2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol holofiram, hepimiz kurtulalım şu meretten

pek manidar rengiş, anca bu gider zaten bana

şaka bir yana kuzum inşallah atanırsın bu yıl hayırlısıyla
bu yaşın sana atanma şansı versin aminn

günaydın
tükanı açalım bakalım...
özlemişim kokusunu...
her ne kadar dün kapıda kalsam da sabah kimse yokken geleyim dedim...

görmezden gelebilir, kızabilirsiniz sorun değil..

nasılsınız?
az geçmişe bakınayım, kimler hangi konuda kalmış?
şubattan ümidi olan var mı?

Hımmm elimdekiler biterse alayım ben de madem.
Al canım

Hiç başlamadım tatlım ama geç kalmışlık hisside yok. Niye böyle oldum ya ben:)). Bölümüm coğrafya
Yarın başla canım,bak sende de alan var
aralık bizim ayımız olucak inşallah
İnş bebeğim.Yarından itibaren bitirmeye çalışıcam hiçbir ders olmayacak,rahat ama derinden ilerlicem Allah izin verirse

Badecim mutlu yıllar diliyorum

Günaydın kızlar

Morisi ,gk gy soru bankalarımızı verdiler ama eğitim soru bankalarımızı vermediler canım daha.Onun seçimini bize bıraktılar.Yediiklim isticem.Ben gelmesi için çok da acele etmiyorum.Çünkü şu an elimde yargı,pegem ve ihtiyaç soru bankaları var.

Kolay gelsin kızlar hepinize

Efenim selamlar güzel topiğimin saygıdeğer güzelleri
Aralık ayına girmemize saatler kala bu ayın değerlendirmesini yapalım mı?
Kimler planını eksiksiz uyguladı, kimler verimsiz geçirdi, kim az çok uyabildi, kimler daha başlayamadı ve diğer ayki planlarımız neler bunları konuşalım kaderdaşlarım :92:

Son düzenleme:
Ben yapayım kendi değerlendirmemi
tarihle coğrafya tekrarım çok şükür bitti
vatandaşlığı bu ay bitirecektim bitmedi :117: ama benim üşengeçliğimden bitmedi
eğitimi de son haftalarda aksattım yoksa biterdi :26: aralık 10una doğru biter gibi düşünmekteyim
alana daha başlamadım bu ay başlayacağım inşallah

Konu çalışması olarak planıma uyabilsemde, zırt pırt çıkan aksilikler yüzünden soru sayımı tutturamadım.
Amma aralıkta ciddi şekilde soru çözümü düşünüyorum. Allahın izniyle

Konu çalışması olarak planıma uyabilsemde, zırt pırt çıkan aksilikler yüzünden soru sayımı tutturamadım.

ben de aralıkta deneme kampı yapmıştım. her gün deneme...
sonra ocakta bildiğin yattım:) arada tek tük yaprak test...şubatta sıfırdan konulara başlamıştım
Allah yardımcınız olsun, emeklerinizi zayi etmesin

arkamdan ağladı garibim çünkü ben naptım? onları bitirmek yerine gittim oyundan rekor yaptım. çok marifetmiş gibi
maşallah fıstığıma. birazdan ben de bi değerlendirme yapıcam. akşam 4.30 da uyudum. az önce kalktım. bişeyler yiyeyim kendime gelemedim hala.
kızlar ben size sinirlerim bozulduğu için söylememiştim. ama artık çok mutluyum. kızlar benim çalışma masamı yatak odasına geçirdiğimiz gün çok ilginç bi şekilde adam da o gün o odaya taşındı. yani o zamandan beri üstümde sabahlara kadar telefonda konuşuyo. hatta sapık tarzında konuşmalar duydum, mutfakta sigara içerken camı açmıştı. orda neler neler duydum gene psikolojimi bozdu manyak babam emlakçıya söyledi, ev sahibine söylesin diye. ev sahibi de uyarmış onu sanırım ama neyse uzatmıyayım çok manyaklar, ailesi de zaten her sabah annesi manyak gibi bişeyler silkiyo. kaç kere dedik salı cmt silkme günü diye. neyse kızlar sonuç olarak bugün ailesi gidiyomuş, ve adam tekrar eski odasına dönücekmiş çok mutlu oldum. aralık gerçekten bizim ayımız olcak.

bademmm doğum günün kutlu olsun kuzum nice yaşlara, inşallah seneye bugününü atanmış olarak geçirirsin
inşallah bu ay bol soru çözersin kuzum

Renginam çok iyi düşünmüşsün canım bakalım şimdiye kadar neler yapmışız,ben de yazayım.Badenin doğum gününü kutladım ama her zaman olduğu gibi yine tepki vermedi neyse

Ben şu ana kadar kızlar,yani eylülün onundan bu yana:

Çok da detaya inmeden tarih,coğrafya,vatandaşlık,gelişim,öğrenme,öyt kitaplarımı bitirdim.Ama hiçbirinden soru bankasından soru çözmedim.Sadece arkalarındaki konu testlerini çözdüm.Her gün 1-2 saat alan çalıştım.(son 4 gündür ara verdim).Rehberlikten 2 ünitem,ölçmeden 1 ünitem kaldı.Bugün bitirebilirsem,bunları bitirmeye çalışıcam.Yarından itibaren dershanede neler işlediysek onları tekrar edip bir yandan da soru çözücem ve hocalara yetişip onlarla gidicem.Program ve sınıf yinetimi-materyal tasarımı kitaplarıma başlamadım az çıkıyor diye.Hocayla beraber götürecem onları da.Tabi biraz hocaları bir ünite geçmek gerek.İkinci döneme bakıcaz

