2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım ben 4 kasımda okula başladım öncesindede taşınma yerleşme vs bakamamıştım :KK31:gelişim ögrenme bitti programda bugün yarın biter inş. ha bide fem gk sb yarıda okulda çözmeye devam ediyorum

ardahan muhabbeti nerden çıktı badem anlayamadım merak ettim

canım konu anlatımlıları at bence ama soru bankaları kalsın onlarda değişen bişey olmuyo ben geçen yıl sanal akademi diye bi yerden cd seti almıştım fena değildi ordan dinleyip soru çözdüm bi bak istersen gkgy eb ikisi 35 tl gibi bişeydi

ben kabul ettim canım arada bakıyodum ama şuandan sonra beni baglayan bişey yok

niloşum pg yi bitir de enişteden al sürprizi :KK1:
ben benimkine rehberlik ve ölçme sorularını bitirdim dedim. halbuki bitmemişti :KK52: çiğköftem ve en sevdiğim çikolatam geldi :KK52: Allah tan kontrol etmedi soru bankasını :KK53:

Son düzenleme:

niloşum pg yi bitir de enişteden al sürprizi :KK1:
ben benimkine rehberlik ve ölçme sorularını bitirdim dedim. halbuki bitmemişti :KK52: çiğköftem ve en sevdiğim çikolatam geldi :KK52: Allah tan kontrol etmedi soru bankasını :KK53:

benimki dün ögrenmeye 1 muz verdi bu kez işi garantiye aldım en azından yemege falan gidelim sanki adamın karşısında maymun var ödül ne? muz :KK1::KK9:

efendiiimmm :KK42:
ben 1 ekimde çalışmaya başlamıştım. ekim ayında neler yapmışım?
7iklimden gelişim psikolojisi ve öğrenme psikolojisini çalıştım.
yargı 5555 teki gelişim psikolojisi ve öğrenme psikolojisi sorularını bitirdim.
coğrafyadan coğrafi konum ve türkiyenin fiziki konumunu nihan akardan izledim, x yayıncılığın ders notlarından okudum ve 7iklim soru yağmurundan soru çözdüm.
7iklim ales kitabından türkçeyi bitirdim. yine aynı kitaptan türkçe sorularını çözdüm.
7iklim ales kitabından matematikten temel kavramlar, bölme bölünebilme, ebob ekok ve rasyonel sayıları çalıştım. yine aynı kitaptan konu sonu testlerini çözdüm.
bu ay çözdüğüm soru sayısı: gelişim: 588, öğrenme: 821, türkçe: 150, mat: 124, coğrafya: 225. toplam: 1908

kasım ayında; 7iklimden ve geçen yılki dershane notlarımdan ölçme çalıştım, ihtiyaçtan rehberlik çalıştım.
yargı 5555 ten rehberlik ve ölçme soruların çözdüm, ama şu an hala bitirmemiş bulunmaktayım :KK1: ama çok az kaldı :KK51:
geçen ay bitirmiş olduğum gelişim ve öğrenmeden ihtiyaç soru bankasından sorular çözdüm.
tarihe başladım. tarih için hakan dedenin videolarını dinlerken not çıkardım, eksik yerlerini datadan tamamladım ve en son data konu sonu testlerini ve 7iklim soru yağmuru testlerini çözdüm. tarihten islamiyet öncesi türk tarihi, türk islam tarihi, osmanlı kültür ve medeniyet, osmanlı kuruluş ve yükselme konularını çalıştım.
geçen ay bitirmiş olduğum türkçe geldi bi gün aklıma, ondan bi güncük soru çözdüm. sonra gene unuttum garibimi :KK37:
bu ay çözdüğüm soru sayısı: ölçme: 1033, rehberlik: 636, gelişim: 829, öğrenme: 1196, tarih: 192, türkçe: 50. toplam: 3936

