2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Âmin cânim senin minnoşunu da size bağışlasın Rabbim. Inşallah bu sene son olacak hepimiz için. Branşın ne. Arada olur öyle çocukla zor ama imkansız değil tabiki.

Maşallah canımNeden tarihe bu kadar çok çalışıyorsun,iyi değil mi tarihin? Bol soru çöz canım.Konu kısmını halletmişsin zaten
Siz enazından başlamış işe devam ediyorsunuz ben ya ben. Neyse güzel bir başlangıç yapıcam inşallah:))

Canım sen neden başlamadın hala:26:Yazdıysan ve ben görmediysem kusura bakma.İnş başlarsın bir an önce

Kızlar yazdıklarınızı okudum ve duygulandım.Dostlukları korumak zor gerçekten.Allahım hepimizi vefalı kullarından etsinBu yorum bile bana düşmezdi ama dayanamadım.Daha da bir şey demem bu konuda.

Ziyaretçilere de gün doğdu
Çekirdek de var isterseniz

Estağfurullah fıstığım....

Biz burayı ders çalışıp,soru çözülecek bir yer olarak görmüyoruz sadece...

Atanınca bırakıp gidilecek bir yer de değil...

Dostluğuna sahip çıkan,vefalı insanlara kapımız açık....

Zaten insana taş uzaktan gelmez sevdiklerinden gelir. En çok onlar hayal kırıklığına uğratır en çok onlar acıtır.
En kötüsü bir dostun arkasını dönüp çekip gitmesi
Yaşadım, biliyorum...

Ama bazen de herşeyi unutabilir insan herşeyi. Bazen affedebilir de insan.
Eğer ortada gerçekten affedilmek isteyen biri var ise

çok çalışmıyorum kuzum aslında diğerleriyle aynı ama en güvenmediğim de tarih bu yüzden fikir danışayım dedim

sedefim ben yine aklımda kalmasın diye alayım en iyisi ya dedğiniz gibi:26: tarih bu şakaya gelmez ummadığın anda yapıştırıverir tokadı

Ben Ardahan gelseydi bikaç ay kaybolurdum valla sobamın başında kestanemle çayımla

Kimseye karışamam....

Ama gelip yazsa da,burda olsa da olmasa da benim için aynı...

Yok sayarım,görmezden gelirim...

Güven tek kullanımlıktır.

o zaman sadece gygk den giriceksin dimi kuzum? tamam ben senin için bi plan düşünücem. fakat şu an yemeğe gitmem lazım. gelince bakıcam bişeyler. arkadaşlar da yardımcı olurlar zaten. bi de yine insan kendini daha iyi bilir. ben şimdi bi plan yaparım, sen uyarsın ama işine yaramazsa bunun vebalini yaşamak istemem. sende önemli olan zaten zaman yönetimini kazanmak. saatlerini ayarlarınca gerisi gelicektir

Keyfim gelsin diye bekliyorum gelmiyor:)) anca topladım kendimi çok sert bi giriş yapcam inşallah. Bide ben son aylarda kopuyorum. Bu günlerde başlarsam süper olacak.

Keyfim gelsin diye bekliyorum gelmiyor:)) anca topladım kendimi çok sert bi giriş yapcam inşallah. Bide ben son aylarda kopuyorum. Bu günlerde başlarsam süper olacak.

o keyfi beklersen çok beklersin bende süründüre süründüre ancak başlamıştım bak bitti konularım sen bir başla sonra vicdan yapıp bitiriveriyorsun

evet kızgınsınız
ben de vefasızım

memurlara ayırdığım zamanı size ayırmadım
sedefe dönmeyi resmen unuttum
ohss olmuştum...okulların 3. haftasına kadar fakültede yattım. dönünce de memurlara gittim.

ama geldim

umursamayabilirsiniz
nefret edebilirsiniz
kızabilirsiniz

nilin o mesajından sonra hepsine hazırlıklı geldim ben

söyleyeceğinzi her şeye...
kızmanız bile değer verdiğinizi gösterir ki insan sevdiğine kızar

haziranda düşük yaptığım için hemen ertesi ay hamile kalmama çok kızdı ailem. uzun süre sakladım. sonra ihannet gib geldi bebeğime takvim yaptım hemen...anlattım herkese..her şeye karşı koyarım dedim

geldim

içinde daha da kötü laflar olan olabilir

hazırım

geldim
sebepsiz, bahanesiz..

yav biz zaten saflar grubuyuz valla kimse kızmasın bana ama öyle yani etimizden sütümüzden faydalanan çok oldu şimdiye kadar
(bunu bu olaydan bağımsız söylüyorum )

Son düzenleme:

Böyle üşenmeden yazıyorsun ya uzun uzun bayılıyorum. Ben nasıl üşeniyorum bi harf kırpsam kar diyorum. Üşengeç miyim neyim?

ortam biraz yumuşasın ben bunu yerim ki
[video=youtube;dMoMqXU7KG8]http://www.youtube.com/watch?v=dMoMqXU7KG8&feature=youtube_gdata[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…