2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben Manisa,sevdicek Erzurum köyü....

oyy uzakmışsınız sizde çok bizim aramızda 8 saat var; 3-4 aya bir ancak görüşürüyoruz Allah'tan her gün kamerada görüşebiliyoruz, uzakları yakın etmeye çalışıyoruz

maşallahhhhhhh
inş yarın da böyle olur kuzucum
ben de şu testleri bitirmeye devam edeyim. ben bittim testler bitmedi

sağ ol sedefim yarın dershane var yaa, dışarı çıkınca dağılıyorum resmen benim de hala 140 sorum var coğrafya ilk konudan, bitiremedim hadi bitir kalanı da, yoksa ağlar ardından

maaşallah kuzum. öyle oluyor kafa cok mu doluyor ne diğer gün düşüyor birden

galiba canım, başım baya ağrıdı bugün alışkın değil çalıştırılmaya

öyle mi diyorsun canım:18: eczaneden veriyorlar mı öyle kurt ilacı:26:

Benim temizlik hastası bi arkadaşım var bıraksan çamaşır suyunu içecek, o aklına düştükçe alır içer o ilacı
Eşim sağlık sektöründe çalışıyor şimdi sordum evet satılıyor dedi, numune kabınıda kızım için 2 ay önce alıp getirmişti...

Monalisa soğuğa sormuşlar memleketin neresi diye Sivaslıyım ama Erzurumda yaşıyorum demiş

Sen herifi memlekete aldır Ben orda askerlik yaptım oyyyyy ERZULÜM oldu

Ben de Eylül 5'te gördüm en son...

Biz de her gün kameradayız...

piraye kullanıcısından alıntı

Kızlar sağolun ya. Inşallah sayenizde çalışcam. Gazsız çalışmıyor benim motor:))
valla ben de çalışmayıp yerlerde sürünürken kızların okkalı tokadıyla kendime gelmiştim
herkes çalışacak herkesss

Son düzenleme:

Öyle mi diyon ? Ben Doğu Karadeniz istiyom yiaaa...

Yağmur,bulut....

ayy tamam bebekım sağol yaa hastaneyi hiç sevmiyorum Allah kimseyi mecbur etmesin yoklugunu da göstermesin:18:
kesin çözüm alırım inşallah o zaman:26:

Son düzenleme:
Kızlar ilginiz için teşekkürler, ben DATA Yedi iklim alayım yarın... Videolar için adres özel mesajla da olsa söyleyebilirseniz sevinirim.. Ben özel mesaj atma hakkına sahip değilim galiba... ama siz bana atabiliyor musunuz onuda bilmiyorum ...
Sizin sohbetinizide çok böldüm kusura bakmayın... arada bir damdan düşerim yine :)
Hepinize iyi geceler

Herkes Kenana benzeyeck herkes...

Ahhh kusursuzum ne demek....

İyi geceler,sık sık gel...

kıızzz o nasıl sözz damdan da düş bacadan da yeter ki düş topiğe
hadi iyi gecelerr

Eczaneden steril numune kabı alıyorsun ilacıda sorarsın, sağlık ocağına gider gitmez numuneni verir kurtulursun, yarım saat içinde götürmen gerekiyor unutma...
Eğer ilacı kullanman gerekirse doktora sorup evdeki herkese içir,havludan falan bulaşıyor çünkü...

Monanın sabah dersanesi var.

Gelince de anasıyla pazara gidecek...

Yarın akşamüstü görüşürüz inşallah...

Hepinizi kocaman seviyorum....

Monanın sabah dersanesi var.

Gelince de anasıyla pazara gidecek...

Yarın akşamüstü görüşürüz inşallah...

Hepinizi kocaman seviyorum....

gidin bakalım ışıkları ben kapatırım çıkarken bade zaten yine bir işler çeviriyor birden yok oldu
iyi geceler kuzum

Son düzenleme:

tamam canım cok sağol ilgilendiğin için

badenin doğum günüymüş bugün :119::119::124:
iyi ki doğdun kuzumm

Ben de Eylül 5'te gördüm en son...

Biz de her gün kameradayız...

hadi yaa, çok olmuş canımmm biz görüşeli 26'sında bi ay oldu; ama bi yıl gibi geldi inan daha 2,5 ay var sabır, şu günler geçsin de kavuşalım sevdiceklerimize

canlar ben çıkıyorum, saba 9'da dershane var, 8'de evden çık, 7'de kalk pehhh :100: iyi geceler, öpüldünüz ayrı ayrı :80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…