öz eleştirimi de yapayım :KK1: her ne kadar kasımda daha çok soru çözmüş olsam da kasımda baya boşladım. tarihten daha çok ilerlemem lazımdı. rehberlik ölçme sorularını bitiremedim, bitirmem lazımdı. matematiği de boşlamak istemiyorum ama ona bi türlü fırsat gelmiyor, en iyisi onu yeni yıldan sonraya bırakmak. türkçeden de her gün soru çözmeliyim :KK36:

aralık ayı planım :KK42: öyt ve pg biticek. biten gelişim, öğrenme, rehberlik ve ölçmeden sorular çözülcek. tarihe devam edilcek. her gün türkçeden soru çözülcek :KK68:
gayet iyisin tatlım ben geçen yıl aralıkta başladım çalışmaya şubatta ilk soru çözmem başladıgı halde 25 bin kadar soru çözmüştüm aslında zaman baya var çalışmak için :KK34:

benimki dün ögrenmeye 1 muz verdi bu kez işi garantiye aldım en azından yemege falan gidelim sanki adamın karşısında maymun var ödül ne? muz :KK1::KK9:

gayet iyisin tatlım ben geçen yıl aralıkta başladım çalışmaya şubatta ilk soru çözmem başladıgı halde 25 bin kadar soru çözmüştüm aslında zaman baya var çalışmak için :KK34:

ayy niloşum çok hoşsun çok güldüm :KK60: olsun en azından armut vermemiş :KK60:
benimki de bana içine inek kaçtı diyo, minik buzağım benim diyo :KK53: çok çalışkansının onurca versiyonu :KK53:

aslında baya var niloş ablam haklısın. ama yine de özellikle şu aralık ocak şubat ayını konu çalışmaya ağırlık vermeliyiz ki dediğin gibi şubattan sonra rahatla soru çözülür. bi de gk üstümde yük olduğu için de stres yapıyorum. ama eğitimi bitirmeye kafayı taktığım için gk ye ağırlık veremiyorum. napalım ocakta da onu hallederim artık. :KK31: geçen sene bu zamanlar bu kadarını bile yapamamıştım. hatta o kadar yoğundum ki okul yüzünden haziranda bitmişti konularım. o yüzden Allah'ıma şükürler olsun ki bu yıl geçen yıla göre çok büyük şansım var zaman konusunda. inşallah 2014 bizim yılımız olcak :KK19:

ben zaten sana en başından beri diyorum çok sistemlisin diye :KK16: işte bu sistemli olmanın mükafatını da çok güzel almışsın belli :nazar: maşallah meleğim. zaten hep istediğin şey hepsini üstün körü bitirip daha sonra dershaneden önde giderek ilerlemekti. ve bu amacına da ulaşmışsın. bundan sonrası senin için daha rahat olucak. alanı ihmal etme, bugün inş ölçme ve rehberliği de bitirirsin. kocaman öpüyorum :KK16:

Bebeğim çok teşekkür ederim sen de çok iyi gidiyorsun:nazar:Çalışmalara devam edelim canım.Ben de bu ay yeteri kadar çalışamadım ama dediğin gibi kabataslak da olsa konularımı az çok bitirdim.Matematiğe fazla önem veremedim.Bundan sonra mantık ve matematiğe de bakayım diyorum.Soru bankalarımla tanışmak nasip olmamıştı,kaynaşıcaz inşAllah bebeğim.Birbirimize buradan destek oluyoruz ne güzel.İyi ki varsınız:KK16:

gidin bakalım ışıkları ben kapatırım çıkarken :KK68: bade zaten yine bir işler çeviriyor birden yok oldu :KK53:
iyi geceler kuzum:KK16:

Heee yaa bi ayak var onda....:KK23::KK23::KK53: Göreceğizzzz.:KK52::KK52:

hadi yaa, çok olmuş canımmm :KK31: biz görüşeli 26'sında bi ay oldu; ama bi yıl gibi geldi inan :KK5: daha 2,5 ay var :KK14: sabır, şu günler geçsin de kavuşalım sevdiceklerimize :KK16:

canlar ben çıkıyorum, saba 9'da dershane var, 8'de evden çık, 7'de kalk pehhh :100: iyi geceler, öpüldünüz ayrı ayrı :80:

Aynen canım yaaa.:KK50: Uzaklık çoook zor....:KK14::KK14:

Badeeeeeeem....:KK52::KK52::KK52::KK52:

