senin çizelgeni kutlamayı unutmuşum hayırlı olsunn
ben cıkıyorum canlarım iyi gecelerr :125:

sağol sedefim benim
çizelgen hayırlı olsun kuzucum

sağolun benim bitaneciklerim
iyi geceler tatlı rüyalar
iyi geceler demişken aklıma geldi ya 24 kasımda 2 öğretmen kaçırdılar ya, ben de geçen akşam rüyamda kaçırıldığımı gördüm ücra bi köyde öğretmenmişim. beni kaçırıyolar, arabada bi süre gidiyoruz, sonra yol kenarına atıyolar. ben de arkalarından plakayı almaya çalışıyorum. ama gözümdeki astigmat iyice ilerlemiş, o yüzden bi türlü okuyamıyorum plakayı çok saçma bi rüyaydı ama ter içinde uyandım valla baya tırstım :18: geçen gün işte o kaçırılan öğretmen haberinden baya etkilenmiştim, bi de o akşam gözlerim acımıştı, gözlüklerimi takmalıyım falan diyodum kendi kendime. 2 si bilinçaltıma nasıl işlediyse artık ortaya böyle bi rüya çıkmış

hayır diyelim hayır olsun sedefim..
ben de çok etkilendiğim bir şey olunca rüyamda görürüm

hayır diyelim hayır olsun sedefim..
ben de çok etkilendiğim bir şey olunca rüyamda görürüm

ben de tuğbim, hemen o gecemi kabuslarla geçiririm. aynen hayır olsun.
bi de kabustan uyanınca onura mesaj atmışım, ''beni kaçıran arabanın plakasını alamadım, gözlerim görmedi, alamadım. napcam ben şimdi'' yazmışım uyku sersemi çok çabuk etkileniyorum :96:

valla alemsin kuzuum

ben de bir gün gece msjlaşırken uyku sersemi "hfşbf klgn" bunun gibi
bir msj atmışım sevdicek söyleyince çok gülmüştüm

benim çok fena uykum geldi sedefim çok öpüyorum seni
iyi geceler tatlı rüyalar
rüyanda sevdiceğini gör

hahah benim de öyle çok oluyo kuzum
iyi geceler tatlı rüyalar tuğbişim. sen de sevdiceğini gör

maşallahhh

ahh tatlışım kıyamam hiçç tamam kuzum ay sonuna kadar sıkı bi şekilde çalış sen. 1 aralıkta tarih bittiiii çığlıklarıyla burda bekliyorum seni

Merhaba kuzucuklarım.Fıstıklarım sizler nasılsınız, neler yapıyorsunuz bakalım?:44:Ben geldim.Sizleri çok özledim.Ama size verdiğim sözü de tuttum galiba.Bir gün gecikmeli bile olsa.Evet çağdaş Türk ve dünya tarihi hariç çok şükür tarihi sonlandırdım güzellerim.Şimdi ben size bir şey sormak istiyorum.Bir türlü karar veremedim çtdyi şimdi hazır tarihe alışmışken aradan çıkarayım mı, yoksa sonra sınava yakın mı çalışayım bilemedim.Bir akıl verin güzellerim ya.

Siz neler neler konuşmuşsunuz öyle.Binli sayfalara yaklaşmışsınız maşallah.Tabi haliyle geçmişi pek okuyamadım.Biraz göz gezdirebildim.Genel değerlendirmeler yapmışsınız.Maşallah güzel güzel ders çalışmışsınız.

Kuzum Sedefim nişah tarihi kararlaştırmışsınız.Çizelgen de hayırlı olsun bebeğim.Çok sevindim tatlım.İnşallah hayırlısıyla Rabbim tamamına erdirsin

Yeni arkadaşlar gelmiş.Hepsine hoşgeldiniz diyorum.

En son bıraktığımda memur atamalarının sonuçlarını bekliyorduk arkadaşlar.Acaba atanan var mı?Merak ettim.İnşallah yerleşen arkadaşlarımız vardır da bu kpss illetinden kurtulmuşlardır.

Benim neler yaptığıma gelecek olursak Kurtuluş Savaşı, Atatürk inkılapları,Atatürk ilkeleri, Atatürk dönemi iç ve dış politika konularını bitirdim.Videolarını izleyip notlarımı aldım.Eksik yerlerimi Data'dan tamamladım.Bir de bir kez Yediiklim Keyifli Tarih'ten tekrar ettim.2 soru bankasından da sorularını çözdüm.

Hazır başlamışken ziyaretçilerin gözünün değeceğini bile bile bir genel değerlendirme yapmak istiyorum.Ben eylülün son haftası başlamıştım çalışmaya.Eylülün son haftasında Türkçe, matematik çalışmıştım.Toplamda bir haftada 1338 soru çözmüşüm bu iki dersten.

Ekim ayında ise Türkçe ve matematik konularını bitirmiştim ve bu iki dersten iki soru bankası bitirdim sayılır.Bir tek Türkçeden paragraf testlerimi ve matematikten 3 karma testimi çözemedim.Onları da sonra çözerim artık.Toplamda Türkçeden maşallah 2492 soru, maşallah matematikten 2916 soru çözmüşüm.Toplamda 5468 soru çözmüşüm.

Kasım ayında ise geometri ve tarihi bitirdim çok şükür.Ama geçen ayki kadar soru çözemedim malesef.Çıkardığım özetler benim çok vaktimi aldı.Bu ay geometriden 1049, tarihten 2749, Türkçeden 26 soruyla birlikte 3824 soru çözebildim.Tabi soru sayımın daha fazla olması gerekiyordu.