Renginam çok iyi düşünmüşsün canım bakalım şimdiye kadar neler yapmışız,ben de yazayım.Badenin doğum gününü kutladım ama her zaman olduğu gibi yine tepki vermedi neyse

ayyy vallahi çoklu alıntı yapmışsın görmemişim geri dönüp baktım
çok teşekkür ederim

maaşallah badem inşallah aralıkta daha üstüne düşersin
kuzum ya bu adamla işiniz var anlaşılan neyse ki eski odasına geçmiş daha da rahatsız etmez umarım değerlendirmeni bekliyorum kuzum
maaşallah kuzum Allah arttırsın

aralıkta daha sıkı çalışmak ümidiyle canlarım.

hadi hepinizden değerlendirme bekliyorum kızlar eksiklerimizi görelim

ben zaten sana en başından beri diyorum çok sistemlisin diye işte bu sistemli olmanın mükafatını da çok güzel almışsın belli maşallah meleğim. zaten hep istediğin şey hepsini üstün körü bitirip daha sonra dershaneden önde giderek ilerlemekti. ve bu amacına da ulaşmışsın. bundan sonrası senin için daha rahat olucak. alanı ihmal etme, bugün inş ölçme ve rehberliği de bitirirsin. kocaman öpüyorum

canım ben 4 kasımda okula başladım öncesindede taşınma yerleşme vs bakamamıştım gelişim ögrenme bitti programda bugün yarın biter inş. ha bide fem gk sb yarıda okulda çözmeye devam ediyorum

Sizde Ardahanı yazın biz monayla kestane közlicez sizde gelirsiniz
ardahan muhabbeti nerden çıktı badem anlayamadım merak ettim
canım konu anlatımlıları at bence ama soru bankaları kalsın onlarda değişen bişey olmuyo ben geçen yıl sanal akademi diye bi yerden cd seti almıştım fena değildi ordan dinleyip soru çözdüm bi bak istersen gkgy eb ikisi 35 tl gibi bişeydi

an itibariyle memurlarnete girmek yasaklanmıştır
kabul edenler etmeyenler:
ben kabul ettim canım arada bakıyodum ama şuandan sonra beni baglayan bişey yok

efendiiimmm
ben 1 ekimde çalışmaya başlamıştım. ekim ayında neler yapmışım?
7iklimden gelişim psikolojisi ve öğrenme psikolojisini çalıştım.
yargı 5555 teki gelişim psikolojisi ve öğrenme psikolojisi sorularını bitirdim.
coğrafyadan coğrafi konum ve türkiyenin fiziki konumunu nihan akardan izledim, x yayıncılığın ders notlarından okudum ve 7iklim soru yağmurundan soru çözdüm.
7iklim ales kitabından türkçeyi bitirdim. yine aynı kitaptan türkçe sorularını çözdüm.
7iklim ales kitabından matematikten temel kavramlar, bölme bölünebilme, ebob ekok ve rasyonel sayıları çalıştım. yine aynı kitaptan konu sonu testlerini çözdüm.
bu ay çözdüğüm soru sayısı: gelişim: 588, öğrenme: 821, türkçe: 150, mat: 124, coğrafya: 225. toplam: 1908

kasım ayında; 7iklimden ve geçen yılki dershane notlarımdan ölçme çalıştım, ihtiyaçtan rehberlik çalıştım.
yargı 5555 ten rehberlik ve ölçme soruların çözdüm, ama şu an hala bitirmemiş bulunmaktayım ama çok az kaldı
geçen ay bitirmiş olduğum gelişim ve öğrenmeden ihtiyaç soru bankasından sorular çözdüm.
tarihe başladım. tarih için hakan dedenin videolarını dinlerken not çıkardım, eksik yerlerini datadan tamamladım ve en son data konu sonu testlerini ve 7iklim soru yağmuru testlerini çözdüm. tarihten islamiyet öncesi türk tarihi, türk islam tarihi, osmanlı kültür ve medeniyet, osmanlı kuruluş ve yükselme konularını çalıştım.
geçen ay bitirmiş olduğum türkçe geldi bi gün aklıma, ondan bi güncük soru çözdüm. sonra gene unuttum garibimi
bu ay çözdüğüm soru sayısı: ölçme: 1033, rehberlik: 636, gelişim: 829, öğrenme: 1196, tarih: 192, türkçe: 50. toplam: 3936

öz eleştirimi de yapayım her ne kadar kasımda daha çok soru çözmüş olsam da kasımda baya boşladım. tarihten daha çok ilerlemem lazımdı. rehberlik ölçme sorularını bitiremedim, bitirmem lazımdı. matematiği de boşlamak istemiyorum ama ona bi türlü fırsat gelmiyor, en iyisi onu yeni yıldan sonraya bırakmak. türkçeden de her gün soru çözmeliyim

aralık ayı planım öyt ve pg biticek. biten gelişim, öğrenme, rehberlik ve ölçmeden sorular çözülcek. tarihe devam edilcek. her gün türkçeden soru çözülcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…