İyi ki doğdun.....:118::118::124::124::119::119::119:

Ardahanın bir anlamı yok nilkonum, gelmeyeceğini bildiğimiz için hiç olmazsa oraları yazalım belki kimse yazmaz dedik nitekim gelmedi de :KK37:

Bebeğim çok teşekkür ederim sen de çok iyi gidiyorsun:nazar:Çalışmalara devam edelim canım.Ben de bu ay yeteri kadar çalışamadım ama dediğin gibi kabataslak da olsa konularımı az çok bitirdim.Matematiğe fazla önem veremedim.Bundan sonra mantık ve matematiğe de bakayım diyorum.Soru bankalarımla tanışmak nasip olmamıştı,kaynaşıcaz inşAllah bebeğim.Birbirimize buradan destek oluyoruz ne güzel.İyi ki varsınız:KK16:

aynen kuzum, iyi ki varsın sen de :KK16: bu ay mı gelicek 7iklim soru bankaların? onlar gerçekten çok güzel kuzum ya bayılıcaksın onlara :KK8: matematikte mantığa ağırlık vermeliyiz, malum gelicek mat soruları normal olmıcak, ales tarzı olucak. ve aleste de hız önemli hız kazanmalıyız. :KK31:
şu aralığı verimli atlattık mı yeni yıla rahatlamış bi şekilde giricez :KK8:

günaydın
tükanı açalım bakalım...
özlemişim kokusunu...
her ne kadar dün kapıda kalsam da sabah kimse yokken geleyim dedim...

görmezden gelebilir, kızabilirsiniz sorun değil..

nasılsınız?
az geçmişe bakınayım, kimler hangi konuda kalmış?
şubattan ümidi olan var mı?

Yok...Olsa zaten bu topiği açmazdık...

Ağacında yazmışsın Niloşa sevgi dolu sözler ama boş artık her şey....

Yazmayacağım diyorum ama dayanamıyorum...

Evet dostluklar kolay kazanılmaz...

Ama şöyle bir şey var... Biz dost değilmişiz.

Öyle olduğunu sanmışız....:KK31: Kendini kandırma...

Çünkü biz artık inanmıyoruz hiçbir dediğine...

Nilim ücretli yapmana rağmen güzel çalışmşsın canım maaşallah sana :nazar:
sedefim maaşallah kuzum:nazar: Allah arttırsın çalışmalarınızı aminnn:KK16: gayet iyisiniz :KK31:

kızlar gerçekten biz geçen yıl yılbaşı gibi ancak başlamıştık:KK37: sonra da araya sorunlar vs girmişti nisan gibi de ancak bitirmiştik:KK51:
hatta daha geç bitirenlerimiz vardı
bu yıl gecen yıla göre maaşallah iyiyiz. yılbaşından sonra konuları bitirmiş oluruz Allah'ın izniyle. (tabi alan mat ve çdt ben de bitmemiş olur henüz :KK68:)
ardından test deneme tekrar üçlüsüyle devam ederiz. konuları pekiştirerek gideriz inşallah

Son düzenleme:
Ardahanın bir anlamı yok nilkonum, gelmeyeceğini bildiğimiz için hiç olmazsa oraları yazalım belki kimse yazmaz dedik nitekim gelmedi de :KK37:
gülmeyin bak gidersiniz benim kocam gibi -40 derecede eskimo gibi gezersiniz :KK9: ona tercih yaparken son iki boşluk kaldı nereyi yazayım dedim ardahan çıldırı yaz gidip balık tutacam dedi ve orası geldi :KK1: neyseki 1 yılda kurtuldu sayemde :KK55:

beyazannenin memurlar nette dün yazdığından bir alıntı..

şunu da söylemesem olmaz...

kapıyı pat diye çekip aylarca ortalarda görünmeyip bir gün yine pat diye bir ağaç peyda edip "hayata dair yeniden" demişsem bu sayfalarda,

bu , defalarca gitsem de her dönüşümde beni "annem" diye karşılayanlar olduğu için...