Genel değerlendirmeme geleyim.Sanki hep olmayan oturmayan bir şeyler var.Çok ağır ilerliyorum konularda.Aralık geldi daha benim tonla konu duruyor.Biraz daha hızlanmam gerek ama ben daha fazlasını yapamıyorum.Keşke biraz daha hzlanabilsem.Bugüne kadar elimden geldiğince çalıştım ama yeterli değil sanki.:44::44:Aman bilmiyorum neyse bu ayki planımı yapmadım daha ama büyük ihtimal coğrafya ve vatandaşlığı bitirmeye çalışacağım.Bakalım daha günlük planlarımı yapayım o zaman her şey daha net olur inşallah.

Neyse kuzucuklarım çok uzun yazdım.Kusuruma bakmayın e mi?Yapamadığım tarih soruları var.Onları bir ara sizlere sorarım.

Hadi şekerparelerim öptüm hepinizi.Ben yine gelirim gün içinde.

Monam ve zümrelerim bu alan kitapları hakkında bilginiz var mı?Geçen sene aby yayınlarının alan kitabı fena değil diye duymuştum.Senin bir bilgin var mı bunlar hakkında Monam?:44:Gerçi Pegem'inki alan kitabı değil aademik kitap ama bayağı ayrıntılı bir kitap gibi geldi bana.İşin ilginç yanı bu iki kitapta da benim hocalarımdan bazıları var.Ama ben yine de bu kitapların işe yarayıp yaramayacağını kestiremiyorum.Ocak geldi daha hala piyasada alan kitabı yok ya.

Canım evde internet olmadığı için yazamadım kusura bakma bana vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim rabbimde senin gönlüne göre versin nasıl mutlu ettin beni anlatamam dualarımdasın....Onca yakının dahi yapmadığını sen yaptın tekrar tekrar teşekkür ederim

Sedefim maşallah harikasın.

tam senlik dimi doğru mu bildin la

bizim burda daha başka diyorlarda ben edepli bir kızım

Yok la yanlış yaptım...

türkçeden de 10 soru çözdüm

aay ne iyi yıkasın bırak
öğrensin evleniince yardımcı olur sana
benim sevdicek elma soymayı bile bilmiyo

canım bir kez daha düşün çok önemli bir karar bu
tabi her zaman bekleriz seni buraya

Dimi Tuğbişim bence de...

Zaten bi hamile kalayım 9 ay görcek o gününü...

bugün çok verimli geçti kızlar

rengişim nerdesin at bir konu ortaya hadi

Maşallah kuzum bu yıl bizim inşallah...

bu aralar performans düşüklüğü yaşıyorum kuzum yaa
maaşallah daha da artsın calışmaların kuzum aminn

Performans düşüklüğü yaşayan halin buysa...

Helal olsun maşallah zümreme...

Canım çdt de az buçuk bilgin varsa çıkarıver aradan ben öyle yapacağım çünkü... Salça olmasın başımıza yeni yılda,zaten hiç sevmiyom...

Maşallah diyorum kuzucum Allah nazarlardan saklasın çok güzel çalışmışsın...

O eksiklik hissi bende de var. Korkuyorum yapamayacağım diye,ya kazanamazsam ya bilmediğim yerden uyuz bir şey sorarlarsa diye,bunu aşmamız lazım ama...

15 inden sonra çıkacakmış bu ayın zümrem,dün hoca öyle söyledi bize.... Ve bu kitaba gelince,ben buna bakıp girmiştim,yan gel yat daha iyi....Bakmadan girsem de o kadar netim çıkardı...

sedefim rüyan için hayrolsun de kuzum. ya valla öyle şeylerden ben de çok korkuyorum :18: hayırlı yere atanmak nasip olsun tüm topiğe aminn :13:
monam esas performansımın yüksek olduğu hali göstermedim daha size
mantarkayam özledim ki ben seniii maaşallah kuzum nazarla bakanlar catlasın Allah daha arttırsın inşallah calısmalarını

ben de kitap sipariş vereceğim bugün vira bismillah
görüşürüz canlarr

[video=youtube;3K4u0XhCNds]http://www.youtube.com/watch?v=3K4u0XhCNds&sns=fb[/video]
Çok seviyorum bu şarkıyı
Dinleyin kızçelerim seversiniz eminim ki

Son düzenleme:
selam kızlaaar

babaannem rahatsız oldugu için son günlerde yazamadım.arada uğradım yazanları okudum çıktım.yazdıklarınızı görünce çalışma isteği oluşuyoo.neler yapıyosunuz bugünn

bu arada egitimdeyiz uzaktan egitim video aldım.sadece ölçmeyi izleyebildim.ama begendim.faydası olcak inşallah

geçen hafta şu kitapları şipariş ettim:

YEDİKLİM GK-GK-EĞİTİM KONU ANLATIMI 2014

PEGEM 5555 SORU BANKASI 2014

YEDİİKLİM EĞİTİM SORU BANKASI 2014

PEGEM ÖĞRENME-GELİŞİM-PROGRAM 15 DENEME 2013

X AKADEMİ KPSS DEFTERİ

sayfaların birinde pegemden almak istediğnizi okumuştum.pegemin kendi sitesinden çok ucuza alabilirsiniz.ben ordan aldım :13:

çalışan arkadaşlarıma maşşallahh demeyi unutmayımmmm

maşallah canım :128:
çağdaş dünya tarihine de çalış kuzum bence çıksın aradan
hem denemeye falan girersen çdt soruları boş kalır kendini değerlendiremezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…