şimdi gitsem..aylar sonra dönsem ve "yeniden" desem, kimse "sen bizi kullandın" da demez...

lalendam...

keşke okusan bunları ve cevap versen...

ortadan kaybolmuşken bana kaç mesaj attın...benim okuyup da ağlayıp zırlayıp da cevap veremediğim...

ama sen ki döndüğümde aynı lal sıcağınla sardın ya, "neredeydin "demeden... hatta her gün yazıp çizemesek de "beni unuttun" demeden...

"yukarıdaki üyeyi bir bulsam hiç bırakmayacağım" demiştin bir keresinde...en büyük sitemin bu oldu kelimelerde...

dostluğu bir yerde yazıp yazmamaya bağlayan...yazmayınca kullanılmışlık sayan...geri döndüğünde hesap soran "canlarım"

her gidişin dönüşü var da,

döndüğünde bazen kimseyi bulamıyor insan

susucam dedim, ama ortada bi yanlış anlaşılma var o yüzden bu yorumundan sonra tutamadım kendimi
bak sen sanıyosun ki, sen bize yazmadın diye biz sana sitemliyiz.. hayır olay öyle değil. evet atanıp gidip sonra geri gelmeyenler için bunu düşündük. ama senin için düşünmedik. beyazannenin durumu farklı dedik. kim bilir ne halde, atanmış olsa bile kim bilir eşiyle nasıl, kim bilir ne sebeplerden dolayı giremiyodur dedik. biz diğer atanıp da gelmeyenlerin neden gelmediğini merak etmedik. zaten onların sebebi belliydi, işleri bitmişti burda, niye tekrar kpss dırdırını çeksinlerdi ki? ama senin neden gelmediğini az çok tahmin ediyoduk. kim bilir ne zor şartlar altındaydın. bunu düşünüyoduk. çektiğin acıları da bildiğimiz için aklımızda bu vardı. ve keşke diyoduk bi haber, kısacık bi yorum, ben iyiyim dese de biz de rahatlasak. senden tek beklediğimiz buydu. ama biz seni bize açıklama yapmadın diye vefasız diye etiketlemedik. biz seni memurlarda gayet düzenli takılmana rağmen, buraya açıklama yapmadın diye vefasız kabul ettik. 2 sinin arasında çok fark var. bunun ayırdını kabul et lütfen. lalendam diyomuş ya hani bi bulsam hiç bırakmıcam diye, biz de öyle seni bulmak istiyoduk. ama memurlarda sohbet esnasındayken değil.. eminim lalendam seni ararken kk da seni geyik yaparken bulsaydı, o da sana sitem ederdi.
başka da bişey demicem. sadece bizi yanlış anlamışsın, onu düzeltmek istedim. biz zamanında çok zor şartlarda hayatını sürdüren birinden, hiç açıklama almadık diye, onu silcek insanlar değiliz. o birini, başka forumlarda hayatına devam ederken gördüysek, buna rağmen, hala o birini hayatımıza dahil etmeyecek kadar onurlu insanlarız.

Nilim ücretli yapmana rağmen güzel çalışmşsın canım maaşallah sana :nazar:
sedefim maaşallah kuzum:nazar: Allah arttırsın çalışmalarınızı aminnn:KK16: gayet iyisiniz :KK31:

kızlar gerçekten biz geçen yıl yılbaşı gibi ancak başlamıştık:KK37: sonra da araya sorunlar vs girmişti nisan gibi de ancak bitirmiştik:KK51:
hatta daha geç bitirenlerimiz vardı
bu yıl gecen yıla göre maaşallah iyiyiz. yılbaşından sonra konuları bitirmiş oluruz Allah'ın izniyle. (tabi alan mat ve çdt ben de bitmemiş olur henüz :KK68:)
ardından test deneme tekrar üçlüsüyle devam ederiz. konuları pekiştirerek gideriz inşallah

rengoşum en eğlenceli kısmı da o test deneme tekrar 3 lüsü :KK9: konu çalışmak çok sıkıcı. ama az kaldı inşallah şubata pek bişeyimiz kalmıcak. tabii benim de vatandaşlık, çtd ve mat kalır büyük ihtimal. olsun ama yine de önümüzde çok ay olcak. şubattan temmuza düşün 5 ay kadar vaktimiz olcak. bu yıl maşallah bize geçen yıla göre gayet öndeyiz :KK55:

gülmeyin bak gidersiniz benim kocam gibi -40 derecede eskimo gibi gezersiniz :KK9: ona tercih yaparken son iki boşluk kaldı nereyi yazayım dedim ardahan çıldırı yaz gidip balık tutacam dedi ve orası geldi :KK1: neyseki 1 yılda kurtuldu sayemde :KK55:

ona bile razı olmuşuz ya var sen düşün bizim psikolojiyi :KK9:

biz zamanında çok zor şartlarda hayatını sürdüren birinden, hiç açıklama almadık diye, onu silcek insanlar değiliz. o birini, başka forumlarda hayatına devam ederken gördüysek, buna rağmen, hala o birini hayatımıza dahil etmeyecek kadar onurlu insanlarız.

Ağzına sağlık Sedefim...:KK61::KK61:

Artık kurabiyeyle geldim,her şeye hazırlıklı geldim vs.vs gibi söylemlere kanmayacak kadar gördük kimin ne olduğunu.:KK31:

Niye merak ediyorsun çalışmalarımızı ya da Şubat atamasında ne olacağını... Çok mu umrunda ?

Burda başka söylüyorsun ağacında başka...:89:

Hangisi sensin ?:44::44:

Kokusunu bile özledim yazmışsın ya bir de... Yapma bunu ya...

Bu kadar saf yerine koyma kimseyi...

Atananlardan ayrı tutmuştuk,özel durumları var demiştik ama peehhh...:KK37::KK37:

Sen ağacında mutlusun,orada kalmaya devam et turkceanne.

Sen bir ağaç için koca bahçeyi terk ettin...:KK6::KK6:

Evet iyi niyetliyiz,saf kalpliyiz ama aptal değiliz...:KK51:

Son düzenleme:
Ağzına sağlık Sedefim...:KK61::KK61:

Artık kurabiyeyle geldim,her şeye hazırlıklı geldim vs.vs gibi söylemlere kanmayacak kadar gördük kimin ne olduğunu.:KK31:

Niye merak ediyorsun çalışmalarımızı ya da Şubat atamasında ne olacağını... Çok mu umrunda ?

Burda başka söylüyorsun ağacında başka...:89:

Hangisi sensin ?:44::44:

Kokusunu bile özledim yazmışsın ya bir de... Yapma bunu ya...

Bu kadar saf yerine koyma kimseyi...

Atananlardan ayrı tutmuştuk,özel durumları var demiştik ama peehhh...:KK37::KK37:

Sen ağacında mutlusun,orada kalmaya devam et turkceanne.

Sen bir ağaç için koca bahçeyi terk ettin...:KK6::KK6:

Evet iyi niyetliyiz,saf kalpliyiz ama aptal değiliz...:KK51:
altına imzamı atarım :KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlar türlçeanneyle ilgili olaylara geçen sene burada olmadığım için samimiyetinizi ve yaşadıklarınızı tam bilmediğim için yazdıklarınızı okuyorum ama yorum yapamıyorum.

bugün canım çok sıkkın, oturamadım hala dersin başına :KK14:

2 gündür ev işi yapmaya niyetleniyorum, dün komşularım geldi öğleden önce kahveye sohbet sohbeti açtı öğleden sonra gittiler ancak. sonrasında akşam yemeği hazırlıları, akşam market gezmesi derken yarım saat ancak çalışmışlıgım var.

bugünde öülen uyandım, temizlik yapmaya niyetlendim ama yarım yamalak yapabildim, sonra komşu kahvesi, pazar, yemek dersken bu saat oldu hala oturamadım :KK14:

kızlar kitap sipariş edeceğim de yargının 3333 eğitim ve 3333 gk gy soru bankası buldum bunları alan var mı konu konu şeklindedir inşallah:26:
mantık kitabı baktım ama aklıma yatan olmadı zaten bir yargı bir yediiklim va gecen yılın:KK25:
sizin tavsiye edceğiniz kitaplar var mı:26:

$fem.jpg femin bu nasıldır kızlar sizce:26:

Son düzenleme:
X